Η καλυτερη φυλη στον gr

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34473
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια ειναι η καλυτερη φυλη


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    63

DeletedUser34912

Θα πω cxc μονο και μονο επειδη ειναι ποιο παλια φυλη απο τη σολ, αν και θα ηθελα να δω ενα αγωνα sol,cxc,qq που για μενα ειναι απο τις καλυτερες φυλες τους gr και δεν εχει καμια φυλη απο αυτες τις 4 να ζηλεψει την αλλη.

θα σου πω εγω που επαιξα εστω και για λιγο και στις 3.η QQ θα εχανε και απο τις 2.αν μπορουσαμε να βαλουμε σε προσωμοιωτη τις μαχες λεμε τωρα.υποθετικα.παμε παρακατω.

1.η cxc ειναι η μπαρτσελονα των φυλετικων.μου θυμιζει μπαρτσα με γκουαρντιολα,επαιξες και εχασες και εφαγες και 10 γκολ και πηγες για υπνο.αν την σεβαστεις αντε θα φας 5.ειδα πολλες φυλες που βγαλανε γλωσιτσα στο παρελθον και ακομα τρεχουν.ειδα και φυλες που καταλαβαν τι αντιμετωπισαν και κερδισαν στις καθυστερησεις.μαγκια τους.

2.σολ.καμια σχεση με τις αλλες.υψηλο επιπεδο γνωσεων--τεχνικης μπαινεις στο ρινκ σαν διεκδικητης και δυστηχως στον πρωτο γυρο εισαι νοκ αουτ.μου φερνει στο μυαλο εκεινο τον αγιαξ που πηγε στο μπερναμπεου και εφυγε με ενα ωραιο διπλο 0-2 και με κατοχη 80 τοις εκατο μπαλας.

η διαφορα της μια φυλης με την αλλη ειναι οτι η μια εχει παιξει λεμε τωρα 5 τελικους,ενω η αλλη διψαει να παιξει ενα τελικο τον καλυτερο της ζωης της.σε αυτες τις περιπτωσεις προσωπικα αυτες τις φυλες που διψανε..να τις φοβασαι.αυτα αγαπητε ομηρε.:)

και ξερετε και κατι?πολλοι οι παραμετροι νικης σε ενα πιθανο πολεμο των 2.ενα ματς δεν λεει τιποτα.ενας πολεμος δεν λεει παντα κατι..συμπερασμα αληθινο θα βγαζαμε μετα απο 5-6-10 πολεμους μεταξυ τους σε βαθος χρονου.αυτο ειναι το σωστο κατ εμε.

α μην ξεχαστω.θα ηθελα και πολλους πολεμους μεταξυ των 2 φυλων για ακομα εναν λογο.ξερω γω να επαιρνε ενα χωριο ο μπλακο απο cxc να πηγαινε στους οπαδους της και να εβγαζε την φανελα και να την εδειχνε.μπλακο 10 ξερω γω.μετα να επαιρνε χωριο ο τομαραγια λεω τωρα,και να πηγαινε στους οπαδους της σολ μπροστα στο κορνερ και να χορευε σαμπα.τετοια πραγματα.χαχαχαχα.καληνυχτα παιδες.καλο ξημερωμα σε ολους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Κόσμος 3 στις αρχές του. Δεν ήξερα που να το ποστάρω, για να μαθαίνουν τα κουλούρια τι σημαίνει φυλετικές μάχες...

vGd4He6pREyPblsUWhGLVg.png

Πνευματικά δικαιώματα dett-lol
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ολοι οι πυξιδιασμενοι απο κ1 ,κ2 πηγαν κ3 και νουμπονομπλαριζοντουσαν
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
TvIEfPImR3OuGQ7kfZUOPA.png

απλά το ποστάρω επειδή έτυχε και χαζευα αρχείο. Καθε κόσμος έχει τη γλύκα του αρκεί να περνάς καλά.:p
Φυσικά (όπως συνηθίζω) διαφωνώ οτι η ποιότητα ενός κόσμου κρίνεται από τις διαστάσεις του. (το ίδιο ισχύει και για την ποιότητα μιας γκόμενας αλλά δεν είναι της παρούσης) :rolleyes:

ΥΓ. δεν με νοιάζουν τα πνευματικά δικαιώματα :D
 

DeletedUser35594

η καλυτερη φυλη του gr παλι κλεινει κοσμο SubSOLi
 

DeletedUser34056

Μάγκες η cxc στα καλά της δεν συγκρίνεται με καμία άλλη φυλή στα καλά της(ακόμα και σαν μέλος της bbq του Κ11 που ήμουν, με απόλυτη κυριαρχία στον χάρτη, η cxc αν λογκαρε στον κόσμο θα τρέχαμε ακόμη :Ρ). Είναι θέμα οργάνωσης, είναι θέμα παρέας και φιλίας, είναι θέμα ότι οσο υπάρχει ο Μητσάρας καμία φυλή δεν θα πλησιάσει την cxc!. Καλύτερος παίχτης; Χρειάζεται να πω chessknight ή τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται; Μερικοί έχετε πολύ κοντή μνήμη γιατί ακούω κάτι αστεία ονόματα εδώ μέσα να αναφέρονται. Καλύτερος κόσμος; Όποιος δεν έχει παίξει στον Κ3 δεν έχει ιδέα απο ξύλο, απο πλάνα απο σπαθάκια. Ένας κόσμος που όλοι έπαιζαν ξύλο με όλους. Επομενος καλύτερος κόσμος; Πιστεύω Κ7 αλλά αυτό είναι υποκειμενικό. Για τον Κ3 προφανώς δεν χωράει αμφιβολία.
Και για να κλείσω, για να καταλάβεις ότι ένας παίχτης είναι καλός αρκεί να παιξεις μαζί του, για να καταλάβεις ότι ένας παίχτης είναι Ο Καλύτερος στο gr Επιβάλεται να παίξεις εναντίον του!.
Καλη συνέχεια σε ολους!
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αγαπητέ αντίπαλε :p Δεν ξέρω αν ήμουν από τους καλύτερους αλλά σίγουρα αφιέρωσα χρόνο στο παιχνίδι. (περισσότερο από όσο έπρεπε και δεν το συνιστώ) Θα συμφωνήσω όμως οτι πιθανότατα η CxC να είναι διαχρονικά η καλύτερη φυλή στο GR. (αν κι έχω άγνοια για 10άδες κόσμους)

Οχι μονο αντίπαλος Κώστα,...
φαντάζομαι συνοριακός;
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34056

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αγαπητέ αντίπαλε :p Δεν ξέρω αν ήμουν από τους καλύτερους αλλά σίγουρα αφιέρωσα χρόνο στο παιχνίδι. (περισσότερο από όσο έπρεπε και δεν το συνιστώ) Θα συμφωνήσω όμως οτι πιθανότατα η CxC να είναι διαχρονικά η καλύτερη φυλή στο GR. (αν κι έχω άγνοια για 10άδες κόσμους)
Οχι μονο αντίπαλος Κώστα, απλά έχω αλλάξει όνομα και δεν έχεις καταλάβει ποιος είμαι. Θα σου δώσω ένα στοιχείο: Θυμάσαι έναν ΗΡ που είμασταν κλήση εγώ εσύ και ο Μάριος(μεταλλερ) όπου ο Μάριος ενώ έιχαμε πει δε θα χτυπηθούμε σου βρήκε τα επιθετικά μέσα 5 το πρωί ενώ ήξερε ότι δεν είσαι μέσα; χαχα
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
rhodO9BER4WZ2fFGjBkoVw.png

Επειδή εμείς "οι καλύτεροι" οφείλουμε να καθοδηγούμε και να συμβουλεύουμε τη νέα γενιά και όχι μόνο για το παιχνίδι :rolleyes:

Αποδεκτά τα 10 ποντάκια για spam :p

ΥΓ. υπάρχουν διάφορες σχετικές έρευνες στο διαδίκτυο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Η καλύτερη φυλη δεν εχει παιξει ακομα στον gr .Θα αποτελείται απο γυναίκες και θα νομπλαρει τους παντες .Αναμείνατε στις οθονες σας...
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Την εξάπλωση της QQ στον Κ3 (από τον σταυρό προς ολες τις κατευθυνσεις) δεν την έχει καταφέρει και ούτε πρόκειται ποτέ καμία άλλη φυλή στον gr.
 
Κορυφή