κοσμος 48

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Η όρεξη είναι το στοιχείο που λείπει πλέον.Κάνουν τον κύκλο τους οι φυλετικές και σβήνουν.Αλλά είμαστε και μερικοί που θα μείνουμε μέχρι το τέλος!:D:eek:
 

DeletedUser2088

2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους. Μην ξεχνάτε ότι εδώ μέσα υπάρχουν άτομα διάφορων ηλικιών
 

DeletedUser25600

Μην ξεχνάτε ότι εδώ μέσα υπάρχουν άτομα διάφορων ηλικιών

Ο ξεκάθαρα φιλικός χαρακτηρισμός μου προς τον επι χρόνια συμπαίκτη και φίλο στο παιχνίδι των φυλετικών, ομολογουμένως ήταν μη-αποδεκτός και θεωρήθηκε προσβλητικός απο τους κανόνες του φόρουμ, στο οποίο συνήθως οι παίκτες βρίζονται και προσβάλλουν ο ένας τον άλλο όπως καλή ώρα στο πόστ "Nightwalker".

Αυτή η στάση πάτνως που κρατάτε οι mods μου θυμίζει Δημοτική Αστυνομία, που σε πολλές περιπτώσεις ακόμη και η Ελληνική Αστυνομία που λειτουργεί σύμφωνα με τον νόμο δεν τιμωρεί για "παραπτώματα", ενώ εκείνοι σαν τους ράμπο του δικαίου μοιράζουν κλήσεις και έχουν ένα ύφος εξουσίας...
Τέλος πάντων είχατε καλό δάσκαλο.
 

DeletedUser2088

Δεν κάνω χρήση του κανόνα 6. ας αδιαφορείτε και για αυτόν.
Παρακαλώ να μην μπερδεύετε την δημοκρατία με την ασυδοσία

Ευχαριστώ.
 

DeletedUser35337

παιδια καλησπερα καλο χειμωνα ειμε παλιος παιχτης θαθελα να πω για τον κ49 οταν ανηξη οπιος οπια θελη να μπουμε θα κανο σιμαχεια στο προεκγραφη αν θελετε να ερθετε μαζι μου γραψτε τα ονοματα στο παιχνηδη πιοι θανε να σας στιλο προσκληση να μπειτε σημαχεια αν σημφωνητε απο κατω βαλτε τα ονομα πια ατομα θα μπουνε οκ ευχαρηστω περημενω τα ονοματα κ οταν ανηξη ελατε σας περημενω τα λεμε εκι στον κ 49 προς το παρον ββ:);) το ονομα στο παιχνηδη εινε Αχιλεας 1 αλα λεο να το αλαξο να κανο αλο λογαριασμο με αλο ονομα τι λετε?
 

DeletedUser17028

παιδια καλησπερα καλο χειμωνα ειμε παλιος παιχτης θαθελα να πω για τον κ49 οταν ανηξη οπιος οπια θελη να μπουμε θα κανο σιμαχεια στο προεκγραφη αν θελετε να ερθετε μαζι μου γραψτε τα ονοματα στο παιχνηδη πιοι θανε να σας στιλο προσκληση να μπειτε σημαχεια αν σημφωνητε απο κατω βαλτε τα ονομα πια ατομα θα μπουνε οκ ευχαρηστω περημενω τα ονοματα κ οταν ανηξη ελατε σας περημενω τα λεμε εκι στον κ 49 προς το παρον ββ:);) το ονομα στο παιχνηδη εινε Αχιλεας 1 αλα λεο να το αλαξο να κανο αλο λογαριασμο με αλο ονομα τι λετε?
ναι αλαξέ το..
 

DeletedUser35328

Πατάλας / dif113
Θα μπωρεσουμε να μηλαμε αναιτa τιν δικια μας γλοσσα !

Προειδοποίηση για παράβαση των κανόνων του φόρουμ. Από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35337

εκανα νεα εκγραφη με αλο ονομα το νεο ονομα εινε αυτο>> Σταυροφωρος θα κανο προεκραφη με αυτο κ μετα σιμαχεια καντε φιλο σε αυτο κ γραψτε πια ατομα θελουν να ερθουν
 

DeletedUser35337

ι σιμαχεια που εκανα εινε αυτη >>>
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΦΩΡΙΑ καντε αιτημα <<<< εδω ι βαλτε ονοματα
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Καλά σταυροφόρος διάλεξες;
Το όνομα προωθεί το ρατσιστικό μίσος εναντίον των μουσουλμάνων.
Και το Αχιλλέαςs δεν ήταν ωραίο.
Αν έβαζες Αχιλλέας1 θα ερχόμουν.
 
Κορυφή