GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33703

Ας ανοίξουμε και ένα θέμα σχετικό με τον κ42 .
Ο πόλεμος αποφασίστηκε να ξεκινήσει την 1η Μαρτίου μεταξύ των 2 φυλών SOL και STOP .

Ελπίζουμε σε έναν συναρπαστικό τελικό πόλεμο , εύχομαι στους μελλοντικούς μας εχθρούς καλή τύχη
και ας νικήσει ο καλύτερος ...

ΥΓ. Το παρών θέμα εμπεριέχει και μια δημοσκόπηση για το ποια πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια φυλή του κόσμου .

μπορεί να γίνει συζήτηση σε ρεαλιστικά πλαίσια, να παραθέσει ο καθένας τις απόψεις του μέχρι την έναρξη του πολέμου που θα ανεβαίνουν και τα στατιστικά του πολέμου .
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Χ με 2.70 απόδοση..Ριχτο πριν το κανουν φραγη
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Πιστευω θα ειναι ωραιος πολεμος επειδη σαν sol εχουμε αρκετα καλυτερο υλικο απο stop ομως οι εκεινοι εχουν και αυτοι αρκετους καλους παιχτες και σε συνδυασμο με τον αριθμο χωριων που εχουν πιστευω οτι αν το χειριστουν καλα θα ισσοροπιστει ο πολεμος τουλαχιστον στην αρχη. Απο κει και μετα θα δειξει τι θα γινει.

Ελπιζω βεβαια και παντα σε ενα ωραιο παιχνιδι με νικητη την SOL
 

DeletedUser34807

Μα καλα ρε νικολακη ρωτας ποιος καραρουφιανος θα κλεισει τον κοσμο; Μονο με νικολακηδες σαντοου ξερετε να παιζετε.
Ειστε αθλιοι ολοι σας θα επρεπε να ντρεπεστε
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Πολεμος με ξεκαθαρο φαβορι την STOP καθως θα εχει περιπου 1000 χωρια περισσοτερα απο την SOL οταν ξεκινησει ο πολεμος και με τις μεταγραφες που εκανε απο voodoo μειωσε την διαφορα παικτικου επιπεδου που ειχε. Επισης εχει δειξει απο την αρχη του κοσμου οτι αποτελει δεμενη φυλη και ομαδα οποτε μπορει να αντεξει στα εσωτερικα προβληματα που εχουν ολες οι φυλες.
Θα εδινα 70%-30% πιθανοτητες να κερδισει η STOP , ωστοσο η 3αδα Da viNci θα κανει για αλλη μια φορα την διαφορα για την SOL και θα σας διδαξει το παιχνιδι ΑΣΧΕΤΟΙ!
 

DeletedUser34479

Θα ειναι ενας πολυ δυνατος πολεμος με πολυ καλους αντιπαλους.. Καλη τυχη στους αντιπαλους καλες μαχες και να το ευχαριστηθουμε.. ας κερδισει ο καλυτερος ελπιζω στο τελος να ειμαστε εμεις STOP

Καλες μαχες σε ολους!
 

DeletedUser30832

Πολεμος με ξεκαθαρο φαβορι την STOP καθως θα εχει περιπου 1000 χωρια περισσοτερα απο την SOL οταν ξεκινησει ο πολεμος και με τις μεταγραφες που εκανε απο voodoo μειωσε την διαφορα παικτικου επιπεδου που ειχε. Επισης εχει δειξει απο την αρχη του κοσμου οτι αποτελει δεμενη φυλη και ομαδα οποτε μπορει να αντεξει στα εσωτερικα προβληματα που εχουν ολες οι φυλες.
Θα εδινα 70%-30% πιθανοτητες να κερδισει η STOP , ωστοσο η 3αδα Da viNci θα κανει για αλλη μια φορα την διαφορα για την SOL και θα σας διδαξει το παιχνιδι ΑΣΧΕΤΟΙ!

Η ψηφοφορια δινει οντως 70 - 30 αλλα αναποδα απ οτι λες ....

Θες να μας περασεις το τιτλο του φαβορι για να καταρευσουμε απο το αγχος ? :rolleyes:
 

DeletedUser5686

Θα εδινα 70%-30% πιθανοτητες να κερδισει η STOP , ωστοσο η 3αδα Da viNci θα κανει για αλλη μια φορα την διαφορα για την SOL και θα σας διδαξει το παιχνιδι ΑΣΧΕΤΟΙ!

Aυτό το ακούμε από το Σεμπτεβριο..

μένει να το δούμε στην πράξη :)

γιατι ως γνωστόν με λόγια χτίζουμε ανώγια και κατώγια..
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Aυτό το ακούμε από το Σεμπτεβριο..

μένει να το δούμε στην πράξη :)

γιατι ως γνωστόν με λόγια χτίζουμε ανώγια και κατώγια..

Υπαρχει μια βασικη διαφορα, εσυ απο τον Σεπτεμβριο μεχρι τωρα το μονο που εκανες ήταν να φας μια πυξιδα και μετα να κατσεις στο ριμ για να γλιτωσεις και στο τελος να αλλαξεις φυλη. Απο την αλλη εμεις απο τον Σεπτεμβριο μεχρι τωρα σαν SOL και σαν λογαριασμος κερδισαμε κατα σειρα τους AJE, DOOM, VOODOO-NM και POP(aje).
Οπως το βλεπω εγω καλο ειναι να μην βγαινεις στο εξωτερικο και να συνεχισεις το κανιβαλισμα...
 

DeletedUser5686

Υπαρχει μια βασικη διαφορα, εσυ απο τον Σεπτεμβριο μεχρι τωρα το μονο που εκανες ήταν να φας μια πυξιδα και μετα να κατσεις στο ριμ για να γλιτωσεις και στο τελος να αλλαξεις φυλη. Απο την αλλη εμεις απο τον Σεπτεμβριο μεχρι τωρα σαν SOL και σαν λογαριασμος κερδισαμε κατα σειρα τους AJE, DOOM, VOODOO-NM και POP(aje).
Οπως το βλεπω εγω καλο ειναι να μην βγαινεις στο εξωτερικο και να συνεχισεις το κανιβαλισμα...


Εσύ κάνεις δηλώσεις οτι θα μας διδαξεις πως να παιζουμε, οπότε και γω εξέφρασα την επιθυμία μου, να συμβεί αυτό πια, για να γνωρίσουμε και μεις οι κανιβαλιστές το Da viΝci experience.

Tώρα αν θα πρέπει να μην μιλάω στο φόρουμ επειδή δεν έχω το "μέγεθος σου¨ καθώς και το ΄΄μέγεθος΄΄ του αγαπητού intruder το αφήνω ασχολίαστο.

Είναι για μικρά παιδιά.

Να εύχεσαι να πληθύνουν οι μέτριοι παίχτες και όχι να εκλείψουν, γιατί τότε θα σε περιμενεi μόνο η πρόσκληση της CxC για τρυφερά ατομικά τετ α τετ.. ;)

 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
H cxc τουλαχιστον του 37 στον 42 δεν εφτανε καν τελικο, για αυτο δεν μπηκε αλλωστε και εγινε ρεζιλι σε ολο το external.
Μετα τον 42 οπως εχουμε πει εδω και αρκετους μηνες δε θα ξαναπαιξουμε ως sol οποτε οποιος θελει να μας αντιμετωπισει μπορει να παρει λογαρισμο στην στοπ. Εσυ ωστοσο θα εισαι απο τους τυχερους θα νιωσεις καλα το Da viΝci experience.
 

DeletedUser33711

Aυτό το ακούμε από το Σεμπτεβριο..

μένει να το δούμε στην πράξη :)

γιατι ως γνωστόν με λόγια χτίζουμε ανώγια και κατώγια..

Εμεις τουλαχιστον οταν φαγαμε μπαν , ξαναμπηκαμε και ειμαστε εκει που ειμαστε. Καποιοι αλλοι παιζαν τις κουμπαρες στις πλατες του Γιωργου και του Βλαση και σταματησαν στην πρωτη δυσκολια. Θελεις δε θελεις αυτο που εκανε αυτος ο λογαριασμος σε αυτον τον κοσμο να το εχουν κανει απειροελαχιστοι, οποτε κατι εμαθες μην παραπονιεσαι..
 

DeletedUser31996

αν και στους σολ..ας πουμε ειναι ο μπρουστοβλαχος γενλυν που ειναι πτι χειροτερο υπαρχει σε ανθρωπο και και κατσικογαμικουλα..νμζω η νικη θα ειναι ευκολη για τους σολ..με figo δεν πατε πουθενα..γενικα με ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ δεν πατε πουθενα..γενικα σαν στοπ το επιπεδο ειναι δαπεδο..οι παλιοι βουντου αν θα κανουν κατι..που καλοι ρουφιανοι γινανε και αυτοι για το κωλοπαιχνιδο..παιχτε μλκες για τον προbanaγκερ..ασταδιαλα..τωρα θυμηθηκατε να παιξετε..3 μηνες ξυνατε τα παπαρια σας στο ριμ

20 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.


Αχου το καημενο μωρε ειχε δυσκολη μερα και ειπε να ξεδωσει στο εξωτερικο να δειξει ποιος ειναι και τι... Ντροπη για την συμπεριφορα και μονο και θυμηθηκες να κραξεις τωρα την στοπ γιατι στην βαρεσε. Μετα απο 1 μηνα περιπου που πηγαν τρενο... χμμμ καλα λεω γω ειχες δυσκολη μερα. Τσαγακι, οπερα και κρεβατι ειναι αργα να γραφεις κατι τετοιες ωρες για σενα η γιατι εχεις σχολειο το επομενο πρωι η γιατι εχεις καφενειο. Κριμα παντως ο προbanager σας εκλεισε το σπιτι με την παρεα (αν ησουν απεναντι). Ναι ειμαι ενας πουθενας αν ρωτας που σας καναμε χαβαλε σαν ομαδα. Αντε και τυχερε ανοιγει ο 45 μπας και τον κλεισεις.. τα φιλια μας και σε αλλη παραλια μαγκα.
 

DeletedUser34042

Tout απο 1 του μηνα κατσε καναπεδια παρε ποπ κορν ανοιξε stats και απολαυσε την καλυτερη μαχη.... κρατα και σφυχτα στα χερια σου την πυξιδα που λογικα εφαγες για να μην χαθεις... και που εισαι? οποιος και να κερδισει στο τελος εσυ το ιδιο πονεμενος θα εισαι!
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Παιχτης που δεν εχει παρει το επιτευγμα των 10.000 λειλασιων και βγαινει να κραξει παιχτη που βλεπεις τις κατακτησεις του και ειναι ολο βαρβαρα και εσωτερικα λες και εχει ριξει πυξιδα σε μεγαλα ονοματα και εχει κουβαλισει ολη τη φυλη του... αυτος ο παιχτης εχει και το θρασος να παιξει μετωπο με Equalizer ελα χριστε και παναγια.
Οπως καταλαβαινετε παιδια απο sol οσο και να χρυσωνετε αυτον τον τελικο πολεμο ΔΕΝ οσο για τις μεταγραφες που λετε οτι εκαναν απο προιν voodoo ΔΕΝ γιατι απλα κατι τετοια παλικαρια με θρασος τους εδιωξαν και τους ξενερωσαν ή απλα δεν τους δεχονται ακομα στην ομαδα τους και ας περασε 1,5 μηνας.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
ΣΟΛ-ΣΤΟΠ 100-0 ρε ΑΣΧΕΤΟΙ

Δεν υπάρχει καν μέτρο σύγκρισης εκτός αν παρουν λογαριασμούς και μπουν κο-πλει καμιά 20αρια μέτριοι παίκτες τυπου cxc k37 να εχει λιγο ενδιαφερον
 

DeletedUser31309

Tout...ξουτ και πως αλλιως λεγεσαι...
Δεν ξερω ποιος παικτης εισαι μεσα στο παιχνιδι...
Επειδη μιλας καταρχην σε προσωπικο επιπεδο...για να μιλας ετσι θα πρεπει να χεις τρελα νευρα...χαχαχα τα οποια και με χαροποιουν γιατι οταν βλεπω να μιλαει καποιος για ρουφιανους ενω ετσι εχετε μαθει να παιζετε γενικα ΕΣΕΙΣ......

Να ξερεις γυρναει μπουμεραν και αυτο πες το στους φιλους σου που εταζαν πολλα στον 42!
Και παρτε ενα μαθημα να θυμαστε μηπως μαθετε να παιζετε σωστα πραγμα δυσκολο...
Κλειστε κανενα κοσμο να χαρειτε οπως μπηκατε στον 44 που το ευχομαι αλλιως αλλαξτε ονοματα και κρυφτειτε...

Μην μας δειξεις αλλο τα νευρα σου δεν χρειαζετε ολοι γνωριζουν!!!
 

DeletedUser34042

Lannister εξυπνιδη οταν η αποστολη σου θα ηταν να παιξεις με 25 χωρια αμυντικα και μολις 2 επιθετικα τοτε ο τροπος παιχνιδιου σου δεν θα διεφερε απο τον δικο μου.... πες μου τωρα ποιος εισαι και μην κρυβεσαι σαν παιδακι.... να δουμε και τα δικα σου καμωματα στο κοσμο....και αφου εισαι παιχταρας πες μου τωρα ποσα χωρια μου τσιμπησες εσυ και η παρεα σου!!!! Επειδη η απαντηση ειναι κανενα ειπα να βγω στην σεντρα με εκουαλαιζερ που ειναι πολυ ανωτερος σας για να εχω και εγω λιγο παραπανω αγχος... γατακι ε γατακι
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή