malcolm19 και άλλοι νουμπάδες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17028
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34860

καλά δεν σου αρέσουν οι απαντήσεις μου.. συγνώμη να τις κάνω κα΄λύτερες για εσένα να σε βολέψουν?
σε όλες έχω ακριβώς απαντήση αν εσένα δεν σε βολεύουν τι να κάνω , να πω ΄ότι να είναι να βολευτης και να ΧΑΡΕΙΣ?
:D
και ναι ο τάσκη είναι πάρα πολύ καλός παίκτης , εσυ τι θέλεις να πω ότι δεν είναι? σε βολεύει η όχι? πες μου να πω ότι πεις, αλλά αν θέλεις να πω αλήθειες να της δεχτεις και να μην στεναχωριέσε...
επειδή μάλλον και για 28 είσαι εντελός κουκουρούκου.. πες μου να σου απαντησω ακριβώς τι θέλεις γιατί η ερώτηση είναι εντελός αόριστη.
για 35 δεν μου είπες τους ρώτησες αυτούς που σου είπαν τα δικά τους για 28?
ρωτα τους και απάντησε μου και εμένα τι έγινε στον 35 (αν σου πουν).
για 28 να με ρωτήσεις ακριβως , μην φωβάσε η αλήθεια και μετά απο 10 χρόνια να την πεις ίδια θα είναι το να πεις ότι ΄να είναι μετά απο καιρό το ξεχνάς...
εγώ μπορώ να σου πω ακριβώς τι έγινε πριν 10 χρόνια χωρίς να λέω ΄΄οτι με βολεύει...
αν είμαι άσχετος η όχι αστο να το κρίνουν οι πράξεις μου και μερικά όχι ευχάριστα για μερικούς, ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΝΕΟ ΘΕΜΑ να γελάσουμε με το κλάμα που έχουν ρίξει αρκετοί χαχχαχαχαχ
για να μην λέμε και ότι θέλουμε έτσι? μην το παίζουμε αντράκια και μετά κλάιμε η παρακαλάμε....
θα δεις πόσοι θα αρχίσουν να απαντάνε αν το διαβάσουν, αν ξέρεις κανένα απο αυτούς να τους πεις να απαντάνε .
λίγο υπομονη θα γίνει όταν πρέπει , έχουμε και δουλειές.
άσε που μου βάζεις πολλά χαζά και φαντασίες, δεν θα είσαι κουκουρούκου , μη ακους σου λέω τι λένε οι άλλοι, άστους να απαντάν αυτοί να εκτεθουν , μην είσαι προβατάκι που σε βάζουν μπροστά, είπαμε εσυ είσαι νουμπάς και το ξέρουν όλοι γι αυτό σε βάζουν μπροστά...
ριπερ πατώνεις?

genlyn γατουλη παλι τα ιδια
το θεμα ειναι οτι δεν απαντας καθολου,κουβεντουλα δεν βγαζεις.
και αφου γινεσαι κοτουλα εγω προκαλω τους παιχταραδες aser και taski να μας πουνε αυτοι για εσενα

-τον aser (λενε πως σε ελεγε νουμπα και αυτος σου εκανε αιτηση υποστηριξης για τοτε που επαιζες με τα ****ακια)
-και τον τασκι(και για αυτον λενε πως σε ελεγε νουμπα με την παρεα του και πως εφαγες μπαν επιτηδες γιατι φοβουσουνα και ντρεποσουνα μην φας πυξιδα απο αυτους)


και γενικα να πουνε τα παιδια τι πιστευουν αυτοι για εσενα και για ολα αυτα που λεγονται μιας και εσυ ντρεπεσε να τους ρωτησεις

μπορω να σου πω οτι λεγετε απο πισω και για τον 35 απο την φυλη σου ρε ****υλη

αλλα και για αλλους κοσμους μην μασας εγω σε θελω ακμαιο να απαντας με τον δικο σου μοναδικο τροπο που μου προκαλει μεγαλο γελιο

για την αληθεια, το ιδιο λεμε δεν αλλαζει το ποπο σου να χτυπας κατω.
και κατι αλλο να ξερεις αν εξαιρεσω μερικα παιδια το παρεακι σου ξερεις εσυ και ισως και τον νταβιτσι
ολοι οι αλλοι αδιαφορουνε για εσενα και το τι λενε απο πισω σου αστα.. αμα μαθεις θα πικραθεις,
νομιζεις πως ξερεις πολλα αλλα ουτε κατα διανοια

να ξερεις (μαθημα ζωης) τα ψεματα ειναι ψεματα δεν ενοχλουνε, καποια στιγμη αργα η γρηγορα βγαινει η αληθεια
η αληθεια ειναι που ποναει παντα και αυτη ειναι που σε τσουζει τοσο μα τοσο που εχεις γραψει τοσες αρλουμπες αγορι μου για να δικαιολογηθεις που απο πισω γελανε ακομη και στη φυλη σου

εχω μαθει παρα πολλα και για παρα πολλους στο παιχνιδι ,αλλα εχω συμπερανει ποσο μεγαλυτερος μπαγλαμας απο εσενα δεν υπαρχει χαχαχαχα


υ.γ
για την πιεση να αποβαλεις το στρες...
 

DeletedUser33711

...-τον aser (λενε πως σε ελεγε νουμπα και αυτος σου εκανε αιτηση υποστηριξης για τοτε που επαιζες με τα ****ακια)
..

Νουμπα δεν τον ειχα πει νομιζω , χωρις να θυμαμαι καλα αλλα σιγουρα το πιστευα. Σιγουρα κατα τη γνωμη μου ειναι ενας απλος παικτης, κανει πραγματα που τα κανουν το 80% των φυλετικων που ξερουν τα βασικα,μεχρι εκει. Παρολα αυτα σε αυτο τον κοσμο μου εχει αποδειξει οτι ειναι χρησιμος για την φυλη και αυτο ειναι το παν που χρειαζεσαι απο τον οποιοδηποτε παικτη ειτε δεν ξερει τιποτα , ειτε ξερει τα βασικα ειτε ειναι παικτης επιπεδου Chess.

Αιτηση υποστηριξης επισης εγω τον τζενλιν δεν τον εκανα ποτε , ουτε στον 32 που ηταν ο πρωτος μου κοσμος και δεν ηξερα καν τι ηταν η αιτηση υποστηριξης μεχρι να φυγει απο τον χαρτη ο τζενλιν, ουτε στον 33 που εκει εφαγε το μπαν δυο βδομαδες σχεδον αφοτου μπηκα εγω και καλα καλα δεν ηξερα οτι ηταν ο ιδιος ο τζενλιν εκει

Αυτα :)
 

DeletedUser17028

Νουμπα δεν τον ειχα πει νομιζω , χωρις να θυμαμαι καλα αλλα σιγουρα το πιστευα. Σιγουρα κατα τη γνωμη μου ειναι ενας απλος παικτης, κανει πραγματα που τα κανουν το 80% των φυλετικων που ξερουν τα βασικα,μεχρι εκει. Παρολα αυτα σε αυτο τον κοσμο μου εχει αποδειξει οτι ειναι χρησιμος για την φυλη και αυτο ειναι το παν που χρειαζεσαι απο τον οποιοδηποτε παικτη ειτε δεν ξερει τιποτα , ειτε ξερει τα βασικα ειτε ειναι παικτης επιπεδου Chess.

Αιτηση υποστηριξης επισης εγω τον τζενλιν δεν τον εκανα ποτε , ουτε στον 32 που ηταν ο πρωτος μου κοσμος και δεν ηξερα καν τι ηταν η αιτηση υποστηριξης μεχρι να φυγει απο τον χαρτη ο τζενλιν, ουτε στον 33 που εκει εφαγε το μπαν δυο βδομαδες σχεδον αφοτου μπηκα εγω και καλα καλα δεν ηξερα οτι ηταν ο ιδιος ο τζενλιν εκει

Αυτα :)
επειδη έγραψες την γνωμη σου και δεν είναι καλή, θα σου απαντήσω .
δεν ξέρω αν έπαιξες στον 35 γιατί αν έπαιξες θα είδες το πλάνο που έκανα και ηταν 9ημερο ανα τριήμερο και διαφορετικά πράγματα , θα σου πω μόνο ότι ακόμη και αρχηγοί που τους το είπα (και εχουν κλείσει κόσμους και τους υπολογίζει η φυλετικη κοινότητα) δεν το καταλάβαν, μάλιστα αυτό το πλάνο έκανε την φυλή του αντρέα να γεμίζει με άμυνες τον πορτορικάνο και να πένουμε χαλαρά πάρα πολλά χωριά , ακόμη και τον έταιρο αρχηγό του με συνέπια να τα παρατήσει, ήταν ενα πλάνο και δεν χρειάστηκε δεύτερο και εγινε ΑΚΡΙΒΟΣ ότι είχα πει ότι θα γίνει ΑΛΛΆ ΑΚΡΙΒΟΣ ΕΤΣΙ.
αυτα ένας μετριος δεν τα κάνει με ΤΙΠΟΤΑ.
επειδη μάλλον λίγους κόσμους παίζεται και έχεται και άποψη θα σας αναφέρω τον κόσμο 20 που με χτυπούσε μια φυλή μόνο εμένα και είμουν στον πυρίνα τους, 3 λογαριασμοι πολυ μεγάλοι σαν εμενα(πάντα είμαι 20αδα όταν παίζω σοβαρά) και ένας πρώτος στον ΄κόσμο απο τους μεγάλους, σε απόσταση απο 3 μέχρι 12 ώρες τα τρενάκια, τρενάκια και αριστονουκ σε όλα τα χωριά, 2 μέρες συνεχώμενα με χτυπούσαν με πάνω απο 3000 φέικ (δεν ήταν πάρα πολλές σαν αριθμός αλλά πολλές αναλόγος της απόστασης) ****άκι και βοήθηματα δεν είχα .... αναγνώρισα όλα τα τρενάκια και τις επιθέσεις μια-μια τους τρολάριζα κι όλας, οποιος θέλει ρωτάει τον jason burn να δει αν είναι αλήθεια, και το καλύτερο ο νουμπας ο αρχηγός τους έκλαιγε ακόμη επειδη σε πρώτη φάση μου πήραν μονο ένα χωριο(δεν είχα βοήθειες απο τη φυλλη μου και ημουν απόσταση απο την κυρίος φυλή μου πάνω απο 20-25 ώρες με παλαδίν.
πήγε λοιπόν ο αρχηγός τους στον kara7 αρχηγο των συμμάχων του αλλά φίλος μου(μου τα έλεγε και γελούσαμε) και τον παρακαλούσε να χτυπήσει και αυτος με την φυλή του(ηταν η πρώτη φυλή στον κόσμο και με χτυπούσε η 3η).
τελικά μόνο επειδή άδειασα εντελός απο στρατό καταφέρανε να πάρουν τα χωριά μου.
και φυσικά στον 39 που με βάραγε ολόκλυρη η μποξερ(καλά θα πεις νουμπια ΄ηταν) και δεν μου πήραν χωριό, αντίθετα τους πήρα εγω, τα παρατήσα εγω(η αναστασια συνεχισε λίγο ακόμη) όταν χάσαμε όλες τις άμυνες και πατήσανε διαγραφές απο την φυλή που παιζαμε μαζι(δεν είχε ποια νόημα ο πόλεμος).
μην πω άλλα μια εβδομάδα θα γράφω,εκτός απο ένα, σε αυ΄τον τον κόσμο έκανα 10 φυλές να στέλνουν άμυνες αλλου και να χάνουν μεγάλο παίκτη younoobz που ήταν δίπλα στον jason να σπάσω την δυάδα, μάλιστα τον Yουnoobz που σαν λογαριασμός ΄τότε με 3 χωριά ήταν ένας απο τους μεγαλύτερους του παιχνιδιου τον έριξα εγώ πυξίδα με τον γκρατσιάνη που είχε 1 μεγάλο και ενα μικρό χωριό (τον έπαιζα εγω για 10-15 μέρες)και ταυτοχρονα και τον δικο μου, μονος μου χωρις κο πλέϊ και ανάγκασα τον σπιντα(σπυρος-βουβουζελας ) να ΄κάνουν τα περισσότερα τους χωριά αμυντικά και να μην μπορούν να μπορούν να κάνουν παιχνιδι , άσε που στο παρα 5 γλύτωσαν την καταστροφή όλη η ν.μ. απο 3 άτομα που ήταν ενεργά(χωρις κανένα κο πλέϊ και οι τρεις ), και πυξίδα είχα ρίξει τον θανόσκο , επειδή κατάλαβα ότι όλες τις άμυνες τις είχε στον jason.
φυσικά πάλι και για αυτό τον κόσμοδεν γράφω άλλο γιατί θα γράφω πάλι ατελείωτα.
όλα αυτά δεν ξέρω αν σου φένονται παράξενα, δεν ξέρω αν έχεις φάει 50.000 επιθέσεις (μια εβδομάδα να σε χτυπάνε, καθημερινά να βάζουν πάνω απο 5.000) και στο τέλος να χάνω μόνο 2 χωριά και να το πέρνω το ένα πίσω και να κάνω απώλειες αμυντικες 30.000.000 σε ένα μονο πλάνο.
επειδή δεν ξέρετε τον άλλο μην γράφετε, εσένα aser δεν σε ξέρω και δεν γράφω τίποτα, γιατί? εγώ και ποιο έμπειρος είμαι και μπορώ άνετα να γράψω, αλλά αφού δεν ξέρω τι ακριβώς έκανες τι να γράψω απλά να γράφω?
προσέξτε όλοι σας τι γράφετε, επειδή δεν δίνεται λεφτα για ότι παπαριά λέτε δεν σας απαλάση απο το να σας χαρακτηρίσουμε σαν τον......βουβουζέλα...
απάντησε μονο σε ενα στον 35 τι πάθατε?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34860

genlyn θιχτηκες που σε ειπε ο aser μετριο ,και λεει τον βουβουζελα καλουτσικο!!!
ζηλιαρικο αγορι
ο aser αν δεν το γνωριζεις ειναι ο co του φιλου και αρχηγου σου νταβιτσι.
και ειναι κοινως αποδεκτο απο παρα πολλους, οτι ειναι πολυ καλος παιχτης

εσυ βεβαια εισαι παιχταρας μονο στο μυαλο σου και σε αυτους που ακομη αντεχουνε να σε ακουνε και σου λενε ναι εισαι παιχταρας οπως τα μικρα παιδια!

για τον 35 εμαθα πολλα απο ρεκ απο την φυλη σου εκει
οι περισσοτερο ουτε καλημερα δεν θελουνε μαζι σου ,γιατι αραγε??
λες πως εκανες πλαναρες σε ενα κοσμο που παιξατε 3/1 και οι αντιπαλοι σας δεν παιζανε?
το υπερεγω σου δεν εχει ορια
δεν μου ειπες ακομη για τον 28 τελικα τι εγινε μην με αφηνεις σε αγωνια θελω να μαθω ολους του αθλους του genlyn!!!
 

DeletedUser30832

Πραγματικα δεν αντεχεται τοση ιστορικη αναδρομη σε καθε ποσταρισμα κ αναφορα σε διαφορους λογαριασμους χωρις καν να αναφερονται τα ονοματα τους

Νομιζεις οτι καταλαβαινουμε Genlyn τι γραφεις κ σε τι αναφερεσαι ? Καθε φορα μας αραδιαζεις ενα κατεβατο που αναθεμα αν καποιος καταλαβαινει κατι

Σε ειπε ο συμπαικτης σου μετριο παιχτη κ χρησιμο για τη φυλη του . Τρελαθηκες εσυ τωρα κ αναφερεσαι στον κ20 ... οτι να ναι δηλ

Παιξε εδω ( που ειστε κ ιδια φυλη ) κ αποδειξε του οτι εισαι παιχταρας , εχεις αλλωστε χωρια μετωπο να κανεις το παιχνιδι σου η' καντε κληση σκαιπ στη τελικη κ εξηγησε του

Εχετε κανει το εξωτερικο του κ42 πεδιο μαχης για καθε προηγουμενο κοσμο ... ελεος
 

DeletedUser34705

Εναν λογο που ασχολειστε με τον genlyn ?μην ριχνετε αλλο το επιπεδο σας στο δαπεδο του.. ελεος.
 

DeletedUser17028

Πραγματικα δεν αντεχεται τοση ιστορικη αναδρομη σε καθε ποσταρισμα κ αναφορα σε διαφορους λογαριασμους χωρις καν να αναφερονται τα ονοματα τους

Νομιζεις οτι καταλαβαινουμε Genlyn τι γραφεις κ σε τι αναφερεσαι ? Καθε φορα μας αραδιαζεις ενα κατεβατο που αναθεμα αν καποιος καταλαβαινει κατι

Σε ειπε ο συμπαικτης σου μετριο παιχτη κ χρησιμο για τη φυλη του . Τρελαθηκες εσυ τωρα κ αναφερεσαι στον κ20 ... οτι να ναι δηλ

Παιξε εδω ( που ειστε κ ιδια φυλη ) κ αποδειξε του οτι εισαι παιχταρας , εχεις αλλωστε χωρια μετωπο να κανεις το παιχνιδι σου η' καντε κληση σκαιπ στη τελικη κ εξηγησε του

Εχετε κανει το εξωτερικο του κ42 πεδιο μαχης για καθε προηγουμενο κοσμο ... ελεος
βρήκα μερικά νουμπίδια που γράφουν ότι να είναι, γιατί δεν με αφήνεις να διασκεδάσω?
ένα παιχνιδι είναι και προσπαθεις να μου το χαλάσεις? η ομορφιά σε όλο αυτό δεν είναι αν ξέρω η όχι αν παίζω η όχι αλλά σε ποιον απαντάω...
σε εσένα τώρα τι να πω, να το γυρίσω στο σοβαρό? δεν θέλω γι αυτό άσε με να παίζω με παιδάκια και τον βουβουζέλα μην μου το χαλάς, με είδες να μιλάω με κανένα σοβαρό παίκτη?
μιλάω με malcom-ari-βουβουζελα -aser και αν βρω κανένα λοιμό ακόμη θα διασκεδάσω μαζί του.
τραγικοι παίκτες που νομίζουν λένε κάτι.
 

DeletedUser17028

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17028

genlyn θιχτηκες που σε ειπε ο aser μετριο ,και λεει τον βουβουζελα καλουτσικο!!!
ζηλιαρικο αγορι
ο aser αν δεν το γνωριζεις ειναι ο co του φιλου και αρχηγου σου νταβιτσι.
και ειναι κοινως αποδεκτο απο παρα πολλους, οτι ειναι πολυ καλος παιχτης

εσυ βεβαια εισαι παιχταρας μονο στο μυαλο σου και σε αυτους που ακομη αντεχουνε να σε ακουνε και σου λενε ναι εισαι παιχταρας οπως τα μικρα παιδια!

για τον 35 εμαθα πολλα απο ρεκ απο την φυλη σου εκει
οι περισσοτερο ουτε καλημερα δεν θελουνε μαζι σου ,γιατι αραγε??
λες πως εκανες πλαναρες σε ενα κοσμο που παιξατε 3/1 και οι αντιπαλοι σας δεν παιζανε?
το υπερεγω σου δεν εχει ορια
δεν μου ειπες ακομη για τον 28 τελικα τι εγινε μην με αφηνεις σε αγωνια θελω να μαθω ολους του αθλους του genlyn!!!
αν περισσότερους λες αυτούς που βρίζει όλος ο κόσμος χαχαχαχχαχ ναι αυτοί αν και τους έκλεισα τον κόσμο αντί για ευχαριστώ κατηγοράνε , αλλά δεν ξέρεις και τί κάνανε έτσι?
ρώτα κανένα σοβαρό mitsosr1 , που δεν είναι κανένα παιδάκι και το τι έκανα το ξέρει πάραπολύ καλά.
στον 35 μια χαρά παίζανε και μια χαρά πήρανε και σε απόσταση 20 ωρών χωριά μέσα στον πυρίνα της ρεκ(απο πολλά λοιμά που λένε πολλά, να σου πω τι κάνανε μεχρι να ξεκαθαρίσει το παιχνιδι?
με παρακαλάγανε να πάω στο μέτωπο και να κάνω πλάνα, όταν τους είπα ενα μονο θα χρειαστε'ι κανεις δεν το πιστευε και τώρα έγινε εύκολος κόσμος?
ναι για εμένα ηταν έυκολος, αλλά αν δεν είμουν εγώ δεν ξέρω αν ήταν τόσο εύκολος....
επειδή δεν ξερεις στο ελάχιστο τι έγινε ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣΑΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ , να μην γίνεσε και ρεζίλη βρε...
για 28 ακόμη δεν κατάλαβα τι θέλεις να σου πω
ότι έκανα πλάνο στο κέντρο της αντιπαλης φυλής και τους πηρα 50 χωριά? και δεν μιλάμε για doom h κάποια κολοφυλή, μάθε γι αυτό..
μάλιστα επειδη στην συμμαχεία είμασταν 4 δούκες μέχρι να τους πίσω κάναμε ότι να είναι, όταν έγινε απλά όλοι δεν το πιστεύανε(αρχηγοί που κλεισανε κόσμο έτσι?),
να στο συνεχίσω?μηπως ρωτάς για το μπαν που έφαγα? πάνω σε πλάνο? 5 μέρες ατακμπλ?
μάλιστα επειδη δεν ξέρω αν γνωρίζεις έγραψα γι αυτό σε παλιοτερο θέμα αλλά δεν είσαι καθόλου ενημερωμένος, τον λόγο δεν μπορώ να τον γράψω αλλα ρωτα να μαθενεις τι γίνεται στις φυλετικές...
τον λογο δεν μπορω να τον γράψω γιατί απαγορεύεται να γράφεις για αποφάσεις της ομάδας διαχείρησης....
εισαι παιδάκι και για να τα μάθεις όλα αυτά μονο απο εμένα μπορείς....
αν θέλεις να σου απαντήσω σε κάτι που δεν κατάλαβα για τον 28 πες μου, άνετα θα σου απαντήσω.
τώρα για τον aser αν δεν με θεωρει καλό είναι δικαίωμα του, το να εισαι καλος η όχι καλός παίκτης δεν σε κάνει να ξέρεις να ξεχωρίζεις και τους πραγματικά καλούς...
εσυ που ξέρεις να ξεχωρίζεις ποιος έιναι καλός? το να ακούς όπως λές άλλους να λένε ποιος είναι καλός η όχι πάλι δεν σε κάνει να μπορείς να το καταλάβεις.
και στο φινάλε ξέρεις ποια είναι αυτά που χαρακτηρήζουν έναν καλό παίκτη?
πολλοί λένε ο ολυμπιακός δεν είναι καλός , αλλά τόσα χρόνια ποιος πέρνει το πρωτάθλημα? ποιος κάνει ματσάρες με ομαδάρες?
για ελλάδα δεν το συζητάμε, κι όμως πολλοι λένε ότι να ειναι, τι να κάνουμε όσοι ξερουμε απλά ανεχόμαστε τις ανοησίες των νουμπάδων και άσχετων, εγώ απλά διασκεδάζω με τις ανοησίες που γράφετε...
 

DeletedUser34860

αν περισσότερους λες αυτούς που βρίζει όλος ο κόσμος χαχαχαχχαχ ναι αυτοί αν και τους έκλεισα τον κόσμο αντί για ευχαριστώ κατηγοράνε , αλλά δεν ξέρεις και τί κάνανε έτσι?
ρώτα κανένα σοβαρό mitsosr1 , που δεν είναι κανένα παιδάκι και το τι έκανα το ξέρει πάραπολύ καλά.
στον 35 μια χαρά παίζανε και μια χαρά πήρανε και σε απόσταση 20 ωρών χωριά μέσα στον πυρίνα της ρεκ(απο πολλά λοιμά που λένε πολλά, να σου πω τι κάνανε μεχρι να ξεκαθαρίσει το παιχνιδι?
με παρακαλάγανε να πάω στο μέτωπο και να κάνω πλάνα, όταν τους είπα ενα μονο θα χρειαστε'ι κανεις δεν το πιστευε και τώρα έγινε εύκολος κόσμος?
ναι για εμένα ηταν έυκολος, αλλά αν δεν είμουν εγώ δεν ξέρω αν ήταν τόσο εύκολος....
επειδή δεν ξερεις στο ελάχιστο τι έγινε ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣΑΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ , να μην γίνεσε και ρεζίλη βρε...
για 28 ακόμη δεν κατάλαβα τι θέλεις να σου πω
ότι έκανα πλάνο στο κέντρο της αντιπαλης φυλής και τους πηρα 50 χωριά? και δεν μιλάμε για doom h κάποια κολοφυλή, μάθε γι αυτό..
μάλιστα επειδη στην συμμαχεία είμασταν 4 δούκες μέχρι να τους πίσω κάναμε ότι να είναι, όταν έγινε απλά όλοι δεν το πιστεύανε(αρχηγοί που κλεισανε κόσμο έτσι?),
να στο συνεχίσω?μηπως ρωτάς για το μπαν που έφαγα? πάνω σε πλάνο? 5 μέρες ατακμπλ?
μάλιστα επειδη δεν ξέρω αν γνωρίζεις έγραψα γι αυτό σε παλιοτερο θέμα αλλά δεν είσαι καθόλου ενημερωμένος, τον λόγο δεν μπορώ να τον γράψω αλλα ρωτα να μαθενεις τι γίνεται στις φυλετικές...
τον λογο δεν μπορω να τον γράψω γιατί απαγορεύεται να γράφεις για αποφάσεις της ομάδας διαχείρησης....
εισαι παιδάκι και για να τα μάθεις όλα αυτά μονο απο εμένα μπορείς....
αν θέλεις να σου απαντήσω σε κάτι που δεν κατάλαβα για τον 28 πες μου, άνετα θα σου απαντήσω.
τώρα για τον aser αν δεν με θεωρει καλό είναι δικαίωμα του, το να εισαι καλος η όχι καλός παίκτης δεν σε κάνει να ξέρεις να ξεχωρίζεις και τους πραγματικά καλούς...
εσυ που ξέρεις να ξεχωρίζεις ποιος έιναι καλός? το να ακούς όπως λές άλλους να λένε ποιος είναι καλός η όχι πάλι δεν σε κάνει να μπορείς να το καταλάβεις.
και στο φινάλε ξέρεις ποια είναι αυτά που χαρακτηρήζουν έναν καλό παίκτη?
πολλοί λένε ο ολυμπιακός δεν είναι καλός , αλλά τόσα χρόνια ποιος πέρνει το πρωτάθλημα? ποιος κάνει ματσάρες με ομαδάρες?
για ελλάδα δεν το συζητάμε, κι όμως πολλοι λένε ότι να ειναι, τι να κάνουμε όσοι ξερουμε απλά ανεχόμαστε τις ανοησίες των νουμπάδων και άσχετων, εγώ απλά διασκεδάζω με τις ανοησίες που γράφετε...

ετσι αγορι μου προσπαθησε να αποφυγεις δια της πλαγιας ,ολες τις ντροπες σου αλλα εδω θα ειμαι να σου τα γραφω και να σου τα θυμιζω ειπαμε εισαι ο μεγαλυτερος μπαγλαμας σε αυτο το παιχνιδι.

για τον 28 δηλαδη μας λες πως ειναι ψεματα ?

-και τον τασκι(και για αυτον λενε πως σε ελεγε νουμπα με την παρεα του και πως εφαγες μπαν επιτηδες γιατι φοβουσουνα και ντρεποσουνα μην φας πυξιδα απο αυτους)

ξεκαθαρα θελω να πεις, ειναι ψεματα?
για τον 35 εχω να σου γραψω αρκετα οσο για το ποιος ειναι σοβαρος και αν μου τα λενε σοβαροι μην σε νοιαζει εσυ να πιστευεις πως εσυ εισαι παιχταρας

35 ησουν σε μια φυλη ασυμαντη την dxl εσυ και η κλικα σου (ξερεις εσυ)
καποια στιγμη σου δινουνε προνομια και σε κανουνε υπευθυνο πλανων επιθετικων κλπ
σε καποια φαση οπως εχεις κανει στους μισους κοσμους που εχεις παιξει τους πουλας
αρχιζεις και τους χτυπας εκμεταλευεσαι το γεγονος οτι ηξερες ποιοι ειναι επιθετικοι και αλλα στοιχεια ειπαμε ειναι μετριοι και νουμπαδες οι περισσοτεροι ,αλλα λιγο πριν σε διαλυσουνε αυτοι ,πας και γλυφεις και κλαιγεσαι στους ρεκ να σε μαζεψουνε
οι ρεκ για να κλεισουνε δευτερη υπειρο σε πηρανε σου βαλανε αμυνες σου στελνανε επιθετικα σε στοχους σου και κανανε και παραλληλα πλανα
και μετα εβγαινες εσυ και το επαιζες κοκκορακος πως κερδισες τους dxl μονος σου μετριουλη...

μετα βεβαια επειδη μια φορα εβρισες την στελιτσα ξερεις εσυ(επειδη σου εριξε χιλοπιτα) ηταν να σε πεταξουνε και να φανε
και αλλη μια φορα ακομη επειδη ξεσκιστικες να κανιβαλιζεις (αλλα σε λυπηθηκανε μεγαλος ανθρωπος λεγανε κριμα)
απο τα 400 + χωρια που ειχες τα 350 ηταν κανιβαλα και βαρβαρα ειτε ρεκ ειτε και οβ στο τελος που εννωθηκατε.
για τα πλανα θα σου πω πως αλλοι τα βγαζανε τωρα αν ειπες την γνωμη σου και εσυ σε κανενα τοτε που παιζατε 3/1 και οι αλλοι ξερανε πως το ειχανε χαμενο αλλα παιζανε για την τιμη τον οπλων δεν ξερω μπορει
αλλα πιστευω απλα σου ειπανε ναι ναι ενταξει οτι πεις εισαι παιχταρας (αυτα που λενε στα μικρα παιδια μην στραβωσουνε)
και για την ακριβεια αυτων που λεω προκαλω τον assasin of death που ηταν αρχηγος σου
και οποιονδηποτε αλλο που επαιξε σοβαρα στον 35 σε ηγετικη θεση κιολας να με διαψευσει

γατακι genlyn να λες ολα οπως εχουνε μην μου κρυβεσαι..
οσο για την ολυμπιακαρα ειναι ομαδαρα.τι σχεση εχει με τις αρλουμπες σου.
και εγω θα σου πω η cxc που λες δεν ειναι καλοι γιατι εχουνε κερδισει τοσους κοσμους κουτο ε κουτο παιδακι...

υ.γ
για την πιεση η σωματικη ασκηση βοηθα...
 

DeletedUser30832

βρήκα μερικά νουμπίδια που γράφουν ότι να είναι, γιατί δεν με αφήνεις να διασκεδάσω?
ένα παιχνιδι είναι και προσπαθεις να μου το χαλάσεις? η ομορφιά σε όλο αυτό δεν είναι αν ξέρω η όχι αν παίζω η όχι αλλά σε ποιον απαντάω...
σε εσένα τώρα τι να πω, να το γυρίσω στο σοβαρό? δεν θέλω γι αυτό άσε με να παίζω με παιδάκια και τον βουβουζέλα μην μου το χαλάς, με είδες να μιλάω με κανένα σοβαρό παίκτη?
μιλάω με malcom-ari-βουβουζελα -aser και αν βρω κανένα λοιμό ακόμη θα διασκεδάσω μαζί του.
τραγικοι παίκτες που νομίζουν λένε κάτι.

εχεις ενα δικιο σε αυτο ...

αντε σας αφηνω να συνεχισετε την κουβεντα σας κ οποιος ''κερδισει'' ;);)
 

DeletedUser17028

ετσι αγορι μου προσπαθησε να αποφυγεις δια της πλαγιας ,ολες τις ντροπες σου αλλα εδω θα ειμαι να σου τα γραφω και να σου τα θυμιζω ειπαμε εισαι ο μεγαλυτερος μπαγλαμας σε αυτο το παιχνιδι.

για τον 28 δηλαδη μας λες πως ειναι ψεματα ?

-και τον τασκι(και για αυτον λενε πως σε ελεγε νουμπα με την παρεα του και πως εφαγες μπαν επιτηδες γιατι φοβουσουνα και ντρεποσουνα μην φας πυξιδα απο αυτους)

ξεκαθαρα θελω να πεις, ειναι ψεματα?
για τον 35 εχω να σου γραψω αρκετα οσο για το ποιος ειναι σοβαρος και αν μου τα λενε σοβαροι μην σε νοιαζει εσυ να πιστευεις πως εσυ εισαι παιχταρας

35 ησουν σε μια φυλη ασυμαντη την dxl εσυ και η κλικα σου (ξερεις εσυ)
καποια στιγμη σου δινουνε προνομια και σε κανουνε υπευθυνο πλανων επιθετικων κλπ
σε καποια φαση οπως εχεις κανει στους μισους κοσμους που εχεις παιξει τους πουλας
αρχιζεις και τους χτυπας εκμεταλευεσαι το γεγονος οτι ηξερες ποιοι ειναι επιθετικοι και αλλα στοιχεια ειπαμε ειναι μετριοι και νουμπαδες οι περισσοτεροι ,αλλα λιγο πριν σε διαλυσουνε αυτοι ,πας και γλυφεις και κλαιγεσαι στους ρεκ να σε μαζεψουνε
οι ρεκ για να κλεισουνε δευτερη υπειρο σε πηρανε σου βαλανε αμυνες σου στελνανε επιθετικα σε στοχους σου και κανανε και παραλληλα πλανα
και μετα εβγαινες εσυ και το επαιζες κοκκορακος πως κερδισες τους dxl μονος σου μετριουλη...

μετα βεβαια επειδη μια φορα εβρισες την στελιτσα ξερεις εσυ(επειδη σου εριξε χιλοπιτα) ηταν να σε πεταξουνε και να φανε
και αλλη μια φορα ακομη επειδη ξεσκιστικες να κανιβαλιζεις (αλλα σε λυπηθηκανε μεγαλος ανθρωπος λεγανε κριμα)
απο τα 400 + χωρια που ειχες τα 350 ηταν κανιβαλα και βαρβαρα ειτε ρεκ ειτε και οβ στο τελος που εννωθηκατε.
για τα πλανα θα σου πω πως αλλοι τα βγαζανε τωρα αν ειπες την γνωμη σου και εσυ σε κανενα τοτε που παιζατε 3/1 και οι αλλοι ξερανε πως το ειχανε χαμενο αλλα παιζανε για την τιμη τον οπλων δεν ξερω μπορει
αλλα πιστευω απλα σου ειπανε ναι ναι ενταξει οτι πεις εισαι παιχταρας (αυτα που λενε στα μικρα παιδια μην στραβωσουνε)
και για την ακριβεια αυτων που λεω προκαλω τον assasin of death που ηταν αρχηγος σου
και οποιονδηποτε αλλο που επαιξε σοβαρα στον 35 σε ηγετικη θεση κιολας να με διαψευσει

γατακι genlyn να λες ολα οπως εχουνε μην μου κρυβεσαι..
οσο για την ολυμπιακαρα ειναι ομαδαρα.τι σχεση εχει με τις αρλουμπες σου.
και εγω θα σου πω η cxc που λες δεν ειναι καλοι γιατι εχουνε κερδισει τοσους κοσμους κουτο ε κουτο παιδακι...

υ.γ
για την πιεση η σωματικη ασκηση βοηθα...
κουκουρουκου..yolo και ντιρλαντα μαζί είσαι , τι λες βρε ανημέρωτε, αρλούμπες συνέχεια? ποοο έλεος είσαι τραγικός τελικά, τι δεν καταλαβένεις,
σου απάντησα σε όλα, δεν διαβάζεις?
αν είναι ψεματα αν πάτησα διαγραφή στον 28 να μην με πάνε πυξίδα οι aje?
ΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
ΧΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ΡΕ ΤΕΝΕΚΕ ρεζίλη των φυλετικών άσχετε και κορόϊδο θα σου απαντήσω γιατί νόμιζα για πλάκα το έγραφες και σε απάντησα σε άλλα ποιο σοβαρά.
οι aje όταν έφαγα μπαν είχε και αυτό όχι όλη την 55 και χτυποιόταν με βικινγκ δεν θυμάμε αν ο κουβάτσος και η παρέα του πουλήσανε τους βικινγ τότε η μετά το μπαν , αν ήταν μετά το μπαν που τους πουλήσανε τότε οι βίκινγκ είχε όλη την 45 και την μισή 55, ενώ είμασταν σε σ.ε. με τους βίκινγκ αυτούς ήταν που φωβόμουν λόγο του 23 που γίνανε και εκεί απίστευτα.
ROFIUS εδω μπορεις να απαντήσεις αν στον 23 μάλωσα με τον giorgen για ανοησία του (που ΄σας έβαζε συνέχεια ο πρωταθλητής σε λόγια)
άρα στον 28 αυτόυς είχα για κίνδυνο και με αυτούς είχαμε ψιλο αντιπαραθέσεις αν και σ.ε. για το ποσο θα είμουν μέσα στην 55(λόγο θέσης της φυλής μου, που μας έβγαλε το παιχνιδι στον σταυρό).
AJE για εμένα δεν υπήρχε τενεκέ, και εγώ πολεμούσα με τον greg στην 44 και 54.... ΚΑΜΟΙΑ ΟΜΩΣ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ aje εγω...
μόνο στο τέλος επειδή ο κουβάτσος έκανε τον κόσμο άνω κάτω την ομάδα του την στείλαμε αρκετά επιθετικά να τους κάνουμε ζημιά επειδή ούτος η άλλος τα παρατούσαμε....
ΑΣΧΕΤΕ με aje δεν ειχα τίποτα
ρε φώσκολε , σενάρια επιστημονικής φαντασίας λες συνέχεια δεν βαρέθηκες να λες αρλούμπες? σου είπα το προνόμιο αυτό το έχει ο βουβουζέλα μην προσπαθεις να γίνεις χειρότερος του
ΧΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D
για 35 πάλι είσαι κουκουρούκου
μας πετάξανε απο την φυλή δεν φύγαμε, και μάλιστα τον βασίλη του είχα πει μην κάνει ανόητες κινήσεις.
με βρίζανε λέγανε κάθε παπαριά που μπορεί να πει κάθε άσχετος, μετα??????????
κλάμα, μετά απο όλα μπήκα σε κλίση με τον βασίλη, η απάντηση του....στο γιατί ρε βασίλη έκανες κάτι τέτοιο? μου είπε δεν σας θέλανε 15 άτομα, και διάλεξες αυτούς? του είπα,
ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΡΕ ΔΗΜΗΤΡΗ χαχχαχαχ
κατάλαβες τενεκέ?
και δεν πήρα προνόμια πλάνου επιθέσεων μόνο σαν συναρχηγός θα έπαιζα ενεργα(μια που μπηκαμε για πρέμιουμ)
στην αρχή όλα καλά αλλά μετά καλοθελητές να χαλάσουν μια φυλή.. πολλοί...
μάλιστα έβαλα την μαύρα να κανονίσει να πει τον βασίλη να μπούμε σκυπε να μιλήσουμε .... ο βασίλης δεν το έκανε...
δεν φαντάζεσε τι γέλιο κάναμε με τα παιδια χαχαχαχαχχαχα
λοιπόν να συνεχίσω και στα άλλα
πρώτα δεν μας άφησαν να χτυπήσουμε πριν περάσουν 30 μέρες οι διαχειρηστές, αλλά και αυτοί έπρεπε να μην μπορούν(το κάνανε και μετα το μετανοιώσανε)
δηλαδή 4 άτομα είχαν δικαίωμα να χτυπήσουν πρώτοι αυτοί (που μας πετάξανε απο την φυλή έτσι!!!!!!) αλλά όποιος έστελνε επίθεση έχανε το χωριό του αμέσως
σε 4 μέρες που τελείωσαν οι 30 μέρες ασηλία τους είχαμε είδη πάρει τα κολιτά χωριά(ήταν και ανόητοι..) και σε μια εβδομάδα δεν υπήρχε επιθετικό σε απόσταση 8 ωρων
ΑΣΧΕΤΕ
μπηκαμε στους ο.β. πρώτα να πάρουμε άμυνες η έστω φανάρια.. ότι άμυνες είδες εσυ είδα και εγώ, το ίδιο μετά με τους ρεκ μπηκαμε εκει γιατί ότι και να λέμε σε μια ήπειρο και μέσα στον πυρίνα σου θέλεις να έχεις τουλάχιστον 1-2 στακαρίσμενα χωριά να μην τρως κάψιμο ...
άμυνες τις πλάκας σε 1 χωριο μονο στον τετο, τι μου λες βρε ΑΜΠΑΛΕ που ακους και τι σου λένε?
οι ρεκ βρήκαν σακατεμένους τους dix τους κάναμε μονο 30 μπακ τιμε, και τους πήραμε πάνω απο 12 χωριά μόνο στην αρχή, πότε θα μας πέρνανε τα χωριά ? μετά?
μέχρι και παίκτη με φανάρι και 3 χωριά τον στείλαμε πυξίδα.
εσύ γιατί λες οι ρεκ με βάλανε υπεύθηνο σε πλάνα?
έτσι πάει ένας παίκτης σε φυλή επειδή δεν κάνει τίποτα και τον σώζουν οι άλλοι?
ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ΡΕ θα με σκασεις απο τα γέλια
το τι κάναμε στον 35 σε μια ήπειρο ολόκλυρη φυλή τα κάνει ,ασχετε.
για την στελίτσα...
εγω δεν ήθελα να πάει πυξίδα ΑΣΧΕΤΕ γιατί με παρακάλαγε ο Mitsosr1 να μην την φάμε λόγο ότι ο ΟΜΗΡΟΣ ηταν γκαυλομένος για αυτήν, σπύρος τότε που ήξερα την στέλα δεν υπήρχε και με την στέλα και τον αντώνη μπαίναμε σε κλίσεις και μας έβαζε και βιντεοκ΄λίση αυτή για να καταλάβεις πόσο μας ήξερε, το ότι μετά έγινε ότι έγινε και δεν την ήθελα ήταν επειδή και αυτή(σαν αρχηγός άλλης φυλής) ενω έιμασταν παρέα στον κ35 όταν την ρώτησα αν μας χτυπησει είπε "και βεβαια δημήτρη" εγώ την ρώτησα γιατί είχα αρκετους απο την φυλή της(αδιαβαστοι πήγαν όλοι), ποιο πολύ μιλησα μαζί της όχι γιατί φωβόμουν αλλά γιατί ειμασταν παρέα.
ΑΣΧΕΤΕ
αν πούλησα φυλή?
ΑΝΟΗΤΕ ,ΑΣΧΕΤΕ ΝΟΥΜΠΑ ποτέ δεν πούλησα αλλιως θα τους πουλούσα τους ρεκ όταν μου το ζήτησαν φίλοι να πάω με τον αντρεα και την παρέα του, ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ επειδη δεν πουλάω φυλλές ΤΕΝΕΚΕ
το κάνω αλλά όταν το κάνω μάθε και τι μου κάνανε αυτοί που τους πουλησα(πχ πρωταθλητής) ....
ΑΣΧΕΤΕ
τα πλάνα άλλοι τα βγάζανε με τους dix τους τελειωμένους, έτσι? μην λέμε και ότι θέλουμε?
πλάνα ποιος να έκανε? ο όμηρος? ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ καλόοοο
το βασικό και αν χρειαζόταν και άλλο η άλλα ΕΜΕΝΑ ΒΑΖΑΝΕ να το κάνω ΑΣΧΕΤΕ
και ΕΓΙΝΕ ακριβως οπως τους ειπα....
ΑΚΡΙΒΩΣ
ΡΩΤΑ ΣΩΣΤΑ ΑΤΟΜΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ μην γινεσαι σεναριογράφος μην γίνεσαι παραμυθάς...
θα σου πω για 35 ποιον να ρωτήσεις
mitsosr1
αυτόν να καταλάβεις μερικά.
για 28 ρώτα τον
aggelodelta που είμασταν και σύμμαχοι
και τον ηλία promanager
δεν σου λέω για νταβίντζι γιατί λες είναι προϊδεασμένος με εμένα...
και για όποιον κόσμο θέλεις σοβαρές και όχι κουκουρούκου απαντήσεις θα με ρωτας και θα σου λέω ποιον να μιλάς να σου πεί.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34860

Καλα αν ειναι δυνατον ,ποσο οτι να ναι εισαι ρε ,γιατι ζοριζεσαι ετσι λες και σου κλεψανε την γυναικα.

Αρχικα θα επρεπε να ντρεπεσαι που μιλας ασχημα για ανθρωπους οι οποιοι οχι μονο δεν σου κανανε κατι ,αλλα σε βοηθησανε κιολας


Για τον 28 ρε χαιβανι μην κραζεις εμενα στο τασκι πες τα η παρεα του τα λεει.συμπαιχτες ειστε γιατι δεν τα λετε?

”Υπο τον φοβο μην σε ξευτιλισουνε την εκανες με ελαφρα πηδηματακια”

Αυτα λεγανε

να σου πω την αληθεια δεν ξερω τι ακριβως εγινε και πως εγινε οτι ακουσα σου λεω, απλα αυτοι κερδισανε τον κοσμο κατι θα ξερουνε


για τον 35 σου ειπα πρεπει να ντρεπεσαι ,εχεις παιξει τοσους κοσμους μονο με αυτους εκλεισες και μιλας ετσι.
Ποσο πιο χαμηλα θα πεσεις
Στην αρχη υποκριτακο εφαγες πορτα απο ρεκ,μετα απο καποιες μερες σε πηρανε δεν θελω να πω ποιο ατομο μεσολαβησε να σε παρουνε.
Γονυπετής παρακαλαγες να σε μαζεψουνε ,σαν κανα αδεσποτο εκανες.γκρεμισμενος και ετοιμος για πυξιδα ησουνα ,οπως και στον 36.Και αμυνες σου στειλανε και στακαρισμενα χωρια ειχες και πορους σου στελνανε να κοβεις νομισματα και αριστοκρατες,και επιθετικα στελνανε για εσενα.
και για τα λοιμα την κλικα σου τα ιδια κανανε (αυτους που σερνεις σε καθε κοσμο τα παρατανε στο μηνα και τους κανιβαλιζεις)
Και βγαινεις τωρα και μιλας ετσι εισαι τουλαχιστον αχαριστος.
Η ρεκ μπορει μην ειναι καποια τρομερη και σπουδαια φυλη αλλα επρεπε να μιλας με σεβασμο μην φτυνεις εκει που εγλυφες.

Οσο αν σε θελανε ο αντρεας και η παρεα του ,αυτοι εχουνε τοσο καιρο που σε κραζουνε.
Μπορει και να σε θελανε να τους πουλησεις τους ρεκ αλλα εισαι σιγουρος πως δεν θα σε τρωγανε μετα.καλα εκανες και εκατσες στα αυγα σου.


Οσο και να μην το παραδεχεσαι σε τζουζει,γιατι ολα αυτα γιατι ειναι αληθειες.

Μια ζωη καρναβαλος εισαι
Πανε καμια βολτα μερες που ειναι και σκεψου τι κοτσανες λες και κανεις

Αα σου βρηκα και τι να φορεσεις ρε συ
Δες θα σου πανε τελεια
C-70954.jpg
C-71098.jpg

url
 

DeletedUser30832

Οντως στον 28 οι Σος ηταν στο σταυρο κ τους βαραγαν οι ERGA
Κ ο genlyn δεν τα πηγαινε καλα με τον αρχηγο μας τον jorgen λογω κ23 κ φοβοταν μην τον βαρεσουμε αλλα ειχαμε σ.ε λογω των Χρωματων του ΑγγελουΔελτα που ηθελε να παμε μαζι εναντιον του Νοτου
Οντως βαρεσαν τον Κουβατσο μαζι με τα χρωματα που νομιζω ειχαν ενωθει τοτε
Οντως οι AJE ελεγαν διαφορα για Genlyn & SOS οπως κ αλλοι ... αλλα ουτως ή αλλως σε συζητησεις πολλα λεγονται για ολους
Για το μπαν δεν θυμαμαι
 

DeletedUser17028

Οντως στον 28 οι Σος ηταν στο σταυρο κ τους βαραγαν οι ERGA
Κ ο genlyn δεν τα πηγαινε καλα με τον αρχηγο μας τον jorgen λογω κ23 αλλα ειχαμε σ.ε λογω των Χρωματων του ΑγγελουΔελτα
Οντως βαρεσαν τον Κουβατσο μαζι με τα χρωματα που νομιζω ειχαν ενωθει
Για το μπαν δεν θυμαμαι
ακριβως, πες τον καρνάβαλο να μην λέει τις παπαριές που του λένε
με τους erga ειχα πόλεμο και εσας είχα σαν επόμενους αντιπάλους αν πηγέναμε καλά.
ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ Η AJE
malcom είσαι σου είπα τραγικός. λες πράγματα σου απαντάω και με λες ψεύτη, ξέρω ζο΄ρίζεσαι πολύ αλλά τι να κάνω , πες μου αν δεν αντέχεις άλλο αλήθεια να σταματήσω η να αρχίσω να λέω ναι σε ότι λες
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
και τι είπες? με κατήγορείς για πράγματα που είπαν ΑΛΛΟΙ ρε ακους γιατι με κατηγορείς?
οι άλλοι προφανός και ζηλεύουν τις παικτηκές μου ικανότητες και απο ζήλια λένε ότι λένε ****ύλι :eek:
χαχχαχαχαχχα
ακου και το άλλο , εκεινοι απο τον 35 που σου λένε ΄διάφορα να τους πεις να μην λένε παπαριές, αυτοί έπρεπε να με έχουν υποχρέωση.
να σου πω ποιος έκλεισε εκεινο τον κόσμο, όΧι τα λοιμά που χαμπάρι δεν έχουν απο φυλετικές ούτε τσίπα(θα σου δωσω και γι αυτο αποδείξεις)
τον κόσμο τον έκλεισε ο mitsosr1 καθαρά αυτός, ο όμηρος μηνα δεν θα πήγενε ο άσχετος, στα λέω επειδή ξέρω πολύ περισσότερα απο ότι ξέρεις και ούτε ο όμηρος και το σηναφι που τον υποστοιρήζει τα ξέρει.
αν δεν ήταν ο mitsosr1 δεν θα έπαιζα στους ρεκ και δεν θα συνεχιζα , δεν θα είχ φυλή οπότε και θα έπαιζα πολυ΄καλυτερα στον 36 με όλο τον χρονο για την δικη μου φυλή, και όποιος παίζει φυλετικές ξέρει τι σημένη να έχεις 1 απο τους μεγαλύτερους λογασιασμους σε έναν κόσμο και να παίζεις και σε άλλο ... και χωρίς co player
γκαγκα ασχετε?
ο ομηρος καλά θα είναι να κοιτάει τι κάνει ακόμη και σε κολητούς του(μιχάλης σταυρομένος) και μετά να μιλαει για άλλους...
μάθε μερικά ασχετε.
στο είπα ξέρεις πράγματα αλλά ακριβώς τα αντίθετα, πάρτο αλλιώς σε χαλάει
;)
και να καταλάβεις ΑΣΧΕΤΕ ο genlyn δεν παρακαλάει, ξέρω τόσο πολυ το παιχνιδι που δεν είμαι παπάρας να παρακαλέσω, δεν μου πάει το παιχνιδι το σταματάω.
αν έκλεισα κόσμο? χαχχαχαχαχ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
και αν ηθελα έκλεινα πάνω απο 6 κόσμους, στα είπα..
αν δεν διαβάζεις ότι γράφω εσυ χάνεις.
θα κάνω ένα θέμα μονο με genlyn αν θέλεις να μάθεις μερικά....τις επόμενες μέρες, για να δεις τι πάει να πει παίξιμο, καμοιά σχέση με ότι φαντάζεσε, σαν να βλέπεις τον μέσι να παίζει μπάλα
;)
και κάτι τελευταίο, τον genlyn ton παρακαλάνε και κλάιγονται, και γι αυτό θα κάνω ένα θέμα,να δεις ποιοι είναι αυτοί που κατηγοράνε και γιατι το κάνουν, άλωστε έχεις δει (η δεν είδες) εδω τι κάνανε οι aje και ο αντρέας
ΤΡΑΓΙΚΟΙ
2 πυξιδες και λέγανε ότι παπαριά θέλεις να ακούσεις, εγώ αν είμουν το καπελάκι μου στραβά και άντε για, τι να πω αν έχω φυλή και με πέρνει παραμάζωμα ο άλλος?
σε εμένα αυτό δεν έγινε, το όταν κάποιος που δεν έχει χρόνο τα παρατάει ,λογικό δεν είναι?
όποιος πραγματικά παίζει φυλετικές καταλαβαίνει τι λέω, ΕΣΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΥΤΟ malcom
και μερικοι σαν εσένα.
στα καρναβάλια να πας εσυ γιατί ότι ε΄χεις πει είναι κουβέντες άλλου και μάλιστα ατόμων που κανεις δεν τους δείνει σημασία στις φυλετικές, οπότε τι να μας πεις μαλκομ?
υ.γ.
ουτε άμυνες ούτε πόρους πηρα απο τους ρεκ
ΑΣΧΕΤΕ
και ειχαμε κανονισει να στειλουν επιθετικά....αλλά όσο τα βλέπεις να χτυπάνε εσυ άλλο τόσο τα βλέπω εγω
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
υ.γ.2
εσυ λόγο που το ανέφερες πρέπει ναντυθεις "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΑΛΛΟΙ"
:D:D:D:D:D:D:D:D+

10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34860

ακριβως, πες τον καρνάβαλο να μην λέει τις παπαριές που του λένε
με τους erga ειχα πόλεμο και εσας είχα σαν επόμενους αντιπάλους αν πηγέναμε καλά.
ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ Η AJE
malcom είσαι σου είπα τραγικός. λες πράγματα σου απαντάω και με λες ψεύτη, ξέρω ζο΄ρίζεσαι πολύ αλλά τι να κάνω , πες μου αν δεν αντέχεις άλλο αλήθεια να σταματήσω η να αρχίσω να λέω ναι σε ότι λες
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
και τι είπες? με κατήγορείς για πράγματα που είπαν ΑΛΛΟΙ ρε ακους γιατι με κατηγορείς?
οι άλλοι προφανός και ζηλεύουν τις παικτηκές μου ικανότητες και απο ζήλια λένε ότι λένε ****ύλι :eek:
χαχχαχαχαχχα
ακου και το άλλο , εκεινοι απο τον 35 που σου λένε ΄διάφορα να τους πεις να μην λένε παπαριές, αυτοί έπρεπε να με έχουν υποχρέωση.
να σου πω ποιος έκλεισε εκεινο τον κόσμο, όΧι τα λοιμά που χαμπάρι δεν έχουν απο φυλετικές ούτε τσίπα(θα σου δωσω και γι αυτο αποδείξεις)
τον κόσμο τον έκλεισε ο mitsosr1 καθαρά αυτός, ο όμηρος μηνα δεν θα πήγενε ο άσχετος, στα λέω επειδή ξέρω πολύ περισσότερα απο ότι ξέρεις και ούτε ο όμηρος και το σηναφι που τον υποστοιρήζει τα ξέρει.
αν δεν ήταν ο mitsosr1 δεν θα έπαιζα στους ρεκ και δεν θα συνεχιζα , δεν θα είχ φυλή οπότε και θα έπαιζα πολυ΄καλυτερα στον 36 με όλο τον χρονο για την δικη μου φυλή, και όποιος παίζει φυλετικές ξέρει τι σημένη να έχεις 1 απο τους μεγαλύτερους λογασιασμους σε έναν κόσμο και να παίζεις και σε άλλο ... και χωρίς co player
γκαγκα ασχετε?
ο ομηρος καλά θα είναι να κοιτάει τι κάνει ακόμη και σε κολητούς του(μιχάλης σταυρομένος) και μετά να μιλαει για άλλους...
μάθε μερικά ασχετε.
στο είπα ξέρεις πράγματα αλλά ακριβώς τα αντίθετα, πάρτο αλλιώς σε χαλάει
;)
και να καταλάβεις ΑΣΧΕΤΕ ο genlyn δεν παρακαλάει, ξέρω τόσο πολυ το παιχνιδι που δεν είμαι παπάρας να παρακαλέσω, δεν μου πάει το παιχνιδι το σταματάω.
αν έκλεισα κόσμο? χαχχαχαχαχ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
και αν ηθελα έκλεινα πάνω απο 6 κόσμους, στα είπα..
αν δεν διαβάζεις ότι γράφω εσυ χάνεις.
θα κάνω ένα θέμα μονο με genlyn αν θέλεις να μάθεις μερικά....τις επόμενες μέρες, για να δεις τι πάει να πει παίξιμο, καμοιά σχέση με ότι φαντάζεσε, σαν να βλέπεις τον μέσι να παίζει μπάλα
;)
και κάτι τελευταίο, τον genlyn ton παρακαλάνε και κλάιγονται, και γι αυτό θα κάνω ένα θέμα,να δεις ποιοι είναι αυτοί που κατηγοράνε και γιατι το κάνουν, άλωστε έχεις δει (η δεν είδες) εδω τι κάνανε οι aje και ο αντρέας
ΤΡΑΓΙΚΟΙ
2 πυξιδες και λέγανε ότι παπαριά θέλεις να ακούσεις, εγώ αν είμουν το καπελάκι μου στραβά και άντε για, τι να πω αν έχω φυλή και με πέρνει παραμάζωμα ο άλλος?
σε εμένα αυτό δεν έγινε, το όταν κάποιος που δεν έχει χρόνο τα παρατάει ,λογικό δεν είναι?
όποιος πραγματικά παίζει φυλετικές καταλαβαίνει τι λέω, ΕΣΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΥΤΟ malcom
και μερικοι σαν εσένα.
στα καρναβάλια να πας εσυ γιατί ότι ε΄χεις πει είναι κουβέντες άλλου και μάλιστα ατόμων που κανεις δεν τους δείνει σημασία στις φυλετικές, οπότε τι να μας πεις μαλκομ?
υ.γ.
ουτε άμυνες ούτε πόρους πηρα απο τους ρεκ
ΑΣΧΕΤΕ
και ειχαμε κανονισει να στειλουν επιθετικά....αλλά όσο τα βλέπεις να χτυπάνε εσυ άλλο τόσο τα βλέπω εγω
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
υ.γ.2
εσυ λόγο που το ανέφερες πρέπει ναντυθεις "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΑΛΛΟΙ"
:D:D:D:D:D:D:D:D


παλι μου εφτιαξες το κεφι
το ξερεις πως οσο γραφεις εκτιθεσε περισσοτερο

να κανεις το θεμα με το ονομα σου ρε τσακαλε να γελασει και το παρδαλο κατσικι,θα το επισκεφτομαι να γελαω οταν βαριεμε

εχω παρα πολλα να πω ακομη μην μασας...

σου δινω χρονο να το σκεφτεις τι εκανες στον κ37 ζουζουνιαρικο αγορι??
εεε

θα παω για ποτακι βαλε τη στολη που σου εβαλα για να σε αναγνωρισω θα εχει κοσμο.

μαντεψε πως το λενε τον βασιλια καρναβαλο φετος?


GENLYN και θα τον καψουνε αυριο το μεσανυχτα
 

DeletedUser17028

ρε νούμερο πάλι τι έγραψες? για τον 37 σου είπα, όταν τον πα΄τησα διαγραφή έιμουν μέσα στην 3άδα του κόσμου(αλλά πολύ νωρίς ακόμη, δεν είχε κανεις ούτε ακαδημία).
ο λόγος ήταν , στον 36 άσχετε, τρέχαμε με 3 παιδιά την φυλή,ο ένας ήθελε να κάνουμε και φυλή στον 37 , έτσι μπήκα να την τ΄ρεξουμε και εκεινη μαζί, αλλά όταν τα παρατήσανε στον 36 και 37 τότε πάτησα διαγραφή και εγω, λόγικό δεν είναι?
να παίζω σαν πρώτος στον 35 και να βγάζω εγω τα καλα πλάνα..... 36 να μας χτυπάει 44 και 45 μαζί (λεπτωμέριες είπα σε άλλα ποστ, αν ξέχασες ψάξε να τα βρεις)
και 37 να τον τρέχω να είμαστε δυνατοί... όταν μένεις μόνος απλά δεν υπάρχει χρόνος...ΕΙΠΑΜΕ οποιος παίζει φυλετικές ξέρει τι σημένη αυτό
και στον λογαριασμό μου να παίζω χωρίς κο πλέϊ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΣΗΜΕΝΗ
 

DeletedUser34860

στον 37 δεν εφαγες πυξιδα με την πιεντρα?
36 τι 3 ατομα κ και ασυναρτησιες μου λες, εβαλες παλι το συρφετο απο τα λοιμα που κουβουλας και φυγατε κλαμενοι απο τους ντουμ .
35 ειπαμε σε λυπηθηκε ο φιλος σου και σε εβαλες και εκει για πυξιδα ησουνα.
να λες ευχαριστω και οχι να τους βριζεις τους ανθρωπους...
εγω ειμαι ο νουμπας αλλα εσυ δεν ξερεις απο φυλετικες απο ψεμα και παπατζιλικια πρωτος εισαι στα αλλα υστερεις
 

DeletedUser17028

στον 37 δεν εφαγες πυξιδα με την πιεντρα?
36 τι 3 ατομα κ και ασυναρτησιες μου λες, εβαλες παλι το συρφετο απο τα λοιμα που κουβουλας και φυγατε κλαμενοι απο τους ντουμ .
35 ειπαμε σε λυπηθηκε ο φιλος σου και σε εβαλες και εκει για πυξιδα ησουνα.
να λες ευχαριστω και οχι να τους βριζεις τους ανθρωπους...
εγω ειμαι ο νουμπας αλλα εσυ δεν ξερεις απο φυλετικες απο ψεμα και παπατζιλικια πρωτος εισαι στα αλλα υστερεις
aaaaa
καλά σε λέω καρναβάλη και κουκουρούκου
37 ξεκίνησα τον κόσμο απο την αρχή σαν genlyn , μετά απο πολύ καιρό ξεκίνησα στον 37 με την πιεντρα , ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΠΥΞΙΔΑ
ρωτα τον σπυρίδη τι έγινε και τα παράτησε η ίδια η αναστασία ... ΟΧΙ ΕΓΩ , εγώ της έλεγα να συνεχίσουμε, ο σπυρίδης ο νίκος μας ήθελε στην φυλή του
κουκουρουκου και ντιρλαντα είπαμε είσαι
σου είπα και για τον 35 μην λες χαϊβανιες, αν δεν είμασταν καλή φυλή ο king silva δεν θα ερχόταν με εμας , ενω προσπαθησε 2 φορες να πάρει χωριά μας και έφαγε τα μούτρα του
εκτός απο άσχετος είσαι και ρεζήλι μαζί.
είπαμε θεος να τα βάλω με 2 ηπείρους και μόνος να τρέχω φυλή δεν είμαι, αλλά την άκρη πάλι θα την έβρησκα ΄'οπως εδώ,ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΔΩ?
ΆΣΧΕΤΕ?
πολλοί λέγανε πολλά αλλά?????????????
πάλι στην 10 άδα είμαι ... τυχαίο δεν νομίζω....
ασχετε
και σου είπα εμένα δεν με λυπάτε κανείς, αν δεν με θέλει κάποιος σε φυλή μαζί του... το καπελάκι μου στραβά και κόσμοι..... οοοοοοο
θα βγαίνουν συνέχεια.
αν δεν λες ΄ποιος σου λέει τι σου είπα εκτήθεσε, να του στέλνεις πεσκέσια τις απαντήσεις συγκεκριμένα...
κατάλαβες κύριε "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΑΛΛΟΣ?"
ΧΑΧΧΑΧΑ
ετσι σε λέω απο τώρα
 

DeletedUser34860

ντρεπεσαι αγορι μου ,ντρεπεσαι και ζοριζεσε για αυτο γουσταρω να σε βγαζω ψευτη συνεχεια και παρα πολυ κοσμος και μου λεει ποσο ξεφτιλα,δεν φανταζεσαι τι γινετε ,μου λενε παιδια απο την σολ πως καλα σε κανω και σε κραζω γιατι τους εχεις πρηξει και κουρασει με τις αρλουμπες σου ακομη και παλιοι φιλοι σου μου τα λενε.

αστα αγορι μου η καταντια σου δεν εχει ορια....
εισαι ο μεγαλυτερος περιγελος στην ιστορια των φυλετικων
 
Κορυφή