| K42 vs Survivor | #Mad18_2017_Promo_Edition. |

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34705
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34705

Στις αρχικές ανακοινώσεις του κόσμου δεν προστέθηκε η νέα δυνατοτητα του παιχνιδιου.

Ο Κ.42 δεν αποτελέιτε απο "φυλετικές μάχες " , θα τελείωσει με τον παίκτη που θα μείνει στο τέλος.
Ας ξεκινήσουμε λοιπον , ο κοσμος 42 ειναι ο πρώτος κόσμος Survivor σε Ελλήνικο σέρβερ.
Κάθε εβδομάδα ο Mad18 διαλέγει έναν για "μόνιμη" αποχωρηση .
Ο Winner θα ειναι αυτο που θα φυτοζωη μέχρι το τέλος του κόσμου και δεν θα φάει μπάν.


Το Post είναι καθαρα χιουμοριστικό , και δεν προσβάλω κανενάν. για την καζούρα μας.

p.s.Mad18 σε εχω καταλάβει χρόνια τώρα σου αρέσει να σε τσιγκλάνε ετσι και να σου κολλάνε γι αυτα θέματα , το διασκεδάζεις και καλα κάνεις , τσαντηζεσε αν καποιος που ριχνεις μπάν δεν σε βρίσει λίγο γι αυτα ζείς , βάλεμε στην ΟΔ και εμένα θέλω και εγω να μου βάζουν δικηγόρους , αν με βρίζουν κλπ :D:D σε ζηλέυω !

Καλά Χριστούγεννα σε όλους , οτι καλύτερο για το 2017 !

Η νέα αποχώρηση απο το ελληνικο TW Survivor θα γίνει πρίν την αλλαγη του χρόνου. :p:p
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τι εγινε παιδια δεν μπορειτε να παιξετε χωρις **** και την κανετε? Ελα ρε πολυ θα στεναχωρηθουμε .
 

DeletedUser34705

Τι εγινε παιδια δεν μπορειτε να παιξετε χωρις **** και την κανετε? Ελα ρε πολυ θα στεναχωρηθουμε .

οκ. το πρωι θα λογκαρω να πάρω χωριο απο Sol και θα ξαναβγώ. Μόνο για εσένα ζουζουνέλα.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Βουβουζελα εχεις γινει γραφικος! Εχεις παρατησει τον κ42 4-5 φορες μεχρι τωρα, ειδικα την τελευταια εβαλες τον μπλακο σε κληση και τον παρακαλαγες να μην σε κραξουμε στο εξωτερικο και οτι φευγεις με ψηλα το κεφαλι κλπ. Το σεβαστηκαμε , αλλα εσυ συνεχιζεις να δρας στα 18χρονη ξανθια γκομενα που δεν ξερει ποιο κονταρι να διαλεξει. Παρε μια αποφαση σαν μεγαλος ανθρωπος που λες οτι εισαι και μην μας τα πριζεις αλλο γιατι καταντας ο περιγελος του κ42.
Εκραξες σε εμας, την ηγεσια σου , τους συμμαχους σου, τους συμπαικτες σου (ντιγκολ-σναιπερς ) και ακομα καθεσαι και γραφεις στο εξωτερικο.

Εχεις κουρασει πραγματικα...
 

DeletedUser34473

Ποποπο ρε φιλε μην γραφεις τετοια τετοιος γκαντεμης που εισαι
Ο απο πανω μου σε εκανε ρομπα κανονικη
 

DeletedUser34705

Βουβουζελα εχεις γινει γραφικος! Εχεις παρατησει τον κ42 4-5 φορες μεχρι τωρα, ειδικα την τελευταια εβαλες τον μπλακο σε κληση και τον παρακαλαγες να μην σε κραξουμε στο εξωτερικο και οτι φευγεις με ψηλα το κεφαλι κλπ. Το σεβαστηκαμε , αλλα εσυ συνεχιζεις να δρας στα 18χρονη ξανθια γκομενα που δεν ξερει ποιο κονταρι να διαλεξει. Παρε μια αποφαση σαν μεγαλος ανθρωπος που λες οτι εισαι και μην μας τα πριζεις αλλο γιατι καταντας ο περιγελος του κ42.
Εκραξες σε εμας, την ηγεσια σου , τους συμμαχους σου, τους συμπαικτες σου (ντιγκολ-σναιπερς ) και ακομα καθεσαι και γραφεις στο εξωτερικο.

Εχεις κουρασει πραγματικα...

Τι φάση Νικόλα ; Τι ξεσπασμα είναι αυτο ή προπαγάνδα ;
Δέν έχω σταμάτησει 4-5 φορές μια το έκανα και τελείωσε εκει , Ποτε ακριβος παρακάλεσα τον Νίκο για να μην με κράξετε ; αφου δεν κάνετε άλλη δουλεια.. Οτι έφυγα ειδικα εγω με το κεφάλι ψηλά και βέβαια το έκανα , και ο ιδιος σου ο φιλος και αρχηγος blacko το είπε. Τι ακριβος θα μπορούσα να κάνω ακόμα ; Μάλλον τι αλλο μπορει να γινει σε αυτο το παιχνιδι που δεν το έκανα ;

Κάνω σαν γκόμενα λές , 18 χρονη κι όλας χαχ ναι έπαιζα lol εχτές με cr77 και μπηκα και του έβαλα φείκ ενω ειμασταν σε κληση , αυτο λές εσυ αναποφάσιστο ;
Για πάμε και στο τελεταίο δεν έκραξα την ηγεσια μου , οτι σας ειπα το λέω και δημοσια , δεν υπηρχε ορεξη για παιχνίδι 4-5 παίζαμε , συμμάχους τι είπα γι αυτους ; τι φάση ;
Τον ντιγκόλ ; οτι ειπα το έχω πει και σε αυτον , οτι μετα το μπάν κανει όλο μ***κιες , Για τον Κυριάκο snipers και πάλι δεν ειπα τιποτα πισω απο την πλάτη του τα είχα πει πρωτα σε αυτον , αν και απο τι ξέρω πρώτος με έκραξε σε παίκτη σας .

Οτι ασχολουμε Νικόλα με το εξωτερικο δεν πάει να πει οτι παίζω ή με φοβάστε και εδώ ; ( στον ρωσσικο είναι ξενέρωτοι γι αυτο κανω καζούρα εδώ )
 

DeletedUser34473

ποποπο ρε βουβουζελα κανε μας την χαρη και να μην ξαναγραψεις δεν αντεχω αυτη την γκρινια
 

DeletedUser34705

ποποπο ρε βουβουζελα κανε μας την χαρη και να μην ξαναγραψεις δεν αντεχω αυτη την γκρινια

Οταν φορέσεις τα παντελονάκια σου και πείς ποιος είσαι , πίσω απο αυτο το ψευδώνυμο μαγκα του keyboard θα συζητησω και μαζί σου και θα ακούσω την αποψή σου ******ιόζη*.

*Λαϊκος μας ηρώας.

10 πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34705

10 πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές
από aigokairos.



Που την είδες την προσωπικη προσβολή ακριβός ;
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Απο την στιγμη που ο συμπαιχτης σου ισχυριζεται πως ησουν για ψυχαγωγικο καφεδακι και του χες αφησει επιτηρηση ενω ετρωγες πλανο δεν υπαρχει κανενας λογος να τα λες αυτα
 

DeletedUser34610

Συγνωμη ο βουβουζελας δεν πρεπει να πηγαινει ουτε για καφε?
Δεν βλεπω κατι κακο σε αυτο ολη μερα παιζει επειτηρησεις στην voodoo και στην doom μια μερα χρειαστηκε επειτηρηση για λιγες ωρες και ο επειτηρητης του χαλασε 3000 πρεμιουμ σε χωριο χωρις αμυνες για τοιχος και πηγε και στο facebook και του εγραψε ασχημα πραγματα σε θεματα που ειχαν να κανουν με την δουλεια του.

Τωρα για το γεγονος οτι ενω ειπε οτι σταματησε συνεχιζει και παιζει κρυφα αυτο ειναι κωλοτουμπα συμφωνω
 

DeletedUser34705

Απο την στιγμη που ο συμπαιχτης σου ισχυριζεται πως ησουν για ψυχαγωγικο καφεδακι και του χες αφησει επιτηρηση ενω ετρωγες πλανο δεν υπαρχει κανενας λογος να τα λες αυτα

Καταρχην δεν ημουν για καφεδακι είχα παραδωση δουλειας , το πλάνο εγω το επαιξα μεχρι τις 11μιση 12 , μετα επρεπε να φυγω για 3 ωρες και ζητησα επιτηρηση .
Μην ξεχνάς theotsak οτι ειμαι παντου παρον σε ολες τι επιτηρησεις και 4-5 λογαριασμους ταυτοχρονα ,
πιστεψε με και για καφε να ημουν που δεν ημουν με δικαιολογει αυτο.

Συγνωμη ο βουβουζελας δεν πρεπει να πηγαινει ουτε για καφε?
Δεν βλεπω κατι κακο σε αυτο ολη μερα παιζει επειτηρησεις στην voodoo και στην doom μια μερα χρειαστηκε επειτηρηση για λιγες ωρες και ο επειτηρητης του χαλασε 3000 πρεμιουμ σε χωριο χωρις αμυνες για τοιχος και πηγε και στο facebook και του εγραψε ασχημα πραγματα σε θεματα που ειχαν να κανουν με την δουλεια του.

Τωρα για το γεγονος οτι ενω ειπε οτι σταματησε συνεχιζει και παιζει κρυφα αυτο ειναι κωλοτουμπα συμφωνω

Τωρα καταλαβα και ποιος είσαι :p
Καλα τα λές και ευχαριστω.
Στο τελευταιο κομμάτι δεν ειμαι συμφωνος βέβαια :rolleyes: μόνο στο ρωσικο λογκάρω πλέον.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Καλα να παθεις ,στο ειχα πει οτι ειναι αχαριστοι .
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Αυτα να τα βρεις με τους συμπαιχτες σου Μητσο, εκεινοι σε κατηγορουσαν για ολα αυτα. Τωρα τι να σου πω εσεις τα ξερετε καλυτερα
 

DeletedUser31309

Ο Μητσος εχει πει κατα καιρους αρκετα δικα του τοσο εδω στο φορουμ οσο και στο παιχνιδι!
Και σε μενα τον ιδιο...δεν εχω ακουσει απ τον ιδιο οτι σταματαει περα απ αυτο το ποστ εδω...
Τουλαχιστον τις λιγες φορες που μου στειλε και του στειλα κ κοροιδευομασταν γι διαφορα θεματα!

Κατι αλλο ΝΑRCOS παρακαλω πες μας ποιος παικτης εισαι στο παιχνιδι γιατι οπως φαινεται σε π.μ. απαντησες κατι κ μετα τιποτα...συνεχιστε το ποστ δεν αλλαζω τη ροη...ΝΑRCO απαντα εδω γι ολους να ξερουν!
 

DeletedUser34705

Αυτα να τα βρεις με τους συμπαιχτες σου Μητσο, εκεινοι σε κατηγορουσαν για ολα αυτα. Τωρα τι να σου πω εσεις τα ξερετε καλυτερα
Συμπαίκτης λέγετε , οχι συμπαίκτες... ελείπε ομως 2 εβδομάδες και πηρε για πρώτη φορα επιτηρηση ένος λογριασμου στον 42 και του κακοφάνηκε.

Καλα να παθεις ,στο ειχα πει οτι ειναι αχαριστοι .
μπά δε είναι ολοι στο ιδιο τσουβάλι , απλα μερικοι ξερουν την αμυνα του κ1 στακ σε ολα τα χωρια για να μπορουν να αμυνθουν και πελαγόνουν ευκολα οταν πάρουν την πρωτη επιτηρηση σε μέτωπο απο αρχη του κόσμου.

Ο Μητσος εχει πει κατα καιρους αρκετα δικα του τοσο εδω στο φορουμ οσο και στο παιχνιδι!
Και σε μενα τον ιδιο...δεν εχω ακουσει απ τον ιδιο οτι σταματαει περα απ αυτο το ποστ εδω...
Τουλαχιστον τις λιγες φορες που μου στειλε και του στειλα κ κοροιδευομασταν γι διαφορα θεματα!!

Τα έχουμε πεί Ηλια , όλα στα ορια του παιχνιδιου , τα έχουμε πει και off the record εκτός τον οριον του παιχνιδιου σε κληση.
Ναι το εμαθές και αυτό , δεν θα με ξαναβρείς σε επιτήρηση. :cool:
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Και μετα αναρωτιεσαι γιατι σε θεωρω νουμπακι .Γιατι δεν εισαι παικτης αντοχης, για αυτο.
Υ.Γ. Ανεβασε κρυψωνες και εισαι κομπλε :p
 

DeletedUser34705

Και μετα αναρωτιεσαι γιατι σε θεωρω νουμπακι .Γιατι δεν εισαι παικτης αντοχης, για αυτο.
Υ.Γ. Ανεβασε κρυψωνες και εισαι κομπλε :p
εχεις δικαιο ποτε δεν ημουν παικτης αντοχης σε φυλη που παίζουν 4 λογαριασμοι.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Γιατι που πηγε ο Φουμαλακος ,ο μεγας αρχηγος ? Μην μου πεις οτι τα παρατησε ?θα πεσω απο τα συννεφα.
 
Κορυφή