ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΑΖΟΥΑΛ 2

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser997
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser997

καλησπερα σε ολους σας.

λοιπον μπηκα στην διαδικασια να σας δωσω την ευκαιρια να γελασετε λιγακι με αυτο που εγινε προχτες κ εντελει μεχρι κ σημερα. παιζω 10 χχρονια φυλετικες. πριν ακομα ξεκινησουν οι ελληνικοι σερβερς. αλλα αυτο το πραγμα πραγματικα δεν το εχω συναντισει πουθενα.

ο λογος για τον constantinople333 16 θεση στην καταταξη.
http://prnt.sc/e8bzqk
http://prnt.sc/e8c1to

υπαρχουν πολλες ακομα αλλα βαριεμε να στις βαλω . παρτε μοναχα μια ιδεα.

ο τυπος με λιγα λογια εχει 45 χωρια τα οποια ειναι ΟΛΑ ΑΔΕΙΑ απο στρατο. στις κατασκοποιες που εκανα δεν ειχε ουτε ενα δορυ παρα μοναχα στο κεντρικο του χωριο 250 τσεκουρια , 700 λευκα , 7 αριστους κ εναν παλατιν. ολα τα υπολοιπα ειναι τελειος αδεια.

αποφασισαμε με ενα παλικαρι να τον βαρεσουμε απο μια αποσταση 40 - 52 ωρων. εγω χτυπησα 3 χωρια του κ ο φιλος ενα.
το αποτελεσμα ? να του παρουμε μοναχα το ενα. γτ η φυλη του αλλα κ τα τσακαλια με την οποια εχουν συμαχια των γεμισαν απιστευτα με αμυνες.

συμπερασμα κ θελω αν μπορειτε να μου πειτε πραγματικα την γνωμη σας αν ειχατε εναν τετοιο τυπο στην δικη σας φυλη τη θα κανατε ?

υ.γ. ενα μην που ημουν στον ιερο λοχο ο τυπο απλα ειχε βαλει μοναχα ενα ποστ κ οπου ελεγε δεχομε επιθεση. τιποτα αλλο.
συνολικα κ βαση χωριων αυτος το μονο που εκανε τοσο καιρο ταν να κοβει νομισματα. εχει κοψει απο εναν υπολογισμο 1200+ νομισματα . καθετε δλδ απο την 01/12/16 κ κοβει μονο νομισματα. χαχαχα ελεοςςςςςςς..... κ η πιο πλακα ειναι πως εκατσε ο θεος κ χαλασε 20e πρεμιουμ για να ανεωασει σε 4 χωρια τειχος απο το 10 στο 20. χαχαχαχα ημαρτοννν...

αυτα. ελπιζω να μην σας κουρασα απλα ρε φιλε ημαρτοννννννννννννννννννννν...... τοσο τελειος για τον πεο ? εγω αν ηταν στην φυλη μου θα τον ειχα τελιωσει με τα μελοι μου. δλδ οτι ναναι μερικοι.

10 πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

ετοιμάσου να νιώσεις την κατάρα των Πουλιμάδων τσόγλανε

10 πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΨΟΓΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ...

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΜΠΟΞΕΡ!
 

DeletedUser34926

καποιοι φαγανε πολυ ξυλο γιατι ειχαν μεγαλη γλωσσα οσοι εκαναν την παπια εμειναν ήσυχοι.

μποξερ και ξυλοοοοο
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
μακραν απο τις καλυτερες φυλες του gr η μποξερ
κλεισιμο 39-44-καζουαλ 2 συγχαρητηρια!
 
Κορυφή