Άλλη μια δικαιωση

  • Δημιουργός θέματος Reporter007
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Σε αυτον τον κοσμο μπηκε ο Αντρεας παλι και τον πηγανε πυξιδα...
Μπηκε με τους dnd γιατι μονος δεν μπορει, βγαιναν απο τις κλησεις πολλοι απο αυτους μολις εμπαινε μεσα ο Αντρεας, εχασε τους φιλους που το χουν μεινει στο παιχνιδι και πλεον δικαιωθηκα πληρως.

Οι μασκες πεσανε μολις του χε στειλει μυνημα ενα παιδι 14 χρονων να μπει στην φυλη και ο Αντρε ντικο τον βαζει στην κληση και του λεει τραγουδα για να μπεις και εκεινος γελουσε με το παιδι... Εκει επεσε η μασκα του και εχασε ολους του τους φιλους.

Αν αυτα ειναι αναληθης που λεω ας βγει καποιος να τα διαψευσει ακομα και ο ιδιος ο Αντρεας, δεν θα τολμησει ομως γιατι η αληθεια δεν κρυβεται και θα σχολιασουν εδω 2 ατομα απο εκεινη την κληση....

Πηρες οτι σου αξιζει πλεον παιζεις κ47 σε μια τρολλ φυλη, σε καταλαβαν ολοι
 

DeletedUser35004

αλλη δουλια δεν εχαιτε να κανετε και ασχοληστε ακομα με τον ανθροπο ?
τοσο πολι σας εχει πονεση μεσα στο πεχνιδι για να βγαζετε χολη 1 μηνα μετά που εδοσε τα χωρια του ?
καλοκαιρι ειναι βγητε εξω και χαρητε το
 

DeletedUser

Μην μιλας και πηγαινε και αναγεννησε την μεγαλη AJE μαζι του... Με σενα γινεται η φυλη ακομα πιο δυνατη γιατι 1 επι 2 ισουται με 2.

Επισης εγω δεν εχω παιξει 46 απλως ειμαι ο ριπορτερ για την υποθεση του πιο βρωμικου παιχτη αντρε ντικο
 

DeletedUser35004

κανεις λαθος φιλε μου δεν εχω σχεση με την ΑΤΖΕ ουτε επαιξα εκει απλα σαν ενας απλος παιχτης του πεχνιδιου πιστεβω πος προσπαθεις να κατιγορσης τον ανδρεα για καπιο λογο που δεν ξερω αλλα που θα παει θα μαθουμε και για σενα τι σε εκανε ο ανδρεας και βγαζης τοση χολη εναντιον του
 

DeletedUser

Σου στελνω προσωπικο τι εχει κανει. Υπαρχει καταλληλο βιντεο στο στελνω...
Ενημερωτικα το μονο που δεν μου εχει κανει ο Αντρεας ειναι να με παει πυξιδα (Ενω αυτος εχει ολοκληρη συλλογη)
 

DeletedUser

O andre diko συνεχιζει παλι τις βρισιες και τις απειλες επειδη εγραψα τα παραπανω.

Αυριο θα βγει ποστ που θα λεει τα παντα για την υποθεση αντρε ντικο
 
Κορυφή