GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34887

το αστειο ειναι οτι νομιζουν θα επερναν χωρια αν δεν ηταν οι ρουφιανοι .. ο αλλος που εχει ασυλο και ειναι ταμπελομενος με παρανομα σκριπτ κανει χαρες στο παιχνιδι χαχαχαχα εισαστε για κλαματα..


ΣΟΛ ΕΙΣΤΕΕΕ ΠΕΛΑΤΕΣΣΣΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗΗΗ!!!!!!!
 

DeletedUser34887

μητσο για ποιο λογο καθεσαι και υπερασπιζεσαι τα σκουπιδια τους στοπ?
γουσταρες που ειχαμε ρουφιανο?τον figo? γιατι εμενα με πειραξε πολυ
και το χαιρομαι πολυ που το πληρωνουν με το ιδιο νομισμα οι ασχετοι

καλα αυτος ο 7up το εχει πιστεψει

θα σου περασει .. χαχαχαχαχα
 

DeletedUser34837

περαν των στρατολογησεων,ο ναριονας τα εχασε αερα και ο λα καρτ ειχε μαζεψει 100κ πεζικο στα περισσοτερα χωρια του.αρα μια χαρα θα πηγαινε το πλανο μας ουτως η αλλως
 

DeletedUser34748

θα μάθετε τι σημαίνει φυλετικές σε αυτό τον κόσμο. Σας έκατσε ο 33 λόγω μπαν και νομίζετε ότι φυλετικές είναι ένα 10μηνο-15μηνο φαρμ λίγο ξύλο και μετά όλα καλά.
θα γελάσουμε πολύ

δική μου πρόβλεψη ότι μέχρι αρχές καλοκαιριού θα έχετε εξαφανιστεί οι μισοί από εδώ μέσα

axxaxaxaaxaxaxax να δουμε ποιος θα εξαφανιστει :Ρ ΝΟΥΜΠΑΚΙ
 

DeletedUser27789

Πως μπορει να θεωρειται νικη ενα τετοιο πραγμα??

το 1ο πλανο εγινε πανω στον ρουφιανο

το 2ο πλανο εγινε οτι ναναι για να μαζευτουν οι αμυνες σε συγκεκριμενους παιχτες κ να παρετε τους ρουφιανους

Οταν τα λεγομενα σας ηταν, πυξιδα στους ρουφιανους...γτ κλεινετε κ εσεις τον κοσμο με ρουφιανους?

Λεγατε οτι ειστε παιχταραδες... κ αν δν ηταν ο speeda ο στοχος του πρωτου πλανου που ειχε εξαφανιστει και θα τους κοκκινιζε ολους οπως ελεγε,δν θα ειχατε παρει ουτε τα 10. Εφοσον τελικα ειστε παιχταραδες κ θελατε ενα δυνατο πολεμο με δυνατους αντιπαλους(γι αυτο αφηνατε κ τις στρατολογησεις οπως λεγατε) να δειξετε ποσο δυνατοι ειστε γιατι δεν το αποδειξατε?
Και το οτι μπηκε ο καθενας σας στα ροομ του σκυπε κ ελεγε τα δικα του κ κραζατε τους ρουφιανους ηταν απλα αστειο....
Υποστηριξτε τις επιλογες σας τουλαχιστον...Μην κραζετε τους ανθρωπους που ειστε ιδιοι μερικοι(ρουφιανους).


Συμπερασμα: Οι σολ δν απεδειξαν πουθενα οτι ειναι τρομεροι παιχτες, μονο οτι ειναι ενεργοι
 

DeletedUser34147

Πως μπορει να θεωρειται νικη ενα τετοιο πραγμα??

το 1ο πλανο εγινε πανω στον ρουφιανο

το 2ο πλανο εγινε οτι ναναι για να μαζευτουν οι αμυνες σε συγκεκριμενους παιχτες κ να παρετε τους ρουφιανους

Οταν τα λεγομενα σας ηταν, πυξιδα στους ρουφιανους...γτ κλεινετε κ εσεις τον κοσμο με ρουφιανους?

Λεγατε οτι ειστε παιχταραδες... κ αν δν ηταν ο speeda ο στοχος του πρωτου πλανου που ειχε εξαφανιστει και θα τους κοκκινιζε ολους οπως ελεγε,δν θα ειχατε παρει ουτε τα 10. Εφοσον τελικα ειστε παιχταραδες κ θελατε ενα δυνατο πολεμο με δυνατους αντιπαλους(γι αυτο αφηνατε κ τις στρατολογησεις οπως λεγατε) να δειξετε ποσο δυνατοι ειστε γιατι δεν το αποδειξατε?
Και το οτι μπηκε ο καθενας σας στα ροομ του σκυπε κ ελεγε τα δικα του κ κραζατε τους ρουφιανους ηταν απλα αστειο....
Υποστηριξτε τις επιλογες σας τουλαχιστον...Μην κραζετε τους ανθρωπους που ειστε ιδιοι μερικοι(ρουφιανους).


Συμπερασμα: Οι σολ δν απεδειξαν πουθενα οτι ειναι τρομεροι παιχτες, μονο οτι ειναι ενεργοι



Σε πονέσαμε...;;;;;


10 πόντοι gia 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34332

νουμπάδες στοπ γρήγορα στα βαρβαρικά σας
 

DeletedUser34748

The Odd Couple - The Snipers - Κλπ..

Σου στελνω 500 prem να ξανα αλλαξεις ονομα στην καινουρια σου φυλη ρε ΡΟΥΦΙΑΝΕ !

*********

υ.γ. στα παπαρια μου για το μονιμο μπάν ειστε αξιοι της μοιρα σας να καταστρεφετε το παιχνιδι !


αδερφε το ονομα αυτο ειναι καταχωρημενο σε εσενα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34147

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

Απο αρχη των φυλετικων ολο τετοιες ρουφιανιες γινονται

Μονο με ρουφιανιες η' μπαν σε μεγαλους λογαριασμους μπορει να κλεισει μια φυλη κοσμο

Καλως η' κακως ετσι ειναι το παιχνιδι

Εγω σαν αρχηγος φυλων την εχω πατησει αρκετες φορες σε τελικα σταδια κοσμων ετσι κ το γνωριζω πολυ καλα

Ακομα κ οι NOBLES στον 22 , που θεωρειται απο τις καλυτερες φυλες που εχει εμφανιστει ποτε , με στρατολογησεις μεγαλων λογαριασμων απο GTP γυρισε το χαρτη υπερ της

Οι AJE στον 28 το ιδιο κ συνεχιζε να στρατολογει κ να εχει ρουφ μεχρι κ 5 μηνες αφου ειχε παρει τον μεγαλυτερο λογαριασμο μας ( KOYVATSO ) κ αλλους 2 μεγαλους

Στον 26 η cxc το ιδιο

Τι να πρωτοθυμηθει κανεις απο διαφορους κοσμους

Για να προστατευτει μια φυλη απο κατι τετοιο πρεπει να μπουν 30 λογαριασμοι απο την αρχη μεχρι τελους κ να γνωριζουν μεταξυ τους απο τηλ μεχρι διευθυνσεις σπιτιων κ δουλειας

Να ειναι φιλοι γενικοτερα

Απο αυτο φαινεται εχει μαθει η SOL κ πορευεται σωστα κ μπραβο τους ... το προβλημα το εχουν ολοι οι υπολοιποι που πρεπει να βρουν τη λυση

Κ εμεις σαν STOP καναμε τεραστιο λαθος που στρατολογησαμε πρωην VOODOO διοτι μπορει οι περισσοτεροι να παιξουν αλλα καποιος θα στην κανει

Κ οταν θα γινει αυτο θα ειναι δυσκολο να το ανατρεψεις

Το ειχα στον Ηλια οτι επρεπε να κλεισουμε την 44 με πολεμο κ οχι με στρατολογησεις , ετσι κι αλλιως διαλυμενοι ηταν οι αλλοι, αλλα δεν εισακουστηκα

Πηγαμε κ βαλαμε στη φυκη την dark seaker περιμενοντας οτι θα κανει τη διαφορα .... ε ελεος ...

που μετα τον 22 που ειχε τα καλυτερα **** (τοτε οι περισσοτερες απο τις διευκολυνσεις που παρεχει πλεον το παιχνιδι δεν υπηρχαν οποτε το **** σε εκανε 10 φορες πιο αποτελεσματικο )

κ τους NOBLES απο πισω δεν νομιζω να εχει ξανακανει τπτ σε οσους κοσμους εχω παιξει

Στον 28 την πηγαν πυξιδα οι AJE σε χρονo dt

Το θεμα ειναι οτι πλεον ειμαστε ισα κ αν δεν ξενερωσουν οι δικοι μας ο κοσμος παιζεται ακομα εκτος κ αν εμφανιστει κ αλλος να αλλαξει στρατοπεδο

Τα περισσοτερα χωρια ετσι κι αλλιως δεν θα τα κρατησουν οι ρουφιανοι κ σε 10 μερες θα εχουμε ισορροπήσει την κατασταση

Το θεμα ειναι πως θα διαχειριστει η ηγεσια μας το προβλημα
 

DeletedUser27789

Εγω δεν ψαχνω καμια δικαιολογια Νότης Σφακιανάκης και αυτα περι δν ηταν ρουφιανος μην τα πουλατε εδω μαζι με την προπαγανδα οτι δν βοηθηθηκε. Ειχε παρει μηνυματα και τηλεφωνα για τι χρειαζεται ακομα κ ελεγε οτι ειναι ενταξει(οπως εγραψα πιο πανω η απαντηση του ηταν: περιμενω να τους κοκκινησω). Αρα αυτα που λετε ηταν φουμαρα....δν ηταν δυσκολο να παρει τις αμυνες που πηρε ο [URL='https://gr42.fyletikesmaxes.gr/game.php?village=957&screen=info_player&id=7769895']La Carte est bleu [/URL]
[URL='https://gr42.fyletikesmaxes.gr/game.php?village=957&screen=info_player&id=7769895'][/URL]
και συνεχιζεις να μας δειχνεις οτι κατι περιεργο σου συνεβει σε μικρη ηλικια οταν επεσες με το κεφαλι, λεγοτας οτι ειχαμε 1500+χωρια... εγω τα χωρια τα βλεπω 800+ και ειπατε οτι εχετε κι αλλο ρουφιανο οποτε παπατζες δικαιολογιες μ λες.

Τους εχετε κανει ολους ασχετους χωρις να τους ξερετε σαν να ψαχνετε μια αυτοαναγνωριση... κριμα γτ με αυτο με τον τροπο δειχνετε το αντιθετο ή δν μπορειτε να αποδειξετε οτι ειστε αυτο που θελετε για να μην σας προσβαλω ολους.

[URL='https://forum.fyletikesmaxes.gr/index.php?members/beyonder.34147/']beyonder
προσωπικα δν με πονεσε καθολου. Αν παιζαμε μηνες κ χαναμε δικαια,παλι δν θα με ποναγε. Προσωπικα θα με ποναγε αν εχανα απο παιχτες που θα ηταν ανενεργοι ή ασχετοι στην φυλη μου(ασχετος ειαι αυτος που δν ξερει τα βασικα).[/URL]
Τωρα γτ βγαζεις χολη εσυ δν κτλβνω... και δν μπορω να κτλβω αν πιστευεις οτι με αυτο που γραφεις μ δειχνεις οτι εισαι παιχταρας,γτ δν το πηρες με τις παικτηκες σου ικανοτητες.


Αυτο που λενε παλι ολοι οτι ειστε η "βρωμα των φυλετικων μαχων" παλι δν ισχυει,γτ οι ελληνες με βαση την παιδεια τους σε ολα τα παιχνιδια ετσι ειναι.Απο το πιο απλο παιχνιδι,απο τα πιτσιρικια(που εχετε πολλους)μεχρι τους συνταξιουχους...Η νοοτροποια δν αλλαζει.
Τουλαχιστον αυτο που ειδα στην 1 κληση που ημουν με παιχτες απο σας ειναι οτι καποιοι μπορει να πεφτετε στο επιπεδο των υπολοιπων καθως ειστε στην ιδια ηλικια αλλα καποια στιγμη μπορει να δημιουργησετε καποιο χαρακτηρα.Οι περισσοτεροι ομως θα μεινετε σαν τα καγκουρια με τα glxakia να πουλατε μαγκιες xD


ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΠΑΣΧΑ ΠΙΟ ΗΡΕΜΟΙhttps://forum.fyletikesmaxes.gr/index.php?members/Νότης-Σφακιανάκης.34748/
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221

Εσένα σε συμπαθώ πολύ μόνο από τον τρόπο που γράφεις. Φαίνεσαι ήρεμος και λογικός άνθρωπος. Πώς και δεν κάναμε παρέα skype παλιά; :p 22 σε ποια φυλή ήσουν; o_O

Οι στρατολογήσεις είναι μέρος του παιχνιδιού. Αν δεν το καταλαβαίνουν μερικοί τότε νομίζουν οτι παίζουν άλλο παιχνίδι. Η SOL ήταν απο την αρχή η 1η φυλή σε απώλειες και θα είναι ως το τέλος και δεν νομίζω να έκλεισε 2 ηπείρους με στρατολογήσεις. Μη μου πείτε τώρα οτι η STOP κατέκτησε 2 ηπείρους ΜΟΝΟ πολεμώντας. Εκτός αν είχε μαμάτη παρέα 100 ατόμων που με "χειρουργικές κινήσεις" κατάφερε να παραμερήσει τις υπόλοιπες φυλές (βάρβαρα included) :D

Αλλά όταν η δική μας φυλή κάνει στρατολογήσεις από άλλες φυλές και ξαφνικά είμαστε μια παρέα 100 μελών λέμε μπράβο μας. Όταν 2 μέλη μας πάνε σε αντίπαλη φυλή μένουμε μόνο με 98 και σκεφτόμαστε να πατήσουμε διαγραφή επειδή μας έφαγαν οι ρουφιάνοι και οι μη παντελονάτοι αντίπαλοι :eek:

Όλες οι μεγάλες φυλές κάνουν στρατολογήσεις όταν χρειαστεί. Όπως είμαι και ο ROFIUS, και οι nobles στον 22 και η QQ στον 17 (που πήραμε τους 3 λογαριασμούς από REC), η CxC στον 16 και στον 26 κλπ. Οι μικρές φυλές κάνουν στρατολογήσεις "χωρίς να χρειαστεί" απλά για να νομίζουν οτι είναι μεγάλες. Εννοείτε οτι και η STOP έχει αξιολογότατους παίχτες αλλά μην λέμε τωρα οτι επειδή αντί για 100 μέλη γίναμε 98 και πλέον δεν μπορούμε να κερδίσουμε τον κόσμο ...επειδή μας φταίνε οι ρουφιάνοι... :confused:

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: STOP, STOP!, STOP..

Timeframe: 27/02/2017 00:00:00προς08/03/2017 11:39:25

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 172
Πλευρά 2: 57
Διαφορά: 115



100 χωριά διαφορά έχετε απλά είναι σε 10 μέρες οπότε ναι αυτό είναι πρόβλημα. Κατα τ' αλλα έχετε ακόμα ως STOP 800 χωριά παραπάνω. Εμένα αρκετά μου φαίνονται. Εσάς δεν ξέρω...
 

DeletedUser30832

Πώς και δεν κάναμε παρέα skype παλιά; :p 22 σε ποια φυλή ήσουν; o_O

σιγουρα θα εχουμε βρεθει σε καποιο ρουμ

22 ημουν Vikings κ μετα μπηκαμε με GTP & ARMY κ επαιζα κυριως επιτηρηση τον PHANTOM ωσπου καναμε ενωση

κ εσυ GTP ησουν :D

100 χωριά διαφορά έχετε απλά είναι σε 10 μέρες οπότε ναι αυτό είναι πρόβλημα. Κατα τ' αλλα έχετε ακόμα ως STOP 800 χωριά παραπάνω. Εμένα αρκετά μου φαίνονται. Εσάς δεν ξέρω..

κ μενα αρκετα μου φαινονται ... επιης τωρα οι ΣΟΛ εχουν μεγαλυτερο μετωπο κ τα περισσοτερα των ρουφιανων θα χαθουν

το προβλημα ομως ειναι η ξενερα που εχουν φαει πολλοι κ οι διαγραφες που θα πατησουν

διοτι δεν ειναι μονο οτι αλλαξαν φυλη αλλα κ οτι νομπλαραν αδεια χωρια ( αυτο ειναι ξεφτυλα )

αλλιως ο κοσμος παιζεται διοτι πραγματικα δεν εχω δει κατι το εξωπραγματικο απο ΣΟΛ εκτος απο υπερβολικα ενεργους λογαριασμους κ ''γνωριμιες''
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34887

οντως κανενας δεν ειδε κατι το σπουδαιο μεχρι στιγμης στα ρουφιανοπλανα τους ..






ΠΕΛΑΤΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

DeletedUser34748

αρε νουμπιδια

90% θα πατησετε διαγραφες

μα γιατι ` ακομα πρωτοι ειστε σε χωρια βαθμους κλπ

αλλα οχι σε σκιλλ

ΑΣΧΤΟΙ

Ο ΠΙΟ ευκολος κοσμος που υπηρξε ποτε ακομα και οι μαο μαο καλυτερη αμυνα απο εσας παιζουν
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
διοτι δεν ειναι μονο οτι αλλαξαν φυλη αλλα κ οτι νομπλαραν αδεια χωρια ( αυτο ειναι ξεφτυλα )

Ξεφτύλα! έπρεπε να αλλάξουν φυλή, να κάνουν τους τροχονόμους και να περιμένουν πότε η stop θα χτυπήσει τα δικά τους χωριά :D ή ακόμα καλύτερα να στείλουν μήνυμα ingame "φίλε αύριο πάω SOL να ξέρεις, βαλε καμιά άμυνα στα χωριά που έχω δίπλα σου"
 

DeletedUser34887

παντως ο νουμπας οτι δειχνουν τα στατιστικα δηθεν εκλεισε κοσμο 38 τα ιδια οπως τους 'σολπελατες' εγιναν σιγουρα. κατι τετοιοι νουμπιδια καταστρεφουν το παιχνιδι.. και η βλακεια ηταν οτι ειναι τελικος ..
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ΠΕΛΑΤΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

DeletedUser34581

*******
▄︻̷̿┻̿═━一 επρεπε να το καταλαβουμε με τετοια μαπα κυριολεκτικα ουτε ο σκυλος μου δεν θα σε εμπιστευοταν
ελπιζω στον επομενο κοσμο που θα μπεις να εισαι απο τους πρωτους με την πυξιδα

μόνιμο για 5. Προσωπικά Δεδομένα
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή