Πείτε και σ' εμάς..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35055
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser35122

Πηγαίνετε από κει φάτε τους ανενεργούς και μετά ελάτε πάλι από δω να τους ρίξουμε στη θάλασσα.

Τρόμε τις στρατολογήσεις του πορτορικάνου. Μόλις φάμε τις στρατολογήσεις του πορτορικάνου ετοιμάσου και εσύ... και όσο για το bann που έφαγες στο παιχνίδι για μερικές ώρες ήταν κοροιδία πρως Σαρκοβόρο πιγκουινο και alepou87 για τα λόγια που είπες .. θα έπρεπε να ντρέπεσε δεν έχω τίποτα άλλο να πω..Το καλό είναι ότι δεν έφαγες μόνιμο bann γιατί θέλω να σε πετύχω αντιμέτωπο και να συ μαζεύω χωριά!
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Όλοι να μου μαζέψετε τα χωριά θέλετε. Προσέξτε μην φαγωθείτε μεταξύ σας στο τέλος για το ποιός θα τα πάρει.
Το μπαν που έφαγα ήταν διήμερο και κάποιοι μόλις το έμαθαν, τύποι σαν και σένα που θέλουν να μου πάρουν τα χωριά έστειλαν μόνο ανιχνεύσεις να δούν τι έχω.
Προς το παρόν Σαρκοβόρε πιγκουίνε Ρουφιάνε υπέδειξε στους γάτους ποιοι παίζουν και ποιοι όχι και μαζί με τον αλεπου τον άλλο Ρουφιάνο ( για τον οποίο έμαθα ότι έχει ιστορικό ρουφιάνου απο τον κ39) κανονίστε να φάτε τους ανενεργούς, γιατί χωριά από ενεργούς που ξέρουν να παίζουν δεν παίρνετε. Άσχετε που θέλεις να μου πάρεις και χωριό.
Χωριό θα μου πάρεις όταν το αποφασίσω εγώ!
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Να ντρέπομαι που σε είπα μ... ρουφιάνο; Την αλήθεια είπα και στους δύο, αντί να μου το ανταποδείξετε σπεύσατε να κάνετε αίτηση υποστήριξης. Θα έτρωγα όλα τα μπαν του κόσμου για να βρίζω κάθε μέρα άτομα του λόγου σου. Μ... Ρουφιάνε
 

DeletedUser35122

Είσαι πολύ ΜΕΤΡΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ για να μου πεις αν θα σου πάρω χωριό η όχι ΜΕΤΡΙΕ Ε ΜΕΤΡΙΕ! πάλι καλά που δεν έφαγες Bann να σε πυξιδιάσω να δεις πως ΑΓΑΠΑΝΕ οι ΓΑΤΕΣ! ΜΕΤΡΙΕΕΕ!
Είσαι πολύ ΜΕΤΡΙΟΣ για να με πιάσεις στο στόμα σου....Εγώ εδώ είμαι να σε παω πυξίδα να γουστάρεις...
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Πόσοι και πόσοι το έχουν πει πριν από σένα, αλλά κανείς δεν φάνηκε.
Κοίτα μόνος σου θα ξεφτιλιστείς, αλλά αν μαζέψεις άλλους 3-4 κάτι θα κάνετε.
 

DeletedUser35122

Είσαι ΜΕΤΡΙΟΤΑΤΟΣ οχι απλά ΜΕΤΡΙΟΣ θα έρθει και σειρά σου..Πάλι καλά που δεν έφαγες Βann το τονίζω αυτό θα γελάσουμε... ΜΕΤΡΙΕΕΕΕ ετοίμαζε αμυντικά γιατί δεν σε βλέπω καλάα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ και αυτά τα ας τα έχουν πει και άλλοι θα το δεις γιατί όταν εγώ λέω κάτι το κάνω! ΠΥΞΙΔΑ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΓΚΙΛΟΤΙΝΑ...ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΓΕΛΟΙΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΒΡΙΖΕΙ ... ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ 2-3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Αναρωτήθηκες αν θα υπάρχεις έως τότε.
Κοίτα πιγκουινάκο πυξίδα από σένα θα ήταν ξεφτίλα να φάω. Υπάρχουν αρκετοί αξιόλογοι παίκτες στους γάτους που μπορούν να με φάνε. Αλλά εσύ είσαι μια μύξα μπροστά σε αυτούς, πήγες εκεί για προστασία και την προστασία τους ζητάς τώρα που χάνεις χωριά. Και θα με πας πυξίδα;
Μόνος σου ποτέ, όχι ,δεν μπορείς. Με βοήθεια άλλων, όμως, θα ήταν τιμή μου να με πας!

Όσο για τα καντήλια που ρίχνεις στο σκπ και δω το παίζεις παναγίτσα, μπορούν να βγούν οι παθόντες να απαντήσουν.
 

DeletedUser35122

Να βγουν να απαντήσουν γιατί δεν βγαίνουν;; Όσων αφορά την πυξίδα που θα φας θα γελάμε για ακόμα 10 κόσμους... για πες εδώ δημόσια αυτά που στέλνεις σε μηνύματα ότι ο mad18 είναι φιλαράκι σου..Τον ευχαριστώ που δεν σου έριξε bann αλήθεια...
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
αφου μου λες οτι ηταν λίγο το μπαν που εφαγα και γω σου απαντώ ειρωνικά. Αφού τόσο προβλέπεται τι να κάνουμε.
Κατα βάθος σε αγαπάω και ας ψάχνεις τρόπους να φάω μόνιμο μπαν.
Αδύναμους χαρακτήρες σαν κι εσένα που δεν έχουν προσανατολισμό και ψάχνουν στιγμές κύρους μέσω άλλων πρέπει να τους αγκαλιάζουμε και να τους δεχόμαστε, διαφορετικά η απόρριψη σας κάνει μεγάλο κακό.
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Μπράβο πάντως στους γάτους πάντως που σε δέχτηκαν. Δεν θέλω κλάματα τώρα και απειλές για διαγραφές, έτσι; Σταμάτησαν πλέον όλα αυτά.
Τώρα είσαι δυνατός μέχρι ψηλάαα και θα κλείσεις κόσμο που θα τον χαίρεσαι.
 

koures

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Φυσικά και θα χαρεί, γιατί παίζει και το χαίρεται, οχι σαν και σας τους μίζερους.
Εσεις χαιροσαστάν που θα κλείνατε κόσμο χωρίς μια μέρα πόλεμο δεν θα χαίρονται οι παίκτες μας;
Η OMG πρώτη σε όλες τις απώλεις, όλοι μαζί δεν πιάνετε το ποσοστό μας, όλες οι φυλές σας μάζι και πάλι δεν......και βγάλατε και γλωσσα.
Απλά γελοίοι.
 

koures

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Γίνατε φύλη όταν άρχισαν και οι απώλειες να μετράνε σαν νούμερα και οχι ψιλικατζίδικο.
Πότε θα κάνατε όταν έιχαμε απο 2 χωριά ο καθένας;
 

DeletedUser2088

Παρακαλώ να δώσετε προσοχή σε αυτόν τον κανόνα,
6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλοςεντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης. Μην ανοίγετε για αυτόν τον σκοπό threads/posts παραπόνων/διαμαρτυρίας στο forum.
σε άλλη περίπτωση θα με αναγκάσετε να κλειδώσω το θέμα.

 

DeletedUser35122

αυτά τα δυο τραγουδάκια αφιερωμένα στα Ρεμάλια και στους rataplan


 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Καλησπέρα Μασκοφόρε Πυξιδουίνε. Δεν πρόλαβες να μπείς στους Γατους και τους εκπροσωπείς με τραγουδάκια;
Μη βάζεις τον εαυτό σου στο ίδιο τσουβάλι με όλους τους Γάτους, Μασκοφόρε. Δεν είναι όλοι Σακουλοφόροι, όπως εσύ που τρέχουν να κρυφτούν στην αγκαλίτσα της μαμάς φυλής. Ακούς Πυξιδουίνε? Αυτά για σήμερα...
 

DeletedUser35122

ΚΟΛΟκοτρόνη εσύ εβγαλες το πλάνο;;;; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ....ααα και από ποιον εφαγα πυξίδα ρε ΜΕΤΡΙΕ;;
 

DeletedUser35203

κολοκοτρωνη τι κανει ο παπαφλεσσας ρε καιρο εχω να του μιλησω
 
Κορυφή