Ιδεα για αυξηση παικτων κοσμου

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Καλησπερα εχω μια ιδεα η οποια εχει σκοπο να αυξηση τους παικτες ενος κοσμου.Ας αρχισουμε απο το πιο απλο ενα μπονους σε καθε παικτη οταν κατακτηθει σε εναν κοσμο θα του δωσει κινητρο να ξανασυνεχισει στον κοσμο και οχι να τον παρατησει π.χ μπαινω σε εναν κοσμο με κατακτανε και παταω επανεκκινηση στην επανεκκινηση κατακτησης καλο θα ηταν η εταιρια να εδινε ενα μπονους αυξησης πορων αρκετα μεγαλο ωστε να βοηθησει εναν παικτη για τουλαχιστον 3-5μερες να μεγαλωσει γρηγορα και να μην καθυστερησει.Επισης αν αυτο πραγματοποιηθει και οι παικτες συνεχιζουν να παιζουν αφου τους κατεκτησαν καλο θα ηταν οι κοσμοι να ανοιγουν πιο αργα δηλαδη εχω παρατηρησει οτι 1 κοσμος ανοιγει καθε 50-60 μερες θα ηταν καλο αυτο να αυξηθει στις 80 μερες ωστε να γεμιζουν οι κοσμοι και να μην αδειαζουν

Σκεφτειτε την ιδεα μου ειναι μια καλη ιδεα που πιστευω οτι κι αλλοι εχουν γραψει αλλα ειναι ενας τροπος να κρατησει το παιχνιδι για αρκετα χρονια ακομα σχετικα ψηλα και να μην μειωνεται ο κοσμος συνεχεια επισης κοσμοι χωρις δυνατοτητες πρεμιουμ θα ηταν ωραιοι αν και ξερω οτι η εταιρια χανει πολλα χρηματα θα ηταν ευκαιρια να μπουν και παλιοι παικτες σε τετοιο κοσμο και πιστεψτε με αν ανοιξει τετοιος κοσμος πιστευω θα κανει θραυση

Ιδεα λιγο περιεργη:
Πολλοι σερβερ εχουν λιγους παικτες σε σχεση με παλαια χρονια ή ιδεα μου με σκοπο παλι να αυξηθουν οι παικτες ειναι να συγχωνευσουν καποιους σερβερ σε 1 δηλαδη αντι για 27 σερβερ να γινουν 15 αλλα να υπαρχει η δυνατητα σε καθε σερβερ να αλλαξει ο παικτης την γλωσσα και να την βαλει στην γλωσσα της χωρας του ετσι δν θα εχει προβλημα να παιξει εφοσον θα ειναι σαν να παιζει στον σερβερ της χωρας του γιατι θα εχει βαλει την γλωσσα που ξερει
 
Κορυφή