Περί ήθους και αξιών

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34597
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34573

σωστα περι ηθους και αξιων ειναι το θεμα μια χαρα δευτερη απατη στον ιδιο κοσμο οως πολυ μεγαλητερη η πρωτη ευτηχος οργανωθηκε απο βλ***ες τζαμπα κοπος δηλαδη αλλα τωρα το ξευτιλησατε το θεμα
για τον periergos noobas : αποτι φαινετε τα καταφεραν!!!
απολογισμος : να χαλασουν εναν κοσμο (σχεδον) να ξενερωσουν περιπου 100 ατομα να πεταξτει απειρο πρεμ και χρονο
απο εμενα μπραβο και στον επομενο κοσμο τα ιδια
Υ.Σ. Ε.DR= ΧΤΥΠΑΜΕ ΤΗΝ ΝΑΒΙ ΓΤ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕ Η ΑΠΑΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΛΩΣ ΓΙΑ ΣΠΑΣΗΜΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΕΡΗΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΡΧΗΓΟ ΠΥΞΙΔΙΑΡΗ ΠΟΥ ΠΑΡΕΞΗΓΗΤΕ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!!! ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ
 

DeletedUser34597

σωστα περι ηθους και αξιων ειναι το θεμα μια χαρα δευτερη απατη στον ιδιο κοσμο οως πολυ μεγαλητερη η πρωτη ευτηχος οργανωθηκε απο βλ***ες τζαμπα κοπος δηλαδη αλλα τωρα το ξευτιλησατε το θεμα
για τον periergos noobas : αποτι φαινετε τα καταφεραν!!!
απολογισμος : να χαλασουν εναν κοσμο (σχεδον) να ξενερωσουν περιπου 100 ατομα να πεταξτει απειρο πρεμ και χρονο
απο εμενα μπραβο και στον επομενο κοσμο τα ιδια
Υ.Σ. Ε.DR= ΧΤΥΠΑΜΕ ΤΗΝ ΝΑΒΙ ΓΤ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕ Η ΑΠΑΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΛΩΣ ΓΙΑ ΣΠΑΣΗΜΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΕΡΗΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΡΧΗΓΟ ΠΥΞΙΔΙΑΡΗ ΠΟΥ ΠΑΡΕΞΗΓΗΤΕ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!!! ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ


Βγήκε το 16χρονο μωρέ στο εξωτερικό φόρουμ.

Τι μάθημα έχεις την Δευτέρα μάτια μου πρώτη ώρα; Εμείς και ο κόσμος;

Υ.Γ. Αν δεν σου αρέσει το πετσάκι, πήγαινε πιες το πριν κρυώσει (το γάλα ντε!).
 

DeletedUser34573

Βγήκε το 16χρονο μωρέ στο εξωτερικό φόρουμ.

Τι μάθημα έχεις την Δευτέρα μάτια μου πρώτη ώρα; Εμείς και ο κόσμος;

Υ.Γ. Αν δεν σου αρέσει το πετσάκι, πήγαινε πιες το πριν κρυώσει (το γάλα ντε!).
ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΣΜΟ ( αλλος ενας κοσμος που πηρες την πυξιδα σου και εφυγες οπως στον κ40 κ41 κ43 ερχετε ο κ 45 (οπα εδω δεν εχω μπει δεν πειραζει καποιος θα βρεθει και εδω να σου δωσει μια ευκαιρια ακομα στον κ46 αλλα εκει θα μπω και θα ειμαι και αυτος που θα στην δωσει την πυξιδα στο χερι
 

DeletedUser34835

Παρακαλείται ο Μπαναρισμενος Πυξιδολίκος , που τρώει πυξίδα και από επιτήρηση να μην μιλάει
 

DeletedUser34597

Εν τω μεταξύ μου πήρατε τα χωριά όσο είχα φάει το μπαν...
Αν αυτό θεωρείται πυξίδα, τότε μάλλον δεν είμαι εγώ ο άσχετος.

Όσο έπαιζα είχατε χάσει 25 αριστοκράτες σε 2 μόνο χωριά μου. Είχατε χορτάσει κοψίματα.
 

DeletedUser34835

Εν τω μεταξύ μου πήρατε τα χωριά όσο είχα φάει το μπαν...
Αν αυτό θεωρείται πυξίδα, τότε μάλλον δεν είμαι εγώ ο άσχετος.

Όσο έπαιζα είχατε χάσει 25 αριστοκράτες σε 2 μόνο χωριά μου. Είχατε χορτάσει κοψίματα.

Ηταν τόσο σαπια τα χωρια σου που λίγοι ασχολήθηκαν η αλήθεια είναι
 
Κορυφή