Έλα να αγαπηθούμε Darkling

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33703

Θα ήθελα να ευχηθώ χρόνια πολλά και καλή χρονιά στις καλιακούδες του κ42 , σας εύχομαι από τώρα γιατί δεν ξέρω αν την πρωτοχρονιά θα παίζεται στον κόσμο ,το 2016 σας αφήνει ευχάριστες αναμνήσεις .
Τελικά και με επιτηρήσεις πάλι δεν μπορέσατε να ανταπεξέλθεται στο μεγαλειώδες χτύπημα της SOL

τιμή σας που φάγατε αυτό το χτύπημα πάντως παίδες θα έχετε να το λέτε , κάτι μου λέει οτι θα σας τύχει και το φλουρί .
Άντε και του χρόνου

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: DOOM

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 41
Πλευρά 2: 6
Διαφορά: 35

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 322,760
Πλευρά 2: 47,989
Διαφορά: 274,771

chart
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Κλαμα στις ταξεις των κοτοπουλων του ολεθρου που στο μολις πρωτο πλανο χωρις μαζικες επιτηρησεις και καταφερανε να μην κοψουνε ουτε 1 αριστο παρα μονο απο στακαρισματα

παλι τα ****ακια φταινε ασχετοι?παλι οι απατεωνες οι σολ ο ελ ****ας και ο ελ ρομποκοπ εφταιγε?

Νταρκλινκ περαστικα μικρε κλαψιαρη του κεντρου υποστηρηξης

NOYS ο μονος καλος στο σημερινο πλανο,καταφερε 2 κοψιματα σε ρικλειμ του νταρκλινκ :eek:,μεγαλοι παικτες

μεχρι την τελικη πυξιδα καλα χριστουγεννα και καλη χρονια
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Mαγκες ξερετε τι; Δεν ακουω τον Darkling...
Θυμαμαι κατι αλλες φορες (οπως αδικο ban da vinci) που πεταγοταν συνεχεια σαν πορδος, τι λετε να απεγινε σημερα ο φιλος μας;


10 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20797

Mαγκες ξερετε τι; Δεν ακουω τον Darkling...
Θυμαμαι κατι αλλες φορες (οπως αδικο ban da vinci) που πεταγοταν συνεχεια σαν πορδος, τι λετε να απεγινε σημερα ο φιλος μας;
Μαζευει βαρβαρα στον 30 και κουβαλαει εκει
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Darkling σε παρακαλω κατσε μεχρι την πυξιδα!
Μολις τελιωσεις με τον 42 θα εχεις γινει καλυτερος παικτης απο το βρωμοξυλο που θα φας, ισως σε 20-25 κοσμους καταφερεις να μαθεις τα βασικα!

Θελουμε να μας κανεις αναλυση για το πλανο, τι πηγε στραβα ? τι εφταιξε? πως γινεται να χτυπησαμε 35 χωρια και να χασατε 40?
 

DeletedUser33758

αντε και απο το νεο ετος ερχονται και οι πυξιδες κοτοπουλα του ολεθρου, που βγαλατε και γλωσα ασχετοι ολοι.


Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: D00M, DOOM

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 134
Πλευρά 2: 51
Διαφορά: 83

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 873,790
Πλευρά 2: 345,839
Διαφορά: 527,951

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33758

Υπαρχει καποια ενημερωση για το τελευταιο πλανο που εγινε ? κατω απο 100 χωρια η πανω ?

ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ


Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: DOOM, D00M

Timeframe: 06/01/2017 08:00:00προς07/01/2017 23:59:59

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 104
Πλευρά 2: 11
Διαφορά: 93

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 789,264
Πλευρά 2: 93,162
Διαφορά: 696,102

chart
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δεν ηταν μεσα τα παιδια ,πηγαν να παιξουν Grepolis μαζι με τον Fumal και τον Φωτοβολιδα ,δεν ξερω ποιας χώρας αλλα νομιζω επειδη ειναι και ο Βουβουζελας στο Ρωσικο Grepolis πηγαν εκει. Θα γινει καλο παιχνιδι στην Σιβηρια με χλαμυδες .
 

DeletedUser17028

ηρθε και η ωρα να μιλησω και εγω :p ρε κουνουπια ολα που χαθηκατε? τοσο ηταν η μαγγια σας? εγω παντος σε οτι ειπα έπεσα μέσα, πυξίδα σε όλους σε όσους την θέλανε για εμενα και δεν τους εκατσε, τώρα θα αρχίσετε να βλέπετε τον genlyn να παίζει με ίσους όρους(όχι και ΄τόσο γιατί όταν παίζω στα ίσα δύσκολα να γλυτώσει κανεις),είχα δει κάποτε και σύγκριση με κάποιον άλλο παίκτη(και φίλο μου) και δεν απάντησα, ο genlyn δεν συγκρίνετε απλά είναι οδοστροτήρας.... μονο κανα δυο μπορουν να συγκριθούν μαζί μου και είναι γνωστοί ..... τώρα γατάκια επειδη μάλλον δεν τα ξέρατε τρεχάτε να κρυφτήτες απο τις πυξίδες που μοιράζω.....πόσους μαζί να σας χτυπάω? 2/2 3/3 εύκολο για εμένα και τους κο μου, όσοι τους ξέρουν θα με εχουν δει στον 35 σαν anthony01 σαν κο με τον αντωνη και τον σακη(teto) θα κλάψουν πολλά ακάουντ.....
πυξίδα σε όλα τα νουμπιά
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
ρε κουνουπια ολα που χαθηκατε
Xιονιά έχουμε θα λουφαξαν σε κανένα ζεστό υπόνομο,

τοσο ηταν η μαγγια σας
Τοση μαγγια ειχαν τόση έβαλαν γαιτι δεν φούσκωσε το γλυκο?Μηπως ανοιξες τον φούρνο την ώρα που φούσκωνε?

(όχι και ΄τόσο γιατί όταν παίζω στα ίσα δύσκολα να γλυρώσει κανεις)
Δεν γλυρωνει κανείς και πυξίδα να μην έτρωγαν θα πέθαιναν από την καντεμιά που θα τους έστελνες,

πυξίδα σε όλα τα νουμπιά
ΑΜΗΝ αυτό λέω τόσο καιρό άλλα τώρα που το είπες εσύ θα πιάσει η κατάρα.


ΥΓ Genlyn λέτε και κλαίτε
.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή