κ49

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Δυστηχως αυτη η μεγαλη φυλη....η μεγαλυτερη και καλυτερη του gr...που λεγετε σολ σας ποναει ολους εκει στην μαο τοσο πολυ

Ααααχ χουλη πολυ κωλοπαιδο ο μαντ

Εσωτερικα ακομα δεν εχω ξεκινησει παντως να ξερεις χουλη

Το καλυτερο κομματι θα ειναι οταν ξεκινισω να τρωω εσωτερικα τα μελη σας......και αυτο δεν ειναι λογια του αερα ειναι υποσχεση......καταλαβες χουλη?

Τραβα να πιεις το τσαι σου τωρα μεγαλος ανθρωπος ......ΧΟΥΛΗ


10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33851

djparadise13

Εσενα στον 48 σου εσωσα το 1ο χωριο με ΒΤ απο το σπυριδη...
Το Ξεχασε που κλαιγοσουν οτι δεν εχουμε αμυνες να τον κρατησουμε και εχει Φουλ νουκ και σου ελεγα - χαλαρα δεν χανεις χωριο...
Τα ΣΟΛακια φαγαν παλι ηγεσιες και πηραν φυλες και εσωτερικα αερα και θες να παιξω για τους μεγαλυτερους ξεφτιλες του Ελληνικου server - ever...
Ηρεμισε αγορινα μου - θα παθεις τιποτα!

ΥΓ
Να ειδες ποσο καλος ειμαι σου απαντησα κιολας... για να μην αισθανεσαι αδικημενος...:D
το θεμα ειναι οτι δεν ειμαστε σολ απο εκεινουν ολους εκτος απο το blacko ποιος ειναι σολ ? για πες μου εισαι βλακας τελος προτιμω να χανω σε ολους τους κοσμους παρα να δινω τους συμπαικτες και να εχω διαμοιρασμο εντολων απο την αρχη του κοσμου στον αρχηγο της αντιπαλης φυλης
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Είστε όλοι τοσο εθισμενοι στα ****ακια,
που πραγματικα ΔΕΝ σας αδικω!

Το game σου επιτρεπει 5ανα sec = 300ανα λεπτο χ 60 = 18.000 ανα ωρα χ 24= 432.000 την ημερα λεηλασιες (το θεωρητικό μεγιστο κλικ), εαν καποιος κατσει μεσα ολη μερα 300-350.000 κανει χαλαρα με 2 καλα co-play.
κ εσυ κανεις μόνο 70.000?! το 1/6 από το ιδανικό; :confused: έχεις και 2 coplay νουμπά. Έλα πάμε κλικ κλικ ταραχη (ωχ διαβαζεσαι και αναποδα... ταραχη τσουπ ανάποδα χηρατα)
"Όπου ακούς για πολλά χηράτα κράτα και μικρό καλάθι" να βάλεις στο προφιλ σου.

#στοδρομοπουχαραξεοταραχη#παμεναπετυχουμετις400kλεηλασιες#ρεκορστοGRασχετοιολοι#ΜΟΝΟταραχη
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
Το game σου επιτρεπει 5ανα sec = 300ανα λεπτο χ 60 = 18.000 ανα ωρα χ 24= 432.000 την ημερα λεηλασιες (το θεωρητικό μεγιστο κλικ), εαν καποιος κατσει μεσα ολη μερα 300-350.000 κανει χαλαρα με 2 καλα co-play.

φιλε το οτι το παιχνιδι σου επιτρεπει να βαζεις 5 επιθεσεις το δευτερολεπτο δεν σημαινει οτι μπορεις να κανεις και τοσα κλικς εκτος και αν εισαι ο σουπερμαν αφου απλα σου λεει οτι σε 1 δευτερο μπορουν να χωρεσουν τοσες επιθεσεις και οχι απλα να το πατησεις το κουμπι 5 φορες
 

DeletedUser31857

φιλε το οτι το παιχνιδι σου επιτρεπει να βαζεις 5 επιθεσεις το δευτερολεπτο δεν σημαινει οτι μπορεις να κανεις και τοσα κλικς εκτος και αν εισαι ο σουπερμαν αφου απλα σου λεει οτι σε 1 δευτερο μπορουν να χωρεσουν τοσες επιθεσεις και οχι απλα να το πατησεις το κουμπι 5 φορες

Sounds logical
 

DeletedUser33570

κ εσυ κανεις μόνο 70.000?! το 1/6 από το ιδανικό; :confused: έχεις και 2 coplay νουμπά. Έλα πάμε κλικ κλικ ταραχη (ωχ διαβαζεσαι και αναποδα... ταραχη τσουπ ανάποδα χηρατα)
"Όπου ακούς για πολλά χηράτα κράτα και μικρό καλάθι" να βάλεις στο προφιλ σου.

#στοδρομοπουχαραξεοταραχη#παμεναπετυχουμετις400kλεηλασιες#ρεκορστοGRασχετοιολοι#ΜΟΝΟταραχη

Ειναι ασχημο πραγμα να ΜΗΝ παραδεχεσαι τα λαθη σου!
Δειχνει μικροπρεπεια - υπερμετρο εγωϊσμο κ αλαζονικο χαρακτηρα :)

Τελικα εχεις καταντησει χειροτερο τρολ και απο τον ΖΕΝ...
Θα σε αντιμετωπιζω αναλογως απο εδω και στο εξης:D

φιλε το οτι το παιχνιδι σου επιτρεπει να βαζεις 5 επιθεσεις το δευτερολεπτο δεν σημαινει οτι μπορεις να κανεις και τοσα κλικς εκτος και αν εισαι ο σουπερμαν αφου απλα σου λεει οτι σε 1 δευτερο μπορουν να χωρεσουν τοσες επιθεσεις και οχι απλα να το πατησεις το κουμπι 5 φορες

...(το θεωρητικο μέγιστο κλικ)... σου λεει κατι αυτο κατα την αναλυση.
ή απλα σου διέφυγε ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
φιλε το οτι το παιχνιδι σου επιτρεπει να βαζεις 5 επιθεσεις το δευτερολεπτο δεν σημαινει οτι μπορεις να κανεις και τοσα κλικς εκτος και αν εισαι ο σουπερμαν αφου απλα σου λεει οτι σε 1 δευτερο μπορουν να χωρεσουν τοσες επιθεσεις και οχι απλα να το πατησεις το κουμπι 5 φορες

Τι προσπαθεις να εξηγησεις σε εναν παικτη που φενεται οτι δεν εχει φαρμαρει ποτε του χωρις ****?

Εκτιθετε με τα λεγομενα του ο κακομοιρης ο χουλης

Χουλη μη ξεχασεις τη θερμοφορα τωρα που αλαζει ο καιρος να προσεχεις τα αρθριτικα σου.

Τοσο κλικ κλικ δεν κανει καλο χουλη

Επισης σου εχω μια προταση.......θες να γινεις ρουφιανος μας?αποτι μαθαινω δεν ειναι η πρωτη φορα που το κανεις.θα μπορουσες να κανεις και κατι τελειως διαφορετικο απο τα συνηθισμενα μπαναλ που κανουν οι απλοι ρουφιανοι.....λοιπον ακου με προσοχη χουλη μη χαθεις...

Ρουφιανευεις μαομαο σε μας μετα μπαινεις σε πλανο που θα κανουμε μπροστα σου σε μας και τους βαρας και εκει που θα μας το παιζεις φιλαρακι και ολα καλα και ωραια κανεις ακριβως τα ιδια για φουμαλ και κλεινεις κοσμο.....ουτως ωστε ουτε εσυ αλλα ουτε και ο φουμαλ φου χαλασετε το ονομα σας

Α ρε χουλη παλι σε εφτιαξα το ξερω
Παρακαλω
 

DeletedUser34860

εντελως ανουσια συζητηση ποσα κλικς πως και γιατι
αν ο καθε παιχτης παιζει με **** αιτηση καντε αιτηση υποστηριξης
επισης εντελως **** που οι μισοι που κατηγορουνε τον ταραχη και τον καθε ταραχη για **** εχουνε φαει μπαν για αυτο το λογο:p
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
...(το θεωρητικο μέγιστο κλικ)... σου λεει κατι αυτο κατα την αναλυση.
ή απλα σου διέφυγε ;)

ποιο θεωρητικο φιλε μου...
οπως αναλυσε και ποιο πανω ο τσεσναιτ πρεπει να κανεις 1 κλικ το δευτερο για 23ωρες και 53 λεπτα ( που ειναι αδυνατο να κανεις περισσοτερο απο 1 κλικ εκτος και αν εχεις το σκριπτ του φαρμινγκ που σε καθε χωριο θα πρεπει να το ενεργοποιεις οποτε χανεις πολλα δευτερα και μετα δεν βγαινουν οι χρονοι....)

γιατι μεσα σε 7 λεπτα που εχεις εσυ πρεπει να πας να κανεις την αναγκη σου, να κανεις καποια εναλαγη με ενα κο πλει και να στειλεις και κανενα μυνημα σε συμπαικτη σου για ποιον θα παρεις εσωτερικο, ακομη να αγορασεις πρεμιουμ, να κοψεις κανενα νομισμα και να κανεις και λιγο στρατουλη

συμπερασμα: ή ολοι η φυλετικη κοινοτητα κοιμοτανε τοσο καιρο και εσυ εισαι ο καλητερος παικτης που εχει περασει απο αυτο το παιχνιδι Ή οι μαντ περιμενουν να σταματησεις να βαζεις λεφτα για να σε μπαναρουν

Υ.Σ με αγαπη
ΥΣ 2 μονο Απολλων
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
elisisi εσυ δεν εισαι που σε βριζουν ολοι;
ασχετη
Tout αυτή είμαι και ξέρεις γιατί?Γιατί βρίσκω στο δρόμο μου κάτι πυξιδομουρηδες σαν εσένα που έχουν και άποψη και τους στέλνω στην αρχική σελίδα και το θυμουνται.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Τελικα εχεις καταντησει χειροτερο τρολ και απο τον ΖΕΝ...
Θα σε αντιμετωπιζω αναλογως απο εδω και στο εξης:D


ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ ΑΥΤΟ...ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΣΕΣ :p:p:p

ΤΑΡΑΧΗ ΚΑΛΜΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΣΠΑΜ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΦΑΡΜΑΡΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΕΝΩ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΕΞΤΕΡΝΑΛ :confused::confused::confused:.

ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΠΑΜ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΕΣΤΙ ΖΕΝ MASTER ΚΑΙ SPAM :D:D:D .ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΩ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΛΙΚ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΑΡΜ,ΚΑΤΣΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΣΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ :cool:

ΥΓ.ΦΗΜΕΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΜΟΝΤΕΛΑ ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΚΟΥΝΗΣΕΙ ΜΑΝΤΗΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΛΑΝ...
 

DeletedUser34504

Να ρωτήσω και εγώ κάτι σαν άσχετος που προσπαθεί να μάθει τα μυστικά απο τους "έμπειρους". Μίλησες για απόλυτο φάρμινγκ. Με τις λίγες γνώσεις του παιχνιδιού που έχω αλλά τις αρκετές σε θέμα αριθμητικής σου παραθέτω 2 λόγους για τους οποίους και 50 κο να είστε μέσα ταυτόχρονα δεν μπορείς να πιάσεις το απόλυτο σε κλικ( ούτε καν τα 2/3 του δεν μπορείς για την ακρίβεια)
1ον και πιο απλό απο όλα για να κάνεις με το χέρι 5 κλικ το δευτερόλεπτο πρέπει να είσαι είτε ο κόπερφιλντ είτε ο προφέσορας ξαβιέ απο τους x-men και να το κάνεις χωρίς χέρια...Αν το σύστημα σε εντοπίσει να κάνεις όλη μέρα 4 κλικ το δευτερόλεπτο καλύτερα μην προσπαθήσεις να μπεις την επόμενη μέσα στον λογαριασμό...
2ον ο πιο πολύπλοκος λόγος. Για να πετύχεις το απόλυτο 8α πρέπει όλα τα βάρβαρα στα οποία στέλνεις, απο το πρώτο μέχρι το τελευταίο να έχουν το καθένα την ίδια ακριβώς απόσταση απο το προηγούμενο και το επόμενο.Κοινός στην σειρά και με ακριβώς την ίδια χρονική απόσταση τα επόμενα απο τα προηγούμενα Δεν ξέρω αν το πιάνεις αυτό. Πρέπει δηλαδή αν το πρώτο σου είναι 1.3 παιδία μακριά και το δεύτερο 2.6 και το 3ο να είναι 3.9 και πάει λέγοντας μέχρι όπου πάει. Στην συνέχεια δεν πρέπει να χάνεις ούτε ένα μιλισεκ του δευτερολέπτου μόλις γυρίσουν και να τα ξαναστέλνεις απευθείας. Και τα δυο είναι τεχνικά αδυνατα να συμβούν ακόμα και 50 κο να έχεις μέσα. Και ειδικά απο την στιγμή που απο τους 50 οι 49 θα πρέπει να το κάνουν απο κινητό μιας και απο υπολογιστή δεν μπορεί να είναι στον λογαριασμό πάνω απο ένα άτομο ;)

Για τις 70κ λεηλασίες που λες ότι τις βρίσκεις φυσιολογικές, ο 5forwards στον κ40 παραλίγο να φάει μπαν για 78κ λεηλασίες αν θυμάμαι καλά( αν όχι ας με διορθώσει ο μίλτος) στα 100+ χωριά όχι στα 15...
Επίσης επειδή ούτε εγώ πολυκατάλαβα τι ακριβώς έλεγε ο Μίλτος πριν, λογικά προσπαθούσε να σου εξηγήσει πως μπορεί οι λεηλασίες σου να πηγαίνουν στην αυριανή καταμέτρηση αλλά τα κλικ σου στο σύστημα πηγαίνουν την στιγμή που τα κάνεις
Στο ρεζουμέ μπορεί να υπάρχει ένας θεωρητικά αριθμός απόλυτου κλικ στο φαρμ αλλά η εταιρία ξέρει ότι αυτός ο αριθμός είναι μόνο θεωρητικός και δεν μπορεί σε καμία περίπτωση κάποιος λογαριασμός να φτάσει έστω κοντά.

ΥΓ. Καλή επιτυχία και στις 3 μεγάλες φυλές του κόσμου
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
ΥΓ. Καλή επιτυχία και στις 3 μεγάλες φυλές του κόσμου

Η μια ειναι η ΣΟΛ η αλλη ειναι η ΝΤΡΙΝΚ αλλα η τριτη ποια?πας να παιξεις περιεργο παιχνιδι τωρα οποτε θελω προσεγμενη απαντηση
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Η μια ειναι η ΣΟΛ η αλλη ειναι η ΝΤΡΙΝΚ αλλα η τριτη ποια?πας να παιξεις περιεργο παιχνιδι τωρα οποτε θελω προσεγμενη απαντηση

Ρε φιλε λογικα τους STAR θα λεει. Δεν υπαρχει αλλη εξηγηση
 

DeletedUser33570

m4vr0s

Κοιτα ειτε εχεις 100 χωρια ειτε εχεις 10 χωρια το φαρμ σε κλικς που θα κανεις ειναι το ιδιο.
Στα 10 χωρια με 3000 ελαφρυ μεσα εχεις 30.000ελαφρυα
Με 1 ελαφρυ που κανεις φαρμ αρκει να τα ριξεις 2 φορες και επιασες πανευκολα τις 60Κ λεηλασιες!
Βαλε τωρα οτι ριχνεις και ανα 3 τα τσεκουρια...
Αμα τα βγαλεις 3η φορα πας μονο απο τα ελφρυα στις 90.000 λεηλασιες + τα τσεκουρια.

Στα 100 χωρια αντιστοιχα αμα βαλεις 1 ελαφρυ - ΔΕΝ υπαρχει περιπτωση να τα στειλεις ουτε σε μια εβδομαδα....χαχαχα
Θα βαλεις αναλογως και τα βαρβαρα (θα βγαζουν πορους πολλους τοτε...) 50 -100ελαφρυα - ουσιαστικα 6.000 ή 3.000 κλικς για να βγουν ολα εξω (υποδεκαπλάσια δηλαδη)
Οι πολλες λεηλασιες θα γινονται μεχρι να αρχισουν να μεγαλωνουν τα βαρβαρα,
μετα ΔΕΝ χρειαζονται - ειναι παντελως ανουσιες!

Μονο για το βραβειο και την κοκκινη σημαιουλα... δεν προσφερουν κατι στο φαρμ

Ενω τωρα - αμα εισαι διπλα μου... στο εχω κοψει το φαρμ... αμα γυρναει με κανα πορο το καθε ελαφρυ σου θα εισαι ευτυχισμενος.

Το εχω πει κι αλλοτε και ο Βασιλάκης που παιζει στο DaVici μεσα το ξερει ΠΟΛΥ καλα (μας εχει δει εν δραση) και ας τρολαρει τωρα.
Το φαρμαρισμα που κανουμε στο Ταραχη κανενα **** δεν μπορει να το φτασει!
Ο καθενας πως την βρισκει -εμεις την βρισκουμε να φαρμαρουμε:)
 

DeletedUser30988

Μετά από τόσο καιρό είπα να γράψω και εγώ κάποια πράγματα,because...why not? αρχικά από όλα πως κατάφερε ο blanco κάθε άτομο που μπαίνει στην φυλή του να το δημιουργεί "κωλοπαιδο" Ναι ναι ξέρω σε μια κλήση όλοι μαζί τώρα θα γελάτε πάμε λίγο ομως:

θύμα 1ο)ο μεγάλος da Vinci ο τύπος αν τον γνωρίζατε στον κ28 (noik τότε ) ήταν το ποιο καλό παιδί ευγενικός συζητησημος κλπ κλπ τώρα ο ντα τους θεωρεί όλους άχρηστα σκουπίδια κλπ κλπ

θύμα 2ο) equalizer ο Γιώργος του κ33 κ36 και hp μεγάλος πλακατζης είχες όρεξη να μπεις σε κλήση μαζί του να τον ακούς να μιλάει,η συνέχεια αφού μπήκε σολ η ίδια με da Vinci

θύμα 3ο)aser ο Βασίλης ?αν θυμάμαι καλά του κ33 κ κ36 επίσης πολύ ξηγιμενος και ευγενικός και πότε δεν προσέβαλε τον άλλον όσο καλός η κακός και αν ήταν και αυτός τα ίδια τώρα.

θύμα 4ο)kpap αν και για τον κπαπ δεν ξέρω όσα τους άλλους, ο κπαπ του κ33 είχε πει κάποια στιγμή στο παρελθόν πολύ εύκολη η σολ αφού τους είχε σκίσει σε ενα πλάνο που τουχαν κάνει και τώρα και αυτός απ την μεριά τους...κοινος όλη ασχετοι

το ότι ο Νίκος (μπλακο) έφτιαξε μια καλή φυλή είναι δεδομένο,το πως κατάφερε να αλλάξει τον χαρακτήρα του καθενός μπαίνοντας σε αυτήν την φυλή πως δεν το έχει σκεφτεί κανείς ρε μαγκες?Ακόμα και ο τσεσσ αρχίζει να δικαιολογεί την σολ, Καλά ρε μπιλ(ασερ) εσύ δεν ήσουν που στον 36 έλεγες ότι ό ταραχή,ο Δήμος και ο Βασίλης δλδ,είναι στο ιδιο επίπεδο με τσεσ?το θυμάμαι πολύ καλά μιλούσα με για τσεσσ και το πόσο καλός είναι και μου λες ο ταραχή είναι ο ποιο κοντά παίκτης που φτάνει τον τσεσσ σε σκιλ,τώρα πουναι αντίπαλος ξαφνικά έγινε άσχετος ?Καλά ρε μπιλ (ασερ) εσύ δεν ήσουν που όταν η λοκα τοτε έλεγαν τα ίδια ακριβώς για το φαρμ (Πως γίνεται τόσα κλικ κλπ) για τον ταραχή εσύ ο ίδιος είχες βγει και τον ειχες υποστήριξη?ότι με το νόμιμο σκριπτ του τσαλκαπονε και πολυ καψιμο είναι εφικτό και ότι ούτε εσύ θα το πίστευες απλά επειδή τον έχεις δει να παίζει ξέρεις ότι μπορεί να το κάνει αυτό? ότι οι άλλοι που τον εκραζαν ήταν ασχετοι?θυμάμαι χαράκτηριστικα στο τέλος τους είχες πει κιολας όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμασταρια.υπενθυμίζω αυτές είναι δικές σου δηλώσεις ψάξε στο φόρουμ και θα τις βρεις.Τωρα ξαφνικά τι εγινε?από εκεί που ο ταραχή ήταν παιχταρα και νόμιμος τώρα έγινε νουμπας και παράνομος ?Πως το κάνεις αυτό ρε μπλανκο?
κάποτε ο βιλλ και πάλι θεωρούσε τους σολίστες "κακους" ανθρώπους κοινώς κωλοπαιδα για τα γνωστά πράγματα που κάνουν (που κλεβαν ακκ και πριμ ξέρω ξέρω φημες), τώρα ο Βασίλης δηλώνει περήφανος δούκας της σολ Και πώς οι αποφάσεις για αυτά που κάνουν φέρνουν και την γνώμη του θετική στα έργα αυτά,τι να πει κανεις?

υ.γ. ο ταραχή είναι παιχταρα άρεσει δε σας αρέσει,σας προκαλούσε στον 36 μπήκατε γεμάτοι υποσχέσεις οι 3-4 καλύτεροι τις σολ,σας έβαλε στις θέσεις σας τότε,θα το κάνει και τώρα.Τοτε βέβαια υπήρχε η δικαιολογία Δεν μπήκε η σολ δεν παίξαμε σοβαρά κλπ κλπ και ας είχαν προαναφερθει λόγια όπως ο ταραχή θα'ναι ο λόγος που οι dnd θα χάσει τον πόλεμο,τώρα θα χάσετε και άλλες τέτοιες υποσχέσεις,τώρα να δω αν σας νικήσει πάλι τι θα λέτε.

ύ.γ.1 το να μιλάτε ρε παιδιά εσείς από σολ για ****άκια είναι σαν ένας δολοφόνος να κατηγορεί έναν βιαστή ότι έκανε έγκλημα.ξερω ξέρω να το αποδείξω να κάνω αναφορές κ ότι δεν τα χρειαζεσται κλπ κλπ όταν άπειρα μηνύματα στο σκυπε δείχνουν ότι χρησιμοποιείται παράνομο λογισμικό από δικές σας ομολογίες,Ναι ξέρω είναι όλα φακε.

ύ.γ.2 Δήμο παρτους και τα σώβρακα αδερφέ.

υ.γ.3 μην αρχίσετε τώρα Ποιος άχρηστος είσαι εσύ κλπ ποιο γραφικό και από τον αγαπουλα καταντήσατε με αυτήν την καραμέλα,δεν προσεβαλα κανέναν,δεν εθυξα κανέναν και Πάνω από όλα μην αρχίσετε τις ομαδικές στο σκυπε πάλι και τα βρισίδια για την μάνα μου κλπ κλπ (just sol things) η και αυτό κακες φήμες ειναι?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Αγαπητέ eddy :rolleyes:, είναι φυσιολογικό σε οποιαδήποτε φυλή, ειδικά σε μία φυλή που είναι γνωστή, τα μέλη της να αποκτούν κοινές συμπεριφορές και συχνά κοινά κουσούρια. Αυτό δεν σημαίνει οτι αλλάζει ο χαρακτήρας κάποιου, απλώς προσαρμόζεται στις συνήθειες της ομάδας στην προκειμένη περίπτωση skype/φυλής.

Εμένα μ' αρέσει το κειμενάκι σου άσχετα αν έχω αρκετές ενστάσεις αλλά καταλαβαίνω το νόημα που θες να βγάλει.
π.χ. εγώ δεν συμπαθώ το στυλ που μιλάει ο tornado (το γραπτό εννοώ), δεν σημαίνει όμως οτι δεν αποδέχομαι το χαρακτήρα του αλλά δεν θα με αναγκάσει και κάποιος να κάνουμε παρέα. Αντίθετα με το στυλ κάποιου παίχτη σαν τον aser με τον οποίο θα μπορούσα να μιλάω άπειρες ώρες.

Όταν τσιγκλάω κάποιον στο external π.χ. τον ταραχή δε το κάνω γιατί έχω κάτι προσωπικό μαζί του . Αν συζητάμε όμως με βάση το ότι 150.000 λεηλασίες είναι άνετο νούμερο οκ κάπου το γυρίζω στο χαβαλέ. Το σαν θεατής να έχεις μια προτίμηση στο ποια φυλή θες να κερδίσει έναν κόσμο δεν νομίζω να είναι κατακριτέο. Προσωπικά από παλιά βλεπε speed κλπ. έχω μια αδυναμία στα πιτσιρίκια στο παιχνίδι οπότε αν υποθέσω οτι η SOL είναι φυλή με πιτσιρικάδες wannabe pro που βρίζονται, παθιάζονται, παίζουν για τη νίκη, γιατί όχι να είμαι μαζί τους.

Αυτό δεν σημαίνει όμως όπως σωστά λες οτι οποιοσδήποτε δεν είναι από τη φυλή μας πρέπει όλοι να πέφτουμε να τον τσαλαπατήσουμε :p Το εύκολο είναι να ακολουθήσεις τις συνήθειες μιας ομάδας. Το δύσκολο είναι να ξεχωρίσεις απο αυτές.
 

DeletedUser30988

Αγαπητέ eddy :rolleyes:, είναι φυσιολογικό σε οποιαδήποτε φυλή, ειδικά σε μία φυλή που είναι γνωστή, τα μέλη της να αποκτούν κοινές συμπεριφορές και συχνά κοινά κουσούρια. Αυτό δεν σημαίνει οτι αλλάζει ο χαρακτήρας κάποιου, απλώς προσαρμόζεται στις συνήθειες της ομάδας στην προκειμένη περίπτωση skype/φυλής.

Εμένα μ' αρέσει το κειμενάκι σου άσχετα αν έχω αρκετές ενστάσεις αλλά καταλαβαίνω το νόημα που θες να βγάλει.
π.χ. εγώ δεν συμπαθώ το στυλ που μιλάει ο tornado (το γραπτό εννοώ), δεν σημαίνει όμως οτι δεν αποδέχομαι το χαρακτήρα του αλλά δεν θα με αναγκάσει και κάποιος να κάνουμε παρέα. Αντίθετα με το στυλ κάποιου παίχτη σαν τον aser με τον οποίο θα μπορούσα να μιλάω άπειρες ώρες.

Όταν τσιγκλάω κάποιον στο external π.χ. τον ταραχή δε το κάνω γιατί έχω κάτι προσωπικό μαζί του . Αν συζητάμε όμως με βάση το ότι 150.000 λεηλασίες είναι άνετο νούμερο οκ κάπου το γυρίζω στο χαβαλέ. Το σαν θεατής να έχεις μια προτίμηση στο ποια φυλή θες να κερδίσει έναν κόσμο δεν νομίζω να είναι κατακριτέο. Προσωπικά από παλιά βλεπε speed κλπ. έχω μια αδυναμία στα πιτσιρίκια στο παιχνίδι οπότε αν υποθέσω οτι η SOL είναι φυλή με πιτσιρικάδες wannabe pro που βρίζονται, παθιάζονται, παίζουν για τη νίκη, γιατί όχι να είμαι μαζί τους.

Αυτό δεν σημαίνει όμως όπως σωστά λες οτι οποιοσδήποτε δεν είναι από τη φυλή μας πρέπει όλοι να πέφτουμε να τον τσαλαπατήσουμε :p Το εύκολο είναι να ακολουθήσεις τις συνήθειες μιας ομάδας. Το δύσκολο είναι να ξεχωρίσεις απο αυτές.

αγαπητέ Κώστα θα σχολιάσω μονο ενα σημείο σε αυτά που είπες.θα αναφερθώ στο σημείο ότι υποστηρίζεις σολ, είναι δικαίωμα σου και επιλογή σου,δεν το ανέφερα εγώ σωστά στο κείμενο μου παραπάνω γι'αυτό φάνηκε έτσι,ο λόγος που είπα ακόμα και ο τσεσσ υποστηρίζει σολ πήγαινε στο ότι στο επόμενο βήμα αφού όλοι αυτοί προσαρμόστηκαν στης συνθήκες της φυλής όπως αποκαλείς,θα έμενε να δούμε έναν πολιτισμένο άνθρωπο όπως εσένα από ότι έχω καταλάβει να βγαίνει και να μειώνει τον καθένα και να τους θεωρεί όλους σκουπίδια και μέτριους (νοοτροπία σολ δλδ),εκεί πήγαινε στο ότι ακόμα και ο τσεσσ υποστηρίζει σολ,δικό μου το λάθος πάραυτα, δεν το επεξηγησα σωστά.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή