Η ωρα της δικης τελειωσε η τιμωρια ξεκινησε

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34902
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34147

Το να με λες εσύ καρπαζοεισπράκτορα είναι τουλάχιστον αστείο.Όταν μου είπαν για σένα κατάλαβα ότι πέφτεις στα γόνατα για να μην χάσεις χωριό φαίνεται πως οι συνήθειες δεν κόβονται.Εγώ δεν βλέπω πουθένα το κλάψιμο που λες εγώ απλά είπα κάτι χωρίς να αναφέρθω ονομάστικα όποιος έχει τη μύγα...Στα γόνατα στα γόνατα μόνο γιαυτο κάνεις.


ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛ...Ακόμα ασχολείσαι με SOL...


Απαντάς κι όλας.αχ0α0χα0χ0α0χα0χ0αχ0α0χ0...

που έχεις γράψει στο προφίλ σου K33-VOICE(Πυξιδα) Κ42-RIP(Πυξιδα) και λες ότι δεν είσαι καρπαζοεισπράκτορας...

Έχετε και haters...που κανείς δεν σας ξέρει... :eek::eek::eek:

Για πες μου αγοράκι τι σου είπαν για μένα και ποιοι να γελάσουμε..
 

DeletedUser34899

Καλά δεν περίμενα τίποτα παραπάνω από ΣΟΛ ακριβώς τα ίδια έκαναν στον 33 γιαυτο έχω σταματήσει να ασχολούμε μαζί τους.

ΥΓ1:Dreamcatcher ψήνεσαι να βγούμε για χαλαρό ποτάκι ή καφέ ότι θες.
ΥΓ2:REST IN PEACE TO OUR ENEMIES.
YΓ3:Μην ασχολείστε με τα παλικάρια δεν αξίζουν μία το έκαναν μια φορά και θα το ξανακάνουν.
Και άλλος ηλιοκαμμένος
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Ναι βρε, σωστά αυτά που λες απλά γνώμη μου οτι εγώ, εσύ, ο άλλος, ο καθένας μας σκεφτόμαστε διαφορετικά. Αν μπορείς να κλείσεις έναν κόσμο σε 10 μέρες γιατί να μην το κάνεις; o_O Για να ταλαιπωρηθεις ακόμα 6 μήνες και να αποδείξεις ότι είσαι πιο super φυλή απ' ότι φάνηκε;
Εγώ comple το βρήκα. Στο κάτω κάτω 1,5 λογαριασμό στρατολόγησε η SOL, δεν πήρε δα και 10 λογαριασμούς από τη STOP. Και με 2 δυνατά πλάνα τέλειωσε και ο κόσμος. Κι εγώ προσωπικά θα ήθελα να χαζέψω 2-3 μήνες ακόμα πόλεμο αλλά δεν ήταν γραφτό :p

Το πιο δύσκολο κομμάτι είναι όταν σε χτυπάνε να σηκώνεσαι και εκεί η φυλή σας φάνηκε μικρή. Νομίζεις οτι στον 33, η school είχε παιχταράδες; :p Αλλά χάναμε χωριά, παίρναμε χωριά, ξαναχάναμε, ξαναπαίρναμε. Σε αυτό τον κόσμο το "φτάσαμε τελικό" εμένα μου φάνηκε σαν όντως να αρκούσε σε πολλούς από εσάς χωρίς το τσαγανό του "να κερδίσετε και τον κόσμο".

Όσο για τη barca, φαντάζομαι γνωστό είναι οτι την σπρώχνει αρκετά η διαιτησία στα εντός έδρας εδώ και χρόνια αλλά όπως και να το κάνεις αν έχεις ένα 4-0 και ξαφνικά χάνεις 1-6... ό,τι δικαιολογία και να βρεις δεν φτάνει... :oops:
 

DeletedUser33818

ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛ...Ακόμα ασχολείσαι με SOL...


Απαντάς κι όλας.αχ0α0χα0χ0α0χα0χ0αχ0α0χ0...

που έχεις γράψει στο προφίλ σου K33-VOICE(Πυξιδα) Κ42-RIP(Πυξιδα) και λες ότι δεν είσαι καρπαζοεισπράκτορας...

Έχετε και haters...που κανείς δεν σας ξέρει... :eek::eek::eek:

Για πες μου αγοράκι τι σου είπαν για μένα και ποιοι να γελάσουμε..


Ναι βρε ασχολούμε ακόμα με τα σκουπίδια που έχετε στην φυλή σας έχεις δίκιο γι'αυτό έχω να γράψω 5+ μήνες για εσάς επειδή ασχολούμε.Τώρα για τις πυξίδες που λες ο 33 ήταν ανάμεσα σε SOL και School και το λογικότερο είναι όταν σε βαράνε οι μεγαλύτερες φυλές του κόσμου να φας πυξίδα.Στον 42 παράτησα λόγο στρατού,σορρυ κιόλας που δεν σου ζήτησα την άδεια για να υπηρετήσω.Και αφού τα λύσαμε αυτά πάμε να δούμε τους κόσμους που έχεις παίξει εσύ κ34 πυξίδα κ35 πυξίδα κ38 πυξίδα και υπάρχουν ακόμα πολλές.Ο μόνος κόσμος που δεν έφαγες πυξίδα ήταν στον 33 και αυτό λόγω μπανς και στρατολόγηση από άλλες φυλές.Δεν έχω θέμα με αυτό όπως έχει μάθει ο καθένας δεν κρίνω κανέναν.Μάλιστα δεν με ξέρει κανένας γι'αυτό στον 33 με θέλανε για κο-πλει οι δικοί σου και στον 42 θέλανε να κάνουμε Συμμαχία επειδή δεν μας ξέρει κανείς.Δεν χρειάζεται να πω στο φορουμ ποιός και πότε μου το είπε άλλωστε εγώ δεν είμαι ρουφιάνος όπως εσείς ;)

ΥΓ1:Στα γόνατα ψηλέ μου ξέρεις εσύ
 

DeletedUser34147

Ναι βρε ασχολούμε ακόμα με τα σκουπίδια που έχετε στην φυλή σας έχεις δίκιο γι'αυτό έχω να γράψω 5+ μήνες για εσάς επειδή ασχολούμε.Τώρα για τις πυξίδες που λες ο 33 ήταν ανάμεσα σε SOL και School και το λογικότερο είναι όταν σε βαράνε οι μεγαλύτερες φυλές του κόσμου να φας πυξίδα.Στον 42 παράτησα λόγο στρατού,σορρυ κιόλας που δεν σου ζήτησα την άδεια για να υπηρετήσω.Και αφού τα λύσαμε αυτά πάμε να δούμε τους κόσμους που έχεις παίξει εσύ κ34 πυξίδα κ35 πυξίδα κ38 πυξίδα και υπάρχουν ακόμα πολλές.Ο μόνος κόσμος που δεν έφαγες πυξίδα ήταν στον 33 και αυτό λόγω μπανς και στρατολόγηση από άλλες φυλές.Δεν έχω θέμα με αυτό όπως έχει μάθει ο καθένας δεν κρίνω κανέναν.Μάλιστα δεν με ξέρει κανένας γι'αυτό στον 33 με θέλανε για κο-πλει οι δικοί σου και στον 42 θέλανε να κάνουμε Συμμαχία επειδή δεν μας ξέρει κανείς.Δεν χρειάζεται να πω στο φορουμ ποιός και πότε μου το είπε άλλωστε εγώ δεν είμαι ρουφιάνος όπως εσείς ;)

ΥΓ1:Στα γόνατα ψηλέ μου ξέρεις εσύ

Ας κάψω μερικά εγκεφαλικά κύτταρα να σου απαντήσω...Έχεις να γράψεις 5+ μήνες γιατί δεν υπήρχε κάτι να σχολιάσεις...Βρήκες μια ευκαιρία να γράψεις γιατί είσαι από της ηλιοκαμμένους που αισθάνονται αδικημένοι από την SOL..Μόλις άκουσες ρουφιανές από SOL βγήκες να γράψεις σαν την πορδή...Πονεμένος είσαι από SOL..Κλάψε λίγο ακόμα..

Όσον αφορά το beyonder το έχω χρησιμοποιήσει μόνο στον K33 o_Oo_Oo_O..smileq λεγόταν πρωτού τον αναλάβω..Κι άλλος σαν κι εσένα πυξίδας ήταν...Από Κ33 και μετά μόνο για πρεμ έχει χρησιμοποιηθεί...

Μια λες ότι κάποιος σου λέει ότι είμαι καρπαζοεισπράκτορας και μετά δείχνεις κάποια stats(στο μόνο που μπορείς να πατήσεις γιατί δεν έχεις ιδέα ποιος παίχτης είμαι) που δεν είναι και δικά μου τρολολολολολολ.....Μήπως κρύβεται κάποιο παιδάκι πίσω από το pc???


Πιστέυεις ότι θα είσαι χρήσιμος πουθενά..;Σε τρολλάρει η SOL όπως κάνει με όλους...Νομίζω ότι έχουμε την φήμη σ αυτό...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:..(Ακόμα και αν έμπαινες τιμητικό μέλος της ομάδας ΠΙΚΠΑ θα ήσουν).


Η Αλήθεια είναι είσαι ένας άσχετος που καμία σοβαρή φυλή δεν θα έπαιρνε...Έχεις γράψει στο προφίλ σου VOICE και RIP..2 Κόσμους πιξύδα από SOL..Βγάλε λίγο κόμπλεξ ακόμα..


gkratsiani 2 είσαι..Πυξίδα παντού και δεν βγάζεις μήνα σε κόσμο..


RIPPLY BURNEEEEEEED
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Κοιταχτε,σε γενικες γραμμες το βρισκω λογικο να βγαινει τοσο μισος για την ΣΟΛ μιας και οσοι παιζουν αυτη τη στιγμη εχουν γινει σουξουσου μεμπερς και εχουν κανει νια τοσο καλη φυλη σπουπιδαριο που δεν μπορει να κλεισει ενα κοσμο με ανενεργους πρεπει να στραφουν στην πλεων μεγαλυτερη φυλη του σερβερ

Οποτε chill guys no problem

H σολ οπως εχουμε ξαναπει εχει αποδηξει αν ειναι μεγαλη φυλη και στον 30 που λογο απειριας εχασε εναν κοσμο 3v1 και στον 33 σε ενα ψυχοφθορο 6μηνο πολεμο με καθημερινες επιθεσεις και πολλα σκαμπανευασματα στην αποδοση και των 2 φυλων και κερδισε

Και μην ξεκινησετε την ιστορια για το μπαν εκει,ελατε να παιξετε ενα 6μηνο πολεμο σαν αυτον που δεν εχετε παιξει σε κανεναν κοσμο οσοι γραφετε εδω και αν ενα πρωι ενας λογαριασμος εχει βαλει τις 50000 απο τις 60000 επιθεσεις που δεχοταν η φυλη μην τον κανετε αναφορα

Αλλα και παλι για την ιστορια η school ηταν η φυλη του απερκατ που μιλουσαμε μαζι του καθημερινα μεχρι να ξεκινησει ο πολεμος και επαιζε και σολ στον 30 οποτε αν η σολ ηθελε θα εκλεινε τον 33 πριν καν ξεκινησει ο τελικος

Ο 42 δεν θα εκλεινε τωρα θα εκλεινε σε 2 μηνες αν δεν καναμε οτι καναμε.απλα επιλεξαμε να μην κουραστουμε ασκοπα

Ηταν μια ευκαιρια που μας παρουσιαστηκε επειδη οι ιδιοι που φυγανε απο την φυλη το θελανε και οχι οπως λενε μερικοι ανυπαρκτοι τυπου λαζαρου οτι ηταν φυτευτοι

Αυτα τα λιγα,συνεχιστε το κραξιμο λιγο μας νοιαζει πλεων η γνωμη μερικων κλαψιαριδων
 

DeletedUser

Ripply και σε 2ο συνεχομενο πολεμο πυξιδα απο σολ;;
Μου εχεις γραψει και στην υπογραφη κ33-Voice λες και προλαβε κανεις να δει ποια ηταν η voice και τι εκανε.Παρασιτο ξαναμπες στην σπηλια σου και ασε εμας να κλεινουμε κοσμους,και αν καποτε νιωσεις αρκετα ετοιμος για να αποδειξεις αυτα που λες εδω στο εξτερναλ,μεσα στο γκειμ,ανακοινωσε οτι θα μπεις καπου με δικια σου φυλη και προκαλεσε μας να ερθουμε να σε πυξιδιασουμε και για 3η φορα.
 

DeletedUser33818

Τον πόλεμο στον 42 τον χάσαμε λόγω δικιάς μου απειρίας γιατί εμπιστεύτηκα λάθος άτομα και τσακώθηκα με άτομα που δεν έπρεπε.Έχω μάθει από τα λάθη μου και θα τα πούμε σε κάποιον κόσμο δεν χανόμαστε ;) τώρα στο άλλο το καθυστερημένο δεν θα κάτσω να του πω τίποτα εφόσων συγκρίνει εμένα με τον gkratsiani απλά γελάω.
 

DeletedUser34907

Ο 42 δεν θα εκλεινε τωρα θα εκλεινε σε 2 μηνες αν δεν καναμε οτι καναμε.απλα επιλεξαμε να μην κουραστουμε ασκοπα

ν


θα ξαναπαρεμβω τελευταια φορα γιατι εδω μπορω να συμφωνησω μαζι σου διοτι και εγω ως αντιπαλος θα κουραζομουν αδικα και τωρα θα ξεκουραστω μια και καλη απο τις φυλετικες...
επισης να πω εδω οτι παικτες που δεν ανηκουν σε ηγεσια οπως εγω το τι παιζετε στην πλατη μας δεν το ξερουμε παιδια....

τωρα να απαντησω για μερικα πραγματα προσωπικα σαν αποψη και ας μην ενδιαφερει κανεναν...

1.δεν θα κατηγορησω την σολ για το πως παιχτηκε το παιχνιδι διοτι απο οτι καταλαβα τα ιδια καναμε και εμεις και ας μην ειμαστε ενημερωμενοι οσοι δεν ειμασταν στην ηγεσια...οποτε ο καλυτερος και πιο γρηγορος κερδιζει
2.απο ολες τις φυλες που παιξανε συμπερασματικα ποιοι ηταν οι σκαρτοι και οι ρουφιανοι?οχι απο την σολ η απο την στοπ τελικα αλλα απο την ΒΟΥΝΤΟΥ-ΝΜ...οποτε δεν μπορω να κατηγορησω την σολ για βρωμικη φυλη...ολοι μαζεψαμε βρωμιες απο εκει και οι ρουφιανοι διαλεξαν ποιον θα καψουν
3.ενα οσκαρ odd couple -speeda το αξιζαν γιατι μας το επαιξαν πολυ καλα το σεναριο και δεν τρεχει τιποτα...με 500 πρεμ καθαριζεις και απολυμενεις τα παντα...απλα καπου εδω να σημειωσω το ρητο *την προδοσια πολλοι την αγαπησαν τον προδοτη κανεις* (εγω βασικα δεν θα ξευτιλιζομουνα τοσο για 200 πρεμ αλλα θα μου πεις αλλοι ξευτιλιζονται και τσαμπα)

οσο για τις διαγραφες που ενα παληκαρι απο σολ δεν θυμαμαι ποιος ειπε γιατι δεν κατσαμε να πολεμησουμε...ρε φιλε να κατσουμε δεν λεω οχι..αλλα για πιο λογο?εδω οι ρουφιανοι ειναι πιο πολλοι απο τις mythos,αυριο αν σηκωθεις μπορει να δεις αλλους 3-4 λογαριασμους κοκκινους γιατι ξερουμε ολοι καλα οτι δεν ηταν μονο αυτοι...

παιξαμε χασαμε ολα καλα...τα υπολοιπα δεν σηκωνουν ιδιαιτερης αναλυσης...

μπραβο στην σολ για την νικη και καλοφαγωτο το αρνι....
 

DeletedUser34147

Τον πόλεμο στον 42 τον χάσαμε λόγω δικιάς μου απειρίας γιατί εμπιστεύτηκα λάθος άτομα και τσακώθηκα με άτομα που δεν έπρεπε.Έχω μάθει από τα λάθη μου και θα τα πούμε σε κάποιον κόσμο δεν χανόμαστε ;) τώρα στο άλλο το καθυστερημένο δεν θα κάτσω να του πω τίποτα εφόσων συγκρίνει εμένα με τον gkratsiani απλά γελάω.


Του επιτρέπετε να μιλάει έτσι ρίξτε ένα μπαν 10 χρόνια να επιστρέψει όταν έχει μεγαλώσει λίγο... o_Oo_Oo_Oo_O


ο gkratsiani είναι καλύτερος από σένα.Ξέρει ότι είναι άσχετος ξέρει ότι θα πάει πυξίδα,όχι σαν εσένα που κάθε φορά που χάνεις πιστεύεις ότι στον επόμενο κόσμο θα κάνεις την διαφορά..λοοοοοοοοολ..

Άπλα είσαι άσχετος..Κρίμα δεν σε έχω βρει πουθενά..αλλά που να σε βρω αφού ασχολούμαι μόνο όταν υπάρχει πόλεμος που εκεί φαίνεται ο παίχτης αλλά που να το ξέρεις εσύ αφού μια ζωή πιξύδα στο start up τρως..

Κάθε φορά που γράφεις εκτίθεσαι..Δεν έχεις έδαφος να πατήσεις.Μόνο πυξίδες..


200.webp
 

DeletedUser34902

εδω οι ρουφιανοι ειναι πιο πολλοι απο τις mythos,αυριο αν σηκωθεις μπορει να δεις αλλους 3-4 λογαριασμους κοκκινους γιατι ξερουμε ολοι καλα οτι δεν ηταν μονο αυτοι...

Αυτες τις σκεψεις σας τις δημιουργησα μοναχα εχω με το περιβοητο διαγγελμα...
Πολλοι σε αυτον τον κοσμο ακουνε εμενα και θυμουνται τραυματικες εμπειριες
 

DeletedUser

οσο για τις διαγραφες που ενα παληκαρι απο σολ δεν θυμαμαι ποιος ειπε γιατι δεν κατσαμε να πολεμησουμε...ρε φιλε να κατσουμε δεν λεω οχι..αλλα για πιο λογο?εδω οι ρουφιανοι ειναι πιο πολλοι απο τις mythos,αυριο αν σηκωθεις μπορει να δεις αλλους 3-4 λογαριασμους κοκκινους γιατι ξερουμε ολοι καλα οτι δεν ηταν μονο αυτοι...
Εγω το ειπα στην dreamcatcher που γυρισε και μας ειπε οτι με τετοιους βρωμικους τροπους κλεινουμε κοσμο.Μεχρι και την στιγμη που μπηκαν οι 2 παικτες σε εμας και εσκασε και το πλανο μας,ησασταν γυρω στα 500 χωρια παραπανω απο εμας.Οποτε ξαναλεω,δεν κλεινουμε εμεις τον κοσμο,εσεις τον παρατατε και με διαγραφες.
Λογικη η ξενερα που εχετε,η απογοητευση αλλα οχι να φευγετε και θιγμενοι ενω πριν ακομα ξεκινησει ο πολεμος και μας το παιζατε συμμαχοι κανατε και εσεις τα κολπα σας!
 

DeletedUser33818

Του επιτρέπετε να μιλάει έτσι ρίξτε ένα μπαν 10 χρόνια να επιστρέψει όταν έχει μεγαλώσει λίγο... o_Oo_Oo_Oo_O


ο gkratsiani είναι καλύτερος από σένα.Ξέρει ότι είναι άσχετος ξέρει ότι θα πάει πυξίδα,όχι σαν εσένα που κάθε φορά που χάνεις πιστεύεις ότι στον επόμενο κόσμο θα κάνεις την διαφορά..λοοοοοοοοολ..

Άπλα είσαι άσχετος..Κρίμα δεν σε έχω βρει πουθενά..αλλά που να σε βρω αφού ασχολούμαι μόνο όταν υπάρχει πόλεμος που εκεί φαίνεται ο παίχτης αλλά που να το ξέρεις εσύ αφού μια ζωή πιξύδα στο start up τρως..

Κάθε φορά που γράφεις εκτίθεσαι..Δεν έχεις έδαφος να πατήσεις.Μόνο πυξίδες..


200.webp

Αν νομίζεις ότι είμαι πιτσιρικάς έλα να με δεις από κοντά πόσο μικρός είμαι(δεν είναι απειλή μην ρίξετε μπαν)Πως ξέρεις ότι είμαι άσχετος εφόσων δεν με έχεις δει να παίζω?Από την SOL 5 άτομα ξέρουν να παίζουν και μάντεψε δεν είσαι ένα από αυτά ;) στον κ46 άμα θες μπορούμε να βρεθούμε.
 

DeletedUser34147

Αν νομίζεις ότι είμαι πιτσιρικάς έλα να με δεις από κοντά πόσο μικρός είμαι(δεν είναι απειλή μην ρίξετε μπαν)Πως ξέρεις ότι είμαι άσχετος εφόσων δεν με έχεις δει να παίζω?Από την SOL 5 άτομα ξέρουν να παίζουν και μάντεψε δεν είσαι ένα από αυτά ;) στον κ46 άμα θες μπορούμε να βρεθούμε.


Μικρός στον εγκέφαλο είσαι.Σε είδα Κ42..Μου είπαν στον K33 που έπαιζα ότι ήσουν τελείως άσχετος και όσα έκανες....και φαίνεται απ αυτά που γράφεις.Επιπλέον κάποιος που δεν έχει καταφέρει να πάρει πάνω από 10 χωριά σε κόσμο πόσο καλός μπορεί να είναι...

Sorry friend αλλά όταν ο chessknight που ήμασταν μέτωπο Κ33(thank you Κώστα :D:D:D) λέει ότι είμαι παιχτούρα(ακρίβως έτσι το είπε) η γνώμη του Ripply(Ποιος είναι αυτός;;;) φαντάζομαι δεν μετράει και πολύ.Δεν θα αναφερθώ σε άλλους κόσμους Κ26 π.χ...Σε αντίθεση με σένα έχω αφήσει το στίγμα μου σε κάθε κόσμο που έχω παίξει..ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΠΙΞΥΔΑ ΣΤΟ START UP..

Πήγαινε στην τρύπα σου που γράφεις και στο external ανύπαρκτε..Αποδέξου ότι είσαι ΑΣΧΕΤΟΣ και ΠΙΞΥΔΑΣ..μην προσπαθείς να αποδείξεις κάτι δεν το καταφέρνεις.Για γέλια είσαι.Ένα παιδάκι είσαι...
 

DeletedUser34907

Εγω το ειπα στην dreamcatcher που γυρισε και μας ειπε οτι με τετοιους βρωμικους τροπους κλεινουμε κοσμο.Μεχρι και την στιγμη που μπηκαν οι 2 παικτες σε εμας και εσκασε και το πλανο μας,ησασταν γυρω στα 500 χωρια παραπανω απο εμας.Οποτε ξαναλεω,δεν κλεινουμε εμεις τον κοσμο,εσεις τον παρατατε και με διαγραφες.
Λογικη η ξενερα που εχετε,η απογοητευση αλλα οχι να φευγετε και θιγμενοι ενω πριν ακομα ξεκινησει ο πολεμος και μας το παιζατε συμμαχοι κανατε και εσεις τα κολπα σας!


εγω δεν μιλησα για την σολ και οσους επαιζαν εξ αρχης στην σολ φιλε...αλλα αν το δεις απο την οπτικη μου ολο το θεμα που δημιουργησαν τα 2 ατομα που αναφερεις δεν το εκαναν για να κερδισει η σολ αλλα απλα για να κλεισουν κοσμο αυτοι....αρρωστακια ειναι τα παιδια οποτε δεν θιγομαι εγω....αυτοι οι 2 ειναι για λυπηση και για φτυσιμο μαζι...την σολ την βολεψε και καλα εκανε...

και παλι σου λεω την προσωπικη μου γνωμη γιατι πατησα διαγραφη...πιστευω οτι αλλα 2-3 ατομα θα εκαναν το ιδιο,οποτε με βαση οτι ο κοσμος χρειαζεται το 70% για να κλεισει μια φυλη ειναι **** απο μερους μου να συνεχιστει το παιχνιδι...οσοι παιζουν δεν ανηκουν στην ηγεσια ολοι οποτε δεν ξερουν τι γινετε και απλα παιζουν για το παιχνιδι και κανουν οτι ζηταει η φυλη (πλανα,αμυνες κτλ.) δεν ασχολουμαστε ολοι με παρασκηνια...απο την στιγμη ομως που ξεκινας και παιζεις διαθετεις καποιες ωρες τις οποιες τελικα δεν τις σεβεται και κανεις οποτε με τετοιες κινησεις απλα επιλεγεις αν αξιζει να παιξεις...και εσυ αν ειχες παρει τα ατομα αυτα και εκαναν το ιδιο στη φυλη σου δεν θα σου αρεσε απλα ειχες την τυχη εμεις να μαζεψουμε τους πιο σιχαμερους....
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ας σοβαρευτουμε λιγο και ας δουμε τα πραγματα οπως εχουν.Καθε φυλη θελει την νικη ,σε αυτο το παιχνιδι ο σκοπος αγιαζει τα μεσα .Καλα εκανε η Σολ και εκανε τις στρατολογησεις δεν φερει αυτη ευθυνη για την μετακινηση των παικτων ,οι ιδιοι οι σαβουρηδες οι παικτες ευθυνονται που σωθηκαν απο την πυξιδα ενω ηταν Βουντου και τωρα αντι για ευχαριστω πουλησαν την φυλη τους.Δεν πιστευω να ειχαν κανενα παραπονο αφου σωθηκαν απο σιγουρη πυξιδα .Τετοιοι παικτες σαν την Snipers εχουν χαλασει τις ελληνικες φυλετικες ,το λεω τοσο καιρο γιατι την εχω ζησει σε 2 κοσμους ...ειναι σκουπιδια σαν παικτες και αποδείχτηκε αλλη μια φορα τα ιδια κανουν παντου πανω -κατω πχ. κ36 .Κριμα γιατι χαλασαν εναν ωραιο κοσμο ελπιζω να μην ξανα βρουν φυλη να παιξουν γιατι και εκει τα ιδια θα κανουν δεν αλλαζουν οι σαυρες .
 

DeletedUser34343

Ώντας αντιπαλος της σολ απο την αρχη του κ42 μεχρι και τωρα που δεν εχω πατησει διαγραφη φυσικα γιατι το θεωρω ηλιθιοτητα(συγχωρεστε με κιολας) ειμαι απο τους λιγους που μπορουν να εκφερουν ολοκληρωμενη αποψη για αυτον τον κοσμο.
Οι σολ στο παικτικο κομματι δεν απεδειξαν παρα πολλα περαν της μεγαλης ενεργητικοτητας τους(και λογικο ειναι αφου δεν αντιμετωπισαν σοβαρους αντιπαλους ουσιαστικα).Φυσικα δεν λεω οτι ειναι ασχετοι και τετοιες βλακειες απλα λεω οτι δεν απεδειξαν κατι γιατι δεν κληθηκαν να το αποδειξουν.Στο εξωπαικτικο κομματι τωρα καταφεραν να στησουν το παιχνιδι ετσι οπως ηθελαν και φυσικα μαγκια τους γιατι πολεμος ειναι και ολα ειναι αποδεκτα στον ερωτα και στον πολεμο.Καπου διαβασα κατι πολυ σωστο απο καποιον δεν θυμαμαι ποιος το εγραψε..."εμεις σαν στοπ αν μια μερα μας ελεγαν οι davinci,uppercut ας πουμε να αλλαξουν στρατοπεδο θα λεγαμε οχι εεε???"
Ετσι ειναι ο πολεμος οποιος γραφει για ρουφιανους και βλακειες ειναι απλα μπεμπης και ψαχνει δικαιολογιες για τη χειροτερη επιλογη στη φυλετικη ιστορια.ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ σε ενα κοσμο με 500 χωρια συν!!!!!!
ΠΕΣΤΕ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΡΟΥΦΙΑΝΟ,ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΤΗΣ ΣΟΛ..ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ
 

DeletedUser34439

Ώντας αντιπαλος της σολ απο την αρχη του κ42 μεχρι και τωρα που δεν εχω πατησει διαγραφη φυσικα γιατι το θεωρω ηλιθιοτητα(συγχωρεστε με κιολας) ειμαι απο τους λιγους που μπορουν να εκφερουν ολοκληρωμενη αποψη για αυτον τον κοσμο.
Οι σολ στο παικτικο κομματι δεν απεδειξαν παρα πολλα περαν της μεγαλης ενεργητικοτητας τους(και λογικο ειναι αφου δεν αντιμετωπισαν σοβαρους αντιπαλους ουσιαστικα).Φυσικα δεν λεω οτι ειναι ασχετοι και τετοιες βλακειες απλα λεω οτι δεν απεδειξαν κατι γιατι δεν κληθηκαν να το αποδειξουν.Στο εξωπαικτικο κομματι τωρα καταφεραν να στησουν το παιχνιδι ετσι οπως ηθελαν και φυσικα μαγκια τους γιατι πολεμος ειναι και ολα ειναι αποδεκτα στον ερωτα και στον πολεμο.Καπου διαβασα κατι πολυ σωστο απο καποιον δεν θυμαμαι ποιος το εγραψε..."εμεις σαν στοπ αν μια μερα μας ελεγαν οι davinci,uppercut ας πουμε να αλλαξουν στρατοπεδο θα λεγαμε οχι εεε???"
Ετσι ειναι ο πολεμος οποιος γραφει για ρουφιανους και βλακειες ειναι απλα μπεμπης και ψαχνει δικαιολογιες για τη χειροτερη επιλογη στη φυλετικη ιστορια.ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ σε ενα κοσμο με 500 χωρια συν!!!!!!
ΠΕΣΤΕ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΡΟΥΦΙΑΝΟ,ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΤΗΣ ΣΟΛ..ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ

σωστος εισαι στα περισσοτερα,
κατα την αποψη μου ο 42 τελικα αποδειχθηκε δυστηχως μετριος κοσμος γιατι δεν υπηρξε δυνατη φυλη εκτος απο την σολ και το χειροτερο ακομη ειναι οτι ολες οι φυλες που παιξανε στο 42 και χασανε,δεν ειδα καμια να δινει συγχαρητηρια στην σολ.
 

DeletedUser34439

Τετοιοι παικτες σαν την Snipers εχουν χαλασει τις ελληνικες φυλετικες ,το λεω τοσο καιρο γιατι την εχω ζησει σε 2 κοσμους ...ειναι σκουπιδια σαν παικτες και αποδείχτηκε αλλη μια φορα τα ιδια κανουν παντου πανω -κατω πχ. κ36 .Κριμα γιατι χαλασαν εναν ωραιο κοσμο ελπιζω να μην ξανα βρουν φυλη να παιξουν γιατι και εκει τα ιδια θα κανουν δεν αλλαζουν οι σαυρες .

χαχαχα
ποτε δεν ξερεις μπορει και να την διωξουνε στο τελος,τωρα που δεν την χρειαζονται κιολας
 
Κορυφή