Τοποθέτηση της Triquetra

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Ρέστα έδωσε η Triquetra στον Κ48 με πλάνο που έφερε “γύρισμα κόσμου” φανερά πλέον στον χάρτη. Επειδή στο τέλος της ημέρας μιλάνε τα τσεκούρια τα στατιστικά από χθες το βράδυ στις 23:30 ακριβώς άναψαν υπέρ της Triquetra σε ένα μέτωπο που θεωρείτο απόρθητο οχηρό της PVNG, ενώ οι τελευταίοι πιάστηκαν στον ύπνο λόγω των ανενεργών παιχτών που έχουν στο μέτωπο. Μάλιστα οι πληροφορίες λένε ότι μέχρι τις 23:45 ενώ χάνανε χωριά δεν είχαν πάρει χαμπάρι ενώ η πρώτη ανίχνευση από πλευρά τους μπήκε στις 12:35 από έναν που ασχολείται με βατράχια.

Η συμμαχική υπερδύναμη DiFa, WWS και PVNG με κλειστές τις ηπείρους (οι 2) τους και απώλειες που άγγιζαν το μηδέν μπήκαν σε πόλεμο πριν δυο μήνες εναντίων των δύο άλλων ηπείρων όπου οι φυλές Unowns, NOM και Δίκη είχαν πόλεμο μεταξύ τους. Ήταν η απόλυτη στρατηγική κίνηση με ένα πρώτο πλάνο που στέφτηκε με επιτυχία μιας και ο Δούκας της Δίκη ήταν ανενεργός τις τελευταίες 20 μέρες και η φυλή είχε σταματήσει την οποιαδήποτε ανάπτυξη.

Ήταν μια κίνηση ΜΑΤ της υπερ-συμμαχίας που τους έδινε τον Κ48 στο πιάτο. Η DiFa και PVNG μιλούσαν μέχρι χθες για σίγουρη νίκη. Είναι τα πράγματα όμως έτσι;

Πριν μιλήσουμε για το σημερινό πλάνο της Triquetra θα πρέπει να σκεφτεί κανείς ότι η WWS δεν υπάρχει. Δηλαδή οι τρεις συμμαχικές δυνάμεις είναι δύο εδώ και καιρό με 250 χωριά συνολικά να έχουν περάσει στον απόλυτο έλεγχο της Triquetra.

Στις παραστάσεις πολέμου δηλαδή ήταν πάντα η Triquetra που νικούσε αυτόν τον πόλεμο σε όλη την διάρκεια.

Στα δύο πλάνα που έχει κάνει η Triquetra στους DiFa και PVNG έχει εξαφανίσει ένα παίχτη τη φορά από κάθε φυλή ενώ αυτή τη στιγμή έχει εισχωρήσει στους πυρήνες των αντιπάλων τις.

Το αποτέλεσμα οφείλεται στην συσπείρωση της Triquetra με ικανούς και έμπειρους παίχτες που έχουν κλείσει κόσμους και νέους παίχτες-ταλέντα που δημιουργούνται εκπροσωπούν τις νέες γενιές παιχτών στις φυλετικές μάχες. Άψογη οργάνωση μέσα σε πολύ δύσκολες συνθήκες και ενεργοποίηση όλων των παιχτών της. Απόδειξη ότι χθες οι PVNG είδαν εισερχόμενες σχεδόν από όλους τους παίχτες της Triquetra.

Ένα μεγάλο Εύγε στην ομάδα μας.

Ταυτόχρονα βέβαια το γύρισμα αυτό οφείλεται και στην ανικανότητα των DiFa και ειδικά των PVNG να παίξουν στρατηγικά και οργανωτικά. Οι ηγεσίες και των δυο φυλών διατυμπανίζουν εδώ και δυο μήνες ότι η Triquetra έχει μια εβδομάδα ενώ στα 3 τελευταία πλάνα έχουν πάρει συνολικά 8 χωριά. Μάλιστα για να κρατήσουν τις πρώτες θέσεις επιδόθηκαν σε κανιβαλισμό μικρών και ανήμπορων παιχτών τους ενώ από σήμερα το πρωί έχουν επιδοθεί στα βάρβαρα (έκαναν πλάνο στο βάρβαρα).

Προτιμούν τα χωριά από τους παίχτες και ο κανιβαλισμός είναι ασταμάτητος. Στα Skype Room περηφανεύονται ότι έχουν ρουφιάνους στην Triquetra και με αυτούς θα κατακτήσουν τον Κ48 ενώ ταυτόχρονα κατηγορούν την Triquetra για λαδιές.

Χαμένα τα έχουν και δεν ξέρουν τι τους περιμένει, ακούμε απειλές για το τέλος μας εδώ και δυο μήνες αλλά εμείς χωριά παίρνουμε ενώ ταυτόχρονα στηρίζουμε τους μικρότερους παίχτες μας για να δυναμώσουν και να παίξουν με την υπόλοιπη ομάδα.

Η PVNG δεν χρειάζεται ρουφιάνους, το μόνο που χρειάζεται είναι να αναγνωρίζουν τα τρενάκια για να μην χάνουν ολόκληρο παίχτη μέσα σε 10 λεπτά. Το ξέρω ότι το αποτέλεσμα σας πονάει και πρέπει να κατηγορείτε μόνο την ανικανότητά σας.

Αλήθεια με τους Μαϊντανούς πως τα πάτε; Την μεγάλη αυτή φυλή; Τι έχετε να πείτε στους παίχτες σας για αυτούς; Θα τους εξαφανίσετε και αυτούς σε μια εβδομάδα;

Λυπάμαι τους παίχτες που σας εμπιστεύτηκαν με τα χωριά τους και τον χρόνο τους.

Η Triquetra έχει αρίστους για όλους, θα φάτε Noble μέχρι πυξίδας.


Πάντα Μάχιμος
MantisGM
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33515

btw τωρα που το βλεπω και στο εξωτερικο. Το ονομα τρικουετρα ειναι πολυ μπλιαχ.

Ισως γιαυτο δεν μας περνουν στα σοβαρα οι ΔΙΦΑ.
 

DeletedUser35335

το οτι βγαίνει και μιλάει ο μαντις στο φόρουμ αυτο με ξεπερνάει....ολοι οι παλιοί παίχτες τον ξέρουμε απο τον κοσμο 2 και οτι ***επεξεργασμένο απο aigokairos***για ενα παιχνίδι....το οτι πήρατε εναν ανενεργό μας παίχτη και κάνετε λες και τελιοσε ο πόλεμος και κερδίσατε(σαμπανιες ανοίξατε???) ειναι αλλο ενα πράγμα που με ξεπερνάει...πάμε τώρα παρακάτω...ο μαντης πριν 2 βδομάδες μου κλεγοταν και με παρακάλαγε οι PNG να βαρεσουν DIFA μετα μόλις έφαγε πόρτα πήγε στην Difa ελεγε οτι εμεις θα τους βαρεσουμε ,για τέτοιο άτομο μιλάμε.. και μόλις δεν τους κάθισε και αυτο έκαναν σημαχιες με φυλές που τους αξίζουν σαν μεγάλη φυλή που ειναι...τους μαϊντανούς..που και εκει οσες άμυνες και να έβαλαν οσα κοψίματα και να έκαναν παλη τα μουτρα τους έφαγαν(οποίος βλέπει twstats ξέρει)....μιλάνε για κανιβαλισμό που εχουν κανιβαληση ολους τους μικρους παίχτες τους χωρίς δικαιολογία(μην αναφέρω ονόματα θα εκτεθείτε) για να μηνούν στο τελος 30 παιχτες,,,εχτες κλαιγατε τους αριστοκράτες σας (αλλα σχόλιο γιαυτο δεν ειδα)..λοιπόν συνεχίστε το παιχνίδι σας άλλα στο τελος του κόσμου μην χαθητε απο το φόρουμ...ακους παντελοοοοοοοο


Ένα μήνα εκτός φόρουμ από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
το οτι βγαίνει και μιλάει ο μαντις στο φόρουμ αυτο με ξεπερνάει....ολοι οι παλιοί παίχτες τον ξέρουμε απο τον κοσμο 2 και οτι θα πούλαγε και την μάνα του(αν δεν την εχει πούληση ακομα)για ενα παιχνίδι....το οτι πήρατε εναν ανενεργό μας παίχτη και κάνετε λες και τελιοσε ο πόλεμος και κερδίσατε(σαμπανιες ανοίξατε???) ειναι αλλο ενα πράγμα που με ξεπερνάει...πάμε τώρα παρακάτω...ο μαντης πριν 2 βδομάδες μου κλεγοταν και με παρακάλαγε οι PNG να βαρεσουν DIFA μετα μόλις έφαγε πόρτα πήγε στην Difa ελεγε οτι εμεις θα τους βαρεσουμε ,για τέτοιο άτομο μιλάμε.. και μόλις δεν τους κάθισε και αυτο έκαναν σημαχιες με φυλές που τους αξίζουν σαν μεγάλη φυλή που ειναι...τους μαϊντανούς..που και εκει οσες άμυνες και να έβαλαν οσα κοψίματα και να έκαναν παλη τα μουτρα τους έφαγαν(οποίος βλέπει twstats ξέρει)....μιλάνε για κανιβαλισμό που εχουν κανιβαληση ολους τους μικρους παίχτες τους χωρίς δικαιολογία(μην αναφέρω ονόματα θα εκτεθείτε) για να μηνούν στο τελος 30 παιχτες,,,εχτες κλαιγατε τους αριστοκράτες σας (αλλα σχόλιο γιαυτο δεν ειδα)..λοιπόν συνεχίστε το παιχνίδι σας άλλα στο τελος του κόσμου μην χαθητε απο το φόρουμ...ακους παντελοοοοοοοο

Καταρχάς μπορούμε να μείνουμε μακριά από προσωπικές επιθέσεις και ειδικότερα την μάνα μου; Μην ασχολείστε με την οικογένειά μου. Ντροπή σου.

Στον Κ2 αν υπήρξες κουβάλησε ο Μάντης .. μίλα για τον Κ48 τώρα γιατί έχουν περάσει και 8 χρόνια.

Πήραμε ανενεργό παίχτη μέσα στον πυρήνα σας ακριβώς όπως και εσείς έχετε πάρει χωριά από ανενεργούς μας με την διαφορά ότι εμείς ήμασταν πολύ πιο αποτελεσματικοί
και δεν το πήρατε καν χαμπάρι.. φάγαμε παίχτη 15άδας σε 10 λεπτά..

Όσο για τις συζητήσεις και το κλάμα που λες ότι έκανα, να σου εξηγήσω λίγο γιατί δεν νομίζω το καταλαβαίνεις:
Σαν Διπλωμάτης της φυλής μου εννοείται ότι θα μιλήσω με τον έναν πρώτα (μόνο) μέχρι να κλείσει πόρτα και θα προτείνω συμφωνία,
αυτό είναι αυτονόητο και δεν είναι κακό ούτε ανήθικο.

Όταν ο πρώτος κλείνει πόρτα τότε κάποια στιγμή μιλάμε με τον άλλον.
Σημαντικό είναι να μην μιλάς και με τους δύο ταυτόχρονα, πράγμα που δεν έγινε.
Άρα πιο είναι το πρόβλημά σου;

Αυτό που είπα εγώ στην Difa είναι ακριβή μεταφορά από τα λόγια του gannisM,
και δεν είναι ότι η PVNG θα βαρέσει Difa.

Είπα: για να είμαι δίκαιος θα πω ότι μιλούσαμε θεωρητικά και φιλοσοφικά με τον giannisM και στην ερώτηση
που του έκανα για το τι θα κάνει αν η Difa χάνει 10 χωριά την ημέρα είπε ότι θα πει τον DubFX να αδειάσει τα χωριά του.

Έτσι το είπε, έτσι το μετέφερα. Η αλήθεια είναι ότι δεν έπρεπε να το πει ούτε θεωρητικά ούτε
με κανέναν τρόπο. Αυτό λέγεται διπλωματία στα σημεία και έκανε λάθος.

Για τους παίχτες μας δεν έχεις να πείσεις κανέναν γιατί δίνουμε χωριά με πολύ σωστό τρόπο και δίνουμε και εξηγήσεις
ενώ οι παίχτες μας είναι ευχαριστημένοι.

Πες μας λίγο και ποιος είσαι Ingame γιατί το rrr21gr δεν μου λέει κάτι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser35335

για άλλη μια φορά πρέπει να εξηγώ τα αυτονόητα(μαλον εχεις χαμηλή αντίληψη)..παμε λοιπόν.. με αυτο που ειπα δεν πρόσβαλα την μάνα σου(που δεν μου φταίει σε τίποτα οι γυναικά) αλλα εσένα μήπως θες περισσότερη εξήγηση???στο δεύτερο κοματι..εισαι τοσο ψεύτης και τοσο χλαπάτσας(της Ελλάδος τα παιδιά)που τα λες όπως θες..φερσου μια φορά σαν άντρας (λιγο δισκολο αλλα προσπάθησε)και πες αν αληθεύει αυτο...εγω δεν σου ειπα οτι ουτε 1 στο εκατομμύριο δεν προκητε να βαρεσο difa και οτι τις συμφωνίες μου τις κρατάω μέχρι τέλους....οσο για τους παιχτες σου που ειναι ευχαριστημενη ενα θα σου πω,σε εχουν εγκατάλειψη τουλάχιστον 10 παίχτες για να ερθουν απο εδω μαλον επηδη μπούχτισαν απο την πολη ευχαριστηση...ουτε τον εαυτο σου δεν μπορείς να πεισης...κουράστηκα να εξηγώ αυτονόητα πραγματα..μίλα μονος σου...
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
για άλλη μια φορά πρέπει να εξηγώ τα αυτονόητα(μαλον εχεις χαμηλή αντίληψη)..παμε λοιπόν.. με αυτο που ειπα δεν πρόσβαλα την μάνα σου(που δεν μου φταίει σε τίποτα οι γυναικά) αλλα εσένα μήπως θες περισσότερη εξήγηση???στο δεύτερο κοματι..εισαι τοσο ψεύτης και τοσο χλαπάτσας(της Ελλάδος τα παιδιά)που τα λες όπως θες..φερσου μια φορά σαν άντρας (λιγο δισκολο αλλα προσπάθησε)και πες αν αληθεύει αυτο...εγω δεν σου ειπα οτι ουτε 1 στο εκατομμύριο δεν προκητε να βαρεσο difa και οτι τις συμφωνίες μου τις κρατάω μέχρι τέλους....οσο για τους παιχτες σου που ειναι ευχαριστημενη ενα θα σου πω,σε εχουν εγκατάλειψη τουλάχιστον 10 παίχτες για να ερθουν απο εδω μαλον επηδη μπούχτισαν απο την πολη ευχαριστηση...ουτε τον εαυτο σου δεν μπορείς να πεισης...κουράστηκα να εξηγώ αυτονόητα πραγματα..μίλα μονος σου...

Άρα είσαι ο giannisM,

Γράφεις πιο πάνω ότι "ολοι οι παλιοί παίχτες τον ξέρουμε απο τον κοσμο 2", εσύ δεν έπαιζες στον κ2 και ούτε με ξέρεις, ούτε είσαι παλιός.. πρώτο ψέμα
Στην συνέχεια με προσέβαλλες σε προσωπικό επίπεδο σε συσχέτιση με την μάνα μου, ξανά ντροπή σου
Είσαι γενικά αθυρόστομος και προσβάλλεσαι από μόνος σου εσύ. Είσαι και μεγάλος άνθρωπος.. τέλος πάντων

Όσο για τους Difa θα το ξαναβάλω:
_____________
Αυτό που είπα εγώ στην Difa είναι ακριβή μεταφορά από τα λόγια του gannisM,
και δεν είναι ότι η PVNG θα βαρέσει Difa.


Είπα: για να είμαι δίκαιος θα πω ότι μιλούσαμε θεωρητικά και φιλοσοφικά με τον giannisM και στην ερώτηση
που του έκανα για το τι θα κάνει αν η Difa χάνει 10 χωριά την ημέρα είπε ότι θα πει τον DubFX να αδειάσει τα χωριά του.


Έτσι το είπε, έτσι το μετέφερα. Η αλήθεια είναι ότι δεν έπρεπε να το πει ούτε θεωρητικά ούτε
με κανέναν τρόπο. Αυτό λέγεται διπλωματία στα σημεία και έκανε λάθος
________________

Όπως βλέπεις δεν λέω εγώ ΄ότι είπες θα βαρέσεις Difa, ίσα ίσα λέω ότι δεν είπες κάτι τέτοιο.
Τώρα για το λαθάκι που σου ξέφυγε θα σε συγχωρέσει ο dub μην ανησυχείς, και αν δεν ανησυχείς μην το συνεχίζεις.
Εγώ στο πρώτο κομμάτι δεν το ανέφερα καν, εσύ το έφερες στην συζήτηση, γιατί; σου αρέσουν τα λάθη;

Τώρα δεν ξέρω πόσοι παίχτες φύγανε από μας, ξέρω όμως ότι ήταν ρουφιάνοι σας
lemonito
spyridisnikos (πυξίδα)
koterakias
frapedia

Ρουφιάνοι σας και μάλιστα είστε πολλοί περήφανοι για αυτό, λέτε ότι έχετε και άλλους και
έτσι θα μας νικήσετε.

Να το κάνετε, εμείς ρουφιάνους δεν έχουμε και δεν τους θέλουμε.

Η ομάδα Genlyn δεν μετράει για μας, αυτοί είχαν θέμα με την ένωση. Αλλά τι έμεινε από αυτούς;
Ένας QQ-κάτι

Αν κουράστηκες από τώρα πάτα διαγραφή γιατί εγώ δεν έχω αρχίσει ακόμα.
Ξεφτίλα γίνατε χθες που χάσατε παίχτη 15αδας, δεν τον είχατε επιτήρηση;
Δηλαδή μια αναγνώριση δεν έκανε κάποιος; Πως γίνεται να μην το πήρατε καν χαμπάρι,
ο άλλος με κορόιδευε για μία ώρα και μετά είδε τα χωριά που χάθηκαν..

Δεν κοιτάτε ούτε χάρτη, ούτε στατσ ούτε τίποτα..
Είσαι ηγέτης
 

DeletedUser35335

τελευταίο μήνυμα εχω κουραστη με σενα....ρωτά τα παιδιά της mojito αν επεξα κ2...αποφευγης να λες για το χτεσινό κάζο χαχαχα απο 3 λογαριασμούς σας έπαιζα και για πανό απο 150 άριστους σας έκαψα χαχα...οι μήπως θες να μιλήσουμε που στέλνετε μηνύματα σε δικούς μας παίχτες και τρώτε άκυρο...οι οτι ο μέγας blanco απειλούσε δικό μας παίχτη και ελεγε για να τον βαλουν στον 49 στην φυλη έπρεπε να σας δίνη τα πλάνα μας στο 48...απλα απο της πολες φαπες ειδες και μια χαρά και εσύ και είπες να βγεις στο φόρουμ να το πανιγηρισης...δεν σε κατήγορο...στερημένος ει σουνα δικαίωμα σου
 

DeletedUser20038

ΚΛΕΙΣΤΕΙΤΕ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ... ΣΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο JIHADI JENT , JIHADI JOHN , JIHADI SASA
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
τελευταίο μήνυμα εχω κουραστη με σενα....ρωτά τα παιδιά της mojito αν επεξα κ2...αποφευγης να λες για το χτεσινό κάζο χαχαχα απο 3 λογαριασμούς σας έπαιζα και για πανό απο 150 άριστους σας έκαψα χαχα...οι μήπως θες να μιλήσουμε που στέλνετε μηνύματα σε δικούς μας παίχτες και τρώτε άκυρο...οι οτι ο μέγας blanco απειλούσε δικό μας παίχτη και ελεγε για να τον βαλουν στον 49 στην φυλη έπρεπε να σας δίνη τα πλάνα μας στο 48...απλα απο της πολες φαπες ειδες και μια χαρά και εσύ και είπες να βγεις στο φόρουμ να το πανιγηρισης...δεν σε κατήγορο...στερημένος ει σουνα δικαίωμα σου

Στο skype μου είπες ότι είναι ο δεύτερος κόσμος που παίζεις.. πιο από τα δύο είναι ψέμα; αυτό που είπες στο skype ή αυτό που γράφεις εδώ;
Όπως και να έχει ψεύτης βγαίνεις. (αν είσαι ο gannisM)

Εμείς θέλαμε να ανοίξουμε δημόσιο διάλογο, και αυτό δεν είναι κακό., για αυτό υπάρχει το εξωτερικό φόρουμ.
Ο ποιο υγιής και σωστός τρόπος να μιλήσεις σε όλο το Κ48 είναι να γράψεις στο εξωτερικό φόρουμ.

Βέβαια έπρεπε να το σπρώξουμε λίγο γιατί σας πήρε 16 ώρες να το διαβάσετε σαν ηγεσία... τυχαίο;

Στερημένος δεν είμαι καθόλου , είχατε μια άλλη συμμαχική που λεγόταν wws με 250 χωριά που είναι δικά μας τώρα.
Χάσατε έναν σύμμαχο ολόκληρο και μιλάτε για 10 χωριά που μας έχετε πάρει. Το αποκαλείτε επιτυχία. Εμείς με τα 250 δεν είχαμε πει τίποτα μέχρι τώρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser35456

ΟΙ ΠΥΞΙΔΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ εχετε αρχισει να τρεμετε και μου βγαλατε και στομα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Βρε βρε βρε ,να πω για τον Κ2?????Χαχαχα.χα εμεις σε κουβαλουσαμε και το ευχαριστω ηταν να εξαφανιστεις οχι μονο απο το κ2 εν καιρο πολεμου και τρελλου καψιματος αλλα και απο το παιχνιδι για κ48 κοσμους.Ασε τα μικρα ησυχα να παιξουν γιατι οταν επρεπε να παιξεις εσυ απλα εκλεισες το pc
Lordi
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Βρε βρε βρε ,να πω για τον Κ2?????Χαχαχα.χα εμεις σε κουβαλουσαμε και το ευχαριστω ηταν να εξαφανιστεις οχι μονο απο το κ2 εν καιρο πολεμου και τρελλου καψιματος αλλα και απο το παιχνιδι για κ48 κοσμους.Ασε τα μικρα ησυχα να παιξουν γιατι οταν επρεπε να παιξεις εσυ απλα εκλεισες το pc
Lordi

Επειδή σε είχαμε επιτήρηση σε όλο τον πόλεμο δώσε και τώρα επιτήρηση για να γράψω εγώ για σένα.

Εγώ σταμάτησα αφού συμφωνήσαμε με τον αρχηγό σου τον Mordaleg, και τον Killertroops για το πως θα κλείσει ο κόσμος και αφού σιγούρεψα ότι θα κλείσει όντος έτσι.
Είμαι ο παίχτης του κ2 με τις περισσότερες onine ώρες, και την μεγαλύτερη ενεργητικότητα.. δεν έχω να αποδείξω τίποτα και σε κανέναν.

Και πάλι, εδώ μιλάμε για τον κ48.
 

DeletedUser33703

Το να βγαίνει η PVNG και η Difa να μιλάει για ρουφιάνους με ξεπερνάει , μετράω ονόματα που έχουν στρατολογηθεί τον τελευταίο μήνα και από τις 2 πλευρές {Genlyn , baggelis13 , QQpro , koterakias , Frapedia , spyridisnikos , lemonito} κάποιοι πρόλαβαν να πάνε απέναντι κάποιοι όχι .
Ο αρχηγός της PVNG έχει δηλώσει γραπτώς ότι περιμένει να κλείσει τον κόσμο με στρατολογήσεις , είστε πολύ μικροί για να συγκριθείτε με το παικτικό επίπεδο κάποιων από Triquetra , δεν μας φτάνετε ούτε στο μικρό σας δαχτυλάκι .

Είμαστε μια φυλή που δημιουργήθηκε τον τελευταίο μήνα και κανείς δεν γνωριζόταν με κανέναν , όταν εσείς είχατε κλείσει τις ηπείρους σας σαν Difa και PVNG και είχατε συμμαχία και γεμίζατε επιθετικά εμείς ήμασταν 4 διαφορετικές φυλές και χτυπιόμασταν μεταξύ μας από κ44 και κ54 {Unowns , NOM, ΔΙΚΗ , wws} , η wws ήταν δικιά σας φυλή και τη μισή ΔΙΚΗ την στρατολογήσατε .
Έτσι έχουν τα πράγματα για να μη παραμυθιάζεται και τους παίκτες που δεν παίζουν στον κόσμο , οι μόνοι που παίζουμε το παιχνίδι από το μέρος συγκέντρωσης σε αυτόν τον κόσμο είμαστε εμείς και αυτό το καταλαβαίνει και ο τελευταίος των φυλετικών από τις απώλειες .

Difa premade φυλή με κλεισμένη ήπειρο 2 μήνες τώρα και με συμμαχία την PVNG και δεν μπορεί να πάρει χωριό , για τους PVNG δεν μιλάω καν , μία κλίκα τριών παικτών είναι και ανταγωνίζονται ποιος θα βγει ο μεγαλύτερος κανίβαλος μέχρι το τέλος του κόσμου .

Εχθές πήρατε μία γεύση από το μαύρο λουλούδι μιας και σας έκανα πλάκα με 2 άδεια χωριά , ετοιμαστείτε γιατί η Άνοιξη θα έρθει και δεν θα σας βρει στα χωριά σας άσχετοι ...
 
Κορυφή