Moon vs Boxeur κύρηξη πολέμου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34902
  • Ημερομηνία έναρξης

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Το οτι καποιοι θεωρειτε οτι οι φυλετικες ειναι ενα παιχνιδι που απαιτει ταλεντο αλλα οχι καψιμο , καλο ιντερνετ και κονε με τους αντιμινς με κανει να γελαω ολο και πιο δυνατα με τα χαλια ορισμενων σας..ΑΣΧΕΤΟΙ

Εσυ που δηλωνεις μπαμπας ποιος εισαι?
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Οντως πρεπει να μαθουμε με ποια ακκ επαιζες εσυ μπαμπα...μαυρος και ****ανιστ?
 

DeletedUser34504

Οντως πρεπει να μαθουμε με ποια ακκ επαιζες εσυ μπαμπα...μαυρος και ****ανιστ?

Καλά εσύ αγόρι μου είσαι τέρμα μόγγολο...Συνέχιζε να πιστεύεις ότι τα γράφω εγώ δεν με πειράζει εσύ απλά συνεχίζεις να ξεφτυλίζεσαι ώς συνήθως
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Κατσε καλα stopιτη γιατι σε λιγο δεν θα σε θελει ουτε ο ερμης ουτε η λιζα μαυρουλη
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Για ρωτα τον κοπλει σου αν του κλαιγομαι γιατι μου εστειλε ο ιδιος μυνημα και μου λεει οτι παραμενει ουδετερος με αυτα που λες χρηστακο βοτανιστ μεγαλε
 

DeletedUser34504

Για ρωτα τον κοπλει σου αν του κλαιγομαι γιατι μου εστειλε ο ιδιος μυνημα και μου λεει οτι παραμενει ουδετερος με αυτα που λες χρηστακο βοτανιστ μεγαλε

Εννοείς που τον βάλατε σε ένα ρουμ με άλλα πόσα άτομα και σου είπε ότι δεν τον ενδιαφέρει η διαμάχη που έχουμε εμείς οι 2 επειδή του πρίξατε τα συκώτια??? ναι μου το είπε και αυτό και επίσης ότι είσαι πολύ κλάψας ;)
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ας βγει να το πει δημοσια γιατι σε μενα αλλα λεει. Επισης σε αυτο το ρουμ ειμασταν σε κληση και ηταν καμια 20αρα ατομα και δεν ειπωθηκε τιποτα για σενα εκει... Ρωτα τον λετσακμαρ που ηταν και αυτος μεσα. Μαυρουλη ηρθε ο καιρος να κοψεις τα ψεματακια γιατι δεν κανουν καλο μεγα βοτανιστ.(με 17 αγροκτημα και 3000ποντους χωριο θεωρεισαι χειροτερος και απο 12χρονο που παιζει φυλετικες)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34504

Ας βγει να το πει δημοσια γιατι σε μενα αλλα λεει. Επισης σε αυτο το ρουμ ειμασταν σε κληση και ηταν καμια 20αρα ατομα και δεν ειπωθηκε τιποτα για σενα εκει... Ρωτα τον λετσακμαρ που ηταν και αυτος μεσα. Μαυρουλη ηρθε ο καιρος να κοψεις τα ψεματακια γιατι δεν κανουν καλο μεγα βοτανιστ.(με 17 αγροκτημα και 3000ποντους χωριο θεωρεισαι χειροτερος και απο 12χρονο που παιζει φυλετικες)

Σε συμφέρει να λες 17 ενώ ήταν 21 μάλλον ;) Επίσης το να μιλάς εσύ ο τέοτσακ ακα Reporter 1-10 Nikos Shadow και δεν ξέρω και εγώ πόσα άλλα ακκάουντ σε κάνει να φαίνεσαι ακόμα πιο γελοίος απο ότι ήδη είσαι ;) Τώρα τελευταία άκουσα σε φωνάζουν και τέοφαπ ;)
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Αμα παινευεσαι οτι ειχες αγροκτημα 21 σε χωριο 3000ποντων σε αρχικο χωριο κοσμου τοτε δεν εχω να πω τιποτε αλλο... Απαντησες για μενα μαυρουλη.

Eπισης θελω να βγει ενας απο αυτους που με φωναζουν ετσι οπως λες να το γραψει εδω χιλιοπυξιδιασμενε μαυρουλη

Eμαθα οτι στο 3000αρο ειχες 1000τσεκουρια 200ελαφρα και εχασαν οι δικοι σου 5000δορια και 5000ξιφη επειδη ειχες τειχος 5 ασχετουλη. Επισης οτι στο χωριο αυτο εσκαγαν αριστοι 30 δευτερολεπτα μετα την νουκ και εβγαλες εθνοφρουρα στην νουκ.... Μετα απο ολα αυτα γυρνα στο αυγο σου χρηστακο
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34504

Αμα παινευεσαι οτι ειχες αγροκτημα 21 σε χωριο 3000ποντων σε αρχικο χωριο κοσμου τοτε δεν εχω να πω τιποτε αλλο... Απαντησες για μενα μαυρουλη.

Eπισης θελω να βγει ενας απο αυτους που με φωναζουν ετσι οπως λες να το γραψει εδω χιλιοπυξιδιασμενε μαυρουλη

Eμαθα οτι στο 3000αρο ειχες 1000τσεκουρια 200ελαφρα και εχασαν οι δικοι σου 5000δορια και 5000ξιφη επειδη ειχες τειχος 5 ασχετουλη. Επισης οτι στο χωριο αυτο εσκαγαν αριστοι 30 δευτερολεπτα μετα την νουκ και εβγαλες εθνοφρουρα στην νουκ.... Μετα απο ολα αυτα γυρνα στο αυγο σου χρηστακο

Και όλο αυτό σου ήρθε αφού πρώτα έκανες το ποστ και είπες μετά να συμπληρώσεις και να κάνεις επεξεργασία??? Το έχουμε καταλάβει ότι έχεις μεγάλη φαντασία ;)
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Μου τα ειπε ολα εκεινος που σε νομπλαρε και ειχα δει και αναφορες ασχετουλη
 

DeletedUser35042

γιατι ως γνωστον αν δεν εχεις αρκετο χρονο που εισαι online που συμφερει να ρισκαρεις να κτισεις το χωριο με λιγοτερο στρατο τοτε εισαι ΑΣΧΕΤΟΣ, να πω οτι παιζαμε κανα λολακι που μπορει και μια μερα να παιζεις την μερα να κερδισεις τον αλλον κι ας παιζει ολη μερα ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΟΜΟΥΝ
θα ξανα πω αυτο που ειπε ενας αγνωστος "Το οτι καποιοι θεωρειτε οτι οι φυλετικες ειναι ενα παιχνιδι που απαιτει ταλεντο αλλα οχι καψιμο και καλο ιντερνετ με κανει να γελαω ολο και πιο δυνατα με τα χαλια ορισμενων σας..ΑΣΧΕΤΟΙ"
 

DeletedUser34979

μπραβο σε μποξερ, φαινοταν απ την αρχη το πραγμα
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Σε συμφέρει να λες 17 ενώ ήταν 21 μάλλον ;) Επίσης το να μιλάς εσύ ο τέοτσακ ακα Reporter 1-10 Nikos Shadow και δεν ξέρω και εγώ πόσα άλλα ακκάουντ σε κάνει να φαίνεσαι ακόμα πιο γελοίος απο ότι ήδη είσαι ;) Τώρα τελευταία άκουσα σε φωνάζουν και τέοφαπ ;)
κλαιω που θεωρεις οτι το 21 ειναι καλο αγροκτημα σε 3000ρο χωριο ! Πηγαινε να αρμεξεις την αγελαδα σου για φυλετικες δεν κανεις στο εχουμε ξαναπει!
 

DeletedUser34504

κλαιω που θεωρεις οτι το 21 ειναι καλο αγροκτημα σε 3000ρο χωριο ! Πηγαινε να αρμεξεις την αγελαδα σου για φυλετικες δεν κανεις στο εχουμε ξαναπει!

Τι να κάνουμε ρε Νικολάκι δεν είμαστε όλοι τόσο προ όσο εσύ να έχουμε 3000ρο χωριό με 30άρι αγρόκτημα και 28αρια πόρους και 3/4 της νιουκ...αυτά μόνο εσύ και ο Τσακ Νόρις!!! Πάντως αν και σε είχα για τέρμα **** έκανες έξυπνη κίνηση στον 44...μόλις την είδες να έρχεται( μην ρωτήσεις ποιά ξέρεις εσύ ;) ) βρήκες μια δικαιολογία και την έκανες με ελαφρά...μπράβο σου ;)
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Τι να κάνουμε ρε Νικολάκι δεν είμαστε όλοι τόσο προ όσο εσύ να έχουμε 3000ρο χωριό με 30άρι αγρόκτημα και 28αρια πόρους και 3/4 της νιουκ...αυτά μόνο εσύ και ο Τσακ Νόρις!!! Πάντως αν και σε είχα για τέρμα **** έκανες έξυπνη κίνηση στον 44...μόλις την είδες να έρχεται( μην ρωτήσεις ποιά ξέρεις εσύ ;) ) βρήκες μια δικαιολογία και την έκανες με ελαφρά...μπράβο σου ;)
https://prnt.sc/erdrpu παρε ενα μαθημα πως ειναι το χωριο οταν ξερεις σταρτ απ
στον 44 δεν βρηκα καμια δικαιολογια τους ειπα την αληθεια (δλδ οτι εχουν 35 μελη για κανιβαλισμα) και βγηκα , δεν εχω μαθει να παιζω με ασχετους. Στον 49 μην ξεχασεις να μπεις cxc ή οπου αλλου θες , θελουμε να σε κερασουμε αλλη μια σολιστικη πιτσα οπως στον 42 .
 
Κορυφή