Τέλος Κ42

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Ο κόσμος 42 μπηκε και τυπικα απο σημερα σε διαδικασια κλεισιματος. Ηταν ενας κοσμος πολλά υποσχόμενος καθως συμμετείχαν αρκετες φυλες που ειχαν κερδισει προηγουμενους κοσμους ( NM ,stop ,AJE) . Εμεις σαν SOL ειχαμε προετοιμαστει καταλληλα για καθε πιθανη δυσκολια και αυτο φανηκε στην εξελιξη του κοσμου οπου δεν συναντησαμε σχεδον καθολου ουσιαστικη αντισταση. Ενδεικτικα θα αναφερω τα σημαντικοτερα γεγονοτα του κοσμου:

1) Η πυξιδα στην AJE μεσα σε 16 μερες που ενω αρχικα εμοιαζε δυνατος αντιπαλος μας προσφερε απλοχερα γελιο και ευκολα χωρια για το γρηγορο κλεισιμο της ηπειρου.

2) Η συνολικα αντιδραση της φυλης οταν φαγαμε 4 σημαντικα μπαν σε 2 μερες και χασαμε ετσι ενα μεγαλο κομματι της κ45 εκει ισως ηταν η μονη περιοδος που η SOL φανηκε τρωτη φυλη.

3) Το μπαν του jason bourne που ουσιαστικα τελειωσε τις οποιες ελπιδες ειχαν οι βουντου στον κοσμο.

Απο τους αντιπαλους παικτες και φυλες ενω υπηρχαν αρκετα ''μεγαλα'' ονοματα σχεδον ολοι φανηκαν λιγοι στους πολεμους, μοναδικες εξαιρεσεις οι Mr. Dogma (Τασος) και jason bourne (Γιωργος και Βλασης) που εδειξαν ποιοτητα και αντιληψη στο παιχνιδι τους και ειμαστε χαρουμενοι που οι 2 απο τους 3 παιζουν πλεον μαζι μας.

Θα ηθελα να ευχαριστησω ολους οσους συντελεσαν στην νικη του κ42 και να ζητησω συγνωμη απο οσους δικους μας προσβαλα με την συμπεριφορα μου. Τελος, θα ηθελα να τονισω οτι η νικη του κ42 αλλα και η δημιουργια αυτης της φυλης-παρεας οφειλεται σε ενα ατομο και αυτος ειναι ο αρχηγος και ιδρυτης της φυλης Νίκος/Blacko.

υγ.Ειδικη αναφορα στους μεγαλυτερους εχθρους-επικριτες μας

andre diko/immortals/magico ειπες πολλα και η τιμωρια ηταν σκληρη , διπλη πυξιδα και οριστικη διαλυση της φυλης ανεκδοτο (aje)
Darkling-NOUS-GLAD1 GLAD1 Σας ειχαμε υποσχεθει πυξιδα και την φαγατε πανηγυρικα
fumal-φωτοβολιδας τα λογια ειναι περιττα για σας, ο ενας εσβησε το σκαιπ και ο αλλος εξαφανιστηκε!

Καλο καλοκαιρι σε ολους και τα λεμε στον κ49 !!
Sub Idem SOL!!!
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Συγχαρητήρια στην σολ καθώς άξιζε να κερδίσει τον κόσμο αυτό,ήταν η πιο ενεργή και σοβαρή φυλή από την αρχή έως το τέλος!

Κάλη επιτυχία στον επόμενο σας κόσμο και ελπίζω να δούμε ωραιές μάχες εφόσον θα μπουν δυνατά ονόματα(αν ισχύουν οι φήμες).

Καλό καλοκαίρι και καλή συνέχεια σε όλους!!!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Θα ηθελα να συγχαρω ολους τους συμπαικτες μου για αυτη την υπεροχη νικη. Εκλεισε πραγματι ενας ωραιος κοσμους που στην αρχη ειχαν μπει παικτες που θεωρουνταν καλοι και η φυλη SOL καταφερε μεσα σε 6μηνες να τους νικησει.(Ο κοσμος θεωρειτε κλειστος απο αρχες Μαρτιου)

Ενα ξεχωριστο ευχαριστω στον Μιλτο που παιζαμε co-play μεχρι να φαει ban o λογαριασμος 5forwards και τον Μανωλη που παιξαμε μαζι μεχρι το τελος

5forwards 7/9/2016-14/11/2016(λογω ban)
Solution* 15/11/2016- μεχρι τελος

Καλο καλοκαιρι σε ολους σας και απο Σεπτεμβρη περιμενουμε την επιστροφη της μεγαλης SOL
 

DeletedUser27373

Εγώ άλλα έμαθα ... πως άμα δεν είχατε δουλέψει τον άλλον να μπεί sol για να πιάσετε το ποσοστό , Σεπτέμβρη ακόμα ανοικτά θα έγραφε ο κόσμος απέναντι στους τελειωμένους παιδιά
Πάντως όταν το άκουσα είπα δεν παίζει , το έλεγξα λοιπόν και όντως τόσους μήνες το ποσοστό ανέβαινε στην ουσία μόνο αν βαρβάρευε κάνας παίκτης ....Να ναι καλά οι συνοπτικές διαδικασίες χαχαχα με όλη την ποικιλία των πιθανών στρατηγικών εκτός του ίδιου του παιχνιδιού....


Συγχαρητήρια πάντως κι από μένα ...
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Εμενα προσωπικα οσο αφορα την φυλη και την πορεια της στον κ42 με εχει καλυψει ο νικολας στο αρχικο του ποστ

Απο την πλευρα μου θα ηθελα να ζητησω και εγω ενα μεγαλο συγνωμη απο τα μελη της φυλης οπως εκανα και εντως παιχνιδιου για οσα προβληματα θεωρησαν οτι ισως δημιουργησα μετα τα 2 μπαν και κυριως τα 1-2 μελη που ξερω οτι πιθανον τσαντισα και γιαυτο τον λογο βρηκα και ασκοπο να κυνηγησω καταταξη στο τελος οσο και αν βοηθησα διοικητικα που πρακτικα το μεγαλο βαρος το πηρε ο νικολας μετα και το μπαν του τζεισον μπορν

Στο τελος μενει η γλυκα της νικης για ακομα εναν κοσμο οπως φανηκε και παρολες τις δυσκολιες που ειχαμε σε καποια σταδια η SOL εδειξε χαρακτηρα και οργανωση που βημα βημα οδηγησαν στην επικρατηση οσο αυτο και να πονεσε καποιους

Ειμαι αρκετα χαρουμενος ως μελος αυτης της φυλης/παρεας γιατι οσο και να θελετε να ριξετε τη SOL στα ματια τριτων αν δεν δειτε απο μεσα την κατασταση στη φυλη δεν θα μας καταλαβετε ποτε


To hate και οι επιτυχιες μας εχουν κανει αυτο που ειμαστε μεχρι τωρα,οποτε συνεχιστε την καλη δουλεια για μας και τα λεμε τον οκτωβρη .Καλο υπολοιπο καλοκαιριου!!!
Sub Idem SOL!!!

Υ.Γ Στον ουρανό δεν υπάρχουν δύο ήλιοι
μα
ούτε στον κόσμο δύο κυρίαρχοι .Ταδε εφη Νίκος/Blacko

Υ.Γ1 ΜΟΝΟ ΑΕΚ
 

DeletedUser6091

εσύ μίκρυνε την υπογραφή σου πριν σε στείλω να γράφεις υστερόγραφα στο σημειωματάριο σου μόνο... Άντε μπράβο.
 

DeletedUser27373

Ποιο hate ρε αδερφέ ? Τελειωμένο κόσμο τον κλείνατε με συνοπτικές διαδικασίες 5-6 μηνες τώρα ... και στο τέλος βάλατε τον άλλον στη φυλή για το ποσοστό και τον ξαναπετάξατε .... Άντε γεια .... παρά την διαφήμιση που του έγινε ... τέτοιο περιεχόμενο βρίσκουμε και με το κιλό παντού , τίποτα το ιδιαίτερο από οτι φάνηκε κι εσείς ...


Καλό καλοκαίρι
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
εσύ μίκρυνε την υπογραφή σου πριν σε στείλω να γράφεις υστερόγραφα στο σημειωματάριο σου μόνο... Άντε μπράβο.

Whatever george

η επιθυμια σου διαταγη o_O

αλλωστε πρεπει να κρατησουμε χωρο για την καρπαζια που θα ριξουμε 49

Ευχαριστω
 

DeletedUser33703

Χαιρετίζω από μέρους μου συμπολεμιστές και αντιπάλους .
Θα ήθελα να σας ανακοινώσω ότι με το φυλετικό τέλος του κ42 είναι και το δικό μου τέλος σαν Blacko ,αρκετά κάηκα και έπαιξα αυτό το παιχνίδι [8 χρόνια για την ακρίβεια] , θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο και συναρχηγό Νικόλα/Da viNci γιατί στις δύσκολες στιγμές όταν εγώ δεν ήμουν εκεί ήταν αυτός να κρατάει το τιμόνι και πιστεύω μαζί όπως και μαζί με τα υπόλοιπα παιδιά της φυλής καταφέραμε και φέραμε αυτό το αποτέλεσμα μέσα σε 3 χρόνια μόλις και μιλάω φυσικά για το φαινόμενο SOL που μέσα σε ελάχιστο χρόνο από τον κ30 ως μία νεοσύστατη φυλή να καταφέρει 12 κόσμους μόλις μετά να χαρακτηρίζεται από κάποιους ως η καλύτερη φυλή του gr .

Φυσικά θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που παίξαμε μαζί όλα αυτά τα χρόνια έναν-έναν ξεχωριστά , και αυτούς που με πρόλαβαν στις καλές μου στιγμές αλλά και αυτούς που με πρόλαβαν στις κακές μου [προς το τελείωμα του κόσμου κ42 λόγω πρακτικής δεν μπόρεσα να δώσω αυτά που ήθελα στη φυλή]
Ένα μεγάλο ευχαριστώ λοιπόν στους σολίστες που ακολούθησαν τη φυλή όχι μόνο στα εύκολα αλλά και στα δύσκολα και φυσικά με κάποιους από αυτούς έχουμε περάσει αξέχαστες στιγμές και έξω από το παιχνίδι αρχικά θέλω να ευχαριστήσω την co-play μου την Εβελίνα η οποία με ήταν δίπλα μου και με στήριζε από τον κ30 και μετά , αν κάπου την στεναχώρησα της ζητώ συγνώμη
Έπειτα ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που πλαισιώσανε την ηγεσία της φυλής στους 3 αυτούς κόσμους που παίξαμε [Νικόλας/Da viNci , Χρήστος/dark tornado , Βασίλης/dreamer bill , Σωτήρης/Acequad , Βασίλης/Uppercut , Βασίλης/aser]

Και φυσικά σε όλα τα παιδιά που έχουν παίξει στη φυλή και έχουν προσφέρει όπως [Μίλτος/dif113 , Γιώργος/Equalizer , Νάσος/nason78 , Μίλτος/5forwards , Σπύρος/Delcol , Κώστας/M0rg0th , Δώρα/Mona LiSa , Στέλιος/ChaosOfdeath , Γιάννης/Death dealers , Στέφανος/Conquerors , Χρήστος/trafalgar ,Φίλιος/De Insidious ,Δήμος/ΒΟΡΕΙΟΣ21 , Ανδρέας/brutal , Αλέξης/penk , Γιώργος/noobaras , Γιώργος/atsalakotos13 , Ιερόθεος/ierotheos , Θοδωρής/depi2008 , Θοδωρής/theotsak21 , Μανώλης/5forwards , Βασίλης/beyonder ,Μαρίνος/constantinople333 , Δημήτρης/Quickscope , Δημήτρης/Troublemaker , Τάσος/Mr.dogma , Δήμητρα/Metalblack, Αλεξ/michonne , Γεράσιμος/Gerasimo ,Λεωνίδας/Uppercut, Αλεξ/Xiaohun , Αποστόλης/Dreamwalker , Θανάσης/cr777 , Σάκης/teto , Δημήτρης/Genlyn , Νίκος/κλικς , Σωτήρης/dmitropanos , Ηρακλής/Godf4ther , Γιώργος/Nightwalker , Γιάννης/hello , Νάσια/Morpho , Νάσια/proedros ,Βασίλης/XL650V2 , Στέλιος/steba , Βασίλης/foufoutosoeo , Βλάσης/Toutatis , Γιώργος/ντιναο , Αναστάσης/slalom-7 ,Παναγιώτης/Zenmaster]

και στο φιλαράκι μου τον Γρηγόρη/See*U που είχαμε περάσει αρκετές καλές στιγμές πριν SOL εποχές .
Αν ξέχασα κάποιον ζητάω συγνώμη , είναι πολλά τα παιδιά που έχουμε περάσει ευχάριστες στιγμές.

Επίσης η φυλή SOL θα συνεχίσει κανονικά όσο υπάρχουν παιδιά με όρεξη για το παιχνίδι στη φυλή , αφήνω τα σκήπτρα στον επάξιο Νικόλα/Da viNci και σίγουρα δεν θα έχει καμία διαφορά , όποια φυλή και να βρουν στο πέρασμα τους ξέρω πολύ καλά ότι θα την κατατροπώσουν γιατί είναι η ποιο δυνατή παρέα και αυτό που μετράει στις φυλετικές είναι η παρέα και τίποτα άλλο .

Εύχομαι σε όλους συμπαίκτες και αντιπάλους καλή επιτυχία σε ότι και αν κάνετε στη ζωή σας , να βάζετε ψηλούς στόχους και να παλεύεται να πετύχετε τα όνειρα σας .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

Καλησπέρα και απο εμένα,

Δεν θα κανω hate μιας και υπαρχουν ακομα ανθρωποι που πιστευουν οτι ο 42 δεν εκλεινε τοσο καιρο επειδη δεν μπορουσαμε και μαλλον κανεις δεν προσεξε πως στο ban του dif113 η φυλη σε μια βδομαδα στην προσπαθεια να παρει και ο Μιλτος το βραβειο πηρε 8.5% κυριαρχια κοσμου (!) και επειδη σε αντιθεση με εμας ξερετε απο τις φυλες που εχετε παιξει (γελαω) πως ειναι να εχεις 38 ανενεργους δεν θα αναλωθω στο να προσπαθω να εξηγω οτι ειχε να παιξει σοβαρα λογαριασμος απο τον Μαρτιο.

Επιπροσθετα , θα ηθελα να πω και εγω ενα ευχαριστω στον αρχηγο της φυλης ξεχωριστα και μετα στην υπολοιπη διοικηση σαν συνολο. Θεωρω πως μαζι με τον Μητσο (tourlou) ειναι οι 2 αρχηγοι που καταφεραν προσωπικα να μου δωσουν κινητρο να παιξω σε στιγμες που πραγματικα το παιχνιδι φανταζε πολυ βαρετο για μενα (δεν μιλαω μονο για κ42).

Στα του 42 τωρα, ενας κοσμος που ανοιξε με τις καλυτερες προοπτικες αποδειχτηκε ευκολος καθως οι αντιπαλες φυλες δεν καταφεραν να δικαιολογησουν τον τιτλο του φαβορι καθως η μεν ΝΜ ηταν αποδυναμωμενη και η ΣΤΟΠ ηταν ψιλο αναρχοφυλη καθως φανηκε πως δεν υπηρχε πλανο και παρ ολες τις στρατολογησεις επεσε σαν τραπουλοχαρτο. Απο κει και περα η aje δεν καταφερε να μας βαλει δυσκολα ή τουλαχιστον δεν μας εβαλε μιας και χτυπησαμε στο start up που ειχαμε αρκετα μεγαλο προβαδισμα.

Τελος, μιλώντας για μια παρεα που δημιουργηθηκε και δεθηκε οσο λιγες στις φυλετικες, το μονο που εχω να πω ειναι πως θα τα ξαναπουμε (λογικα) κ49, οπου λογικα θα βρεθουμε απεναντι στο ακατορθωτο (οπως μοιαζει) καθως θα παιξουμε με την πλεον αηττητη φυλη του παιχνιδιου (εξαιρω τον 16 που γινανε εκτρωπα για να εχει το τελειωμα που ειχε). Μεχρι τοτε καλο καλοκαιρι σε ολους!


Υ.Γ Οταν ολοι ειναι εναντιον σου τοτε βρισκεσαι στον σωστο δρομο (ξερεις εσυ) ;)

Υ.Γ2 Μονο SOL

 
Κορυφή