κ49

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35440

Πλευρά 1:
Φυλές: MAOMAO, ΜΑΟΜΑΟ
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 8
Πλευρά 2: 5
Διαφορά: 3

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 28,367
Πλευρά 2: 13,918
Διαφορά: 14,449

chart



Για την διαφορα των δυο φυλων σε χωρια και στρατο, κακιστη εμφανιση των μαομαο

Επισης το οτι φαγαν 2 ρικλειμ απο την ντεπι, η οποια χθες εχασε το "μεγαλο" επιθετικο της χωριο σε κοσμο με εξωτερικες βοηθειες πραγματικα με ξεπερνα
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
συμπερασμα: ή ολοι η φυλετικη κοινοτητα κοιμοτανε τοσο καιρο και εσυ εισαι ο καλητερος παικτης που εχει περασει απο αυτο το παιχνιδι Ή οι μαντ περιμενουν να σταματησεις να βαζεις λεφτα για να σε μπαναρουν

/QUOTE]


AYTOO !!! μαλλον σταματησε να βαζει λεφτα
 

DeletedUser35042


εγω πιστευω με το που διαγραφει ο λογαριασμος του και θα βγει κυκλικο για 1000κ πρεμ απο τον καθενα δωρεα σε ταραχη και θα χωσει οσα 80αρια μπορει και ο ιδιος ε μετα στο πρωτο πλανο θα ξανα φαει μπαν αφου τοσο καιρο που παιζει με **** στα κολληματα ειναι επιπεδου starofvergina
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Εγώ δεν παίζω με το premium... εεε... με τον πόνο του άλλου και δεν χώνω το μαχαίρι σε πληγές :rolleyes:
Απλά εξεπλάγην με το γεγονός, περιμένω να αποκατασταθεί η αδικία και να επιστρέψουμε στην καθημερινότητα και στις 100.000 λεηλασίες.
 

DeletedUser33703

Κωστή δεν το έφαγε για τις λεηλασίες , για τις λεηλασίες τρως πολύ δύσκολα
για βοήθημα επιθέσεων το έφαγε , γιατί κόλλαγε κάθε σφήνα πριν από κάθε αρίστο στα 5 ms

όταν λέμε ότι ο παίκτης δεν έχει αντίληψη καθόλου , γινόμαστε κακοί
που με τη δυναμική που είχε ο λογαριασμός και στα 100 ms να έστελνε αν είχε χτυπήσει έξυπνα θα έπαιρνε 3 χωριά στο χαλαρό.
 

DeletedUser34147

Κωστή δεν το έφαγε για τις λεηλασίες , για τις λεηλασίες τρως πολύ δύσκολα
για βοήθημα επιθέσεων το έφαγε , γιατί κόλλαγε κάθε σφήνα πριν από κάθε αρίστο στα 5 ms

όταν λέμε ότι ο παίκτης δεν έχει αντίληψη καθόλου , γινόμαστε κακοί
που με τη δυναμική που είχε ο λογαριασμός και στα 100 ms να έστελνε αν είχε χτυπήσει έξυπνα θα έπαιρνε 3 χωριά στο χαλαρό.


Άκου εκεί 5 ms.αυτά δεν γίνονται :p
 

DeletedUser34147

Και κάπως έτσι έχει η κατάσταση για την ΜΑΟ μετα αποτελέσματα από την πλανάρα τους.

ezgif-5-c04214760f.gif
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μάτι είναι όχι ****.Το γλωσσοφαγατε το παιδι.Ταραχη κανε την προσπάθεια σου πάλι ,τώρα που είναι φτηνοί και οι πόροι και μην ξεχασεις να κρεμασεις ένα τέτοιο στον παλαντιν.

6afb97e42e427384fcf2ee2439674e10.jpeg
 

DeletedUser35488

επίτηδες το γραψα ήθελα να δω αν είσαι μέσα. insane77 μέσα είναι, μην του στείλεις ανίχνευση :p (αν είναι ο insane7 απο τον 17 χαιρετισμούς πείτε του)[/QUOTE]
είμαι η εξελιγμένη έκδοση του insane7... (του Μητσαρα που μου έμαθε και το game) αλλά χαιρετίσματα ευχαρίστως να του δώσω σε προσωπικό επίπεδο με το που τον δω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34860

Ταραχη
6x Οι περισσότερες λεηλασίες σήμερα
Καλύτερο αποτέλεσμα: χθες (63.962 χωριά)

Μία μέρα έχει 24 ώρες και 1 ώρα 60 λεπτά δηλαδή 24*60= 1440 λεπτά
63962/1440= 44 clicks το λεπτό για 24 συνεχόμενες ώρες :eek:

Η επιστημονική μου ανάλυση λέει οτι παίζει μαμάτο ****άκι! Για την ακρίβεια ΜAOμάτο! :D

την αποψη σου για τις χερατες λεηλασιες
Uppercut 70.171
dark tornado 64.599

http://prntscr.com/h653qk
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Η άποψη μου παραμένει η ίδια και δεν έχει σημασία αν είναι ο ταραχή ή ο uppercut. Όποια και να είναι όμως δεν είμαι δικαστής. Τον ρόλο τον έχει καπαρώσει ο punksnotdead. Εγώ ξέρω οτι έκανα 25-30κ max τη μέρα αλλά ok ήμουν και άσχετος και home alone. :p Μπορεί με 3-4 coplay να βγαινει και ανετα και νόμιμα το νουμεράκι απλά οτιδήποτε πάνω απο 35k-40k εμένα προσωπικά μου χτυπάει άσχημα στο μάτι :rolleyes:

α είχα κρατήσει και φωτο από ένα κόσμο
9-_qRe1ZT5e5JeM7VhKAdA.png

ΥΓ. τι γίνεται στον 49. πάλι ησυχάσατε; κανά πλάνο, κανάς πόλεμος, κανά νέο βρε αδερφέ? :p
 

DeletedUser20441

Δηλαδη συμφωνα με τα λεγομενα σας αν καποιος λογαριασμος πατησει ασταματητα α ή β για 2-4 ωρες ΜΟΝΟ
Τοτε ειναι παρανομος;
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Δηλαδη συμφωνα με τα λεγομενα σας :eek:αν καποιος λογαριασμος πατησει ασταματητα α ή β για 2-4 ωρες ΜΟΝΟ
Τοτε ειναι παρανομος;

Ελπίζω να μη μου μιλάς στον πληθυντικό και να αναφέρεσαι σε όλους :(:D
Όχι δεν είναι παράνομος.
Αυτός που θα κάνει συνεχόμενα κλικ για 2 ώρες είναι αποφασισμένος
Αυτός που θα τα κάνει για 5 ώρες είναι πολύ ενεργός
Αυτός που θα τα κάνει για 10 ώρες είναι καμμένος
Αυτός που θα τα κάνει για 20 ώρες είναι άρρωστος
Αυτός που θα τα κάνει 24/7 είναι botaki :D

π.χ. αν κάνεις 2 click το δευτερόλεπτο, το λεπτό κάνεις 120, την ώρα 7200, το 10ωρο 70k
Αν αυτά δεν τα κάνει ένας αλλά 2-3 coplay είναι και νομιμότατος :cool:

ΥΓ1. φαντάζομαι έχει πιο ενδιαφέροντα πράγματα ο 49 από τις λεηλασίες. Με αυτά ασχολείται η ΟΔ, εμείς κουβέντα κάνουμε.
ΥΓ2. ΟΚ ο ταραχή έχει ban και έπεσε σε κατάθλιψη, ο wikipedia πού είναι; :oops:
ΥΓ3.
qOT5fSfhQQ_0hAE0CNkUsg.png
nice. άρχισε να "δένει" ο χάρτης. RIP οι clay :oops: Τους κατάπιαν οι ΜΑΟ
 

DeletedUser20441

Ελπίζω να μη μου μιλάς στον πληθυντικό και να αναφέρεσαι σε όλους :(:D
Όχι δεν είναι παράνομος.
Αυτός που θα κάνει συνεχόμενα κλικ για 2 ώρες είναι αποφασισμένος
Αυτός που θα τα κάνει για 5 ώρες είναι πολύ ενεργός
Αυτός που θα τα κάνει για 10 ώρες είναι καμμένος
Αυτός που θα τα κάνει για 20 ώρες είναι άρρωστος
Αυτός που θα τα κάνει 24/7 είναι botaki :D

π.χ. αν κάνεις 2 click το δευτερόλεπτο, το λεπτό κάνεις 120, την ώρα 7200, το 10ωρο 70k
Αν αυτά δεν τα κάνει ένας αλλά 2-3 coplay είναι και νομιμότατος :cool:

ΥΓ1. φαντάζομαι έχει πιο ενδιαφέροντα πράγματα ο 49 από τις λεηλασίες. Με αυτά ασχολείται η ΟΔ, εμείς κουβέντα κάνουμε.
ΥΓ2. ΟΚ ο ταραχή έχει ban και έπεσε σε κατάθλιψη, ο wikipedia πού είναι; :oops:
ΥΓ3.
qOT5fSfhQQ_0hAE0CNkUsg.png
nice. άρχισε να "δένει" ο χάρτης. RIP οι clay :oops: Τους κατάπιαν οι ΜΑΟ
Οχι δεν εχω λογο να σου μιλαω στον πληθυντικο, μαλλον δεν με θυμασαι.
Μιλαω σε αυτους που κανουν υποθεσεις για το ποιοι ειναι παρανομοι και ποιοι οχι.
Για να ανεφερα αυτο περι 2-4 ωρων λογικα θα εχω κανει ηδη τους εκαστοτε υπολογισμους, μονο που αν φαρμασεις αποφασισμενα, ανετα κανεις και 4 κλικ το δευτερολεπτο ή αλλιως 72κ κλικ το 5 ωρο. Δηλαδη θελει λιγοτερο απο ενα δυοωρο για να επιτευχθουν 25κ λεηλασιες, ας μην τα εισοπεδωνουμε ολα και με "υποθεσεις" λεμε ο ταδε το ενα ο παραλλος το αλλο γιατι οι υποθεσεις ειναι και αυτες που πανε τον κοσμο πισω. Το ποιο περιεργο για εμενα ειναι οταν υπηρχαν μονο 1000λς και παικτες καναν 15κ λεηλασιες που ειναι σαν να κανεις τωρα 145κ λεηλασιες γιατι ουσιαστηκα δεν υπηρχαν συνεχεια λς να στελνεις και ηταν σαν να καθοταν ο αλλος 20ωρο πανω απο το α, β αλλα τοτε δεν μιλαγε κανεις, πολυ απλα επειδη υστερειτε λογικης εντουτεις θελετε να κανετε και υποθεσεις. Εξαλλου οι ****ακιδες δεν θα το κανουν σε υπερβολικο βαθμο και παντοτε θα ειναι ανετα εφαρμοστο και με το χερι, απλα θα μπορουν να απολαυσουν την ζωη τους περισσοτερο. Chess δεν απευθυνομαι σε εσενα μονο, ισα ισα θυμαμαι να σε συμπαθουσα οταν επαιζα απλα βρηκα πατημα απο εσενα να απαντησω σε ολα τα κατινιστηκα που ακουγονται περι **** τα οποια ειναι προσβλητικα απο ενα σημειο και μετα, ειδικα οταν οι αριθμοι βγαινουν ευκολα, δηλαδη αυριο μεθαυριο να φοβομαστε να κανουμε 100κ;
 

DeletedUser34504


Καλά τώρα μου την είπες Θοδωράκι αχαχαχαχ. Γιατί δεν βάζεις και την υπόλοιπη συζήτηση? Άσε ξέρω σίγουρα δεν θα κράτησες τόσο μεγάλο αρχείο ;)

#theotsak21akareporter1-10#keepammusingmetheotsak21#youaredoinggreat#keepactinglikeaclown#
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εκει στην Μαο μην παίρνεται ολα τα Βαρβαρα ,δεν θα εχει χώρο στο συστημα να εμφανισει τα χωρια με ρούνους.Παιξτε λιγο εξυπνα
 

DeletedUser35050

Εκει στην Μαο μην παίρνεται ολα τα Βαρβαρα ,δεν θα εχει χώρο στο συστημα να εμφανισει τα χωρια με ρούνους.Παιξτε λιγο εξυπνα

και που τους τα λες νομιζεις θα το καταλαβουν!!!!!!!! μια ειναι η φυλη στο 49 SoL. Ολοι οι αλλοι να χαμε να λεγαμε
 

DeletedUser6091

Να δώσω από έναν μόνιμο αποκλεισμό σε όλους σας να ανάψουν λίγο τα αίματα γιατί έχει πέσει ηρεμία και στο σύστημα υποστήριξης και θα νομίζουν από την εταιρεία πως δεν δουλεύω? Να αρχίσουν οι αιτήσεις τα παράπονα για μένα , τα μπινελικια, τα θα σε βρω να σου κάνω το ένα και το άλλο, τα ξέρεις ποιος είμαι εγώ?

Αν δεν το θέλετε αυτό, χαλαρώστε λίγο και μην συζητάτε για παραβάσεις κανόνων εδώ!

Ευχαριστώ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή