κ49

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
7-0 και κανενα για **** αλλα τι καθομαι και απανταω σε σκουπιδια...

Καλά τα πάτε. Το δικό σου ποτέ έρχεται;

Και πρόσεχε πως μιλάς Οικονόμου να μην με βρεις μπροστά σου

10 πόντοι για παράβαση των κανόνων του φόρουμ. από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Καλά τα πάτε. Το δικό σου ποτέ έρχεται;

Και πρόσεχε πως μιλάς Οικονόμου να μην με βρεις μπροστά σου.

Δεν ντρεπεστε λιγακι;Τι θα γινει με την παρτυ σας θα απειλειτε ζωες συνεχεια; Ως που θα φτασει αυτο το θεμα; Εσεις απο ΜΑΟΜΑΟ θελετε να το παιξετε παναγιτσες αλλα παιχτες σας απειλουν συνεχεια ζωες... 4ο σκηνικο ειναι αυτο...
Μετα θελετε να πιστεψουμε οτι αυτα που λεγατε περι μυνησεων για να φοβισετε παιχτη μας ητανε για πλακα...

ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Ποιος απείλησε ζωές; Τι λες αγόρι μου;
Χαρακτήρισα κανέναν σε κανένα ποστ μου;
Τους χαρακτηρισμούς στα φιλαράκια σου.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Αν οι αρχηγοι σου ενοουσαν οσα λεγανε θα ησουν εκτος φυλης ηδη
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Αν οι αρχηγοι σου ενοουσαν οσα λεγανε θα ησουν εκτος φυλης ηδη

Ότι να ναι. Ο αρχηγός σου βγαίνει και χαρακτηρίζει (χωρίς να έχει προηγούμενο τίποτα). Μετά βγαίνεις να τον υπερασπιστείς με ακαταλαβιστικες εικασίες. Όταν σε ρώτησα που τον απείλησα για τη ζωή του ή γενικά που απείλησα στο ποστ μου ποσταρεις το παραπάνω. Ότι νάναι πραγματικά.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Το οτι θα βρεθεις μπροστα του δεν ειναι απειλη; Και μαλιστα θα το δεις και μονος σου οταν το δει καποιος αντμιν
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Φυσικά και δεν είναι απειλή. Για το παιχνίδι αναφέρομαι. Δεν μπλέκω τη πραγματική ζωή με το παιχνίδι όπως κάνετε εσείς.
Ούτε έκανα χαρακτηρισμούς για ένα παιχνίδι.
Συνέλθετε επιτέλους.
 

DeletedUser33711

Ποιος απείλησε ζωές; Τι λες αγόρι μου;

Δε πιστευω οτι θα το εκανες ειναι η αληθεια. Αλλα το να προβαλεις προσωπικα δεδομενα σε φορουμ με υπαινιγμο θα με βρεις μπροστα σου καταλαβαινεις τι συμπερασμα βγαινει, κοινο μυστικο θα μου πεις αλλα anyway. Πες κατι σχετικο με το παιχνιδι και οχι μια ατακα που κατα το ημισυ ειναι οντως απειλη στα ματια καποιου που δε σε γνωριζει.

Απο κει και περα καλη χωνεψη οι κοκκινες απο τις χθεσινες ματαιες προσπαθειες σας.Το paytowin δε θα κερδισει ΟΥΤΕ σε αυτο τον κοσμο.
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Προσωπικά δεδομένα δεν είναι ένα επίθετο και μάλιστα τόσο κοινό. Θα μπορούσα να έγραφα Παπαδόπουλος. Προσωπικά δεδομένα είναι τα πλήρη στοιχεία του, τηλέφωνο,διεύθυνση κατοικίας του κ.τ.λ.
Μην μπερδεύουμε τις έννοιες.
Κατά τα άλλα καλά τα πήγατε εχθές αλλά ακόμα δεν ξεκινήσαμε καλά καλά.
 

DeletedUser33649

Ένα παιχνίδι το έχετε κάνει τρόπο ζωής μερικοί και αυτό είναι κακό για εσάς πρώτα από όλα παρά για όλους τους υπόλοιπους που βλέπουν αυτό το ξεκατίνιασμα και γελάνε.
Σεβαστείτε πρώτα τον εαυτό σας και μετά όλους τους υπόλοιπους.
Θα σας χρειαστεί στο υπόλοιπο της ζωής σας,άνθρωποι πανεπιστημίου που αύριο μεθαύριο θα βγουν με πτυχία και θα γίνουν κάτι στην ζωή τους έχουν κάνει να φαίνονται σκουπιδιάρηδες(Αυτό είναι μεταφορικό αν δεν το κατάλαβε κάποιος .Γιατί στην ψυχή και στο μυαλό αυτοί είναι πολύ ανώτεροι από μερικούς άλλους.......).

Ξυπνήστε και απολαύστε επιτέλους το παιχνίδι Κατίνες.

Πιο πολύ σας ενδιαφέρει τι θα γράψετε στο εξτέρναλ και πως θα κάνετε φουστιές παρά να παίξετε και να δείξετε την δύναμη σας.
Αν είχατε λίγο μυαλό όχι πολύ θα καταλαβαίνατε ότι τέτοιου είδους τακτικές είναι για τα πανηγύρια.

Καλή συνέχεια

Υ.Γ. ας διαγράφονται τέτοιου είδους ποστ μόνο κακό κάνουν στην κοινότητα που κάποια στιγμή ΔΗΘΕΝ κάποιοι βγήκαν να μιλήσουν για ένωση μεταξύ μας και το πιστέψαμε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Προσωπικά δεδομένα δεν είναι ένα επίθετο και μάλιστα τόσο κοινό. Θα μπορούσα να έγραφα Παπαδόπουλος. Προσωπικά δεδομένα είναι τα πλήρη στοιχεία του, τηλέφωνο,διεύθυνση κατοικίας του κ.τ.λ.
Μην μπερδεύουμε τις έννοιες.
Κατά τα άλλα καλά τα πήγατε εχθές αλλά ακόμα δεν ξεκινήσαμε καλά καλά.
Αλλος ενας επιδοξος δολοφονος του πληκτρολογιου μελος μια φυλης ανθρωπων χαμηλης νοητικης καταστασης που νομιζουν οτι θα φοβηθουμε :p Περιγελος του gr. με 10 πυξιδες σε 11 κοσμους ενα κλεισιμο με ενωση 3ηπειρων χωρις καν το δικο τους ονομα .
Συμβουλη: Εχετε πολυ καλυτερα πραγματα για να χαλασετε τα λεφτα σας εδω οτι και να κανετε τα χωρια στο τελος θα γραφουν SOL.

υγ1. Τα σκουπιδια ειναι ορος που σας κολακευει
υγ2. Νικολας Οικονομου
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Πο
Αλλος ενας επιδοξος δολοφονος του πληκτρολογιου μελος μια φυλης ανθρωπων χαμηλης νοητικης καταστασης που νομιζουν οτι θα φοβηθουμε :p Περιγελος του gr. με 10 πυξιδες σε 11 κοσμους ενα κλεισιμο με ενωση 3ηπειρων χωρις καν το δικο τους ονομα .
Συμβουλη: Εχετε πολυ καλυτερα πραγματα για να χαλασετε τα λεφτα σας εδω οτι και να κανετε τα χωρια στο τελος θα γραφουν SOL.

υγ1. Τα σκουπιδια ειναι ορος που σας κολακευει
υγ2. Νικολας Οικονομου

Το Μπαν πότε θα το φας; Δεν απάντησες.
Θα προτιμήσεις πυξίδα;
Το ότι σε έλεγε σκουπίδι η παρέα σου μικρό δεν σημαίνει πως το λέγανε κολακευτικά. Οπότε αυτούς τους χαρακτηρισμούς στα φιλαράκια σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34912

δεν ειστε ετοιμοι..και δεν ξερω αν ποτε ειστε.ολοι σας.

βλεπετε μια φυλη που το εχει παρει αποφαση να αφησει ιστορια.σολ λεγεται.βλεπετε στο ροστερ της το 90 τοις εκατο των παικτων της να ειναι καλλιστα μελη της εθνικης ομαδας.βλεπετε να εχει εναν απο τους αρχηγους να ειναι απο τους τοπ5 των φυλετικων παικτες εβερ.τον νταβιντσι.βλεπετε οτι παιζουν 24 ωρες.βλεπετε οτι ειναι δεμενοι σαν αλυσιδα καραβιου και εκει κανετε το μεγαλυτερο λαθος,ειδικα οι ηγεσιες των φυλων σας.ολα κατα την γνωμη μου θα ειχαν σταματησει να γινονται.απο βρισιες,χολες,και ασχημα πραγματα.ειναι απλο πολυ απλο.και ομως δεν το κανετε.μιλαω για τους αρχηγους φυλων παντα.τι να κανετε?

πως τα βρηκατε τοτε με το συνηπογραφω για τους ορους του κ49?ποσο ωραια τα ειπατε τοτε και τα συμφωνησατε.να κατσετε ολοι οι αρχηγοι των φυλων και να συμφωνησετε ολοι στο να υπαρχουν κοσμιες φυλετικες μαχες. δεν γινεται ε?τι ειναι ο νταβιντσι μπαμπουλας?θα σας κλεισει την πορτα στην μουρη?τι ειναι ο μπλακο ο κομης δρακουλας?και θα σας δαγκωσει?

αναφερετε συνεχεια περισταστικα απο σκαιπ απο το παιχνιδι,μυνηματα βρισιες πριντ σκριν και οτι να ναι.νομιζετε οτι ενδιαφερουν κανεναν στην τελικη?για ποπ κορν ειναι ολα αυτα τιποτε αλλο.αφου δεν τα θελετε τι κανετε για αυτο?περιμενετε τα επομενα?

αποφασιστε τι θελετε ολοι εσεις.η απαξιωστε τους και μην ασχολειστε,και αφηστε τους να δειξουν πιοι ειναι,η καντε το αλλο//συμφωνειστε ολοι οτι η σολ ειναι μια στις δυνατοτερες φυλες που περασαν,καθηστε κατω και μιληστε μαζι τους και φτιαξτε το παιχνιδι να γινει οπως παλια.ωραιο και διασκεδαστικο.αυτη ειναι η γνωμη μου.

προσωπικα στον κ49 ειμαι αντιπαλος της.αν χρειαστει θα τους παρω χωριο.θα βοηθησω συμπαικτη μου.θελω να κερδισει η φυλη που παιζω.δεν νομιζω να ερθει κανας κομης δρακουλας το βραδυ και να με δαγκωσει.ουτε με εχει βρισει κανενας μεχρι τωρα.μηπως δεν εχετε ζυγισει τα πραγματα σωστα πολλοι απο εδω μεσα?λεω τωρα.μηπως ποτε δεν φταει ο ενας σε ενα τσακωμο?

συμπληρωνω και σορρυ για αυτο.
το 2012 δεν ελεγα ελατε ολοι οι αρχηγοι φυλων να μιλησουμε,και να πεταμε εξω τον καθε ασεβαστο που εχουν οι φυλες μας?τι γκαντι με λεγατε.τι δεν υπαρχει αλλος μεσσιας μου λεγατε.τα βλεπετε τωρα?λυσσανε οι παικτες των φυλων και οι αρχηγοι δεν μπορουν να το σταματησουν.και σου λεει ο αλλος γιατι να ασχοληθω εγω και να πεταξω εξω παικτη?το κοροιδο της υποθεσης ειμαι?τετοια διλληματα.

το 2011 καποια παιδακια με εβαζαν στο σκαιπ και μου εβριζαν την μανα.σολ δεν υπηρχε τοτε η κανω λαθος.ελα ομως που τοτε που καταραγανε για την μανα μου να παθει καρκινο τον ειχε ηδη.τι εκανα?τους εβαλα ολους στο σκαιπ και απλα τους εξηγησα.2 παικτες απο αυτους εχουν αφησει την καλυτερη φυλετικη ιστορια στον σερβερ και σαν παικτες και σαν προσωπα υψιστου σεβασμου στον σερβερ απο τοτε.
συμπερασμα.

επικοινωνειστε.μιληστε.βρειτε το δρομο.βγειτε απο τα αδιεξοδα.καλη θεληση να εχετε και ολα θα γινουν καλυτερα για ολους μας.και θα γυρισουν ολοι στο παιχνιδι παλι.βαλτε ορια.βαλτε κανονες.

τι σημασια εχει μωρε κεφαλες ποιια φυλη θα κλεισει τον κοσμο?μια θα κλεισει η μια μια η αλλη.υπαρχει καλυτερο πραγμα το να σου ερχεται μυνημα και να σου λεει ο αλλος γεια σου φιλαρακι καλημερα,καλησπερα χαρηκα που σε βλεπω εδω στον κοσμο και παιζεις?και πριν 2 χρονια ξενυχταγες να του στελνεις τρενα και να του περνεις τα χωρια.αυτα μενουνε ρε οι στιγμες.αυτα μενουνε.καθηστε και μιληστε.ειπαμε αντιπαλοι ειμαστε.αχρηστοι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Yπαρχουν τέσσερις τυποι παικτων
Α)αυτοι που θα μιλησεις και θα τα βρεις ,
Β) αυτοι που βριζουν για να βγαλουν τα αποθημενα τους
Γ)αυτοι που βριζουν για να γελανε με την παρεα τους και
Δ)αυτοι που εχουν δωσει 500 ευρω για να χτισουν ενα χωριο και φυσικο επομενο ειναι να βριζουν θεους και δαιμονες οταν χανουν γιατι κατα βαθος βριζουν τον ευατο τους για την χασουρα των χρηματων τους.
 

DeletedUser34748

εσυ ασχετη ανηκεις στο νο 2
και νομιζω συμφωνουμε οι περισσοτεροι


απωθημενα* ..στην γλωσσα κοπανα?

διαγραφη γρηγορα
εσύ ανήκεις σε μια άλλη κατηγορία στην κατηγορία ''ufo'' όταν πας πυξίδα ελπίζω να μην γυρίσεις και γλείφεις τους σολ νοομπακι
 

DeletedUser33711

τουλαχιστον για την παρεα που ειχα απο κει με ωθησε να παιξω εδω και λιγες μερες εστω και λιγο πιο χαλαρα με αυτους..

Μαλιστα μαλιστα , μαρεσει που ελεγες θα βγω να μην παιζω με κανεναν γιατι δε θελω να χαλαστω ;)

Πυξιδα

PS: no hard feelings, αλλα οντως αυτο δεν ηταν σωστο, εμεις παρολα αυτα δε θα κλαφτουμε να μην παιξεις με τους αντιπαλους μας enjoy
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή