GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
stathaki ανοίγεις μπανάνα και είναι άδεια ρε μλκ...

Δεν πετυχαίνεις ΤΙΠΟΤΑ!!!!

Δεν είναι ο speeda αυτός...

:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser34581

ανθρωπος ειμαι μπερδεψα τα ατομα σσσσσσσσσσ
 

DeletedUser

Καποιοι μαλλον πονεσαν πολυ γιατι ειχανε συνηθισει να κανουν μονο εκεινοι στρατολογησεις.Και δεν εχετε αφησει και κανα βαρβαρο να αναπληρωσετε την χασουρα!

Αιντε ασχετα,πατατε διαγραφες,μην σπαταλαμε τσαμπα τον χρονο μας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ενταξει απλα γελαω . Δεν ξερω που να πρωτο δωσο οσκαρ πρωτου αντρικου ρολου με ολα τα νουμερα εδω περα .
Οι SOL λενε τους STOP ασχετους .
Οι STOP ειναι ασχετοι . (εξαιρουμενου μερικον ατομων)
Οι SOL λετε οτι οι STOP ξεκινησαν αυτον τον βρωμικο πολεμο με ρουφιανιες κτλπ.
Αλλα κανατε το ιδιο ακριβως πραγμα δηλαδη .
Οποτε ειστε και εσεισ ασχετοι ?
Συμπερασμα δικο σας γελαω απλα .
Καλα με κατι νουμερα σαν τον beyonder ετσι και αλλιως ειστε σκουπιδια . Παιζαμε μαζι στον 43 και εκει πετουσε βλακεια στο skype για να φανει σημαντικος .
 

DeletedUser34867

παικταραδες σολ που εκλεισαν κοσμους και κοσμους νικησαν παικταραδες και παικταραδες για να νικησουν τους ασχετους ΣΤΟΠ οπως λενε χρειαστηκαν ρουφιανια.εμεις σαν ΣΤΟΠ μονο περηφανοι νιωθουμε.Εσεις στα αληθεια πως νιωθεται;
 

DeletedUser25720

παικταραδες σολ που εκλεισαν κοσμους και κοσμους νικησαν παικταραδες και παικταραδες για να νικησουν τους ασχετους ΣΤΟΠ οπως λενε χρειαστηκαν ρουφιανια.εμεις σαν ΣΤΟΠ μονο περηφανοι νιωθουμε.Εσεις στα αληθεια πως νιωθεται;

Όλα κομπλε. Ευχαριστουμε για το ενδιαφέρον.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ειναι το λιγοτερο τραγικο να μιλατε για ρουφιανια που μεχρι και τωρα εχετε τον ρουφιανο στο ρουμ μας και ζηταει κλησεις το ζωαδι

Οπως ειπαμε ξεκινησατε υπουλα με τις αμυνες συνεχισαμε με την κυρηξη πολεμου ειχατε φυτευτο ρουφιανο και σας το γυρισαμε με τον χειροτερο τροπο
Ομως το πιο αστειο απολα ειναι πως τοσες μερες πιστευατε οτι εχετε τον ελεγχο με τον ρουφιανο και θα το γυρισετε και γινατε και εριστικοι εδω,αλλα οσο μοσχαρι αγραμματο ειναι αυτος αλλο τοσο ασχετοι ειστε εσεις

ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ
 

DeletedUser

Στοπιτες,εσεις ξεκινησατε τον χορο της βρωμιας,οταν το κανατε εσεις ηταν στρατηγικη αλλα οταν το κανουμε εμεις ειμαστε η πιο βρωμικη φυλη του gr??
Να ειχατε τα κακαλα να χορευατε μαζι μας,στα κλουβια σας τωρα και μετρατε αντιστροφα.
 

DeletedUser34885

17087395151_4f85fd6560_o.jpg
 

DeletedUser34437

Παγκοσμια μερα της γυναικας σημερα?
Να ζησουν τα φουστανια της ΣΟΛ!
Αν μια τετοια φυλη θεωρειται "η καλυτερη" του ελληνικου σερβερ, τοτε τι να πω? Μπραβο σας?
Μην λετε τουλαχιστον ηλιθιοτητες οτι εμεις το αρχισαμε. Τους ρουφιανους τους βαλατε μες την φυλη μας πριν αρχισει καν ο πολεμος. Εχουμε και μια δοση IQ, δεν τα τρωμε τοσο ευκολα.
Και κατι ακομη. Για οσους υποτιμησαν εμενα: δεν ειχατε ποτε τα κοτσια να βαρεσετε το ακκ μου γιατι ξερατε οτι θα σας καναμε ρομπα. Και αν μπορειτε αποδειξτε το. Καταστρεψατε ενα κοσμο που οπως λεγατε θα αφηνε ιστορια. Οντως αφησε ιστορια, με την ρουφιανια σας.
Προς Odd Couple και Speeda, ντρεπομαι για εσας. Δικαιολογιες του τυπου το καναμε για εκδικηση για τον φιγκο ειναι απλα γελοιες. Μπραβο για την ανατροφη που σας δωσανε και λυπαμαι που υπαρχουν τετοια σκουπιδια εκει εξω.
Προς ολους τους ΣΟΛ, κραξτε ελευθερα, δεν προκειτε να απαντησω σε κανενα.
Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια. Αντε καημενοι γραψτε μου για τον 37 οτι ειμαι ανυπαρκτος. Καντε το!
Οσο ασχετος κι αν ειμαι για εσας, δεν τολμησατε ποτε να βαρεσετε. Φοβος!
Αυτο ειναι ενα συναισθημα που εμφυτευτηκε μεσα σας απο την παιδικη σας ηλικια. Τωρα νιωστε και την ντροπη!
Και ομως η νεμεσις δεν ηρθε για τους ΣΤΟΠ, αυτο ηταν η 2η σας ΥΒΡΙΣ.
Αν ειστε ετσι και στην ζωη σας, περιμενετε την ΝΕΜΕΣΙΣ.

Καλη συνεχεια σε ολους. Ευχαριστω τα παιδια της ΣΤΟΠ για την προσπαθεια που κατεβαλαν και ειδικα τον Ηλια.
Να ζησουν τα φουστανια, να σας χαιρονται οι γονεις σας καημενοι
 

DeletedUser31400

Ενταξει απλα γελαω . Δεν ξερω που να πρωτο δωσο οσκαρ πρωτου αντρικου ρολου με ολα τα νουμερα εδω περα .
Οι SOL λενε τους STOP ασχετους .
Οι STOP ειναι ασχετοι . (εξαιρουμενου μερικον ατομων)
Οι SOL λετε οτι οι STOP ξεκινησαν αυτον τον βρωμικο πολεμο με ρουφιανιες κτλπ.
Αλλα κανατε το ιδιο ακριβως πραγμα δηλαδη .
Οποτε ειστε και εσεισ ασχετοι ?
Συμπερασμα δικο σας γελαω απλα .
Καλα με κατι νουμερα σαν τον beyonder ετσι και αλλιως ειστε σκουπιδια . Παιζαμε μαζι στον 43 και εκει πετουσε βλακεια στο skype για να φανει σημαντικος .



ωραιος ο φιλος
 

DeletedUser17506

ROFIUS είσαι απλά ο καλύτερος εδώ μέσα!!!!
Keep posting
Xaxaxaxa

Μπορεί να πω και εγώ την γνώμη μου σήμερα αύριο αναλυτικά
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Παγκοσμια μερα της γυναικας σημερα?
Να ζησουν τα φουστανια της ΣΟΛ!
Αν μια τετοια φυλη θεωρειται "η καλυτερη" του ελληνικου σερβερ, τοτε τι να πω? Μπραβο σας?
Μην λετε τουλαχιστον ηλιθιοτητες οτι εμεις το αρχισαμε. Τους ρουφιανους τους βαλατε μες την φυλη μας πριν αρχισει καν ο πολεμος. Εχουμε και μια δοση IQ, δεν τα τρωμε τοσο ευκολα.
Και κατι ακομη. Για οσους υποτιμησαν εμενα: δεν ειχατε ποτε τα κοτσια να βαρεσετε το ακκ μου γιατι ξερατε οτι θα σας καναμε ρομπα. Και αν μπορειτε αποδειξτε το. Καταστρεψατε ενα κοσμο που οπως λεγατε θα αφηνε ιστορια. Οντως αφησε ιστορια, με την ρουφιανια σας.
Προς Odd Couple και Speeda, ντρεπομαι για εσας. Δικαιολογιες του τυπου το καναμε για εκδικηση για τον φιγκο ειναι απλα γελοιες. Μπραβο για την ανατροφη που σας δωσανε και λυπαμαι που υπαρχουν τετοια σκουπιδια εκει εξω.
Προς ολους τους ΣΟΛ, κραξτε ελευθερα, δεν προκειτε να απαντησω σε κανενα.
Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια. Αντε καημενοι γραψτε μου για τον 37 οτι ειμαι ανυπαρκτος. Καντε το!
Οσο ασχετος κι αν ειμαι για εσας, δεν τολμησατε ποτε να βαρεσετε. Φοβος!
Αυτο ειναι ενα συναισθημα που εμφυτευτηκε μεσα σας απο την παιδικη σας ηλικια. Τωρα νιωστε και την ντροπη!
Και ομως η νεμεσις δεν ηρθε για τους ΣΤΟΠ, αυτο ηταν η 2η σας ΥΒΡΙΣ.
Αν ειστε ετσι και στην ζωη σας, περιμενετε την ΝΕΜΕΣΙΣ.

Καλη συνεχεια σε ολους. Ευχαριστω τα παιδια της ΣΤΟΠ για την προσπαθεια που κατεβαλαν και ειδικα τον Ηλια.
Να ζησουν τα φουστανια, να σας χαιρονται οι γονεις σας καημενοι

Συγκινηση,μια δοση iq αν ειχες θα ειχες πηδηξει απο κανα γκρεμο να γλιτωσει η κοινωνια

λυπαμε τη μανουλα σου μονο,φανταζομαι θα περναει δυσκολα χρονια

καλη πυξιδα κλαψε λιγο ακομα θα γελασουμε οπως και αν εχει

ενα δωρακι για σενα αρχείο λήψης (6).jpg
 

DeletedUser26230

Ποσο θα ηθελα να μουν παρον στις κλησεις του ρουφιανου σας με τον κερας που του ελεγε ολες τις παραπληροφορησεις που του διναμε μεμονομενα.
Πεσατε στην ιδια σας την παγιδα, χασατε τον μπουσουλα και εχετε αρχισει την κλαψα προσπαθωντας να μας χτυπησετε στο φιλοτιμο.
Οτι εγινε σας αξιζε και με το παραπανω.
 

DeletedUser

Παγκοσμια μερα της γυναικας σημερα?
Να ζησουν τα φουστανια της ΣΟΛ!
Αν μια τετοια φυλη θεωρειται "η καλυτερη" του ελληνικου σερβερ, τοτε τι να πω? Μπραβο σας?
Μην λετε τουλαχιστον ηλιθιοτητες οτι εμεις το αρχισαμε. Τους ρουφιανους τους βαλατε μες την φυλη μας πριν αρχισει καν ο πολεμος. Εχουμε και μια δοση IQ, δεν τα τρωμε τοσο ευκολα.
Και κατι ακομη. Για οσους υποτιμησαν εμενα: δεν ειχατε ποτε τα κοτσια να βαρεσετε το ακκ μου γιατι ξερατε οτι θα σας καναμε ρομπα. Και αν μπορειτε αποδειξτε το. Καταστρεψατε ενα κοσμο που οπως λεγατε θα αφηνε ιστορια. Οντως αφησε ιστορια, με την ρουφιανια σας.
Προς Odd Couple και Speeda, ντρεπομαι για εσας. Δικαιολογιες του τυπου το καναμε για εκδικηση για τον φιγκο ειναι απλα γελοιες. Μπραβο για την ανατροφη που σας δωσανε και λυπαμαι που υπαρχουν τετοια σκουπιδια εκει εξω.
Προς ολους τους ΣΟΛ, κραξτε ελευθερα, δεν προκειτε να απαντησω σε κανενα.
Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια. Αντε καημενοι γραψτε μου για τον 37 οτι ειμαι ανυπαρκτος. Καντε το!
Οσο ασχετος κι αν ειμαι για εσας, δεν τολμησατε ποτε να βαρεσετε. Φοβος!
Αυτο ειναι ενα συναισθημα που εμφυτευτηκε μεσα σας απο την παιδικη σας ηλικια. Τωρα νιωστε και την ντροπη!
Και ομως η νεμεσις δεν ηρθε για τους ΣΤΟΠ, αυτο ηταν η 2η σας ΥΒΡΙΣ.
Αν ειστε ετσι και στην ζωη σας, περιμενετε την ΝΕΜΕΣΙΣ.

Καλη συνεχεια σε ολους. Ευχαριστω τα παιδια της ΣΤΟΠ για την προσπαθεια που κατεβαλαν και ειδικα τον Ηλια.
Να ζησουν τα φουστανια, να σας χαιρονται οι γονεις σας καημενοι

Λαζαρακο πονας και φταιει η ΣΟΛ.Ρουφιανους ειχατε,αμυνες σε αντιπαλους μας στελνατε οσο ακομα ημασταν συμμαχοι,για εσας η βρωμια ειναι στρατηγικη ενω για εμας οχι;
Οταν αποκτησεις μια σχετικη γνωση για το συγκεκριμενο παιχνιδι,θα καταλαβεις οτι τα θελατε και τα παθατε.

Και οσο για τον φοβο προς το ακκ σου μικρε ασχετουλη,δεν εισαι κανας παικταρας,πιο ενεργος απο τους ασχετους της φυλης σου εισαι.Και πιστευω ειναι μια λογικη στρατηγικη το να νομπλαρονται σε πλανα πρωτα οι ανενεργοι,και μετα οι ενεργοι.Και τον φοβο εσεις τον εχετε,γιατι μετα απο 2 πλανα απο μεριας μας και 2 στρατολογησεις,εχετε 500 χωρια παραπανω απο εμας,αλλα βλεπω οτι βρηκατε την ευκολη λυση των διαγραφων για να το παιξετε και θιγμενοι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή