STOP FAMILY & ΣΙΑ .

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34705
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34610

Βουβουζελα η stop που την βριζετε ολη μερα οτι ειναι ασχετοι κτλπ σας πεταξε εξω απο την 54 και ηρθε και στην 44 και σας εχει παρει το 1/3 και σας κερδιζει και στον πολεμο.
Αντρικια σας πηραν μονοι τους ενω η sol πλακονωταν με cartel-doom-digol.

Στον κ42 δεν καταφερατε να παρετε ουτε την ηπειρο σας απο τους ασχετους βαρβαροφαγους στοπ οπως τους λετε.
Με τι μουτρα κραζεις την stop ενω την παρακαλαγατε για συμμαχεια?

Οταν εφαγαν μπαν οι δουκες της sol εβγαινες σαν το σουργελο τον νταρκιλνγκ και εβγαζες video και κοροιδευες τωρα κλαις για τα μπαν που φαγατε.
2 δουκες και ακομα μεγαλα ακκουντ εφαγαν μπαν στην σολ η snipers και ο digol απο εσας.
Πες μου πως θα ηταν η 45 αν δεν ειχε φαει κανεις μπαν.

Φενεται ξεκαθαρα οτι εχετε αλλο τροπο παιχνιδιου απο αυτο που παιζετε στον 42,εσυ προσωπικα εχεις παιξει σε κοσμους με μαχες οπως ο 36 αλλα η φυλη που εισαι εχει μαθει να παιζει στυλ κ38 ενωση Omg-ΝΜ.
Αν ειχε δεχθει την προταση για συμμαχεια η stop θα πηγαινατε nm-voodoo-stop-pop(aje) κτλπ λογικα θα πυξιδιαζατε την sol και θα πανυγιριζατε .
Εφοσον δεν σας βγηκε διπλωματικα και με ενωση που ειναι το δυνατο σας σημειο ηταν λογικα μετα να χασετε στο μετωπο.
Και μην ισχυριστεις οτι μετα την πυξιδα των aje ειχαν πλεονεκτημα η sol-stop στον 36 εσυ προσωπικα εχασες 3v1 αν εισασταν μαγκες και παιζατε θα καθαριζατε εστω την ηπειρο σας.
Φυλη που δεν μπορει να κρατησει ουτε την ηπειρο της δεν δικαιουτε να διεκδηκει τπτ.

Τις πυξιδες στην 44 θα τις δειτε απο stop αν και νομιζω οι συντομα θα βρειτε δουλεια γκομενα θα χαλασει το ιντερνετ και σε κανα μηνα θα ξεχασετε οτι παιζατε κ42...
Ηδη στο εξωτερικο μονο εσυ γραφεις (και λογικα και In game μονο εσυ παιζεις)καλυτερα να παθεις και εσυ αμνησια και να πεις οτι το παρατησες επειδη δεν ειχες χρονο η οτι δεν ασχολεισαι,
 

DeletedUser31309

Ετσι κανει ο μητσος!
Ειναι ο νουμερο 1 προπαγανδας του εξωτερικου...
 

DeletedUser34705

Βουβουζελα η stop που την βριζετε ολη μερα οτι ειναι ασχετοι κτλπ σας πεταξε εξω απο την 54 και ηρθε και στην 44 και σας εχει παρει το 1/3 και σας κερδιζει και στον πολεμο.
Αντρικια σας πηραν μονοι τους ενω η sol πλακονωταν με cartel-doom-digol.

Στον κ42 δεν καταφερατε να παρετε ουτε την ηπειρο σας απο τους ασχετους βαρβαροφαγους στοπ οπως τους λετε.
Με τι μουτρα κραζεις την stop ενω την παρακαλαγατε για συμμαχεια?

Οταν εφαγαν μπαν οι δουκες της sol εβγαινες σαν το σουργελο τον νταρκιλνγκ και εβγαζες video και κοροιδευες τωρα κλαις για τα μπαν που φαγατε.
2 δουκες και ακομα μεγαλα ακκουντ εφαγαν μπαν στην σολ η snipers και ο digol απο εσας.
Πες μου πως θα ηταν η 45 αν δεν ειχε φαει κανεις μπαν.

Φενεται ξεκαθαρα οτι εχετε αλλο τροπο παιχνιδιου απο αυτο που παιζετε στον 42,εσυ προσωπικα εχεις παιξει σε κοσμους με μαχες οπως ο 36 αλλα η φυλη που εισαι εχει μαθει να παιζει στυλ κ38 ενωση Omg-ΝΜ.
Αν ειχε δεχθει την προταση για συμμαχεια η stop θα πηγαινατε nm-voodoo-stop-pop(aje) κτλπ λογικα θα πυξιδιαζατε την sol και θα πανυγιριζατε .
Εφοσον δεν σας βγηκε διπλωματικα και με ενωση που ειναι το δυνατο σας σημειο ηταν λογικα μετα να χασετε στο μετωπο.
Και μην ισχυριστεις οτι μετα την πυξιδα των aje ειχαν πλεονεκτημα η sol-stop στον 36 εσυ προσωπικα εχασες 3v1 αν εισασταν μαγκες και παιζατε θα καθαριζατε εστω την ηπειρο σας.
Φυλη που δεν μπορει να κρατησει ουτε την ηπειρο της δεν δικαιουτε να διεκδηκει τπτ.

Τις πυξιδες στην 44 θα τις δειτε απο stop αν και νομιζω οι συντομα θα βρειτε δουλεια γκομενα θα χαλασει το ιντερνετ και σε κανα μηνα θα ξεχασετε οτι παιζατε κ42...
Ηδη στο εξωτερικο μονο εσυ γραφεις (και λογικα και In game μονο εσυ παιζεις)καλυτερα να παθεις και εσυ αμνησια και να πεις οτι το παρατησες επειδη δεν ειχες χρονο η οτι δεν ασχολεισαι,

Πρωτη φορα που παραδεχομαι οτι μιλας σωστα και ανθρωπινα και ετσι δεν θα ειμαι εριστικος απεναντι σου , γιατι τετοιες συζητησεις γουσταρω.

Δεν ξερω πως εχουν μάθει οι αλλοι να παιζουν εγω γουσταρω τρελα και ας ξερω οτι στο τέλος θα χασω εκτος αν γινει καποιο απροοπτο , και ομως ειμαι εκει και παλευω παιρνω επιτηρησεις κάνω οτι μπορω, οχι γιατι ειμαι καλος παικτης αλλα γιατι γουσταρω το παιχνιδι , και οσο και αν με κραζουνε γουσταρω που παιζω ξυλο με ΣΟΛ γιατι αξιζουνε αν ηταν ο λογαριασμος στους STOP θα ηταν αλλιως τα πραγματα.

Οσο για τα βιντεο ειναι καθαρα καζουρα που κάνω πάντα...

Δεν λέω ασχετους τους ΣΤΟΡ εχει καλα παικτάκια 1-2-3? αλλα μεχρι εκει και συμφωνω σε οτι οποιος επαιρνεςτε στο μέρος του την στοπ θα εκλεινε το κοσμο ευκολα αν εβγαζε τον αλλο απο την μέση. και αν τους υποτιμαω τοο κανω γιατι σε οσα πλανα του επαιξαν με πηγαν 9 χρονια πισω στο παιχνιδι 0 εξυπναδα.

Απλα καντετο να τελειωσει μεχρι τον Μαιο γιατι μετα ξεκιναω σε σεζον και θα λετε πάλι οτι το έβαλα στα ποδια :p
 

DeletedUser34610

Εγω σταματαω να σε κραζω στο εξωτερικο γιατι δεν εχει και νοημα ο πολεμος προπαγανδας 10v1.
AΠορω παντος με την υπομονη σου να καθεσαι να παιζεις επειτηρηση τον καθε Moon η doom ενω οι δικοι σου πετανε χαρταετο.
Αν ειχες καλες πιθανοτητες να κερδισεις το καταλαβαινω αλλα εδω οχι.

Η doom θα ξαναγραψουν εξωτερικο αν μπαναριστει κανας απο σολ για την εθνικη κλεφτων,οι δικοι σου θελουν να ξεχαστει οτι μπηκαν εδω γιατι ειχαν κλησει 2 κοσμους με αυτη την φυλη και οι aje δεν γραφουν εξωτερικο οποτε μαλλον εισαι μονος στο εξωτερικο φορουμ.

in game θα σε συμβουλευα αν θες να παιξεις καμια μαχη ως το τελος και οτι γινει να μπεις Pop εχουν 5-6 ενεργους και το προσπαθουν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34705

Εγω σταματαω να σε κραζω στο εξωτερικο γιατι δεν εχει και νοημα ο πολεμος προπαγανδας 10v1.
AΠορω παντος με την υπομονη σου να καθεσαι να παιζεις επειτηρηση τον καθε Moon η doom ενω οι δικοι σου πετανε χαρταετο.
Αν ειχες καλες πιθανοτητες να κερδισεις το καταλαβαινω αλλα εδω οχι.

Η doom θα ξαναγραψουν εξωτερικο αν μπαναριστει κανας απο σολ για την εθνικη κλεφτων,οι δικοι σου θελουν να ξεχαστει οτι μπηκαν εδω γιατι ειχαν κλησει 2 κοσμους με αυτη την φυλη και οι aje δεν γραφουν εξωτερικο οποτε μαλλον εισαι μονος στο εξωτερικο φορουμ.

in game θα σε συμβουλευα αν θες να παιξεις καμια μαχη ως το τελος και οτι γινει να μπεις Pop εχουν 5-6 ενεργους και το προσπαθουν

Οτι και να λένε για μένα πέφτω μαζι με την φυλη μου , και πλέον πέφτω μαζι με τον Σπύρο , οτι πιο αξιολογο εχω γνωρισει εδω μέσα οποτε οταν θα πέσω με ψηλα το κεφάλι και ξεροντας οτι έκανα οτι μπορουσα απ όλες τις δυνατοτητεςπου μπορει να δωσει το παιχνιδι.

Το να παίζω επιτηρησεις απλα καθυστερό αυτο που ειναι να γινει σημερα για αυριο... χρονος ειναι και αυτος. ;)
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ωραιο πλανο απο βουντου στα βαρβαρα σημερα!! :cool::cool::cool:
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εχουν σκοπο να παιξουν αμυνα ,τελος η επιθεση

ΥΓ Για κ44 το σκέφτεστε?
 

DeletedUser34071

ΒΟΥΒΟΥΖΕΛΑ ΣΟΛ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΙΤΗΣΗ ΑΣΧΕΤΕ
 

DeletedUser17028

ο βουβουζελας η όποιοι ηταν μαζί του και απαντούσαν αμέσως μετά απο αυτόν.. που πήγαν? χαθήκανε όλοι
χαχχαχαχαχ πολύ πλάκα πάντος είχαν τα παιδιά...
 
Κορυφή