NightWalker

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35328
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33711

1) Ειχαν παρει την αποφαση να παιξουν , επαιξαν ολη μερα καηκαν οσο μπορουσαν αρα δεν ισχυει. Εαν ισχυε αυτο που ελεγες δε θα καθονταν καν να παιξουν αμυνα να κανουν ρικλειμ ολη μερα.
2) Την ωρα του πλανου ηταν τιμιος στη φυλη του και προσπαθησε οσο δε πηγαινε το τι εγινε μετα δεν εχει σχεση με τιποτα την ωρα του πλανου
3) Στα απαντησα ολα πριν
4) Δεν κραταω αρχειο , οσα χωρια στοχευσαμε και ηταν ο κυριος στοχος μας τα πηραμε ΟΛΑ
5) Το ιδιο με το 3
 

DeletedUser17028

επειδη δεν θελω να αφηνω υπονοουμενα..
αντιθετα με ολους σας, και επειδη ειπαμε ειμαι δασκαλος και σκεφτηκα το τι εγινε τοτε, το βλέπω πολυ λογικό να έγινε έτσι,
αλλα θα το τσεκαρω και στα στατς του σπιντα να δω ποσα ρικλέίμ εκανε, αλλα δεν αμφησβητω το πλανο, αλλα και παλι ειχε μια αδυναμια, εφοσων θελεις πλάνο παραπλάνηση το κανεις με τν μικροτερη ζημια, οχι να χασουμε ολα τα επιθετικα μας κατω επειδη ουσιαστικα δεν ασχοληθηκατε με το κατω πλανο(δεν σας κατηγορώ για το ότι δεν το κανατε αλλά για οτι δεν το αφησατε σε εμας να μην εχουμε απωλειες μεγάλες).
αλλα και παλι θα στο πω, αλλο τι λεει καποιος αλλο η διαθεση του η πραγματικη.μπορει να νομιζει αλλα δεν σημενη οτι ετσι ειναι οπως το λεει.
γι αυτο και το αμεσο πουλημα
 

DeletedUser34705

1) Καταρχην κανεις μα κανεις φυσιολογικος ανθρωπος δεν επαινει τον εαυτο του και λεει ειμαι ΔΑΣΚΑΛΟΣ. Εαν εισαι οντως δασκαλος θα εβγαιναν να σε πουν αυτοι που διδαξες.

2) Η συμβολη σου στον 42 ηταν μηδαμινη, μπηκες με εναν συγκεκριμενο σκοπο και στοχο και απετυχες. Για να μην φας πυξιδα σου ειπαν να πας στο ριμ και να μαζεψεις χωρια, αφου επριξες μπαλες για εσωτερικα εφαγες και τον τετο ενω σου ειχαν πει το αναποδο, μας εγραψες δηλαδη και αντι να σε παμε εσωτερικο ειπαμε να το ριξουμε στο γυαλο να παει στο καλο. Επιπλεον η φυλη και η διοικηση τα ειχα ολα οργανωμενα και μελετημενα εαν νομιζεις οτι ειπες κατι στον μπλακο εσυ, το ειχαμε σκεφτει εμεις πριν καν ανοιξει ο κοσμος οποτε το οχι που εφαγες τοτε ηταν χρονικο οχι καθως θα ειχαμε αλλα πραγματα να κανουμε πρωτα. Ολη η πορεια του 42 ηταν κατασκευασμα των δυο Νικων μαζι με τον Χρηστο, και οπως φανηκε για να βγαζεις δυο φυλες με κλεισμενους κοσμους και να κερδιζεις τον κοσμο με τετοια ευκολια μαλλον τα πηγαν εξαιρετικα.

3) Τελος ασχοληθηκαν καποιοι μαζι σου στον 42 και οχι ολοι για να σε βριζουν επειδη εχεις μια ιδεα παικταρα για τον εαυτο σου ενω δεν εισαι τιποτα αλλο παρα μια γιδα στο κοπαδι.

Αυτα , αποδειξεις για τις φαντασιωσεις που εχεις στο κεφαλι σου δεν υπαρχουν.

Με πολυ αγαπη :*
ΔΙΚΑΙΩΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΧΕΤΟ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΥΡΙΖΑΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ !!!
Που ετρεχε να γλιτωσει απο την 120% πυξιδα που θα τον πηγαινα οπως πηγα την υπολοιπη φυλη του.

Ελεγα οτι δεν θα ξαναμπω φορουμ αλλα μολις εμαθα γι αυτο το πόστ δεν κρατηθηκα !!!

Genlyn παλτο , βριζε οικογενειες βρίζε παλιο αρρωστιες βριζε οτι θές εισαι και θα μεινεις πλέον μόνος σου ! Ενα μηδενικο που προσπαθει να γινει νουμερο !
Που ακομα και εχρος μου "εικονικα" νικος και νικόλας λεω με 100% σιγουρια οτι δεν μπορεις να τους πιανεις καν στο στόμα σου.

p.s. και στον 48 εγω θα σε παω πυξιδα.
 

DeletedUser34705

να ξανα ρωτησω...εγινε πλάνο στους Ν.Μ. ? μηπως εγινε και δεν το θυμαμε? δεν επαιζα ρε παιδια στον 42 και δεν θυμαμε
μπορει να μου απαντησει καποιος που να εχει λόγο? γιατι απο προπαγανδα καλα το πανε τα παιδια, μην γραψει κανεις που να μην ξερει, απανταει μονο οποιος πραγματικα ξερει.........

Θα σου απαντησω εγω Μητσαρα !
Στον 42 ειχες σ.ε. με την ΝΜ δλδ με εμας και χτυπησες με την φυλη σου σε πλάνο στις 04:00 τα ξημερωματα μεσα σε συμφωνια ειρηνης , ειχες στοχους 9-10 χωρια μας μεσα και τα δικα μου μετα απο 24 ωρες ειχατε παρει 2 χωρια και ειχατε χασει 23.
Ναι ναι στο δικο σου πλάνο μέγα Genlyn και τα 2 που πηρατε ηταν γιατι χζτυπησατε με φουστες μεσα στο βραδυ σε ενα πυρινα με 40 μελη σας και 10 χωρια μας....
Οτι ποιο ασχετο εχω δει γι αυτο σε κοροιδευα και θα σε κοροιδευω για μια ζωη ασχετε γιατι εισαι ο μονος που σε πλάνο του εχασε 23 χωρια.

Και οτι λεω τα λεω με αποδειξεις και στατιστηκα .

Τους παρατησες ολους φιλους διπλους και τριπλους τετο τετιτο τετουλίνο κλπ τους πηγαμε πυξιδα και εσυ ετρεχες να παρεις βαρβαρο για να μην σε παω σε ενα κοσμο ακομα τρένο προς πυξιδα.

Τρέχα στην σπηλια σου τώρα ... που θα κανεις μαθηματα εσυ σε aser + blacko που σε σωσανε απο σιγουρο εξευτελισμο.

Δεν ξαναμπαινω εξωτερικο μπηκα να σε κράψω και ξαναφευγω και οπως ειπα πιο πανω και στον 48 εγω θα σε παω πυξιδα.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Genlyn παλτο , βριζε οικογενειες βρίζε παλιο αρρωστιες βριζε οτι θές εισαι και θα μεινεις πλέον μόνος σου ! Ενα μηδενικο που προσπαθει να γινει νουμερο !
Που ακομα και εχρος μου "εικονικα" νικος και νικόλας λεω με 100% σιγουρια οτι δεν μπορεις να τους πιανεις καν στο στόμα σου.

p.s. και στον 48 εγω θα σε παω πυξιδα.

Στην ιδια κατασταση με βρισιες εισαι και εσυ με τον Genlyn. Και οσο για τα εικονικος και αυτες τις μπουρδες που λες οταν γραφεις θα σου παραθεσω 2 εικονες απο δικα σου ποσταρισματα και να μου πεις οταν τα εγραψες κατα ποσο επαιζες με εικονικους εχθρους γιατι το αναποδο καταλαβαινω εγω

http://prntscr.com/gme7i1
https://prnt.sc/glj0gd
 

DeletedUser17028

ΔΙΚΑΙΩΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΧΕΤΟ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΥΡΙΖΑΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ !!!
Που ετρεχε να γλιτωσει απο την 120% πυξιδα που θα τον πηγαινα οπως πηγα την υπολοιπη φυλη του.

Ελεγα οτι δεν θα ξαναμπω φορουμ αλλα μολις εμαθα γι αυτο το πόστ δεν κρατηθηκα !!!

Genlyn παλτο , βριζε οικογενειες βρίζε παλιο αρρωστιες βριζε οτι θές εισαι και θα μεινεις πλέον μόνος σου ! Ενα μηδενικο που προσπαθει να γινει νουμερο !
Που ακομα και εχρος μου "εικονικα" νικος και νικόλας λεω με 100% σιγουρια οτι δεν μπορεις να τους πιανεις καν στο στόμα σου.

p.s. και στον 48 εγω θα σε παω πυξιδα.
ΠΑΝΙΑ ΣΤΟΝ ΣΤΕΛΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
γιατι για σοβαρη κουβέντα δεν κάνεις
 

DeletedUser17028

Θα σου απαντησω εγω Μητσαρα !
Στον 42 ειχες σ.ε. με την ΝΜ δλδ με εμας και χτυπησες με την φυλη σου σε πλάνο στις 04:00 τα ξημερωματα μεσα σε συμφωνια ειρηνης , ειχες στοχους 9-10 χωρια μας μεσα και τα δικα μου μετα απο 24 ωρες ειχατε παρει 2 χωρια και ειχατε χασει 23.
Ναι ναι στο δικο σου πλάνο μέγα Genlyn και τα 2 που πηρατε ηταν γιατι χζτυπησατε με φουστες μεσα στο βραδυ σε ενα πυρινα με 40 μελη σας και 10 χωρια μας....
Οτι ποιο ασχετο εχω δει γι αυτο σε κοροιδευα και θα σε κοροιδευω για μια ζωη ασχετε γιατι εισαι ο μονος που σε πλάνο του εχασε 23 χωρια.

Και οτι λεω τα λεω με αποδειξεις και στατιστηκα .

Τους παρατησες ολους φιλους διπλους και τριπλους τετο τετιτο τετουλίνο κλπ τους πηγαμε πυξιδα και εσυ ετρεχες να παρεις βαρβαρο για να μην σε παω σε ενα κοσμο ακομα τρένο προς πυξιδα.

Τρέχα στην σπηλια σου τώρα ... που θα κανεις μαθηματα εσυ σε aser + blacko που σε σωσανε απο σιγουρο εξευτελισμο.

Δεν ξαναμπαινω εξωτερικο μπηκα να σε κράψω και ξαναφευγω και οπως ειπα πιο πανω και στον 48 εγω θα σε παω πυξιδα.
καλα γράφεις αποψε, πάλι καρνάβαλος εγινες και τα καρναβάλια αργούν...
μηπως μπερδευεσαι? την πυξιδα εσυ την πηρες παραμάσχαλα..
να πουμε και μια αληθεια?
ποτε θα παιξεις με δικο σου λογαριασμο και οχι σαν παρασιτο σε άλλους να το παιζεις παικταρας?
η πλακα 2/2 ατομα τις τρωτε τις πυξιδες η ακομη και 3 σε εναν λογαριασμο... μετραει αυτο?
η ειναι παλι μια?
χαχαχχαχαχχαχα
 

DeletedUser35300

καλα γράφεις αποψε, πάλι καρνάβαλος εγινες και τα καρναβάλια αργούν...
μηπως μπερδευεσαι? την πυξιδα εσυ την πηρες παραμάσχαλα..
να πουμε και μια αληθεια?
ποτε θα παιξεις με δικο σου λογαριασμο και οχι σαν παρασιτο σε άλλους να το παιζεις παικταρας?
η πλακα 2/2 ατομα τις τρωτε τις πυξιδες η ακομη και 3 σε εναν λογαριασμο... μετραει αυτο?
η ειναι παλι μια?
χαχαχχαχαχχαχα

1ον ποσο χρονων εισαι?

2ον γιατι το κανεις χειροτερο? σε κανουν ξεφτιλα στο εξτερναλ (γιατι απλα εχουν δικιο) και το συνεχιζεις με αποτελεσμα να σε κανουν ακομα περισσοτερο

3ον πως γινεται να παρεις το επιτευγμα χωρις να εισαι στην πρωτη φυλη (ακομα και στα ψεμματα κακος εισαι)?

4ον ποιος αποκαλει τον εαυτο του δασκαλο και λεγεται παικτης?

5ον καθοσουν και μου κλαιγοσουν οτι σε απειλουσαν και σε βριζανε, μεχρι και καρκινους ειπες οτι σου παν και εγω πριν κατι μερες εμαθα περιστατικα απο αλλους ΠΟΥ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΔΙΝΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΥΧΕΣ (κανει κακο το πολυ παιχνιδι)

6ον πως γινεται σε οποιο πλανο εχω ακουσει και εχω δει να κανεις να λες τα πηγα περιφημα, εν τελη να γελαει μαζι σου ολη η φυλετικη κοινοτητα και συ να συνεχιζεις να το πιστευεις?

7ον ποιος σοβαρος παικτης πουλαει καθε φυλη που εχει παιξει?

8ον και τελευταιο τελικα θα πας βορρα νοτο ανατολη δυση? αποφασισες?
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
4ον ποιος αποκαλει τον εαυτο του δασκαλο και λεγεται παικτης?
καλα τα λεει ο Δασκαλος αλλα δεν ξερετε τι ειχε γινει στις κλησεις πριν τον 42. ΟΛΑ ηταν κανονισενα !!
1) Καταρχην κανεις μα κανεις φυσιολογικος ανθρωπος δεν επαινει τον εαυτο του και λεει ειμαι ΔΑΣΚΑΛΟΣ. Εαν εισαι οντως δασκαλος θα εβγαιναν να σε πουν αυτοι που διδαξες.

και κάπως έτσι μετά από 10 χρόνια, ο άτυπος τίτλος pro αλλάζει σε δάσκαλος και σε 4-5 χρόνια θα λένε ποιός ήταν ο 1ος δάσκαλος και η απάντηση θα είναι ο genlyn. :rolleyes: Επόμενο στάδιο να χριστεί κάποιος «σερ» αλλά εκεί ευτυχώς είναι καπαρωμένο το aser :p
 

DeletedUser35328

Θα σου απαντησω εγω Μητσαρα !
Στον 42 ειχες σ.ε. με την ΝΜ δλδ με εμας και χτυπησες με την φυλη σου σε πλάνο στις 04:00 τα ξημερωματα μεσα σε συμφωνια ειρηνης , ειχες στοχους 9-10 χωρια μας μεσα και τα δικα μου μετα απο 24 ωρες ειχατε παρει 2 χωρια και ειχατε χασει 23.
Ναι ναι στο δικο σου πλάνο μέγα Genlyn και τα 2 που πηρατε ηταν γιατι χζτυπησατε με φουστες μεσα στο βραδυ σε ενα πυρινα με 40 μελη σας και 10 χωρια μας....
Οτι ποιο ασχετο εχω δει γι αυτο σε κοροιδευα και θα σε κοροιδευω για μια ζωη ασχετε γιατι εισαι ο μονος που σε πλάνο του εχασε 23 χωρια.

Και οτι λεω τα λεω με αποδειξεις και στατιστηκα .

Τους παρατησες ολους φιλους διπλους και τριπλους τετο τετιτο τετουλίνο κλπ τους πηγαμε πυξιδα και εσυ ετρεχες να παρεις βαρβαρο για να μην σε παω σε ενα κοσμο ακομα τρένο προς πυξιδα.

Τρέχα στην σπηλια σου τώρα ... που θα κανεις μαθηματα εσυ σε aser + blacko που σε σωσανε απο σιγουρο εξευτελισμο.

Δεν ξαναμπαινω εξωτερικο μπηκα να σε κράψω και ξαναφευγω και οπως ειπα πιο πανω και στον 48 εγω θα σε παω πυξιδα.

Εσενα σε πεταξε ο speeda απο το λογαριασμο ποιον ακριβος πηγες πυξιδα ;
Μην πιανετε στο στωμα σας τον μεγαλο στρατιλατη τζεν λυν !!
Μαζι σου εμεις οι οπαδοι σου !
 

DeletedUser33515

και κάπως έτσι μετά από 10 χρόνια, ο άτυπος τίτλος pro αλλάζει σε δάσκαλος και σε 4-5 χρόνια θα λένε ποιός ήταν ο 1ος δάσκαλος και η απάντηση θα είναι ο genlyn. :rolleyes: Επόμενο στάδιο να χριστεί κάποιος «σερ» αλλά εκεί ευτυχώς είναι καπαρωμένο το aser :p
Αρχιεπισκοπο ποτε θα δουμε στις φυλετικες? Και για τους πολυ καλους που εχουν κανει 'διδακτορικο' υπαρχει και το Δρ.
 

DeletedUser2088

@Νίκος Ζάρος --> 6 μήνες εκτός φόρουμ για πολλαπλές παραβάσεις των κανόνων του.
Δόθηκαν μερικές 10άρες ακόμα, γιατί κάποιοι θέλατε να απαντήσετε πέφτοντας στο επίπεδό του.


αιγοκερος θα σε παρακαλέσω να κοιτάξεις λίγο και το τι γράφουν οι πάικτες , ολους τους χαρακτηρισμους, τουλάχιστον αν δνε τους μπαναρεις για τα βρισιδια να με αφησεις και εμενα να βριζω....
Όχι δεν θα αφήνω κανέναν να βρίζει εδώ.
 

DeletedUser34860

ολοι αυτοι οι χαρακτηρισμοι ειναι για εσενα...
ΑΣΧΕΤΕ
καλα τα λες αλλα εγω τα λεω με αποδειξεις και εσυ απλα προπαγανδιζεις, θελεις λικε ετσι?
το θελεις πολυ ετσι? για την ανιτα (πανια) καλα το πας.. νουμερο, πες κατι να ευσταθει ασχετε...
εγω οτι ειπα το ειπα με στοιχεια, εσυ απλα να παρεις τα λικε...
και μαθε εγω δεν ηθελα να μπω σε ψηφοφορια τενεκε.. ο genlyn ειπαμε ειναι μονος φυλη ολοκλυρη εσυ απλα ενας τυχαιος που ασχολητε με τον genlyn για να παρει αξια και να γινει αρεστος...
πηρες οσα λικε ηθελες? να σε κανονισω το ραντεβου που σου ειπα, η ανιτα σε περιμενει............

διακρινω τρομερα ψυχολογικα θεματα
ειναι πολυ κριμα ενας ανθρωπος να καταφευγει σε ενα παιχνιδι για να τα επιλυσει
 

DeletedUser34311

Χμμμ καλο story εν αναμονη του 49... Ποιο/α ποντικια θα μπουν στη φακα για ενα κομματακι τυρι αραγε?
Και το καλυτερο...? Δεν ειναι καν τυρι αλλα τυρογαλο!
 

DeletedUser28662

και κάπως έτσι μετά από 10 χρόνια, ο άτυπος τίτλος pro αλλάζει σε δάσκαλος και σε 4-5 χρόνια θα λένε ποιός ήταν ο 1ος δάσκαλος και η απάντηση θα είναι ο genlyn. :rolleyes: Επόμενο στάδιο να χριστεί κάποιος «σερ» αλλά εκεί ευτυχώς είναι καπαρωμένο το aser :p

Chess love πάντα περιεκτικές και στοχευμένες οι απαντήσεις σου... Δηλώνω μέλος του fun club σου!!!

Τώρα όσον αφορά την SOL :rolleyes::rolleyes::rolleyes:, μπορεί να μας χώρισαν με τα παιδιά άσχετοι λόγοι με το παιχνίδι, αυτό που έχω να πώ είναι μια απίστευτα οργανωμένη φυλή, 99% ενεργή και τρελό παρεάκι (το πιο σημαντικό όλων θεωρώ), οπότε και φυσικά μου είναι αδύνατο να μην αναγνωρίσω την παικτική τους αξία και το αυτονόητο ότι είναι ένας πολύ υπολογίσιμος αντίπαλος απένατι σε οποιαδήποτε φυλή.
Πραγματικά τους εύχομαι στον Κ49 να μπούν αντίστοιχου επιπέδου αντίπαλοι και να ευχαριστηθούν το παιχνίδι όπως το επιθυμούν.
 

DeletedUser35328

435|499 κ48

Ασχετε nightwalker και μετα λενε για τον Genlyn που σας κουβαλαγε.. τα ιδια κανεις τρέχεις να κρυφτεις με βαρβαρο για να μην σε πανε πυξιδα ! Α-Σ-Χ-Ε-Τ-Ο-Σ
 

DeletedUser33515

πυξιδα σε 7 μερες επεσε στο τραπεζι απο την πρωτο χτυπημα ,παραπάνω αν αντεξει αυτη η φυλη θα με κανει να μην το πιστευω. το οτι θα ερθει ανετα η πυξιδα ειναι το σιγουρο και παιζεται μονο 1.005 ...λιγο αλλα και παλι περισσοτερο απο την τραπεζα.....
χαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser35456

βαριομουν και καθισα και διαβασα τι λεγατε εδω να περασει η ωρα
πολυ γελιο χαχαχα
το αστειο αυτοι που μιλουσαν για πυξιδες πηγαν πυξιδα
 
Κορυφή