Alea Jacta Est

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34807
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34473

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA γελαω απλα. τολμας και λες τετοια πραγματα για την μεγαλη ROX? Σε λιγες μερες ο κ46 θα εχει κλεισει απο μας. Επισης στον 42 δεν ειχε μπει η ROX
 

DeletedUser33818

Συγγνώμη λάθος μου στον 41 ήθελα να πω.Μας βαράγανε 4 φυλές και παρόλα αυτά σας είχαμε φάρμες μας.Προσωπικά από τον 41 είμαι αρκετά χαρούμενος γιατί οι φυλές που παίξαν για το κλείσιμο του κόσμου τους πήραν 2 μήνες για να μας φάνε.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Οποτε το ρεκορ σου μεχρι να φας πυξιδα ειναι 2 μηνες, συνεχισε την καλη δουλεια
 

DeletedUser33818

Τουλάχιστον εγώ παίζω στα ίσα με τον αντίπαλο μου,εσείς εκεί στην ΣΟΛ ξέρετε μόνο με μπαν και στρατολογήσεις.Όταν παίξετε καθαρά τότε θα μπορείς να μου μιλάς.Μέχρι τότε μόκο.
 

DeletedUser33703

τελικα οι aje θα μπουν?

αυτό θα πει κατάντια ...

5083173881f44008a0939d1db8d59e1f.png
 

DeletedUser34147

Τουλάχιστον εγώ παίζω στα ίσα με τον αντίπαλο μου,εσείς εκεί στην ΣΟΛ ξέρετε μόνο με μπαν και στρατολογήσεις.Όταν παίξετε καθαρά τότε θα μπορείς να μου μιλάς.Μέχρι τότε μόκο.


Όταν αντέξεις πάνω από 2 μήνες σε κόσμο τότε θα έχεις το δικαιώμα να μιλήσεις...
 

DeletedUser33818

Όταν αντέξεις πάνω από 2 μήνες σε κόσμο τότε θα έχεις το δικαιώμα να μιλήσεις...

Ποίος είπε ότι δεν αντέχω πάνω από 2 μήνες?2 μήνες αντέξαμε ως RIP να μας βαράνε οι 4 μεγαλύτερες φυλές του κ41.Αλλά και που κάθομαι να σου μιλήσω πέφτω στο επίπεδο σου.Αυτή ήταν η τελευταία απάντηση μου σε άτομο από την ΣΟΛ.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
αυτό θα πει κατάντια ...

5083173881f44008a0939d1db8d59e1f.png
Τελικα ο m4vr0s μπηκε και στον 46 κο-πλει με τον ερμιςλιζα οπως τον 42; Τρομερη παρεα παρτε και φουμαλ και την παρεα του εσεις 10 ολοι και ολοι και αυτος εχει αλλους 5 θα γινετε φοβερη 15αδα
 

DeletedUser34147

Ποίος είπε ότι δεν αντέχω πάνω από 2 μήνες?2 μήνες αντέξαμε ως RIP να μας βαράνε οι 4 μεγαλύτερες φυλές του κ41.Αλλά και που κάθομαι να σου μιλήσω πέφτω στο επίπεδο σου.Αυτή ήταν η τελευταία απάντηση μου σε άτομο από την ΣΟΛ.



Ούτε τον εαυτό σου δεν πείθεις...Κ41 και μόνο που το λες θα έπρεπε να ντρέπεσαι και ούτε καν αλήθεια δεν είναι..

Δεν έχεις βγάλει 2μηνο σε κόσμο..Δεν θα δεις ποτέ τελικό πόλεμο,δεν θα δεις ποτέ 10αδα...

Μπαίνεις σε κόσμους που η ΜΑΟΜΑΟ κλπ ανάπηρες φυλές θεωρούνται σπουδαίες φυλές και θες να λέγεσαι παίχτης.....ΑΚΟΜΑ και απ αυτές τις φυλές τρως πιξύδα..ΛΟΟΟΟΟΟΛ...


K33-VOICE..ΧΑΧ0Α0ΧΑ0Χ0ΑΧ0Α0Χ0ΑΧ0ΑΧ0Α0ΧΑ0...
Κ42-RIP.......ΧΑ0ΧΑ0ΧΑ0ΧΑ0Χ0Α0ΧΑ00ΑΧ0Α0Χ0Α0Χ...
 

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
αυτό θα πει κατάντια ...

5083173881f44008a0939d1db8d59e1f.png

Κατάντια είναι να θεωρείς την φυλή που δημιούργησες καλύτερη φυλή που πέρασε από τις φυλετικές αλλά να κάθεσαι εσύ και η παρέα σου να ασχολείσαι με << μικρούς >> παίχτες .

Όσο για το άλλο το φρούτο τον Browly να μας πει ποιος τον προσκάλεσε και πότε , άντε γιατί έχετε καταντήσει το εξωτερικό φόρουμ σαν τα μεσημεριανάδικα.

Είναι το τελευταίο ποστάρισμα μου στο εξωτερικό γιατί σας βαρέθηκε η ψυχή μου, μπείτε τώρα σαν ρεπόρτερ 000 μέχρι 999 και γράψτε τις γνωστές παπαριές σας και κάντε καπάκι και την κλήση στο σκάιπ για να λέτε ο ένας στον άλλον πόσο καταπληκτικοί είστε.

Καληνύχτα.

10 πόντοι από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34343

Όχι ρε φίλε και μου στείλανε Πρόσκληση κ πάτησα απόρριψη
Αυτο είναι κατάντια να στέλνεις random προσκλήσεις
Eσενα ρε ΠΟΥΘΕΝΑ ποιος σε προσκαλεσε και πατησες και απορριψη κιολας?
 

DeletedUser34786

Eσενα ρε ΠΟΥΘΕΝΑ ποιος σε προσκαλεσε και πατησες και απορριψη κιολας?
Με το που άνοιξε ο κόσμος πρόσκληση σε Yasu0 με το που βγήκα στην ήπειρο σας !
Έλα έλα πες τώρα δεν στείλατε ποτέ
Μαλάκια δν ήξερα οτι ήσασταν εσείς κ δν έβγαλα print

10 πόντοι από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34343

Με το που άνοιξε ο κόσμος πρόσκληση σε Yasu0 με το που βγήκα στην ήπειρο σας !
Έλα έλα πες τώρα δεν στείλατε ποτέ
Μαλάκια δν ήξερα οτι ήσασταν εσείς κ δν έβγαλα print
θα υποθεσω οτι δεν ειδες καλα τις φυλες γιατι υπηρχε και αλλη μια με το ιδιο ονομα φυλη..προφανως απο αυτην σου ηρθε προσκληση γιατι απο οσο βλεπω και απο την επισκοπηση της φυλης απο την αρχη της δεν σταλθηκε ουδεποτε προσκληση σε καποιον yasu0.
ελπιζω στο Lol να εισαι πιο παρατηρητικος φιλε μου γιατι εδω δεν σε βλεπω πολυ σπιρτο
 

DeletedUser33703

Κατάντια είναι να θεωρείς την φυλή που δημιούργησες καλύτερη φυλή που πέρασε από τις φυλετικές αλλά να κάθεσαι εσύ και η παρέα σου να ασχολείσαι με << μικρούς >> παίχτες .

Όσο για το άλλο το φρούτο τον Browly να μας πει ποιος τον προσκάλεσε και πότε , άντε γιατί έχετε καταντήσει το εξωτερικό φόρουμ σαν τα μεσημεριανάδικα.

Είναι το τελευταίο ποστάρισμα μου στο εξωτερικό γιατί σας βαρέθηκε η ψυχή μου, μπείτε τώρα σαν ρεπόρτερ 000 μέχρι 999 και γράψτε τις γνωστές παπαριές σας και κάντε καπάκι και την κλήση στο σκάιπ για να λέτε ο ένας στον άλλον πόσο καταπληκτικοί είστε.

Καληνύχτα.

Τουλάχιστον εμείς είμαστε ρεαλιστές, εσείς που μέχρι τον κ28 νομίζατε ότι είστε από τις καλύτερες φυλές τι να πεις , κατάντια είναι από τον κ28 και τις ''δόξες'' σας να καταλήγετε στον κ46 τρεις και ο κούκος με κλεμμένο όνομα . Μέχρι και ο potidea περισσότερα άτομα από εσάς μαζεύει πλέον .
Ο λουλούδης μπήκε με ξεχωριστό όνομα από τον Ανδρέα για να φαίνεται ότι έχετε άτομα και εσύ για άλλη μία φορά μπήκες στον κόσμο με το όνομα kingniorantes βεβηλώνοντας το γιατί είναι το μόνο όνομα που έχετε να επιδείξετε πλέον ως φυλή (και αυτό λόγω του Κώστα)
 

DeletedUser33970

Κατάντια είναι να θεωρείς την φυλή που δημιούργησες καλύτερη φυλή που πέρασε από τις φυλετικές αλλά να κάθεσαι εσύ και η παρέα σου να ασχολείσαι με << μικρούς >> παίχτες .

Καταντια ειναι να μπαινεις σε εναν κοσμο 2 φορες και να χανεις.

Καταντια ειναι να στρατολογεις 10 λογαριασμους απο ηπειρο και μετα να κλαις για ρουφιανο.

Καταντια ειναι να βριζεις και μετα να κλαις οτι σε βριζουν

Καταντια ειναι να λες οτι φταιει ο ρουφιανος που 5 ενεργοι χασατε απο 25

Καταντια ειναι ο καλυτερος σας παιχτης να ηρθε σολ και να τον βριζατε (δις)

Kαταντια ειναι να κανεις συμμαχια σε ηπειρο με τους RIP και τους MOΛΩΝ ΛΑΒΕ για να ξετρυπωσεις κανα αμυντικο

Καταντια ειναι να παιρνεις αδεια απο τον τουρλου για να μπεις σε κοσμο και να σου δωσει ατομα

Καταντια ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ να κερδισεις στον ιδιο κοσμο 3 φυλες οι οποιες κλεισανε απο τους τελευταιους 15 κοσμους τους 5

Καταντια ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ να εχεις την πιο δεμενη φυλη στον .gr

Καταντια ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ να εχεις 3 δυνατες φυλες στον κοσμο και να παρακαλας και την CxC να μπει.

Καταντια ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ να παραδεχεται ο ιδιος ο τουρλου οτι η SOL ειναι παρα πολυ καλη φυλη.

p.s H SOL ειναι υπευθυνη που 3 μεγαλες φυλες του .gr μπορει να μην ξαναμπουν ποτε με το ιδιο ονομα.

μονο SOL
 
Κορυφή