Περί ήθους και αξιών

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34597
  • Ημερομηνία έναρξης

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Ε ναι αφού η τεράστια φυλή E.Dr μετά απο έναν μακρύ και δύσκολο πόλεμο νικήθηκε καταφέραμε να κλείσουμε τον κόσμο. Εσένα πάντως πάλι στα ίδια σε βλέπω :)
ΥΓ. μην λες ανακρίβειες έντιμος ναι υπερπαίχτης όχι ;)
ασχετος εισαι, το φορουμ ειναι για παικτες οχι για καρτουν
τραβα στην κουζινα σου γιατι θα ξαναμπω 40 και θα κλαις παλι
 

DeletedUser34504

Ο νικολακης πχ που απάντησε από πάνω είναι ακριβώς το αντίθετο από μένα. Πολύ καλύτερος παίχτης αλλά στο εντιμότητας κάπου το χάνει :)
 

DeletedUser34597

Ε ναι αφού η τεράστια φυλή E.Dr μετά απο έναν μακρύ και δύσκολο πόλεμο νικήθηκε καταφέραμε να κλείσουμε τον κόσμο. Εσένα πάντως πάλι στα ίδια σε βλέπω :)
ΥΓ. μην λες ανακρίβειες έντιμος ναι υπερπαίχτης όχι ;)

Βρε αγοράκι μου, δεν έχουμε πει ποτέ οτι είμαστε παιχταράδες. Κατάλαβε το επιτέλους και μην το χρησιμοποιείς σαν αντεπιχείρημα. Με υπεραγκαλιές κατάφερες και τον έκλεισες,τα έχουμε πει αυτά.
 

DeletedUser34286

@βιτριολικός
Εξήγησε μου σε παρακαλώ πως κατάλαβες τι είχαμε εμείς σκοπό να κάνουμε από αυτό που έγραψε ο ίζι . Δηλαδή ότι τώρα κάνουμε εκκαθαρίσεις . Προπαγάνδα της πλακας κανεις και τίποτα άλλο . Οποιος ξέρει και είναι πολλοί αυτοί , ανοίγουν τα στατιστικά και βλέπουν αν οι ΑΡΑ είναι κανίβαλοι η όχι .
Οι απώλειες σου σαν φυλή είναι αμυντικές .. Απώλειες που δείχνουν ότι το μονο που ξέρετε είναι να στακαρετε κανένα χωριο και να κάνετε την προσευχή σας να πάνε όλα καλά .
Για αυτά που λες για το σπάσιμο της σύμβασης .. Ο σύμμαχος είναι αδελφός και ο συμβασιούχος τρίτος ξάδελφος .Σας είπαμε από την πρώτη στιγμή ότι αν κτυπήσετε , εμεις θα σταθούμε στο πλευρό των ΝΑΝΙ . θέλατε να αυτοκτονήσετε και το κάνατε .Τι ζητάτε τώρα ρέστα ?
Βάζω ότι στοίχημα θέλεις ότι μήνυμα από τον ίζι τον ταραχή η τον xxxmanxxx δεν έχεις . Έχω διαβάσει στο κρυφό κάποιο διάλογο δικό σου και του επιτηρητή forum μας αλλα διάβασα και το κράξιμο που του έριξε ο ιζi για την ενέργεια του αυτή . Αν θυμάμαι κιόλας καλά για αυτό σας έστειλε και το πρώτο κυκλικό μετά να βάλει τα πράγματα στην θέση τους .
Μονο μερικές ώρες μεσολαβισαν από την ελπίδα μέχρι την τελική απάντηση
@Κορμί Φιδίσιο
Εσύ και αν έχεις πλακα .. Από χθες έχετε χάσει πάνω από 10 χωρια , 85 από την αρχή του πολεμου και κάθεσαι και πανηγυρίζεις που κάποιος παίχτης σας κατάφερε να μην χάσει χωριο χθες ?
Ο ορισμός της μετριότητας είναι τέτοιες φιλοσοφίες .
 

DeletedUser34693

βρε πρίεργε νουμπάκο μου μην προσπαθείς να το παίξεις έξυπνος δεν το χεις ... ούτε χάρηκα ούτε πανηγύρισα με τα χαμένα χωριά του θέμη απλά σε τέτοια περίοδο να σπάς τόσα επιθετικά σε τέτοιο κόσμο (δεν αναφέρω φεικς και επιθέσεις σε άλλους παίκτες γιατί θεωρούνται μικροενοχλήσεις) δεν το λες ακριβώς δεν ασχολούμαι καθόλου ... όσο για τον πόλεμο προφανώς και χάνουμε με μεγάλη διαφορά αλλά σκέψου τα μεγέθη ... το ότι σε έναν τέτοιο πόλεμο τα γιουσουφάκια σας στρατολόγησαν ότι υπάρχει στον χάρτη είναι λίγο αστείο ...επίσης ποτέ δεν είπαμε ότι είμαστε παιχταράδες και θα σας γλεντήσουμε αλλά ακόμα περιμένουμε τις πυξίδες που θα μας ρίξετε ... όπως είπε και η αρχηγάρα μας η όπισθεν ξέρετε πως κουμπώνει !
 

DeletedUser34597

@βιτριολικός
Εξήγησε μου σε παρακαλώ πως κατάλαβες τι είχαμε εμείς σκοπό να κάνουμε από αυτό που έγραψε ο ίζι . Δηλαδή ότι τώρα κάνουμε εκκαθαρίσεις . Προπαγάνδα της πλακας κανεις και τίποτα άλλο . Οποιος ξέρει και είναι πολλοί αυτοί , ανοίγουν τα στατιστικά και βλέπουν αν οι ΑΡΑ είναι κανίβαλοι η όχι .
Οι απώλειες σου σαν φυλή είναι αμυντικές .. Απώλειες που δείχνουν ότι το μονο που ξέρετε είναι να στακαρετε κανένα χωριο και να κάνετε την προσευχή σας να πάνε όλα καλά .
Για αυτά που λες για το σπάσιμο της σύμβασης .. Ο σύμμαχος είναι αδελφός και ο συμβασιούχος τρίτος ξάδελφος .Σας είπαμε από την πρώτη στιγμή ότι αν κτυπήσετε , εμεις θα σταθούμε στο πλευρό των ΝΑΝΙ . θέλατε να αυτοκτονήσετε και το κάνατε .Τι ζητάτε τώρα ρέστα ?
Βάζω ότι στοίχημα θέλεις ότι μήνυμα από τον ίζι τον ταραχή η τον xxxmanxxx δεν έχεις . Έχω διαβάσει στο κρυφό κάποιο διάλογο δικό σου και του επιτηρητή forum μας αλλα διάβασα και το κράξιμο που του έριξε ο ιζi για την ενέργεια του αυτή . Αν θυμάμαι κιόλας καλά για αυτό σας έστειλε και το πρώτο κυκλικό μετά να βάλει τα πράγματα στην θέση τους .
Μονο μερικές ώρες μεσολαβισαν από την ελπίδα μέχρι την τελική απάντηση
@Κορμί Φιδίσιο
Εσύ και αν έχεις πλακα .. Από χθες έχετε χάσει πάνω από 10 χωρια , 85 από την αρχή του πολεμου και κάθεσαι και πανηγυρίζεις που κάποιος παίχτης σας κατάφερε να μην χάσει χωριο χθες ?
Ο ορισμός της μετριότητας είναι τέτοιες φιλοσοφίες .

Συνεχίζεις τις ανακρίβειες. Δεν αναφέρθηκε ποτέ απο τους αρχηγούς σου όταν μας προτείνατε σύμβαση οτι, αμα χτυπήσουμε ΝΑΒΙ θα πάρετε το μέρος τους. Στο λέω ξανά. Πήρατε το μέρος τους,αφού μιλήσατε σκαιπ μαζί τους. Μέχρι τότε, ακόμα μας είχατε στο περίμενε. Πράγμα που πάει να πει οτι, το σκεφτόσασταν.

Και όσο για τα μηνύματα. Ναι έχουμε μηνύματα που αναφέρουν οτι ο Θέμης σας έδινε τα χωριά και εσείς λέγατε οτι δεν θα τα πάρετε. Αν θες, τα ανεβάζω εδώ πέρα να τα δουν όλοι. Δεν είπα ποτέ οτι έχω μηνύματα αγόρι μου για κάτι άλλο πέρα απο αυτό.

Στην προηγούμενη ανάρτηση στα είχα βάλει και αριθμημένα μπας και δεν μπερδευτείς. Ούτε αυτό απέδωσε...
Σχολείο πήγες,το τελειωσες φαντάζομαι, αλλα ακόμα δεν έμαθες να διαβάζεις. Εκτός και αν τα παρερμηνεύεις,γιατί αυτό ήθελες να πεις εκείνη την στιγμή. Δεν ξέρω. Είμαι μπερδεμένος με την πάρτη σου.

Αν πιστεύεις οτι θα κλείσεις κόσμο είσαι γελασμένος. Είσαι χαμένος απο χέρι και χαίρομαι γιατί θα αποδειχτεί οτι ούτε διπλωματικά το χειριστήκατε καλά. Θα πάρετε και τους ναβί μαζί σας όμως.

Είναι αστείο να μπαίνεις σε σύγκριση των στατιστικών μας! Είναι εντελώς γελοίο!
 

DeletedUser

@βιτριολικός
Οι απώλειες σου σαν φυλή είναι αμυντικές .. Απώλειες που δείχνουν ότι το μονο που ξέρετε είναι να στακαρετε κανένα χωριο και να κάνετε την προσευχή σας να πάνε όλα καλά ..
Φιλε μου , μιας και μιλας για προσευχες...

Χθες σε 3 χωριά μου την επεσαν πάνω από 8 παικτες σας με συνολικά 20 νουκ και τρενα αρίστων. Στο ενα το μεγαλο επεσαν οι 11 νουκ. Ο χρόνος που εσκαγαν όλες νουκ και τρένα ήταν 23.30 ακριβως. Και όμως ενας παίκτης απέναντι σε 8 αντιπάλους και μάλιστα χωρίς καμια απολυτως βοήθεια (δεν ζήτησα ούτε δόρυ οπότε τα περι στακαρίσματος δεν έχουν βαση) και με συνολικα 1μιση αμυντικο χωριό, σας μοίρασε 11 κοκκινες στις νουκ και εκοψε όλα τα τρενα.

23.30 δεν είχατε κάνει τίποτα. Αυτο δεν είναι ούτε προσευχή ούτε τύχη οπότε μην ρίχνεις την ευθυνη της αποτυχιας σε άσχετα πραγματα. Όταν ενα πλανο δεν βγαίνει όπως το περιμένεις δεν είναι κακό να παραδέχεσαι πως ο αντίπαλος σε επαιξε εξυπνα.
 

DeletedUser34286

@βιτριολικός
Δεν μπορεί να τα πιστεύεις αυτά που γραφεις . Προφανώς για εσωτερική κατανάλωση τα λες να τα βλέπουν οι παίχτες της φυλής σου μήπως τα πιστέψουν και σε ακολουθήσουν σε κανένα άλλο κόσμο .
Άκου λέει δεν σου απαντήσαμε αμέσως και άρα το σκεφτόμασταν . Ποτε δεν σκεφτήκαμε ούτε ένα δευτερόλεπτο να πουλήσουμε τους NABI για εσάς . Λες διαφορα αλλα ξεχνάς ότι την ώρα που περίμενες απάντηση από εμάς και καλά την ίδια ώρα έστελνες και μηνύματα και ρώταγες γιατί μπαινοβγαίνουν παίχτες από NABI στην φυλή μας. Άμυνες έπαιρναν και το ξέρεις πολύ καλά . Ο xxxmanxxx σας έστειλε τελεσίγραφο την ίδια μέρα και σας είπε ότι η ακυρώνεται τον πόλεμο επιστρέφεται τα χωρια που πήρατε μέχρι εκείνη την ώρα και συνεχίζουμε την σύμβαση η σας βαράμε . Ότι και να τραυλίζεις τώρα την αλήθεια την ξέρεις και δεν αλλάζει .
Δεν ξέρω αν ο θέμης μας έδινε τα χωρια του , δεν έχει σημασία έτσι κι αλλιώς τα πήραμε μονοι μας χθες . Τα στατιστικά πάντως έχεις δίκιο .. τσούζουν και δεν συγκρίνονται . Ρε κοντεύετε να έχετε χάσει 100 χωρια ... έχετε 19+ "πυξιδοφορους" στην φυλή σας και έχετε και τα μούτρα να λέτε να έρθουμε και με την όπισθεν ? Σας έχουμε ξεβρακώσει και δεν έχουν περάσει ούτε τρεις βδομάδες . Λίγο γνώθι σαυτον δεν βλάπτει .
Στο καλαπόδι δοκίμασε να βάλεις την φυλή σου και όχι τις απαντήσεις μου αν είναι αριθμημένες η όχι .

@Κορμί Φιδίσιο
Ήθελα να σου πω ότι αν κάποιος είναι γιουσουφάκι αυτή την στιγμή είσαι εσύ με τις φάπες που trws αλλα σίγουρα δεν θα το καταλάβεις .

@Sir Glorfindel
Να και ο Jack Νωρίς των φυλετικών ... Έριξες κόκκινες λέει σε 11 niouk με ενάμιση αμυντικό ...
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Χθες σε 3 χωριά μου την επεσαν πάνω από 8 παικτες σας με συνολικά 20 νουκ και τρενα αρίστων. Στο ενα το μεγαλο επεσαν οι 11 νουκ. Ο χρόνος που εσκαγαν όλες νουκ και τρένα ήταν 23.30 ακριβως. Και όμως ενας παίκτης απέναντι σε 8 αντιπάλους και μάλιστα χωρίς καμια απολυτως βοήθεια (δεν ζήτησα ούτε δόρυ οπότε τα περι στακαρίσματος δεν έχουν βαση) και με συνολικα 1μιση αμυντικο χωριό, σας μοίρασε 11 κοκκινες στις νουκ και εκοψε όλα τα τρενα.

Δε μας λες και εμας ρε παλικαρε πως το καταφερες αυτο με 1,5 αμυντικο, μην ανχωνομαστε τσαμπα? Εκτος και αν σε εβλεπαν με 50% που και παλι ψιλοαμφιβαλω κια βαρειμαι να δω προσωμιοτη ;P
 

DeletedUser34504

Δε μας λες και εμας ρε παλικαρε πως το καταφερες αυτο με 1,5 αμυντικο, μην ανχωνομαστε τσαμπα? Εκτος και αν σε εβλεπαν με 50% που και παλι ψιλοαμφιβαλω κια βαρειμαι να δω προσωμιοτη ;P

Γιατί και με 50% θα έσπαγε 11 νιουκ με 1.5??? Μόνο ένας Myrmidon824 ακα Jack Norris 8α μπορούσε να το καταφέρει αυτό!!!
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Φιλε μου , μιας και μιλας για προσευχες...

Χθες σε 3 χωριά μου την επεσαν πάνω από 8 παικτες σας με συνολικά 20 νουκ και τρενα αρίστων. Στο ενα το μεγαλο επεσαν οι 11 νουκ. Ο χρόνος που εσκαγαν όλες νουκ και τρένα ήταν 23.30 ακριβως. Και όμως ενας παίκτης απέναντι σε 8 αντιπάλους και μάλιστα χωρίς καμια απολυτως βοήθεια (δεν ζήτησα ούτε δόρυ οπότε τα περι στακαρίσματος δεν έχουν βαση) και με συνολικα 1μιση αμυντικο χωριό, σας μοίρασε 11 κοκκινες στις νουκ και εκοψε όλα τα τρενα.

23.30 δεν είχατε κάνει τίποτα. Αυτο δεν είναι ούτε προσευχή ούτε τύχη οπότε μην ρίχνεις την ευθυνη της αποτυχιας σε άσχετα πραγματα. Όταν ενα πλανο δεν βγαίνει όπως το περιμένεις δεν είναι κακό να παραδέχεσαι πως ο αντίπαλος σε επαιξε εξυπνα.

Μπορείς να διδάξεις όλους εμάς τους άσχετους πως με 1,5 αμυντικό κοκκίνησες 11 νουκ?
 

DeletedUser34286

Εριστικέ κατάλαβες ότι ο παίχτης που καθάρισε 11 niouk με ενάμιση αμυντικό είναι δικός σου ?
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ο νικολακης πχ που απάντησε από πάνω είναι ακριβώς το αντίθετο από μένα. Πολύ καλύτερος παίχτης αλλά στο εντιμότητας κάπου το χάνει :)

Ξαναγυρνα πισω στο αυγο σου μαυρουλη γιατ θα μπουμε παλι 40 και θα κλαις. Να ξερεις δεν θα την βγαλεις καθαρη στον 40 μαυρε. Κοσμο δεν κλεινεις ασχετε

m4vr0s <--- PUNISHED
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34504

Ξαναγυρνα πισω στο αυγο σου χοντρουλη γιατ θα μπουμε παλι 40 και θα κλαις. Να ξερεις δεν θα την βγαλεις καθαρη στον 40 μαυρε. Κοσμο δεν κλεινεις ασχετε

m4vr0s <--- PUNISHED

καλά εσύ δεν είσαι ούτε καν ούρα του Νικολάκη...ένα τίποτα με λίγο καθόλου είσαι και αυτό με δυσκολία :)
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Πρεπει να χει κυλησει πολυς κρυος ιδρωτας και κλαμα απο την τρολοφατσα σου για να τα λες αυτα μαυρουλη
Εκραζες τον Φωτοβολιδα για κατι που ειναι η κυρια αφεντουλη...
αχ ρε αποτυχημενε
 

DeletedUser34504

Πρεπει να χει κυλησει πολυς κρυος ιδρωτας και κλαμα απο την τρολοφατσα σου για να τα λες αυτα μαυρουλη
Εκραζες τον Φωτοβολιδα για κατι που ειναι η κυρια αφεντουλη...
αχ ρε αποτυχημενε
Δεν είχα σκοπό να σε ξεφτιλήσω εδώ αλλά βλέπω τα θέλει ο ποπός σου.
1ον μαγκίτσα είσαι πίσως απο το πσ. Τα ίδια έκανες και με τον Μίλτο που τον έκραζες στο σκυπε σε κλήσης και στην συνάντηση πήγες σας κότα τυπου " γειά σου Μίλτο τι κάνεις"
2ον να μιλάνε άλλοι να μιλάς εσύ που δεν έχεις μπει με δικό σου λογαριασμό να παίξεις ποτέ παρά μόνο μπαίνεις σε έτοιμα ακκ? έλα μην με κάνεις να γελάω :)
3ον Είναι γνωστό σε όλους ότι ο μόνος ο λόγος που υπάρχεις στις φυλές είναι για να διασκεδάζεις κόσμο( ξέρεις τύπου κλόουν)
4ον Καταλαβαίνω ότι ένα παιδάκι σαν εσένα που δεν έχει ζωή( γκόμενα, λεφτά, κοινωνική ζωή κτλ.) η μόνη του ευχαρίστηση είναι να το παίζει έξυπνος μέσα απο ένα παιχνίδι όπως είναι οι φυλετικές. Παρόλα αυτά είσαι μικρός ακόμα και έχεις χρόνο να τα διορθώσεις όλα αυτά. Απλά βγες έξω και γνώρισε λίγο πραγματικό κόσμο. Ποτέ δεν είναι αργά ακόμα και για κάποιον σαν εσένα :)

10 πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.

από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34504

Καλησπέρα κύριε Hello. Αν και δεν σας αφορά η προσωπική κοινωνική μου ζωή, θα σας απαντήσω. Έχω πολύ πιο συμαντικά πράγματα να κάνω απο το να΄κάθομαι και τρολάρω και να κάνω τον διασκεδαστή όπως κάνει ο φίλος σας. Ένα απο αυτά πχ είναι το πανεπιστήμιο και η κοινωνική συναναστροφή με τους συμφοιτητές μου. Ένα άλλο είναι η κοινωνική μου συναναστροφή με ανθρώπους του περιβάλοντος μου και το να μην έχω σαν μόνη σκέψη στο μυαλό μου το ποιά θα είναι η επόμενη λαλακία που θα "σκεφτώ" για να προσπαθήσω να εκνευρίσω κάποιον που δεν τον ξέρω προσωπικά. Και φυσικά όλα αυτά πίσω απο την προστασία ενός υπολογιστή. Ελπίζω κύριε Hello να σας κάλυψα στο ερώτημα σας :)

ΥΓ: Ακόμα και αν δεν σας κάλυψα μην περιμένετε άλλη απάντηση έχω ρίξει αρκετά το επίπεδο μου δίνοντας ήδη 4 απαντήσεις σε άτομα που δεν τις αξίζουν :)
 
Κορυφή