STOP FAMILY & ΣΙΑ .

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34705
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34705

Συμβούλιο Φυλής της STOP μετά το επιθετικό πλάνο τους 3/12/2016

Copyright : Fugla Malde K42

Edition No1
http://captiongenerator.com/247332/Fugla-Madle-k42

υπηρχε και 2ο Video αλλα το αφέρεσα γιατι είχε βρισιές που δεν είχα δεί.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Συμβούλιο Φυλής της STOP μετά το επιθετικό πλάνο τους 3/12/2016

Copyright : Fugla Malde K42

Edition No1
http://captiongenerator.com/247332/Fugla-Madle-k42

υπηρχε και 2ο Video αλλα το αφέρεσα γιατι είχε βρισιές που δεν είχα δεί.

.
Xαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχχα
Fugla Mal de = Τι ειναι το ονομα του Bot που εχετε?
 

DeletedUser20419

Καλησπέρα, το Fugla Malde είναι κάτι που δεν μπορώ να περιγράψω στο εξωτερικό φόρουμ.

Σας διαβεβαιώνω όμως ότι οι Voodoo το χρησιμοποιούν αυτό έχω να πω μόνο...

Μπορείς βέβαια να ρωτήσεις τον γητευτή των αλόγων (Fumal)

Υ.Γ.1 : Figo κλείσε το Fugla Malde σταμάτα να κόβεις στα 2ms
Υ.Γ.2 : ΒΑΒΟΥΖΕΛΑ τι γλέντι ήταν αυτό;;;
Υ.Γ.3 : letsakmar πυξίδα κίτρινε ρουφιάνε
Υ.Γ.4 : Το Fugla Malde δεν τελειώνει ποτέ...
Υ.Γ.5 : Ζήτω το Fugla Malde...

υπογραφή
o Malde και ο Fugla ο Fugla και ο Μalde
 

DeletedUser34705

Γιάννη στο χωριό μου λένε " Όσοι δεν με σέβονται θα με φοβούνται ".

Άσε που τώρα έχει μπει και το Fugla Malde στην μέση .

Αγγελική , Αφου ξέρεις , τι ρωτάς ;
 

DeletedUser34705

Πλευρά 1:
Φυλές: STOP!, STOP, STOP F, STOP., STOP..
Πλευρά 2:
Φυλές: *N*M*, VooDoo

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα



Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:


Πλευρά 1: 4
Πλευρά 2: 22
Διαφορά: 18

chart





Μπράβο σας αλάνια βγαίνω αληθινός μήπως ; Τι είχα πεί θυμάστε ;

Η επιθετικη λειτουργεια μας απεναντι στους STOP FAMILY και ΣΙΑ ξεκινησε πριν μια εβδομάδα. Τι είχα πει εγω ;
Αν θα φάτε πλάνο τι θα γίνει ;

1ο επιθετικο πλανο Voodo-*N*M
Σας βαρεσαμε με 81 επιθετικα , οχι με 250 που μας βαρατε εσεις..
Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2
Πλευρά 2: 11
Διαφορά: 9

chart



Τι εγινε STOPίτες είχαμε όλοι υπηρεσια ; Ξεκινησαμε απο το πρωτο πλάνο να αποκοιμιομαστε πανω στους υπολογιστες; Δεν θα μιλησω για κοψιματα και κλπ που ηταν ανυπαρκτα απο εσας , αλλα τι ρεκλειμ ηταν αυτα ; Εβγαλαν τα LIDL ρεκλειμ ;

Σας χτυπησαμε 25 χωρια με 81 επιθετικα και χάσατε 9..
Μας χτυπήσατε με 250+ επιθετικα και πάλι χασατε χωρια ;; στο δικο σας πλάνο όχι μονο πήρατε αλλα χασατε και 3..

Η διαφορα μας είναι μεγαλη , μονο η μαζα σας και τα βαρβαρα σας που ριμαζετε μετα απο κάθε πλάνο που σας γλεντάμε σας βοηθάνε.

Τα λέμε σε λίγες μέρες πάλι... αααααα μην ξεχάσω καντε ενα πλανο πριν απο το δικο μας να σας πάρουμε και απο αυτο ξανα χωρια.



Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 37
Πλευρά 2: 49
Διαφορά: 12

chart
 

DeletedUser34473

σταματα να γραφεις νουμπα, γκαντεμη βουβουζελα. Το οτι η σοτπ σου χει παρει την μιση ηπειρο το ξερεις;
 

DeletedUser30832

Πλευρά 1:
Φυλές: STOP, STOP!, STOP., STOP..
Πλευρά 2:
Φυλές: VooDoo, *N*M*, P.M.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 101
Πλευρά 2: 58
Διαφορά: 43

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 493,125
Πλευρά 2: 329,789
Διαφορά: 163,336

chart

κ εδω χωρις τα μανιταρια

Πλευρά 1:
Φυλές: STOP, STOP!, STOP., STOP..
Πλευρά 2:
Φυλές: VooDoo, *N*M*

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 71
Πλευρά 2: 58
Διαφορά: 13

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 407,543
Πλευρά 2: 329,789
Διαφορά: 77,754

chart
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
βουβουζελα θα πατησετε διαγραφες πριν τα Χριστουγεννα?
 

DeletedUser34705

Πλευρά 1:
Φυλές: STOP, STOP!, STOP., STOP..
Πλευρά 2:
Φυλές: VooDoo, *N*M*, P.M.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 101
Πλευρά 2: 58
Διαφορά: 43

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 493,125
Πλευρά 2: 329,789
Διαφορά: 163,336

chart

κ εδω χωρις τα μανιταρια

Πλευρά 1:
Φυλές: STOP, STOP!, STOP., STOP..
Πλευρά 2:
Φυλές: VooDoo, *N*M*

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 71
Πλευρά 2: 58
Διαφορά: 13

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 407,543
Πλευρά 2: 329,789
Διαφορά: 77,754

chart

Οτι συμφερει τον καθένα λεεί αφου σας γλυκένει τις πληγες βάλτε και τα βαρβαρα να εχετε να λετε οτι μας περνετε χωριά.

βουβουζελα θα πατησετε διαγραφες πριν τα Χριστουγεννα?


Βιάζεσαι να με βάλεις σε λογαριασμό σας ;
 

DeletedUser34610

Η αληθεια ειναι οτι υπαρχει μια βιασυνη να ενσωματωθει ο λογαριασμος σου στην 44 στην stop και στην 45 στην sol.
Θα σε βαλουν και στις 2 φυλες απλα με διαφορετικο τροπο
 

DeletedUser33970

Δεν ξερω αν θεωρεις βαρβαρα συμπαικτες σου οπως στον JohnDimis, τον TAKIS 80 (που τους στειλανε στα πανω ριμ), και αλλους οι οποιοι δεν συνεχισαν (bebylos, gkagkakos666, King Silva, byebye), αλλα αυτοι ειναι ο κυριος λογος που μπηκαν οι στοπ στην ηπειρο σου. Τα βαρβαρα ειναι για να κλεισουν πηρυνα. Το κανουν συνηθως οι σοβαρες φυλες. Κριμα που δεν το ηξερες. Το οτι μπηκατε στηνν κατω ηπειρο και τωρα σας μπηκανε το διπλο και σας εχουν και στο +50 οι στοπ που τους ειχατε για πεταμα τους κανουν αξιους σεβασμου και οχι χλευασμου.

Υ.Γ Δεν μας ειπες, στις επιτηρησεις που ειχες απο Μοον (Να ζησουμε να τους θυμομαστε), γιατι ονομαζες τα χωρια μανιασμενη βουβουζελα και κανα μισαωρο πριν τα χασεις αλλαζες το ονομα και εβγαινες και ελεγες δεν εχασα ουτε ενα χωριο?

Υ.Γ2 Μακαρι να βγαλετε χριστουγεννα και στις 6 Ιανουαριου να σας αλλαξουμε τα φωτα ;)
 

DeletedUser34705

Δεν ξερω αν θεωρεις βαρβαρα συμπαικτες σου οπως στον JohnDimis, τον TAKIS 80 (που τους στειλανε στα πανω ριμ), και αλλους οι οποιοι δεν συνεχισαν (bebylos, gkagkakos666, King Silva, byebye), αλλα αυτοι ειναι ο κυριος λογος που μπηκαν οι στοπ στην ηπειρο σου. Τα βαρβαρα ειναι για να κλεισουν πηρυνα. Το κανουν συνηθως οι σοβαρες φυλες. Κριμα που δεν το ηξερες. Το οτι μπηκατε στηνν κατω ηπειρο και τωρα σας μπηκανε το διπλο και σας εχουν και στο +50 οι στοπ που τους ειχατε για πεταμα τους κανουν αξιους σεβασμου και οχι χλευασμου.

Υ.Γ Δεν μας ειπες, στις επιτηρησεις που ειχες απο Μοον (Να ζησουμε να τους θυμομαστε), γιατι ονομαζες τα χωρια μανιασμενη βουβουζελα και κανα μισαωρο πριν τα χασεις αλλαζες το ονομα και εβγαινες και ελεγες δεν εχασα ουτε ενα χωριο?

Υ.Γ2 Μακαρι να βγαλετε χριστουγεννα και στις 6 Ιανουαριου να σας αλλαξουμε τα φωτα ;)

Οι παίθκτες που προαναφερες μπηκαν για καποπιο σκοπο εκει , δεν τα καταφεραν απλα. πές μου πια ειναι εδω και ένα μηνα η προοδος τον ΣΤΟΠ σε αυτο το πόλεμο ; τα βαρβαρα μονο αντε και 1-2 χωρια απο το μπάν του φωτοβολιδα ; και μιλάω μονο για τον τελευταίο μηνα.

Όσο για το 1 υ.γ. σε αυτο το πλανο το μοον δεν ονομασα κανενα χωριο "βουβουζέλα" απο τους 4 που είχα εγω 2 χωρια εχασα και αυτο στο δευτερο και τριτο κυμα ,( ισως τα ονομασαν αλλοι επιτηρητες για καζούρα ) μετα τις 2 που μπηκαν οι παίκτες μετα απο τισ δουλειες τους δεν ξερω τι έκαναν , εγω εκανα οτι καλυτερο μπορουσα, απλα το πλανο ηταν πανεξυπνο με την νυκε στον τελευταιο αριστο εφαγε πολλα αμμυντικα τους και δεν θα αντεχαν πανω απο δευτερο κυμα.
( Για να το λές βεβαια , σας έχει τσουξει πολλες φορες αυτο το ονομα σε επιτηρησεις που σας γλεντανε τοσο καιρο)


Χαιρεστε που βαρέσατε μοον και πηρατε χωρια , αυτη είναι η αξία σας ; δεν σας ειδα να βαρατε ποτε παίκτη μας απο την σολ , και μην πείτε οτι δεν είχατε .. περιμενετε κανενα μπάν να πάρετε κανα πατημα στις ζώνες άμυνας που υπάρχουν.

οσο για το υ.γ.2 χασω κερδίσω μάν μου στο γλέντι μου βρεθηκάν και οι 2 φυλές.
 

DeletedUser33703

Οι παίθκτες που προαναφερες μπηκαν για καποπιο σκοπο εκει , δεν τα καταφεραν απλα. πές μου πια ειναι εδω και ένα μηνα η προοδος τον ΣΤΟΠ σε αυτο το πόλεμο ;

Δημήτρη θέλω να μου μιλήσεις για την πρόοδο των Voodoo τον τελευταίο μήνα στον κόσμο
(το ότι υπάρχουν δηλαδή ακόμα στον χάρτη , πιστεύω είναι μία πρόοδος)

και μην μου μιλήσεις για την πρόοδο της sol γτ δεν σε συμφέρει , είναι πολύ μεγάλη στην κ45.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Χαιρεστε που βαρέσατε μοον και πηρατε χωρια , αυτη είναι η αξία σας ; δεν σας ειδα να βαρατε ποτε παίκτη μας απο την σολ , και μην πείτε οτι δεν είχατε .. περιμενετε κανενα μπάν να πάρετε κανα πατημα στις ζώνες άμυνας που υπάρχουν.
Μην ανησυχεις θα χτυπηθεις τωρα εσυ και δεν θα εχεις κανενα παραπονο οτι δεν σας παιζει η Σολ και παιζει μονο την Μoon,τι φιλαρακια ειμαστε? Σε παιζουμε βρε . Να φανταστω,παντως , οτι η Βουντου ΝΜ εχει βαρεσει παικτη της Σολ.... ο οποιος δεν ηταν μπαναρισμενος? Ποιος ?,που? ,ποτε?
 

DeletedUser34705

Δημήτρη θέλω να μου μιλήσεις για την πρόοδο των Voodoo τον τελευταίο μήνα στον κόσμο
(το ότι υπάρχουν δηλαδή ακόμα στον χάρτη , πιστεύω είναι μία πρόοδος)

και μην μου μιλήσεις για την πρόοδο της sol γτ δεν σε συμφέρει , είναι πολύ μεγάλη στην κ45.

Μετα τα μπάν και το που υπαρχουμε προοδος ειναι και αξιο σεβασμου. δεν μιλησα για την προοδο της sol , ενεκαθεν η 42 ειχε 2 καλες φυλες και μια τριτοδευτερη μπουζουκιων παραλιακης ( Stop ) *, που προλαβατε εσεις να καβατζοσετε για να εχετε το αποτελεσμα υπέρ σας. Εφόσον δεν θα εχετε ενεργητικο προβλημα στο μελλον σαν σολ και φυγει η βουντου απο την μέση ξερετε οτι ειναι ευκολη η νικη σας με τους ΣΤΟΠ.
Και οτι ειμαστε εδω ακομα και πολεμαμε με καθε μέσω να το σεβεστε και να μην το χλεβάζετε ειδικα εσυ Νικο.

Μην ανησυχεις θα χτυπηθεις τωρα εσυ και δεν θα εχεις κανενα παραπονο οτι δεν σας παιζει η Σολ και παιζει μονο την Μoon,τι φιλαρακια ειμαστε? Σε παιζουμε βρε . Να φανταστω,παντως , οτι η Βουντου ΝΜ εχει βαρεσει παικτη της Σολ.... ο οποιος δεν ηταν μπαναρισμενος? Ποιος ?,που? ,ποτε?

Οχι δεν σας εχουμε χτυπήσει σαν Βουντου σε οργανωμενο πλάνο , εγω πάντως στο +2 ειμαι απο δικα σας χωρια και δεν μιλαω μπαναρισμενων εκτος αν θεωρεις ταφαλγ και αμπερκατ μπαναρισμενους. :cool: και δεν βαζω ρεκλειμ κλπ μέσα.
 

DeletedUser31309

Μητσο ολο προπαγανδες εισαι...
Κατουρα τωρα που προλαβαινεις...

10 Πόντοι για 2. Συμπεριφορά
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34147

Και εσείς χωρίς την doom ένα μηδενικό είστε ή το αντιστρόφο δεν είμαι σίγουρος.
 
Κορυφή