malcolm19 και άλλοι νουμπάδες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17028
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17028

απορω εσυ μέσο έχεις και δεν τρως ποινές?
συνέχεια με βρίζεις και σε χαϊδευει ο aigokairos


10 πόντοι
8.α. Αν έχετε κάποιο πρόβλημα με την Διαχείριση του Forum ή κάποιας υποκατηγορίας του, παρακαλούμε μην δημιουργείτε θέμα στο forum. Απευθυνθείτε σε κάποιον Διαχειριστή Forum για το πρόβλημα που σας προέκυψε και θα κάνει ότι μπορεί για να σας εξυπηρετήσει και να σας το λύσει. Δημιουργία κάποιου thread/post σχετικά με προβλημά σας στο forum μόνο αναστάτωση μπορεί να προκαλέσει και δεν θα βοηθήσει στην επίλυσή του.

από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
εσυ είσαι που δεν υπήρχες στον κοσμο και έκλεισες κοσμο χατηρικά?
δεν ξέρω ποιος σε έβαλε να τον κλείσεις προφανός ο όμηρος και τώρα γράφεις κι όλας έτσι?
λοιπόν μιλώντας για βάρβαρα έχεις πάρει 47 απο τα 64 σύνολο που έκλεισες τον κόσμο

χαχα βλεποντας αυτο παω και βλεπω μια ματια..στατιστικα genlyn K42 και κλαιω...οσοι εχουν την περιεργεια ας μπουν να δουν!
:D:D:D
 

DeletedUser17028

συνεχιζεις? κυριε aigokaire γιατι τον αφήνεις να λέει ψεύδη και δεν τον μπανάρεις?
αφού οτιδήποτε πέρα απο το παιχνίδι τίποτα και κανένα μηνυμα δεν είναι αποδεκτό?
πρέπει να κάνω αναφορά για απρεπή συμπεριφορά να σταματήσει να λέει ψευδη?
 

DeletedUser34705

χαχα βλεποντας αυτο παω και βλεπω μια ματια..στατιστικα genlyn K42 και κλαιω...οσοι εχουν την περιεργεια ας μπουν να δουν!
:D:D:D

αχαχαχαχαχ το εχω αναφερει και εγω αυτο πριν κατι μέρες Όμηρε , γλιτωσε την πυξιδα απο εμενα περνοντας χωριο στον πυρινα τον Σολ βεβαια την φυλη του την πηγαε πυξιδα οπως και τον κολλητο του τον τεττιτο που τον εβαλε να ξαναπαιξει και του μαζεψε προσφατα τα χωρια. , για να μην πει οτι εφαγε πυξιδα μετα απο αυτο μαζεψε μονο εσωτερικα βαρβαρα και κανα 5 τον διαλυμένων doom .
παικτικη εικανοτητα το λενε αυτο στο χωριο του μην τον παρεξιγεις.
βεβαια τωρα θα σου γράψει οτι δεν ξερεις αν διαβαζεις στατς και τα κουλα του.
 

DeletedUser34705

συνεχιζεις? κυριε aigokaire γιατι τον αφήνεις να λέει ψεύδη και δεν τον μπανάρεις?
αφού οτιδήποτε πέρα απο το παιχνίδι τίποτα και κανένα μηνυμα δεν είναι αποδεκτό?
πρέπει να κάνω αναφορά για απρεπή συμπεριφορά να σταματήσει να λέει ψευδη?

Κυριε ; γιατι δεν του μιλας οπως μιλας στο σκυπε? πές του για τις παλιοαρρωστιες η για την οικογενεια του για να μας ριξει μπάν γιατι αλλαζεις τον χαρακτηρα σου για το θεαθίνε ;
Μην λές οτι λεώ ψεματα μπορω να γεμισω ολο το εξωτερικο φορομουμ με πριν σκριν απο συνομιλιες μας σε "ομαδαδικες συνομιλιες " που τα λές ολα αυτα και με το παραπανω.!
λουφάξε τωρα στην γωνια σου γιατι εχω αρχειο στον υπολογιστη μου με ολους σας οσες το παιζετε αθώες περιστερές...
 

DeletedUser17028

χαχα βλεποντας αυτο παω και βλεπω μια ματια..στατιστικα genlyn K42 και κλαιω...οσοι εχουν την περιεργεια ας μπουν να δουν!
:D:D:D
ομηρε προσεχε τι λες? μη εκτηθεσε άλλο, γιατί στο πλάνο στης 9 του μηνός έκανες την κοτούλα και αντι για πρωϊ χτύπησες βράδυ έτσι? ααα και ότι πήρες πως το πηρες για πες? που ενω είχαμε πλάνο πριν την πρωτοχρονια σε χωριά του αντρέα και του τάσκι συγκεκριμένα και χτυπούσα στις 15 ώρες με άριστο και στακαρίσμένα χωριά , και ενω ο μίτσος είπε δεν θα χτυπήσουμε άλλα χωριά, εσύ πηγες και πήρες κολιτά χωριά σε εμένα επειδή ηταν άδεια?
μηπως να βάζαμε τον mitsosr1 να τα επιβεβαιώση?
ααα για το πλάνο στις 9 θυμάμε που έλεγες να χτυπήσουμε απο της 8 του μηνος και σου έλεγα λόγο απόστασης δεν προλάβενα, για πες γιατι χτύπησες το απόγευμα στις 9 του μηνος ενω το πλάνο ήταν το πρωϊ, και για πες ποσο μακριά χτυπόυσα σε πλάνα? για απάντησε? και για πες οταν χτυπούσα τον μπρο απο 50 ώρες μακριά με μονο 1-2 χωριά στις 8-9 ΄΄ωρες με άριστο του έπερνα χωριά? μηπως δεν τα έκανα όλα αυτά?
για πες το πλάνο ποιος το οργάνωσε και τι έλεγα? "ότι μονο ένα φτάνει με δεύτερο θα φάνε πυξίδα" τα έλεγα η δεν τα έλεγα αυτά?
και αν δεν ηταν ο mitsosr1 εσυ άμπαλε που ούτε οι δικοί σου σε θέλανε δεν έκλεινες κόσμο, μηπως ξέχασες ποιοι σε βρίζανε? να τους γράψω? που τους έβαζες να πάρουν βαρβαρα και να ρίχνουν επιθετικά για εσένα? κάνατε την 45 ήπειρο χωρις βαρβαρο και μιλάς για παίξιμο?
για πες όμως που σε έβρισα? πρ'ώτα να απαντάς και μετά να συνεχίζεις τις ανοησίες σου....
 

DeletedUser17028

Κυριε ; γιατι δεν του μιλας οπως μιλας στο σκυπε? πές του για τις παλιοαρρωστιες η για την οικογενεια του για να μας ριξει μπάν γιατι αλλαζεις τον χαρακτηρα σου για το θεαθίνε ;
Μην λές οτι λεώ ψεματα μπορω να γεμισω ολο το εξωτερικο φορομουμ με πριν σκριν απο συνομιλιες μας σε "ομαδαδικες συνομιλιες " που τα λές ολα αυτα και με το παραπανω.!
λουφάξε τωρα στην γωνια σου γιατι εχω αρχειο στον υπολογιστη μου με ολους σας οσες το παιζετε αθώες περιστερές...
συνεχ'ίζεις τα ψεύδη σου?
50 πόντους ποινη πρέπει να φας
:):):):):)
 

DeletedUser17028

χαχα βλεποντας αυτο παω και βλεπω μια ματια..στατιστικα genlyn K42 και κλαιω...οσοι εχουν την περιεργεια ας μπουν να δουν!
:D:D:D
http://prntscr.com/ef49t7
http://prntscr.com/ef4atk
και τον odin του πηρα και χωριό σε νυχτερινή έτσι? ενω έπαιζε κανονικοτατα... το άκουσα και αυτό ότι τα είχε παρατήσει, δεστε και τα στατς του όντιν που του πήρα σε νυχτερινή χωρίο να μην λέμε και ότι θέλουμε(αυτό για άλλους)
επειδη θέλεις να δουν στατς, τι ήθελες να έκανα , να έπερνα τον κόσμο μόνος? σε 1 μέρα 17 χωριά? χαχχαχαχα απόσταση κυρίως επιθετικών? πάνω απο 50 ώρες, καλή ώρα σαν τον 35, ΑΣΧΕΤΟΙ
ααααα
και επειδη τα στατς είναι απλά για τους νουμπάδες όταν κοιτάς ΜΟΝΟ αυτά, να σας πω να μαθένεται και πως να γίνεται ποιο προ...
πρώτα όμηρε ρώτα ποιος καθάρισε τον younoobz και έφαγε πυξιδα, φυσικά στο τελευταίο του χωριό το διασκέδασα κι όλας, τι σημένη αυτό? έλα ντε, ρωτήστε να μάθετε....
ρωτα μια ακαδημια των moon πως τους ξεγέλασα και τους κάναμε στρατολόγιση σε 1 ωρα....
όταν μάθετε τέτοια πράγματα ελάτε να μου μιλήσετε...
όσο για τον βουβουζέλα που σου λέει ότι κοντεψε να μου ρήξει πυ΄ξίδα...
ναι με 2 ηπείρους 4 μεγάλες φυλές να χτυπάνε τον τετο και τον genlyn κατορθωμα, είπαμε ομηρε με 1 ηπειρο τα βγαλαμε πέρα 4 άτομα,με 2 ηπείρους ακόμη δεν έφτασα σε τέτοιο σκιλ με 3 άτομα να τους κάνω να κλαίνε...αλλα πιστεύω και αυτό κάποια στιγμή ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ
ξέχασα τους έκανα να κλαινε εδω μάλιστα κάνανε και ποστ , χαχχαχαχα για ρωτα για ρώτα
οπότε ,μην μιλάς για 42 και προπάντων μην εκτήθεσε έχω πολλά για 42 και αν χρειαστεί τα γράφω και όλα, απλά θα γράψω μια σελίδα εδω μονος μου, ακομη και για εμένα που μακριγορώ είναι βαρετό, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ
 

DeletedUser34860

πρώτα απο όλα ποτέ δεν είπα δεν έπαιξα κανονικά στον 36 , πραγματικά έχεις συγχυστεί και λές ότι να έιναι...


ναι εεε?

οχι γιατι ειδα αυτο

http://prntscr.com/ef4wf2

Καλύτερη κατάταξη: 101 29th September 2015

και αυτα

αν δεν είδες σε εμένα λογαριασμό να είμαι στην 20αδα πιστεψε το για πλάκα έπαιζα

αλλα δεν παραξενευτηκα γιατι εισαι παπατζης και ψευτης.


το ψέμα αντιθέτος και τους ψεύτες που αναπαράγουν φαντασίες τους απαντάω πάντα
μα πάντα όμως..

α μαλιστα σε ενοχλουνε τα ψεματα τελικα!!!

δεν λεω ψεματα και δεν αναπαραγω φαντασιες

γραφω γεγονοτα ,δικα σου λεγομενα και αποψεις συμπαιχτων σου
και αντιθετως τα δικα μου στοιχεια ειναι αρκετα αξιοπιστα(φαντασου εχεις παραδεχτει πως τα μισα ειναι αληθεια)
τα δικα σου ειναι εντελως αβασιμα γιατι λες τις αποψεις σου και το δικαιολογεις ρωτα τον ενα ρωτα τον αλλο.
πρωτον αυτοι γιατι να λενε αληθειες και που ξερεις εσυ αν δεν τους ρωτησα,και επισης που ξερεις τι μου ειπανε.
ας βγουνε λοιπον και ας πουνε πως εχουνε ολα αυτα που λες να δουνε ολοι ποιος λεει ψεματα.
 

DeletedUser34890

εσυ είσαι που δεν υπήρχες στον κοσμο και έκλεισες κοσμο χατηρικά?
δεν ξέρω ποιος σε έβαλε να τον κλείσεις προφανός ο όμηρος και τώρα γράφεις κι όλας έτσι?
λοιπόν μιλώντας για βάρβαρα έχεις πάρει 47 απο τα 64 σύνολο που έκλεισες τον κόσμο, σε κανένα πλάνο δεν σε είδα, εκτός απο 1 η 2 χωριά (δεν είδα καλά τα στάτς) που πήρες απο μαπες και μάλιστα ενω τους χτυπήσαμε απο τις 9 του μηνός και εσυ το πηρες 13(δηλαδή καθαρό λαμόγιο είσαι εντελός όμως έτσι?)
εγω κύριε τσιτλακίδη που έχεις και άποψη πόσα βάρβαρα έπρεπε να πάρω? συμφωνα με τα χωριά μου?
423 πήρα 'αρα 350 είχα δικαίωμα να πάρω βάρβαρα έτσι?
για μέτρα?
και επειδη εγώ και κάτι έκανα και χτυπησα και παίκτες ενω παίζανε πόσα έπρεπε να πάρω?
μηπως μονο εγω πηρα εσωτερικά? μηπως μονο εγω πήρα βάρβαρα? και αυτό δεν κάνουν όλοι να κλεισει ο κόσμος? αφού πολεμος δεν υπήρχε και κάθε λοιμό απο την ακαδημια και τους ο.β. έπερνε βαρβαρο και δεν μπορουσε να κλείσει ο κόσμος? συν ότι είχα άλλους 250 άριστους καβάντζα? γιατί με χωριά έκλεινε ο κόσμος
ΑΣΧΕΤΟΙ που κάθε ένας βάζει και την παπαριά του εδω...
Μήπως λέω μήπως εμπειρε παίκτη έφτιαχναν άμυνες για την φυλή και δεν είχα παρα μονο λιγα επιθετικά και αυτά στο τέλος?
 
Κορυφή