Alea Jacta Est

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34807
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34807

Ενημερωνω τους παντες οτι νοτιοανατολικα οπως παντα θα κανουμε την εισοδο μας 3-4 ωρες μετα το ανοιγμα του κοσμου

AJE θα λετε και θα κλαιτε

Μόνιμο μπάν λόγο πολλαπλού λογαριασμού,
αφήσαμε λογαριασμό για να συμμετέχει ο παίχτης στο φόρουμ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34807

Εσεις τα σολακια κοφτε λιγο το τρολαρισμα
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
θοδωρακη θα πεις και αληθεια..........

Α ρε κακομοιρη.......
Οταν δεν οξυγονωνεται ο εγκεφαλος καλα δημιουργουνται παραισθησεις....
Για αυτα και αυτα εισαι για βρισιμο και μονο
 

DeletedUser34810

Α ρε κακομοιρη.......
Οταν δεν οξυγονωνεται ο εγκεφαλος καλα δημιουργουνται παραισθησεις....

Για αυτα και αυτα εισαι για βρισιμο και μονο

τουλαχιστον εγω λαμογιοπιτσιρικο εχω εγκεφαλο και ας μην οξυγονωνεται σωστα εσυ ρε αχρηστε εισαι σκυλακι του ζωγραφου αυτος αποφασιζει αν θα μιλησεις και ποτε ενα αβουλο πιτσιρικι εισαι εχεις φτιαξει (μαζι με το δασκαλο σου το ζωγραφο(που και αυτος τα εμαθε απο το δικο του δασκαλο)) πανω απο 10-15 ψευτικα προφιλ σε ολα κραζεις γενικα το ξερω οτι κατα βαθος ζηλευεις το ζωγραφο συνεχσε ετσι καποτε μπορει να τον ξεπερασεις στη λαμογια ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙΣ

υγ 1 θοδωρη ο πινοκιο οταν ελεγε ψεματα μεγαλωνε η μυτη του σε σενα μεγαλωνουν τα αυτια; η στα τραβανε οι συμαθητες σου;

υγ 2 αν νομιζεις οτι εμεινε και κανενας που παιζει φυλετικες και δεν εμαθε ακομα τι λαμογιο εισαι εσυ και καπιοι απο τη φυλη σου εισαι βαθεια νυχτωμενος

υγ 3 για το βρισιμο που γραφεις θελω να σε ρωτησω κατι τα καγκαλα (που ελεγε και ενας απο τους αρχηγους σου) τα εχεις για να με βρισεις απο κοντα να με βλεπεις;; γιατι θοδωρακη (ναι θοδωρακη καλα διαβασες) ενας ρεπορτερ μου ειπε οτι σε μια συναντηση σας που βγηκατε να διασκεδασετε (παντα τετοια να περνατε καλα) για να μιλησεις επαιρνες αδεια πρωτα απο ενα συμπαικτη σου που ειχες τη "μαγγια" να τον βρισεις απο τον υπολογιστη σου και απο κοντα αλλαξες ομως σου εφτασε το σκατο στη καλτσα αληθευει θοδωρακη;;;;

10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33818

Με τέτοιες φυλές που είναι στον 46 θα είναι παιχνιδάκι για εμάς να τον κλείσουμε.RIP OUR ENEMIES!
 

DeletedUser33818

Τάπερ ίσως να μην μπορώ να κλείσω,αλλά τις κάσες τις κλείνω με κλειστά τα μάτια.Ειδικά όταν είναι οι εχθροί μας μέσα.R.I.P TO OUR ENEMIES!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Αντρικο η πολυ παρεα με τον χρηστο μαυρο κανει κακο...
Ολοι ξερουμε οτι απο τοτε που τον διωξαμε ηρθε και κλαφτηκε σε σενα...
Το καλο με αυτην την ιστορια ειναι οτι απο εκει που εχανες ατομα σου ηρθε ενας καινουριος
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Να ρε Αντρεα εισασταν 3-4 στην παρεα που μεινατε πλακα πλακα βρηκατε αλλους τοσους ripply,m4vr0 και τον σουτζουκακι ....Παρτε και καναν φουμαλ που πλεον ανηκει και αυτους στους παριες του παιχνιδιου σαν εσενα
 

DeletedUser34937

ξερει κανεις γτ δεν ξεκινησε ακομα ο κοσμος?
 

DeletedUser33818

Για να πιάσεις το όνομα μου στο στόμα σου πρέπει να το πλύνεις με αγιασμό και να πάρεις την άδεια του Βλάντιμιρ Πούτιν αλλιώς θα υπάρξουν κυρώσεις.
 

DeletedUser33818

Συγγνώμη δεν ήθελα να το κάνω αυτό,πως μπορώ να επανορθώσω?
 

DeletedUser33818

Hodor άσε μας ρε πικραμένε.Όταν ήσουν στους ROX ο μόνος λόγος που δεν σας παίρναμε τα χωριά ήταν γιατί ήσασταν καλές φάρμες.Και το αστείο είναι ότι θέλατε να μπω σε σας.Περιμένουμε τους ανύπαρκτους ROX στον 46 να σας ξανακάνουμε φάρμες όπως στον 42.Τα φιλιά μου σε σένα και στον αρχηγό σου τον Γιολακλή.
 

DeletedUser33011

Hodor άσε μας ρε πικραμένε.Όταν ήσουν στους ROX ο μόνος λόγος που δεν σας παίρναμε τα χωριά ήταν γιατί ήσασταν καλές φάρμες.Και το αστείο είναι ότι θέλατε να μπω σε σας.Περιμένουμε τους ανύπαρκτους ROX στον 46 να σας ξανακάνουμε φάρμες όπως στον 42.Τα φιλιά μου σε σένα και στον αρχηγό σου τον Γιολακλή.
εισαι τοπ μαπας εσυ

10 πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή