κ49

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33711

και τοτε τα ιδια σου ειχα πει ρε <3 αραξε ...

γνωμη δεν αλλαζω για τετοια εγω , απλα σαν κινηση ηταν λαθος και σου εχω εξηγησει πως ακριβως ειχα κανει κατι αντιστοιχο. και με τις δυο πλευρες εισαι φιλος, και εγω τον αγαπω τον σαββα αλλα σε τετοια θεματα βαζεις χρονικη προτεραιοτητα. απλα και εμεις σε παμε πολυ σαν ανθρωπο για αυτο σε θελαμε μαζι μας, whatever τωρα θα την φας για να μαθεις <3
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ακομα και στο εξωτερικο φορουμ νουμπακι εισαι .Στο ενα ποστ γραφεις με το Jason και στο αλλο με το tout χαχαχαχαχαχαχα .Βρε tout δεν φτανει που δεν ξερεις να παιζεις εχεις και μεγαλη γλωσσα .Παλι για πυξιδα σε βλέπω και σε αυτο τον κοσμο . Βαλτο καλα στο μυαλο σου ,το οτι σου δωσανε ενα **** δεν σημαινει οτι εγινες παικτης .
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
d3xI9MTRRqKO17TuejP5cQ.png


Ήθελα απλά να χαζέψω λίγο χάρτη. Ε και μιας και μπήκα στον κόπο ... :D

Προσωπικές παρατηρήσεις:
1. Δυνατό start up των ΜΑΟΜΑΟ
2. Αναμένεται σημαντικό κλείσιμο ηπείρου ανάμεσα σε *N*M* και DRINK
3. Αναμενόμενη επέκταση της SOL στη 45 με τα κλασικά κενά στο rim της ηπείρου της.
4. Αδιάφορη μάλλον 54, ίσως όμως η πιο σημαντική ήπειρος μελλοντικά για αποθήκη χωριών.

Θέλω να πιστεύω οτι θα έχει καλές μάχες ο κόσμος και όχι τίποτα 4 vs 1 αν και περισσότερο θέμα timing και συγκυριών θα είναι το πράγμα. Δεν ξέρω τα διπλωματικά σας. Να υποθέσω Μαομαο/ N*M* vs SOL/Drink ή καμια σχέση; :p Βλέπω λογική μια επέκταση NM προς τα αριστερά και MAO προς το Νότο και τη SOL κάπου στο ενδιάμεσο να προσπαθεί να κερδίσει μέτωπα κατεβαίνοντας στην 55. Όπως και να έχει ελπίζω να παιχτούν όσο πιο κοντά στο 1vs1 οι πόλεμοι και να το ευχαριστηθείτε ;) Good luck
 

SOFA1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Μαζευτηκαν πολλοι κοκκινοι δρακοι αυτη τη φορα. με εξαιρεση εναν παικτη οι υπολοιποι φαρμαρουν καθε full moon.

Κανονισμός του παιχνιδιού είναι η αγορά πρεμ, εδώ και πολύ καιρό.. ;)

Η ώρα της κρίσης πλησιάζει..

Ετοιμάστε κι άλλες δικαιολογίες, θα σας χρειαστούν σύντομα!
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
τα ιδια ελεγες και στον 42 και η φαπα ηταν τοσο μεγαλη που μπηκες με ονομα τα καρπουζια...
 

DeletedUser33011

DeletedUser6740

Ειναι καλο να εχεις αποριες. Βοηθα στη ορθη διααπλαση των εγγεφαλικων νευρωνων. Ισως με αυτη τη μελλοντικη διαπλαση μαθεις να προσθετεις πορους. Εβαλα μια 20αδα, αλλα μελλοντικα θα μπορει να γινεται δυνατη και η αναγνωση σε περοσσοτερες δεκαδες
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
και η 20αδα που εβαλες τι δειχνει? με διπλασιους ποντους και εχετε λιγοτερους παικτες απο εμας , για γελια και κλαματα μαζι!
 

DeletedUser33711

χμμμμ. Κατι δε βλεπεις καλα

Εγω μια χαρα τα βλεπω. Εναν kpap τον βλεπεις ? εχει ενα χωριο 2900 ποντους , εσυ εισαι θεση 2-3 δε ξερω τι, μεχρι χθες σε περνουσε στο φαρμ. Σημερα τον περασες για 20κ πρεπει να νιωθεις πολυ καλος που με 9 χωρια παραπανω κανεις ιδιο φαρμ με εναν με ουτε 3χιλιαρο χωριο.

Βγηκες μαλιστα επιβεβαιωνοντας με , στη μια νυχτα του φεγγαριου που φαρμαρες να μου πεταξεις πριντ χωρις να ντραπεις και να σκεφτεις που θα επρεπε να ησουν. Ο μοναδικος που φαρμαρει απο ΜΑΟ ειναι ο ταραχη ολοι οι αλλοι δε φαρμαρετε, για ποιο λογο σας πειραζει που σας λενε την αληθεια δε μπορω να καταλαβω. Φροντιστε μην τελειωσουν τα λεφτα μοναχα γιατι οτι γυαλια μυωπιας και να παρω εγω δε θα αλλαξουν τα γεγονοτα
 

DeletedUser34439

οι μαο μαο μια χαρα start up εχουνε και μπηκανε ανετα σε δευτερη ηπειρο στην 54
δεν εχει σημασια αν ξοδεψανε πολυ πρεμ,σημασια εχει το αποτελεσμα.
τωρα αν θα ειναι ανταγωνιστικοι αργοτερα ειναι ερωτηματικο αλλα πιστευω θα ειναι

εμενα αλλο μου κανει εντυπωση πως οι σολ στηνονται για μαο μαο και οχι για ναιτμερ
ο κοσμος δεν θα ειναι οπως ο 42 ,θα ειναι πολυ πιο δυσκολος
 

DeletedUser6740

Η αναλυση δεδομενων ειναι μια επιστημονικη διαδικασια που αν χρησιμοποιηθει σωστα μπορει να εξαγει πολυτιμα συμπερασματα που με σωστη τους αξιολογηση δυναται να οδηγησει σε ορθες ενεργειες στο μελλον προς οφελος του δραστη.
Υπαρχει ομως και η λανθασμενη αναλυση η οποια μπορει να γινεται είται για προπανδιστικους σκοπους ειτε απο αγνοια. Στη πρωτη περιπτωση μπορει να εποφεληθουν οι δραστες ή και ο στενος τους περιγυρος απο απο την υιοθετηση των αποτελεσμέτων απο αφελεις. Στη δευτερη περιπτωση αυτοι που εποφελουνται ειναι οι εμμεσα ή αμεσα επηρεαζομενοι από τις λανθασμενες κινησεις του δραστη κυριως εις βαρος του δραστη.
Η αναλυση δεδομενων τυγχανει καλυτερης αξιοποίησης από χρηστες που εχουν τόσο επιστημονική καταρτηση αλλα κυριως την εμπειρια στη χρηση της. Σε ενα κοσμο εντονως ανταγωνιστικο ειναι ευτυχημα να δεχεσαι δρασεις απο απειρους χρηστες της μεθοδου, διοτι τοτε εχεις πλεονεκτηματα που οι δραστες δεν μπορουν καν να αντιληφθουν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Η αναλυση δεδομενων ειναι μια επιστημονικη διαδικασια που αν χρησιμοποιηθει σωστα μπορει να εξαγει πολυτιμα συμπερασματα που με σωστη τους αξιολογηση δυναται να οδηγησει σε ορθες ενεργειες στο μελλον προς οφελος του δραστη.

Ταραχη
6x Οι περισσότερες λεηλασίες σήμερα
Καλύτερο αποτέλεσμα: χθες (63.962 χωριά)

Μία μέρα έχει 24 ώρες και 1 ώρα 60 λεπτά δηλαδή 24*60= 1440 λεπτά
63962/1440= 44 clicks το λεπτό για 24 συνεχόμενες ώρες :eek:

Η επιστημονική μου ανάλυση λέει οτι παίζει μαμάτο ****άκι! Για την ακρίβεια ΜAOμάτο! :D

Από αναλύσεις φίλτατε στις φυλετικές όλοι αστέρια είναι ;) Έχω γνωρίσει φυλετικούς επιστήμονες... ουου ένα σωρό. Και στα σκούρα τους έψαχνες στo skype και στα πανεπιστήμια (κ εγώ της ασοεε είμαι μη με περάσεις και για αγράμματο :p). Με το δηθενιλίκι και το πτυχίο στατιστικής δεν κέρδισε ποτέ κανείς. Αν σε κατηγορεί ο άλλος οτι χώνεις premium δεν βάζεις print μιας ημέρας farming. Βάζεις το ιστορικό premium από το account σου. Τουλάχιστον εγώ αυτό έκανα και έδειχνα μόνο οπλοποιείο από το 19 στο 20. Το δικό σου; :rolleyes:

Όταν θα αρχίσουν τα πρώτα καλά σπαθάκια θα φανούν και ποιες φυλές έχουν τη θέληση να μείνουν και να κερδίσουν τον κόσμο. Στο startup με τον 1ο παίχτη στα 10 χωριά ακόμα ανάλυση δεν μπορεί να γίνει. Μια εκτίμηση ίσως και αυτή τις περισσότερες φορές θα φανεί άστοχη. Όπως και να έχει σας ζηλεύω. :p Λογικά θα είναι ωραίος κόσμος. Μόνο μην τον μαμήσετε για τη δόξα και χάσετε τη χαρά της μάχης ;)
 

DeletedUser6740

εχω την εντυπωση οτι κανεις αναλυσεις οχι για προπαγανδα. χμμμμμ δικαιουσαι 5 επιθεσεις το δευτερολεπτο. Αρα 44 κλικς το λεπτο οπως λες, κανε μια προσπαθεια ακομα δεν ειναι δυσκολο.

Αν δυσκολευτεις ομως υπαρχει εδω http://prntscr.com/h0tkf1 η απαντηση σου


Και θα σου πω και μια παραβολη. Αν δεν μπορεις να βαζεις βενζινη σε μια λαμποργκινι τοτε κακως την αγορασες. Αν μπορεις να αγορασεις 2 λαμποργκινι τοτε μπορεις να εχει δικο σου πρατηριο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
εχω την εντυπωση οτι κανεις αναλυσεις οχι για προπαγανδα. χμμμμμ δικαιουσαι 5 επιθεσεις το δευτερολεπτο. Αρα 44 κλικς το λεπτο οπως λες, κανε μια προσπαθεια ακομα δεν ειναι δυσκολο.

Αν δυσκολευτεις ομως υπαρχει εδω http://prntscr.com/h0tkf1 η απαντηση σου

Eγώ το print του premium ζητησα αλλά αν είναι δύσκολο να το βρεις... :rolleyes: Αν εσύ αδερφέ κάνεις 45 κλικ το λεπτό και 70.000 κλικ τη μέρα χεράτα αδυνατώ πραγματικά να συμβαδίσω με το μεγαλείο της επιστημονικής προσέγγισης σου γύρω από το παιχνίδι :D Τα σέβη μου
 

DeletedUser6740

αν μπορεις να αγορασεις 2 λαμποργκινι μπορεις να εχεις δικο σου και πρατηριο. ΟΟππς ξεχασα. Προσπαθησε ξανα, ισως οντως να ειναι λιγακι πιο δυσκολο για καποιους.

Εγω θελω το αριθμο του τραπεζικου σου λογαριασμου. Αυτο ζηταω μονο. Και σιγουρα οχι για να σε κλεψω :)
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Εγω θελω το αριθμο του τραπεζικου σου λογαριασμου. Αυτο ζηταω μονο. Και σιγουρα οχι για να σε κλεψω :)

Χαρά μου να στον δώσω. Εθνική, eurobank, πειραιώς; Αλλά από την άλλη σκέφτομαι να μη στο στερήσω. Μπορεί να χτιστεί άλλο ένα χωριό με αυτά τα λεφτά. Σε αφήνω γιατί δεν έχω χωριά στον κόσμο και δεν μπορώ να ανταγωνιστώ την τεστοστερόνη σου με το να σε βλέπεις top 2 στον κόσμο! You must be so proud! :oops: Τα λέμε επιστήμονα

YΓ. δεν έχω κατι προσωπικο απλά αυτό το υφάκι με ενοχλούσε ανέκαθεν :p Υπο άλλες συνθήκες θα ήθελα να κάνουμε επιστημονικές συζητήσεις και ingame αλλά δεν γίνεται για στατιστικούς λόγους.
 

DeletedUser33011

Το ξυλοκαστρο καυχιεται (εμμεσα, διοτι θελει να το παιξει εξυπνος αλλα χωρις να φαινεται οτι θελει να το παιξει), για το μεγαλο του τραπεζικο λογαριασμο.

Ποσο αξιολυπητο οτι 1ον καυχιεσαι για τον εαυτο σου, και 2ον για κατι διαφορετικο απο τη παικτικη σου ικανοτητα ή/και τη φυλη σου. Αν ηθελες να μας πεισεις οτι μονο με τα λεφτα εφτασες δευτερος, το ξεραμε ηδη ^^
 

DeletedUser6740

Χαρά μου να στον δώσω. Εθνική, eurobank, πειραιώς; Αλλά από την άλλη σκέφτομαι να μη στο στερήσω. Μπορεί να χτιστεί άλλο ένα χωριό με αυτά τα λεφτά. Σε αφήνω γιατί δεν έχω χωριά στον κόσμο και δεν μπορώ να ανταγωνιστώ την τεστοστερόνη σου με το να σε βλέπεις top 2 στον κόσμο! You must be so proud! :oops: Τα λέμε επιστήμονα

YΓ. δεν έχω κατι προσωπικο απλά αυτό το υφάκι με ενοχλούσε ανέκαθεν :p Υπο άλλες συνθήκες θα ήθελα να κάνουμε επιστημονικές συζητήσεις και ingame αλλά δεν γίνεται για στατιστικούς λόγους.

δεν νοιωθω περηφανια για ποταπα και χρηστεα μονο για διασκεδαση, Πισεψε μου δε μου στερεις τιποτα. Εγω το χαβαλε μου κανω. Ψαξε σ αυτους που μοστραρουν κοσμους στις αναρτησεις τους για ψευτικες και στειρες περηφανιες, (ωχχχ, σορρυ)

Στους μη αξιζοντες απαντηση η γνωστη παροιμια που ελεγε συχνα η προγιαγια τους. Η απαντηση στο πελλον εν η σιωπη
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή