Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser4596

οχι οχι παίζω κανονικά ακόμα στον 48 και βλέπω τις 2 παρεούλες να τον κλείνουν κανονικά, απλά δεν κάθομαι να σχολιάζω και να ξεκατινιάζομαι εδώ σαν μερικούς για αυτό γράφω πρώτη φορά, αλλά τώρα αυτό που έγινε ήταν τόσο γελοίο που ήθελα να το σχολιάσω, άλλωστε βλέπω οτι σας κράζουν και άλλοι αλλά εσείς νομίζετε οτι είστε στρατηγάρες αχαχαχαχα
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
οχι οχι παίζω κανονικά ακόμα στον 48 και βλέπω τις 2 παρεούλες να τον κλείνουν κανονικά, απλά δεν κάθομαι να σχολιάζω και να ξεκατινιάζομαι εδώ σαν μερικούς για αυτό γράφω πρώτη φορά, αλλά τώρα αυτό που έγινε ήταν τόσο γελοίο που ήθελα να το σχολιάσω, άλλωστε βλέπω οτι σας κράζουν και άλλοι αλλά εσείς νομίζετε οτι είστε στρατηγάρες αχαχαχαχα

Ο αναμάρτητος πρώτος το λιθο βαλετο εάν όμως ο αναμάρτητος έχει κάνει η φυλή που έχει παίξει κάποτε έστω και μια στρατολογιση παίχτη και απλά το ονόμασε ναι ήταν φίλος ή ήταν καλός παίχτης και το δέχτηκε και ας ήταν απλό μέλος δεν είναι αναμάρτητος αμαρτωλός είναι οπότε όλοι οι πολεμοχαρείς ξεφόρτωστε λίγο γιατί όλοι έχουμε τις αμαρτίες μας στο παιχνίδι.
 

DeletedUser4596

Ο αναμάρτητος πρώτος το λιθο βαλετο εάν όμως ο αναμάρτητος έχει κάνει η φυλή που έχει παίξει κάποτε έστω και μια στρατολογιση παίχτη και απλά το ονόμασε ναι ήταν φίλος ή ήταν καλός παίχτης και το δέχτηκε και ας ήταν απλό μέλος δεν είναι αναμάρτητος αμαρτωλός είναι οπότε όλοι οι πολεμοχαρείς ξεφόρτωστε λίγο γιατί όλοι έχουμε τις αμαρτίες μας στο παιχνίδι.

Φίλε μου δεν μιλάμε για τέτοια πράγματα, μιλάμε για τρόπο κλεισίματος, αν κουραστήκατε κάντε μια ανακωχή έναν μήνα ή όσο θέλετε και μετά συνεχίζουμε κανονικά γιατί είναι ένα παιχνίδι που κερδίζει ο καλύτερος και ο εξυπνότερος, αυτός ο τρόπος που έκλεισε ο κόσμος είναι τουλάχιστον άνανδρος
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Φίλε μου δεν μιλάμε για τέτοια πράγματα, μιλάμε για τρόπο κλεισίματος, αν κουραστήκατε κάντε μια ανακωχή έναν μήνα ή όσο θέλετε και μετά συνεχίζουμε κανονικά γιατί είναι ένα παιχνίδι που κερδίζει ο καλύτερος και ο εξυπνότερος, αυτός ο τρόπος που έκλεισε ο κόσμος είναι τουλάχιστον άνανδρος

Ρε φίλε ο κόσμος ήταν στάσιμος εδώ και τουλάχιστον 3 μήνες και γινόντουσαν πλανα κάθε εβδομάδα και από τις 2 μεριες δεν ήταν η κούραση αφού οι περισσότεροι μπαίνουν στον 52 δεν υπήρχε λόγος απλά άλλης φθοράς... Και αυτό ξέρεις γιατί γινόταν και ήταν στάσιμος ο κόσμος? Γιατί απλά ήταν πολύ καλές ρυθμίσεις που δεν επιτρέπαν να υπάρχουν αποτελέσματατικα πλάνα, παρατηρητήρια σε συνδιασμό ορίου φεικ είχε ο κόσμος μου έβαζαν επίθεση και ήξερα τι έρχεται 60 ωρες πριν
 

DeletedUser33515

γιατί είναι ένα παιχνίδι που κερδίζει ο καλύτερος και ο εξυπνότερος,
Οπως το ειπες φιλε. Οι καλυτεροι και εξυπνοτεροι του κοσμου θα τον κλεισουν κιολας τωρα αν αυτοι πριν λιγο ηταν σε διαφορετικα στρατοπεδα δεν εχει σημασια. Ο λογος που εσυ δεν κλεινεις τον κοσμο ειναι γιατι δεν εισαι στους εξυπνοτερους και καλυτερους απλο. Κανενας παρτακιας δεν ειναι στο κλείσιμο. Αυτο σε πειραξε? Οτι η μερια στην οποια επεζες δεν σου εδωσε δωρεαν κοσμο? Γιατι απο οσο ξερω και απο τις 2 πλευρες ολοι οι ενεργοι λογαριασμοι κλεινουνε κοσμο. Οι μονοι που μεινανε εξω ειναι οι παρτακιδες. Σε πειραζει γιατι σταματησανε να σε κουβαλανε?
 

DeletedUser4596

Οπως το ειπες φιλε. Οι καλυτεροι και εξυπνοτεροι του κοσμου θα τον κλεισουν κιολας τωρα αν αυτοι πριν λιγο ηταν σε διαφορετικα στρατοπεδα δεν εχει σημασια. Ο λογος που εσυ δεν κλεινεις τον κοσμο ειναι γιατι δεν εισαι στους εξυπνοτερους και καλυτερους απλο. Κανενας παρτακιας δεν ειναι στο κλείσιμο. Αυτο σε πειραξε? Οτι η μερια στην οποια επεζες δεν σου εδωσε δωρεαν κοσμο? Γιατι απο οσο ξερω και απο τις 2 πλευρες ολοι οι ενεργοι λογαριασμοι κλεινουνε κοσμο. Οι μονοι που μεινανε εξω ειναι οι παρτακιδες. Σε πειραζει γιατι σταματησανε να σε κουβαλανε?

Τράβα ρε σε κανα POWER OF LOVE για εκεί είσαι μόνο... και οι 2 φυλές μεταξύ τους τα φάγανε και μαζί και τα βάρβαρα... έβγαλες και γλώσσα χωρίς να ξέρεις καν ποιός είμαι...
 

DeletedUser35456

panagioti σε εχω κερασει και εσενα καμια πυξιδα και νευριασες?
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Πραγματικά αυτός ο κόσμος ήταν για γέλια, βέβαια δεν έχω παίξει πολλούς, αλλά όσους έπαιξα τους έπαιξα κανονικά και παντελονάτα, γιατί σκοπός είναι το παιχνίδι και οχι το κλείσιμο με οποιονδήποτε τρόπο... Δλδ μαζεύτηκαν 2 παρεούλες που πολεμούσαν λίγες μέρες έβαλαν απο 20 άτομα η κάθε μία και έφτιαξαν μια μεγάλη φυλή για να κλείσει τον κόσμο... αχαχαχαχα πραγματικά δεν ξέρω ποιοί το αποφάσισαν αυτό, αλλά αυτοί δεν είναι για αυτό το παιχνίδι, για κανα τέτρις είναι καλοί, ακόμα γελάω με εσάς και σε όποιον το λέω αυτό απο τους παλιούς παίχτες γελάνε και λένε οτι καλά έκαναν και σταμάτησαν...

άκου αγορίνα

αυτοί που κάηκαν πήραν μια απόφαση

εσύ προφανώς είσαι νοομπάκι που δεν ασχολείται και θεωρεί τον εαυτό του πολεμιστή (της πλάκας είσαι) και βγήκες εδώ να μας πεις την ****μάρα σου
πάνε να κάνεις κούνια να ηρεμήσεις ή φάε ένα snack γιατί κάνεις σαν ντίβα
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Παντελή και πάλι... 3 μήνες είναι πολλοί λίγοι, αν φτάσαμε στην περίοδο που 3 μήνες πόλεμος θεωρείται κατόρθωμα τότε πάω πάσο, εμείς οι δυο ξέρουμε τι σημαίνει πόλεμος μακράς διάρκειας, αλλά αυτό εδώ είναι γελοίο. Εγώ προσωπικά είχα ψυχολογική κούραση για πολλούς λόγους αλλά αν χρειαζόταν θα καιγομουν μέχρι τελευταίο χωριό και ας είμαι άχρηστος. Αλλα το ότι 30-50 ατομα δεν μπορούν να παίξουν φάπες πάνω από 3 μήνες είναι κοροιδια, χίλιες φορές να γινομασταν κοροιδαρα πάρα αυτό
Μπρο μου εγώ παίζω μπάτσες από τον Αύγουστο, άρα πάμε στις 7 μήνες non-stop.
 

DeletedUser4596

άκου αγορίνα

αυτοί που κάηκαν πήραν μια απόφαση

εσύ προφανώς είσαι νοομπάκι που δεν ασχολείται και θεωρεί τον εαυτό του πολεμιστή (της πλάκας είσαι) και βγήκες εδώ να μας πεις την ****μάρα σου
πάνε να κάνεις κούνια να ηρεμήσεις ή φάε ένα snack γιατί κάνεις σαν ντίβα

έχεις καει να τρως σαν παρτάλι τους εσωτερικούς και σαν λουκουμάκι τα βαρβαρα, δεν τα λεω εγω, φαίνονται απο τον ρουφιάνο...
 

DeletedUser4596

Εεε λίγα με τα βάρβαρα, εγώ ήμουν βαρβαροφαγος

Φίλε μου δεν γνωριζόμαστε αλλά συμφωνώ με αυτά που γράφεις, είναι απαράδεκτο αυτο που έγινε και ελπίζω να βρεις σε κάποιον κόσμο άξιους αντιπάλους και οχι αγαπούληδες σαν αυτούς
 

DeletedUser33703

Γεια σας , να πω και τη δική μου άποψη για τον 48 .
Ξέρετε πολύ καλά ότι είμαι κατά των ενώσεων και εγώ πρώτος λέω ότι τον κόσμο πρέπει να τον κλείνει πάντα βμια φυλή και με πόλεμο.
Από τη στιγμή που μπήκα στρατό σταμάτησα να παίζω και στο τιμόνι μπήκαν τα παιδιά που έμειναν πίσω και κάηκαν αρκετά πόσο μάλλον ο Mr.dogma που ήταν μια φυλή μόνος του.

Και για το λόγο ότι μέσα στο παιχνίδι έχουν μπει και τα παρατηρητήρια ο κόσμος είχε χάσει το ενδιαφέρον του πολύ καιρό πριν και για αυτό το λόγο δεν θα κατηγορήσω κανεναν για αυτή την ένωση.

Το πώς έφτασε η Trq στο σημείο να διεκδικήσει τον κόσμο το ξέρουν πολύ καλά όσοι έπαιξαν και πραγματικά δεν περίμενε κανείς να φτάσει εδώ που έφτασε αυτή η φυλή . Τα παιδιά της Trq που έφτασαν μέχρι το τέλος άξιζαν να κλείσουν τον κόσμο και με το παραπάνω.
Εγώ θέλω να δώσω ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στον κόσμο , δυστυχώς τον κόσμο τον χάλασαν τα παρατηρητήρια και όχι η αγκαλιά που έγινε στο τέλος .
Καλή επιτυχία στα παιδιά που αποφάσισαν να μπουν στον 52 από εμένα ,και ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Τασουλη που κράτησε τη φυλή και δεν την παράτησε όταν έφυγα αλλά και στα υπόλοιπα παιδιά που με πίστεψαν από την αρχή και με ακολούθησαν από την εποχή της Unowns .
 

DeletedUser16076

Τζενλυν δεν γίνετε φιλε, τρολλαρεις. Έπεσες στην παγίδα της σολ και σε κάνανε με τα ψυχολογικά, πλέον βλέπεις σολ παντού.

Όσοι ηταν Δίκη ,όπως ήμουν και εγω , όταν έσπασε η δίκη διάλεξαν στρατόπεδο. Μερικοί ήρθανε με εσένα, άλλοι πήγανε με τον Μπλακο και άλλοι πήγανε ΝΟΜ. Εσύ να υπενθυμίσω ότι ήσουν σε μια απο τις 5 wws. 2 υπήρχαν στην 44 και 3 στην 54, εσυ αν θυμάμαι καλά ήσουν στην μητρική που ηταν στην 54. Μαζί σου πήρες και τα παιδιά που έγραψες πιο πριν και τα παιδιά που στρατολόγησα εγώ στην ακαδημία της Δίκης που κρατούσα.

Στο τέλος φίλε εμείς που διαλέξαμε να παίξουμε με τον Μπλακο δεν το κάναμε γιατί ειμαστε ΣΟΛ. Το καναμε γιατι ειναι ισως ο καλύτερος αρχηγός φυλής στον ΓΡ. Όπως είπα όμως και πιο πριν οι μονοί 3 ΣΟΛ που παίξανε στην ΤΡΚ και αξίζει να σημειωθούν τα ονόματα τους είναι Παταλας Ζεν και Μπλακο. Περάσαν αρκετοί απο ακκαουντς αλλα δεν επεξαν αρκετα για να σημειωθούν η δεν βοήθησαν. Να κάνω ένα σπεσιαλ ευχαριστήριο στον Τεοτσακ και Ντα βιντσι που παίξανε λίγο στο ακκαουντ του μπλακο όταν ητανε στρατό αυτός και έπαιξαν ενα αμυντικό πλάνο. Άλλα τα παιδιά είχαν τον 49 και δεν ασχολήθηκαν με τον 48.

Τώρα φυσικά με καποια άλλα που έγιναν στο σκαιπ ΣΟΛ και ΤΡΚ ειναι στα μαχαίρια εκτος απο τις 3 εξαιρέσεις παίχτες που ειπα πριν που είναι στην μέση και μιλάνε και στις δυο πλευρές. Οι 2 φυλές , αν και φυλες του Μπλακο και οι δυο , διάλεξαν πολύ διαφορετικους δρόμους και ιδεολογίες σαν φυλές. Εμείς που ξέρουμε τη έγινε απο μέσα ξέρουμε οτι δεν υπάρχει κάτι κοινό πλέον μεταξύ ΤΡΚ και ΣΟΛ εκτος απο 3 κοινούς παίχτες.
ρε φιλε εγω εχω ψυχολογικα η εσυ?
ντε και καλα να έχετε δίκιο που ακομη και σε αυτο το ποστ έγραψες 10 σολακια, που ήταν πολυ΄ποιο πολλά, μέχρι και τον τονυ μοντανα είπατε δν ειναι σολ, οκ
οπως και ο λοσπουλος όπως και αρκετοί ακομη, εντάξη αν θέλετε έτσι ας είναι έτσι, να σας πω όχι?
εχετε μεγάλο πρόβλημα, στον κ49 η σολ άντεξε 1 μηνα, καλά ούτε αυτό δνε ξέρεις να μην το αναφέρεις?
δηλαδή ενω έλεγε ο μπλάκο ότι δεν τους νοιάζει ο κόσμος και θα τον αφησουν επειδή θα παίξουν στον κ49(και ο μονος λόγος που τα παράτησα ήταν πρωταρχικα αυτός, αλλιως θα έτρωγαν όλοι οι δικη και unkonown πυξιδα και μετά θα το παράταγα, τον δεύτερο λόγο τον είπα), σε εμενα σολακια δεν ηρθαν, όλοι αντισολακια ηταν γι αυτό και ουτε καν να μπουν στην Unknown-δικη.
εγω ημουν σε μια απο της 5-10 όσες θέλεις πες wws , δεν μπηκα για αν μεινω μπηκα να μην είμαι με τους σολ(unknown-δίκη).
οι αρχηγοι σας όπως είπα ήταν σολάκια(μπλακο-ναιτ-δογμα) ακο,μη και ο μαντις τον μπλακο ακολούθησε(υπερπαίκτης ο μπλακο ναι οπως τα λέτε, αλλά ειναι υπερπαικτης και δεν ήσαστε σολακια? )
χαχαχχαχα
ρε κοιτάτε τι γράφετε, ενω καθε μερα στα σκυπε και παντου ήσασταν μαζι λέτε δεν ήσασταν?
μην κοροϊδευεται τον εαυτο σας με τέτοια ποστ, απλά το όνομα σολ δεν υπήρχε κατα τα άλλα σχεδον όλη η σολ εκτος τον ντα βίντζι(που και αυτός μπηκε να βοηθησει) ηταν μέσα στην φυλη.
τι γράφετε ότι να είναι ρε παιδια, ξέρεται με ποιους παίζατε?
 

DeletedUser4596

Φυλη μου είναι φιλος, δεν μπορώ να παω εναντίον της, οπότε θα συμφωνούσα σε οποιαδήποτε κίνηση της. Στην προκειμένη περίπτωση όπως έκανε και άλλο παλικάρι θα έδινα τους ρουνους που είχα αρκετούς και θα εβγαινα από την φυλη χωρίς να τους βαρεσω. Είμαι πιστός στρατιώτης όπως με λέει ο δόγμα. Είναι τιμή μου που έπαιξα με μερικούς από αυτούς και Λυπάμαι που δεν έφτασαν μέχρι τέλους μερικοί

ΥΓ Έδωσα εθελοντικά-αναγκαστικά τα χωριά μου 1 μήνα πριν κλείσει ο κόσμος εξαιτίας σημαντικού λάθους που έκανα, το οποίο ήταν σωστή κίνηση από την πλευρά της διοίκησης και δεν αντιστάθηκα. Λογαριασμός Darth Malgus

Η εμπειρία μου σε αυτό το παιχνίδι μου έχει δείξει οτι πολλοί ενεργοί λογαριασμοί είναι καλύτεροι απο λίγους ενεργούς λογαριασμούς με πολλά χωριά, έκανες ένα λάθος όπως λες και σου έφαγαν τα χωριά (είπες έδωσες αναγκαστικά), αυτοί δεν έκαναν λάθος πουθενά? Δυστυχώς φίλε λίγο που έπαιξα μαζί τους, είδα οτι τρωγανε μεταξύ τους και φουλ απο βάρβαρα, για αυτό σου έφαγαν τα χωριά, γιατι είναι μια παρέα, αλλά δεν εχει σημασία αυτό τώρα, σημασία έχει οτι ο τρόπος που εκλεισε ο κόσμος απο τις μεγάλες φυλές είναι πολύ κάπως ρε φίλε
 

DeletedUser16076

Γεια σας , να πω και τη δική μου άποψη για τον 48 .
Ξέρετε πολύ καλά ότι είμαι κατά των ενώσεων και εγώ πρώτος λέω ότι τον κόσμο πρέπει να τον κλείνει πάντα βμια φυλή και με πόλεμο.
Από τη στιγμή που μπήκα στρατό σταμάτησα να παίζω και στο τιμόνι μπήκαν τα παιδιά που έμειναν πίσω και κάηκαν αρκετά πόσο μάλλον ο Mr.dogma που ήταν μια φυλή μόνος του.

Και για το λόγο ότι μέσα στο παιχνίδι έχουν μπει και τα παρατηρητήρια ο κόσμος είχε χάσει το ενδιαφέρον του πολύ καιρό πριν και για αυτό το λόγο δεν θα κατηγορήσω κανεναν για αυτή την ένωση.

Το πώς έφτασε η Trq στο σημείο να διεκδικήσει τον κόσμο το ξέρουν πολύ καλά όσοι έπαιξαν και πραγματικά δεν περίμενε κανείς να φτάσει εδώ που έφτασε αυτή η φυλή . Τα παιδιά της Trq που έφτασαν μέχρι το τέλος άξιζαν να κλείσουν τον κόσμο και με το παραπάνω.
Εγώ θέλω να δώσω ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στον κόσμο , δυστυχώς τον κόσμο τον χάλασαν τα παρατηρητήρια και όχι η αγκαλιά που έγινε στο τέλος .
Καλή επιτυχία στα παιδιά που αποφάσισαν να μπουν στον 52 από εμένα ,και ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Τασουλη που κράτησε τη φυλή και δεν την παράτησε όταν έφυγα αλλά και στα υπόλοιπα παιδιά που με πίστεψαν από την αρχή και με ακολούθησαν από την εποχή της Unowns .
ενας το είπε,αγαπούληδες είστε.
κατα τα άλλα σούπερ παιχνιδι...
αλλά πάψε με τις ανοησίες, άσχετοι εναντίων άσχετων και έληξε "χ"
μην το παίζετε και παίκτες..
η αγγελική το έγραψε, η μαομαο είναι άσχετοι που δεν ξέρουν να νομπλάρουν
και κέρδισαν ν.μ. και σολ...
δηλαδή οι άσχετοι τους άμπαλους, έτσι να μπαίνετε σε άσχετους κοσμους να το πάτε αγκαλίτσα και να λέτε τι παικταράδες και πως το γυρίσατε τέτοιο παιχνιδι..
χαχαχχαχα
αντε να δω τι αλλο θα δω στο φόρουμ.
εντελός όμως άσχετοι.
ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ
 
Κορυφή