Η ωρα της δικης τελειωσε η τιμωρια ξεκινησε

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34902
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34899

Χαχαχα δυνατή!δεν πειράζει,και που δεν με γνωρισες δεν έχασες και κατι.θα επιδιώξω κάπου κάποτε να παίξουμε μαζί.η γκρίνια σου με ανανεώνει.καλη συνέχεια σε όλους και καλό κλείσιμο κοσμου.
θα κανονίσω να παίξουμε μαζί. Αύτος δεν είναι αρχηγός ειναι κάτι παραπάνω απο όλους και όλα
 

DeletedUser33703

Χαχαχα δυνατή!δεν πειράζει,και που δεν με γνωρισες δεν έχασες και κατι.θα επιδιώξω κάπου κάποτε να παίξουμε μαζί.η γκρίνια σου με ανανεώνει.καλη συνέχεια σε όλους και καλό κλείσιμο κοσμου.

Οι φανέλες μας στον κ40 γράφουν πάνω Delis , κρεμάω φανέλα Blacko στο χρονοντούλαπο των φυλετικών και αποχωρώ , αφού γνώρισα και τον Ταμείο ολοκληρώθηκα σαν παίκτης .
 

DeletedUser34912

Υπόσχομαι ακρόαση και σκαιπ,μετά την ανάρρωση μου(τραυματίας).νικο(Blacko)και αυτό να μην έκανες στον 40 για μενα είσαι ένα ακόμα στολίδι των φυλετικων.μια χάρη μόνο.μην τσακώνεστε μεταξύ σας οι αρχηγοί.οπως με Αντρέα π.χ και άλλους.καθενας έχει προσφέρει και στο παιχνίδι και σε παρέα σε νύχτες με μαχες.να γνωρίζετε ότι με όσους έχω δει εδώ διαμάχες μεταξύ τους είναι οι ίδιοι που έλεγαν τα καλύτερα λόγια για τον άλλον.καλο είναι να μην χαλάμε το ποστ κ42 για έναν ταμείο.σας ανήκει και εύχομαι τελικά τα παιδιά από την στοπ,να παίξουν μέχρι τέλους.

Υ.γ.πολλα θερμά χαιρετίσματα στον μητσαρα τον βουβουζελα,το αντρικό τον ιμμορταλ,το φαινόμενο τσεςναιτ και σε πολλούς άλλους.στον φαιβφουοργορτς,γιολακλης,στον μπιλαρα τον ντριμερ μπιλ στον χρησταρα τον μαύρος και σε όλους.σε όλους.
 

DeletedUser34899

Υπόσχομαι ακρόαση και σκαιπ,μετά την ανάρρωση μου(τραυματίας).νικο(Blacko)και αυτό να μην έκανες στον 40 για μενα είσαι ένα ακόμα στολίδι των φυλετικων.μια χάρη μόνο.μην τσακώνεστε μεταξύ σας οι αρχηγοί.οπως με Αντρέα π.χ και άλλους.καθενας έχει προσφέρει και στο παιχνίδι και σε παρέα σε νύχτες με μαχες.να γνωρίζετε ότι με όσους έχω δει εδώ διαμάχες μεταξύ τους είναι οι ίδιοι που έλεγαν τα καλύτερα λόγια για τον άλλον.καλο είναι να μην χαλάμε το ποστ κ42 για έναν ταμείο.σας ανήκει και εύχομαι τελικά τα παιδιά από την στοπ,να παίξουν μέχρι τέλους.

Υ.γ.πολλα θερμά χαιρετίσματα στον μητσαρα τον βουβουζελα,το αντρικό τον ιμμορταλ,το φαινόμενο τσεςναιτ και σε πολλούς άλλους.στον φαιβφουοργορτς,γιολακλης,στον μπιλαρα τον ντριμερ μπιλ στον χρησταρα τον μαύρος και σε όλους.σε όλους.
Τον κόλπο τον ρούφιαναρα ξέχασες
 

DeletedUser34473

Ταμειε πες μας νεα για τους 3 γιους σου duplex effectus,assasin of death,earendil

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΜΕΙΟΣ ΟΛΕ ΟΛΕ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ωραια να ζητησω να ανοιξει ενας κοσμος οπου μονο θα χτιζουμε, μην χασουμε και τον υπνο μας τωρα που τον βρηκαμε και να προσκληθουν παλιοι και νεοι για κους κους τσαι και συμπαθεια .

Αν συμφωνητε να ξεκινησω αμεσα την γκρινια για να πιεσω καταστασεις .
 

DeletedUser34912

Ωραια να ζητησω να ανοιξει ενας κοσμος οπου μονο θα χτιζουμε, μην χασουμε και τον υπνο μας τωρα που τον βρηκαμε και να προσκληθουν παλιοι και νεοι για κους κους τσαι και συμπαθεια .

Αν συμφωνητε να ξεκινησω αμεσα την γκρινια για να πιεσω καταστασεις .

Να ζητησεις να ανοίξει ένας κόσμος,που θα μπω εγώ..επιτευγμα δεν είναι να φτιάχνεις το φόρουμ του τουρλου.ειναι μέσα σου να ρέει άφθονη η ιερή συγκίνηση.τοτε μόνο θα σταματήσεις να γκρινιάζεις.θα δεις το γκειμ πιο ρομαντικά.ολοι για χτισιμο μπαίνουν.εμεις πάντα μπαίνουμε με μπουλντοζες..:p.επειδη όμως έχω αποσυρθεί,ίσως σε ένα κάλεσμα μιας διαπλανητικης πρόκλησης από εξωγηινους,με φέρει πάλι στο πεδίο της μάχης.δεν είμαι μετριοφρων.ουτε παίκταρας.ειμαι απλά ο ταμειος.χαχαχα..το διάλειμμα τελείωσε.μαχες τώρα να κλείσει ο 42.αχρηστοι!:Dκάτσε να βάλω και ένα hug στην περίπτωση που τα πίστεψετε.:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34899

Να ζητησεις να ανοίξει ένας κόσμος,που θα μπω εγώ..επιτευγμα δεν είναι να φτιάχνεις το φόρουμ του τουρλου.ειναι μέσα σου να ρέει άφθονη η ιερή συγκίνηση.τοτε μόνο θα σταματήσεις να γκρινιάζεις.θα δεις το γκειμ πιο ρομαντικά.ολοι για χτισιμο μπαίνουν.εμεις πάντα μπαίνουμε με μπουλντοζες..:p.επειδη όμως έχω αποσυρθεί,ίσως σε ένα κάλεσμα μιας διαπλανητικης πρόκλησης από εξωγηινους,με φέρει πάλι στο πεδίο της μάχης.δεν είμαι μετριοφρων.ουτε παίκταρας.ειμαι απλά ο ταμειος.χαχαχα..το διάλειμμα τελείωσε.μαχες τώρα να κλείσει ο 42.αχρηστοι!:Dκάτσε να βάλω και ένα hug στην περίπτωση που τα πίστεψετε.:p
Δεν μπορεσα να κοιμηθω όλο το βράδυ απο την ιερή συγκίνηση
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Να ζητησεις να ανοίξει ένας κόσμος,που θα μπω εγώ..επιτευγμα δεν είναι να φτιάχνεις το φόρουμ του τουρλου.ειναι μέσα σου να ρέει άφθονη η ιερή συγκίνηση.τοτε μόνο θα σταματήσεις να γκρινιάζεις.θα δεις το γκειμ πιο ρομαντικά.ολοι για χτισιμο μπαίνουν.εμεις πάντα μπαίνουμε με μπουλντοζες..:p.επειδη όμως έχω αποσυρθεί,ίσως σε ένα κάλεσμα μιας διαπλανητικης πρόκλησης από εξωγηινους,με φέρει πάλι στο πεδίο της μάχης.δεν είμαι μετριοφρων.ουτε παίκταρας.ειμαι απλά ο ταμειος.χαχαχα..το διάλειμμα τελείωσε.μαχες τώρα να κλείσει ο 42.αχρηστοι!:Dκάτσε να βάλω και ένα hug στην περίπτωση που τα πίστεψετε.:p


Θα ζητησω να ανοιξεις κοσμος που θα μπεις ΕΣΥ ο τρισμεγιστος με την μπουλντόζα ...οκ αλλα να ξερεις θα μπουμε ολοι με τα μαγιο μας, για αυτο ξεκινα όγκο ,γράμμωση από τώρα.Δεν θα δεχτουμε μετριοτητες να ξερεις.

Επιτευμα το φορουμ του τουρλου ?Ασεμε μωρε πως το σκεφτηκες αυτο ?Αγγαρεια εκανα καθοτι τοτε μικρη και καλη .
 

DeletedUser34786

WP SOL πήραν οτι τους άξιζε
Οτι δίνεις περνεις!!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Tι νεα απο το μετωπο? Πεθανατε, που ειστε?
 

DeletedUser27373

Μόλις έμαθα για μήνυμα των sol όπου προσπαθούν να στρατολογήσουν παίκτες για να κλείσει ο κόσμος .... Μετά από όσα έχω διαβάσει σε αυτό το εξωτερικό για τον κ42 , αυτό δεν το περίμενα ... Απόπειρα στρατολόγησης των '' σκουπιδιών '' , όπως λέγατε , βρε ?


http://prntscr.com/erfumk
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Ναι ήταν καλό πρωταπριλιάτικο αστείο , αφού το πίστεψαν και 3-4 άτομα και ζήταγαν να έρθουν από εδώ .
Τους βλέπεις πουθενά ;
 

DeletedUser27373

Χαχαχα ωραίο τότε , όντως ήταν απρόσμενο ...
 

Deleted User - 751811

Καλησπέρα.
στους παίχτες του κ42 . και των φυλετικών

μαχών

μετά από πολύ καιρό κατάφερα να μπω λίγο στο φόρουμ. και διάβαζα ολα τα μηνύματα σας από τους μήνες που παίξατε..

συγχαρητήρια σε όλους....
βλέπω

ότι η σολ έκλεισε τον κόσμο και όλους τους άλλους να την κράζετε..
καλά να πάθετε
Σας τα είχα πει ....Το νου σας..
Άλλα δεν ακούγατε

όπως
και να έχει μπήκα να πω ένα γεια γιατί μου λειψατε
να κράξω λίγο σολ γιατί άπλα μπορώ, και τέλος να δώσω ..... συγχαρητήρια σε όλους τους παίχτες νικητές και

ηττημένους









 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705

Οταν πιστευεις οτι θα παρεις χωρια απο SOL

Έχει δοθεί ποινή σε προηγούμενο ποστ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή