Δημουλης ο αλανιαρης

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Διαγραφες στον 43...
Μπαν στον 45...
Μπαν στον 49...

:eek::eek::eek: καλη καριερα κανεις αδελφε μου!!! :eek::eek::eek:


366-cry-baby-intro_b.jpg
 

DeletedUser35440

Αστο.. Στον 50 παλι θα φανει στο φορουμ , και εκει αφου φτασει ρανκ 1 πρωτα, τωρα ντρεπεται
 

Orbelin Pineda

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Φαπαχη Αλερτ!
Γνωστος φαπαδοφαγος εξαφανιστηκε μετα απο μπαν για **** (κι αλλο?) καθως λιγες ωρες νωριτερα βρισκοταν στο εξτερναλ και κοκορευοταν για το παικτικο του επιπεδο.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
ουτε ενα γεια δεν μπαινει να μας πει πλεον
και κάπως έτσι παιδιά μου καταλαβαίνεις οτι το account δεν κάνει τον παίχτη, αλλά ο παίχτης το account. :rolleyes:
Δεν πα να έχεις και 200 χωριά αν είσαι μόνο φιγούρα, δεν είσαι τίποτα.

πάρε για παράδειγμα τον Blacko. Ούτε που θυμάμαι πόσα χωριά είχε στον 33, ούτε πόσο νομίσματα, ούτε τί αναλογία αμυντικών επιθετικών, ούτε το ένα ούτε το άλλο. Θυμάμαι ομως οτι έτρωγε 1 πλάνο έχανε 5 χωριά και σε λίγες μέρες τα επαιρνε πίσω. Έτρωγε άλλο πλάνο έχανε 10 χωριά, σε λίγες μέρες έκανε πλάνο και τα επαιρνε όλα πίσω και αυτό πήγαινε καιρό. Με λίγα λόγια είχε χαρακτήρα ως παίχτης.

Αυτά τα λέω για όσους θέλουν να γίνουν γνωστοί στο παιχνίδι ή τέλος πάντων θαυμάζουν αυτόν που είναι 1ος λες και είναι ο houdini. Ούτε τα χωριά, ούτε οι ληστές, ούτε ο βασιλιάς των πόντων, ούτε τα "έχω 1000 lc, εσύ πόσα έχεις;" κάνουν τους παίχτες ;)
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Welcome back καλε φιλε και δικαστη των παντων.φαπαχης αμπελαλε δυστηχως και δεν μπορω να καταλαβω γιατι

Υ.Γ ΜΟΝΟ ΑΕΚ

Υ.Γ1 ΑΝ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΘΑ ΜΕ ΕΡΩΤΕΥΟΣΟΥΝΑ......ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΔΕΣ ΑΛΛΟΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΓΑΛΑΡΙΑ ΣΤΗΝ 8 ΗΜΟΥΝ

Υ.Γ2 ΜΟΝΟ ΣΟΛ ΑΣΧΕΤΟΙ
 

DeletedUser34147

Κανείς δεν χρησιμοποιεί bot αφού είναι παράνομα..
 

DeletedUser34147

@Mess With The Best...
Επιτέλους άκουσα και κάτι που δεν ήξερα ήδη. Η SOL είναι πολλά πράματα, σύμφωνα με τη μαρτυρία σου μπαίνει και στη κατηγορία των ρουφιάνων. Κρίμα και έχετε και αεκτζήδες στην ομάδα σας.

#tornadoNTROPISOU#αλλαξεφυλη#ΣΟΛρουφιανοι#ZENδενεχειςτσιπα#messroufianekaiasxete#solthesnitch#dikh



ΥΓ. Αν και δε μαρέσει να κάνω τη δουλειά του @Reporter007 φήμες θέλουν του ΣΟΛ να πέσανε λίγο σε πόντους. Ο μόνος τρόπος να το εξηγήσω λογικά είναι ότι κατεδαφίζουν τα χωριά τους ώστε να μην πάρουν έτοιμα χωριά οι ΜΑΟΜΑΟ





Γεγονότα λένε ότι είσαι τέρμα ****ς.
 

DeletedUser33711

φήμες θέλουν του ΣΟΛ να πέσανε λίγο σε πόντους

Φημες θελουν τους NM να μην μπορουν να παρουν αδεια χωρια. Φημες θελουν να τρωνε κοψιματα και απο εθνοφρουρες

BTW 2ος αριστοκρατης..
zD1AEIbbTJCebylSad_XYw.png
 

DeletedUser33970


Η SOL ειναι πολλα πραγματα. Μετα απο τον 49 θα ειναι και επισημος ο λογος να αλλαξετε ονομα σαν φυλη.

Αν και δεν μου αρεσει να κανω την δουλεια σου, φημες θελουν την SOL να σας παιρνει καμια 10αρια χωρια οσονούπω. Λιγες ακομα φημες θελουν την SOL να πεφτει σε ποντους ωστε να μην καταλαβετε την διαφορα οταν σας παιρνουν τα χωρια.
 

DeletedUser34147

Είσαι ο επόμενος μετά τον Ταρ@ρχιδι που θα εξαφανιστει απο το φορουμ..


10 Πόντοι από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35042

ριχνουν πλανο οι μαομαο σε συνδιασμο με νμ, για αυτο δεν μιλαει, επισης εχει φαση που δεν μιλαγε για το μπαν για να μην καρφωθει οτι ηταν 7ημερο
γενικα εχει φαση που ειναι προβλεψιμος σαν μικρο παιδακι το γεροντακι
 

DeletedUser35328

ριχνουν πλανο οι μαομαο σε συνδιασμο με νμ, για αυτο δεν μιλαει, επισης εχει φαση που δεν μιλαγε για το μπαν για να μην καρφωθει οτι ηταν 7ημερο
γενικα εχει φαση που ειναι προβλεψιμος σαν μικρο παιδακι το γεροντακι

 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή