Πείτε και σ' εμάς..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35055
  • Ημερομηνία έναρξης

koures

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Α το γυρίσαμε τώρα.
Τα ''πρεζάκια'' που λες σας έτσουξαν ε;
Δεν πειράζει σε μας θα κάνουν αποτοξινώση.
Ξυδάκι λοιπόν.
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Καλά εσείς ή είσαστε δυνατά τρολ, ή αποτυχημένοι προπαγανδιστές ή απλά μπήκατε στον κόσμο 2 μέρες πριν γίνουν οι 3 στρατολογήσεις μας.

Λίγη αντικειμενικότητα στις ΜΠΟΥΡΔΕΣ που γράφετε δε μπορείτε να έχετε?

Νομίζετε διαβάζουν μόνο άτομα που δεν παίζουν στον 46 ρε αμοιβάδες?

Που είσασταν ρε στόκοι όταν γίνανε 7 φυλές οι Περού?

Δηλαδή αυτό σας άρεσε κ τώρα ξαφνικά αηδιάσατε με το παιχνίδι επειδή στρατολογήσαμε 3 άτομα? Εσείς στρατολογήσατε 200 ρε στόκοι!!!!!

Και τολμάτε και βγαίνετε εξτέρναλ να κλάψετε? Για αυτά που έχετε κάνει ήδη ΕΠΙ ΕΚΑΤΟ??????

Στην τελική επειδή ούτε αυτό μπορείτε να νιώσετε, εμείς 7 περού χτυπούσαμε και ακόμα 7 περού χτυπάμε!!!!!!

Ότι αλλάξατε όνομα ΔΕ ΛΕΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!

Ίδια διπλωματία με πριν έχει το συνοθήλευμα που έχετε φτιάξει οπότε τίποτα δεν άλλαξε.

Ενωθήκατε 7 φυλές με 200 άσχετους και βγήκατε να κράξετε τις 3 στρατολογήσεις?

Πως θα κάνουμε τελικό πόλεμο ρε subzero? Εξήγησε μου λίγο.

Θα χτυπηθείς με ΡΕΜΑ ?

ΟΧΙ!!!!

7 φυλές απο στρατολόγηση εισαι και θες τελικό πόλεμο?

Κοκκίνησε τους και έλα μετά να παίξουμε τελικό πόλεμο!!!

Πραγματικά το έχετε τερματίσει το κοντέρ.

Συνεχίστε γράψτε από κάτω ότι μ@λ@κι@ σας κατέβει!!!!

ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ 7 ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΜΕΝΕΣ ΦΥΛΕΣ ΜΕ ΤΑ 200 ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΚΛΑΨΟΥΝ ΓΙΑ 3 ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΕΙΣ.

Ρε δεν πάτε από εκεί που ήρθατε σιχαμένα τρόλια!!!!!!!!

10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35038

καποια λαθακια βλεπω στην περιγραφη σου οσο και αν θες να παραπλανησεις 2 περου υπηρχανε απο την αρχη του κοσμου στην ηπειρο τους 2 soa στην απο κατω και η ενβι η διοικηση της σοα παρεδωσε στην περου καθως δεν θελανε να συνεχισουνε εγινε ενωση των δυο φυλων δεν ειχατε κανενα προβλημα γιατι σας βολευαμε να καθυστερουμε τους ενβι στην συνεχεια η ενβι λογο μπαν που μαλλον τα προκαλεσανε επισης τα ρουφιανακια σας καθως ειχατε στρατολογησεις μελλων τους απο την πρωτη κιολας μερα υποπτο πολυ τα παιδια που απομεινανε δεν τα βρηκανε με τον ενα η με τον αλλων τροπο με τους γατους και λογικο ητανε να κανουμε καποιες κινησεις συμμαχιας ωστε να παμε πιο δυνατα για εναν θεωρητικα πιο δυνατο αντιπαλο αν και αποδειχτηκε η πιο αστεια φυλη που εχω αντιμετωπισει εδω και 9 χρονια που παιζω το παιχνιδι...........αυτη ειναι η περιγραφη του κοσμου μαγκα μου και ας τραγουδας εσυ οσο θες
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Ο κόσμος αυτός δεν χάλασε επειδή πήγε ο πιγκουίνος και ο alepou87 στους γατους.Το πράγμα είχε στραβώσει καιρό πριν!
Οι περού στρατολόγησαν σχεδόν τα 3/4 του χάρτη και βγήκατε τώρα να κράξετε τους γατους που πήραν 2 παίχτες??

Το αστείο της ύποθεσης είναι ότι οι εν λόγω κυριοι άνηκαν στην διοίκηση της περού!


Ο 46 θα μπορούσε να είναι ένας από τους καλύτερους κόσμους!!
45 Peru και ΨΩΝΙΑ(rebels κ41)
44 Omg
54 envu
55 S.O.A

Αν αυτές οι 4-5 φυλές έπαιζαν ξύλο δεν θα είχαμε φτάσει ακόμα στον τελικό πόλεμο.Η ηγεσίες χάλασαν τον κόσμο(κυρίως της περου)
 

koures

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Οχι σχεδόν, οτι δεν ηταν omg στρατολογήθηκε,σας σιχάθηκαν γιαυτό ήρθαν σε μας,κατάλαβες.
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Μεταξύ μας,το ότι μας σιχάθηκαν δεν είναι σοβαρή δικαιολογία.
Στρατολόγησαν 3 ηπείρους μέσα σε αυτούς πάρα πολλοί ανενεργοί
Το δημιούργημα τους σιχάθηκαν!!
 

koures

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Εχουν γίνει πολύ περισότερα, δεν φέυγει κάποιος απο το δημιουργημά του οπως λες χωρίς σοβάρο λόγο.
Οσο για το οτι τους λέτε ρουφιάνους και οτι αλλο βρείτε, ειναι απλα γελοίο, για ρουφιάνους ψάξτε ανάμεσα σας
σε αυτούς που έχουν σηκώσει το λάβαρο της ηθικής, απο τα παιδιά που ήρθαν σε μας δεν πήραμε καμιά πληροφορία γιαυτο και τούς δεχτήκαμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6091

http://prntscr.com/fwssjb <<<...>>>
Ενα μπραβο στα λιγα ατομα των V.A που προσπαθησαμε να σωσουμε εναν κοσμο και να παμε σε εναν τελικο πολεμο,φαινεται ποιος αξιζε στον 46 και ποιος οχι.
Καλο καλοκαιρι.
CY@

5 χρόνια εκτός από aigokairos, το κείμενο αφαιρέθηκε.

Αλλαγή ποινής σε global ban και πάγωμα όλων των πόντων premium.
Μην τολμήσεις να κάνεις αίτηση, θα σε αποκλείσω και από εκεί και δεν με νοιάζει να ακούσω την άποψη σου. Αρνούμαι να μιλήσω με άτομα που βρίζουν μάνες.
 

DeletedUser35120

Προς όλα τα ποντίκια των πρώην Περού

Γελοίοι και άσχετοι αποδείξατε πόσο είσαστε , με τις ακαδημίες που κάνατε (μέσο στρατολογήσεων πρώην εχθρών μας) και έχετε ακόμα απλά αλλάξατε ονομασίες στις ακαδημίες . Ποντίκια αν ξέρατε να διαβάζετε απώλειες θα καταλάβετε ποια είναι η κυρίαρχη φυλή στο 46(αν και τώρα σας ανεβάσαμε λίγο στα στατς).
Γιατι δεν παίζετε ρε ποντίκια αφού έχετε περισσότερα χωριά σε σύνολο από μας να ξεφτιλιστείτε τελείως. Μόνο για κους κους κάνετε για τπτ άλλο άντε μπείτε σε άλλο κόσμο να παίξετε και μόλις αρχίσουν οι σφαλιάρες να τρώτε άντε ξανά πάλη στο εξτερναλ για μπλα μπλα μπλα φταίνε οι ρουφιάνοι μπλα μπλα.
το έχετε μάθη καλά το ποίημα σε κάθε κοσμο. ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΑΤΕ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ? Μήπως είσαστε άσχετοι παλιό νουμπαδες...
ασχοληθείτε με τπτ άλλο δεν κάνετε για αυτό το παιχνίδι για καμιά μονόπολη ίσως και εκεί με επιφύλαξη . λέω να βγάλω ανακοίνωση να σταματήσουμε να σας χτυπάμε για κανα μήνα μήπως παίξετε, όπως ζήτησε η διοίκηση μια βδομάδα ειρήνη και μας χτύπησε σε 2 μέρες ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ...
Αφήστε τα μπλα μπλα στο εξτερναλ αν παίζατε όσο γράφετε εδώ ίσως να είχε λίγο ενδιαφέρων ο κόσμος αυτός...

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

ΑΓΑΠΗ ΜΟΝΟ
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Μερικοί πρώην περου αποφάσισαν να τα παρατήσουν καθώς έβλεπαν τι γίνονταν και άλλοι τα παράτησαν στην πρώτη ένωση(που ήταν μάλλον η πιο σωστή επιλογή).

Εγώ δεν παίρνω το μέρος κανενός καθώς ήμουν από τους πρώτους που εναντιώθηκαν στην δημιουργία ακαδημιών.

Αλλά όχι και να δικαιογηθούν αυτοί που ήρθαν σε εσάς.Αν όντως δεν άντεχαν άλλο άπο τους πολλούς ανένεργους,ας πατούσαν διαγραφές!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Γατόπαρδος και gianniscpl έχουν δίκιο, αφού ήμασταν τόσο ανάξιοι όσο ισχυρίζονται και περηφανεύονται διαρκώς για τις ικανότητες τους, έπρεπε να είχαμε ακολουθήσει την διοίκηση της ENVY και να είχαμε πατήσει διαγραφές, ώστε να μην φτάσουμε ως εδώ, όπως ισχυρίζονται.
Ζητώ δημόσια συγγνώμη από το γρήγορο φτυάρι, που τον πρόσβαλα με τη συμπεριφορά μου, και επειδή προσπαθήσαμε να καταφέρουμε τα ακατόρθωτα. Δίκιο έχετε. Στη φυλή σας τελικά άξιζαν όλοι οι άξιοι του κόσμου 46 και μεις οι ανάξιοι απέναντι σας. Θα γίνει τρελό πάρτυ.
Προσωπικά δεν το είδα ποτέ έτσι, γιατί προσπάθησα να βοηθήσω στη παρέα που δημιουργήθηκε, και στη μάχη. Όχι στην εγκατάλειψη( Μότο δικό σας είναι άλλωστε). Προφανώς, όμως, οι άξιοι θέλησαν να διασφαλίσουν με την βούλα το κύρος τους, επιλέγοντας τους πιο οργανωμένους για να ανακηρυχθούν νικητές.
Για όλα τα παραπάνω που γράφτηκαν, σίγουρα υπάρχει αντίλογος που τον γνωρίζετε και οι ίδιοι αλλά ως φυλή θα υπερασπιστείτε το δικό σας, λογικό!
Τώρα περιμένουμε να μας νικήσετε,αλλά δυστυχώς δεν θα εγκαταλείψουμε μέχρι τελευταίο χωριό.
 

per21

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
2
Αυτοι που διελυσαν την φυλη και ετρεξαν να κρυφτουν ειναι οι ιδιοι που καποια στιγμη διοικουσαν,..και αυτοι στρατολογουσαν,και αυτοι ειχαν μεριδιο ευθηνης...και αυτοι
εφαγαν μεταξυ τους εσωτερικα χωρια και αυτοι κανονιζαν την διπλωματια,...και καποιοι ειχαν ειδικη μεταχειριση σε σχεση με αλλους..που αν επαιρναν καποιο χωριο που δεν επρεπε
τους πεταγαν εκτος φυλης και τους ετρωγαν...αυτοι ζηταγαν επιτακτικα να τους περασουμε ενεργη επιτηρηση και καλα να βρουνε ρουφιανους...αυτους στρατολογησατε...που δεν ειχαν ουτε την ευθιξια να γυρισουν τις αμυνες απο καποια παιδια που
τους ειχαν στειλει...απο την στιγμη που εφυγαν.....δεν κρινω την στρατολογηση...απο την μερια των γατων που ηταν σωστη για να κερδιθει ο πολεμος,...αλλα την ξεφτιλα των ποντικιων που για μενα ηθικα ειναι η ντροπη των φυλετικων....
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Μπορείς να ρωτήσεις όποιον θέλεις από την προηγούμενη διοίκηση να σου πει ότι όποιος στόχος μου δόθηκε από dunkelheit τον πήρα. Έναν έχασα μόνο στις 25 ώρες απόσταση από ανακατάληψη γιατί δεν ήταν ενεργός ο loukoums να καλυφθεί το χωριό.
Μπορείς να ρωτήσεις για άμυνες μου, που ήταν από την αρχή του κόσμου σε uppercat και ζαγκορ και μόνος μου έγραφα στο φόρουμ, για όποιον χρειάζεται άμυνες να μου στείλει μήνυμα και να μην απασχολεί τη διοίκηση.
Ξεκίνησα φτιάχνοτας τρια επιθετικά και ένα αμυντικό γιατί άμυνες σαν φυλή δεν χρειαστήκαμε ποτέ και ούτε θα χρειαζόμασταν, αν στο πρώτο πλάνο σας ήταν ενεργοί οι παίκτες που έχασαν χωριά.
Ρώτα τους πάντες γι αυτά, αν σου πουν ότι δεν ισχύουν λένε ψέμματα.
Σε κάποιους έστελνα αριστονουκ για να πάρουν δεύτερο χωριό και όταν τους ζήτησα μόνο αριστοκράτες μου έκλεισαν τη πόρτα.
Νίκο μη το κουράζεις άλλο, δεν τα ξέρεις εκ των έσω και δεν υπολογίζεις απόψεις παρά μόνο συγκεκριμένων ατόμων.
Απλά κοπιάστε για τα χωριά για να μην καθυστερούμε!!!
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Τη περισσότερα χωρια ρε...... θα με κάνεις να φάω μπαν. Οι περου οι μισοί δεν ξέρουν σε ποιο κόσμο παίζουν και οι άλλοι μισοι δικοί μας είναι υπο επιτήρηση. Με δουλευεις;
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Και μην γίνεσαι ******ς, δεν άντεξα. Έχεις τρεις κο-πλει πολύ καλά παιδιά, μη γίνεσαι *****ι για ένα παιχνίδι.
Ο,τι θέλουν, θαμώνες είναι οι περισσότεροι μπορούν να βγουν να μου απαντήσουν.

10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Ρε Νίκο μιλάς σοβαρά? Ήρθες και πήρες δίπλα μου χωρια από Χ.Ρ. από τις 50 ωρες που είσαι και δεν θα σε χτυπούσα? Πως να ήξερα ότι στο επόμενο 7ημερο με το ίδιο χωριό δεν θα με χτύπαγες?
Ήθελα να στείλω νύχτα στον Απόλλωνα τρένα και πριν κάνω οποιαδήποτε ενέργεια μου έστειλε μήνυμα, με δουλεύεις; Με τον οποίο δεν είχα μιλήσει ποτέ στο παιχνίδι. Ζητούσαμε τα επιθετικά του λακη να βοηθήσει και μας έβριζε, γιατί ήξερε που θα δώσει τα χωριά;
Έλεγα του κανίβαλου χτύπα και μου έλεγε όλα θα πάνε με ακρίβεια και δεν έμπαινε στο παιχνίδι για 2 ημέρες. Ο πιγκουίνος έβριζε μάνες στο σκπ παιδιών από περου. Αλεπου πιγκουινος ειπαν για διαγραφες και ξαφνικα αναστήθηκαν.
Έχεις το μεγαλύτερο ρουφ στη φυλή σου που διέλυσε φυλές και παρέες που έπαιζαν για χρόνια και τον στηρίζεις;
Τι πράγματα είναι αυτά; Ποιες Σ.Ε.? Ευκαιρία σου δώσαμε να αποτελειώσεις ο,τι απέμεινε μια ώρα αρχύτερα. Ευγνωμοσύνη έπρεπε να είχατε, όχι ενστάσεις.
Μιλάς για εσωτερικά και βάρβαρα. Αν τα αφήναμε θα τα παίρνατε εσείς. Μη την συνεχίζεις τη συζήτηση σε παρακαλώ..
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Διαγραφή όλοι δηλαδή, να μην παίξουμε; Επειδή κάποιοι δεν μπορούν; Ε αυτό είπα πριν τρια σχόλια ότι έπρεπε να κάνουμε αλλά εγώ δεν είμαι αυτής της φιλοσοφίας. Όσοι θέλουν να διαγραφούν δεν τους απαγορεύτηκε.
Επίσης μέχρι λακη, πραγματικά είχα σεβασμό για τη φυλή σας και την αναγνώριζα ως τον ανερχόμενο νικητή του κόσμου και δεν σας έλεγα άσχετους, όπως έχω γράψει στο φόρουμ καιρό τώρα και δεν σας έκραζα.
Ο σεβασμός όμως δεν υπάρχει μετά τις απατεωνιές που κάνατε. Το να δικαιολογείς τον άχρηστο Τάσο(lakis06) που κάναμε πλάνο και νομπλαρε 30 ωρες μακρια καφε χωριά, χωρίς να δέχεται να χτυπήσει στο πλάνο αποκαλύπτεις ακόμα περισσότερα τα περι ρουφιανιάς λεγόμενα.
Νικο μιλάς τόση ώρα για το λογαριασμο gianniscpl και όχι για τους γάτους. Γιατι αυτά που λες δεν ανταποκρίνονται καθόλου στο δυναμικό της φυλής που μου λες.
Ένας λογαριασμός είστε, τίποτα παραπάνω.
Που είναι τα 10 άτομα που λες? Έφαγες πλάνο από όλη τη VA ποτέ;
Γιατί συνεχίζω να γράφω ακόμα εδώ;
 

DeletedUser33711

Να πω και εγω δυο λογια μιας και αναφερθηκε και το ονομα μου.

Εμεις σαν διοικηση της envy επειδη εχουμε παιξει καποιους κοσμους ειχαμε την εμπειρια να καταλαβουμε οτι δεν αξιζε να χαλασουμε το καλοκαιρι μας, αποφασισαμε να σταματησουμε. Αυτη η αποφαση απο καποια παιδια τυπου κολοκοτρωνη που ναι μεν δεν ειναι οι κουβαλητες του πολεμου αλλα ηταν απο τα λιγα παιδια που συμμετειχαν σωστα επιθετικα και αμυντικα με κοψιματα αντιμετωπιστηκε λανθασμενα, αλλα δεν ειχαν και διαθεση να καταλαβουν το γεγονος οτι αυτοι οι 4-5 μεσα σε μια φυλη με 60 ατομα ηταν οι μονοι που επικοινωνουσαν. Τωρα που τα λουζονται με 10-15 επιτηρησεις μαλλον μας καταλαβαινουν γιατι τοτε τις λουζομασταν εμεις. Επειτα απο τα 3 ban που φαγαμε ως φυλη και μας ξεγυμνωσαν ενω καναμε προσπαθεια να φαμε τους ανενεργους ο κοσμος ηταν τελειωμενος. Εμεις το ξεραμε 2 μηνες πριν σταματησουμε παρολα αυτα ειπαμε να προσπαθησουμε οσο παει, δεν πηγε τελος. Τωρα εκει που σταματησαμε εμεις βγηκαν καποιοι στρατηλατες του πολεμου να κατηγορησουν και να ριξουν ευθυνες, τα αποτελεσματα γνωστα.

Με λιγα λογια οι Γατοι ειναι αξιοι νικητες οσο και εαν σας ενοχλει καποιους και οι στρατολογησεις ειναι στο προγραμμα και καμια φυλη που κλεινει παραπανω απο 2 κοσμους δεν τους κλεινει και με το σταυρο στο χερι, το παιχνιδι ειναι πολεμικο πρεπει να αρχισετε να το χωνευετε καποιοι που 9 χρονια μετα δεν εχετε μαθει και τιποτα. Τωρα να καθεστε να βριζεστε να χαλατε το καλοκαιρι σας για τετοιες καταστασεις ειναι ασκοπο και χασιμο χρονου.

Διαγραφη ολοι να μην κατσετε να παιξετε , αμα ειναι να χαλατε τη ζωη σας για κατι που δεν αξιζει. Κανεις δε θα θυμαται 5 κοσμους μετα καποιον που πουλαει απαραμιλη στρατηλατωσυνη. Παιχνιδι ειναι ξυπνα και οχι ο πολεμους το 21 τα εχεις δει λαθος...

ΥΓ: Για κολοκοτρωνη δε σε κραζω προσπαθω να σε βοηθησω να χαρεις το καλοκαιρι σου και να βγεις καμια βολτα αντι να καιγεσε στο PC για κατι που δεν αξιζε, μια τρυπα θα κλεινεις 2 θα ανοιγουν...
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Nίκο όλα αυτά που λες δεν τα ξερω καθώς 2 μερες τωρα εχω φαει προσωρινό μπαν λόγω υβριστικών μηνυμάτων και δεν μου επιτρέπει η διαχείριση να μπω στο κοσμο.
 

DeletedUser35122

Ρε Νίκο μιλάς σοβαρά? Ήρθες και πήρες δίπλα μου χωρια από Χ.Ρ. από τις 50 ωρες που είσαι και δεν θα σε χτυπούσα? Πως να ήξερα ότι στο επόμενο 7ημερο με το ίδιο χωριό δεν θα με χτύπαγες?
Ήθελα να στείλω νύχτα στον Απόλλωνα τρένα και πριν κάνω οποιαδήποτε ενέργεια μου έστειλε μήνυμα, με δουλεύεις; Με τον οποίο δεν είχα μιλήσει ποτέ στο παιχνίδι. Ζητούσαμε τα επιθετικά του λακη να βοηθήσει και μας έβριζε, γιατί ήξερε που θα δώσει τα χωριά;
Έλεγα του κανίβαλου χτύπα και μου έλεγε όλα θα πάνε με ακρίβεια και δεν έμπαινε στο παιχνίδι για 2 ημέρες. Ο πιγκουίνος έβριζε μάνες στο σκπ παιδιών από περου. Αλεπου πιγκουινος ειπαν για διαγραφες και ξαφνικα αναστήθηκαν.
Έχεις το μεγαλύτερο ρουφ στη φυλή σου που διέλυσε φυλές και παρέες που έπαιζαν για χρόνια και τον στηρίζεις;
Τι πράγματα είναι αυτά; Ποιες Σ.Ε.? Ευκαιρία σου δώσαμε να αποτελειώσεις ο,τι απέμεινε μια ώρα αρχύτερα. Ευγνωμοσύνη έπρεπε να είχατε, όχι ενστάσεις.
Μιλάς για εσωτερικά και βάρβαρα. Αν τα αφήναμε θα τα παίρνατε εσείς. Μη την συνεχίζεις τη συζήτηση σε παρακαλώ..

Καλημέρα φίλε ΚΟΛΟκοτρόνη ποίος έβρησε ποιον;; δεν καταλαβαίνω τι λες .... Κανείς δεν έβρησε κανενός μάνα εκτός από αξιοπρέπεια έχουμε και σεβασμό (ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ) Δεν θα έβριζε κάνεις και για κανέναν λόγο πάνω από όλα είμαστε άνθρωποι και όχι χουλιγκάνοι! Αν κάποιος σου είπε ότι έβρισα ΜΑΝΕΣ είναι ΨΕΥΤΗΣ και του αρέσει να διμιουργεί προβλήματα!
 
Κορυφή