STOP Family - SOL - ΚΟΥΠΑ vs Voodoo - N*M*

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34705
  • Ημερομηνία έναρξης

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ο κο του ελεγε στο σκαιπ οτι μεχρι 100 μς ειναι καθαρη τυχη! μαλλον ειστε πολυ @@φαρδοι εσεις οι speeda;)

Σας προκαλω εδω δημοσια να βαλετε ενα πριντ απο sol με επιθεσεις κολλημενες στα 1-2 μς!
Πριν 6 μηνες ο βουβουζελας στην εθνικη σπιντ δεν προλαβαινε να αναγνωρισει τα τρενα και τωρα κολλαει στα 2 μς, απλα γελαμε!!
 

DeletedUser33703

Αυτή την στιγμή η SOL όσο περίεργο και να σας φαίνεται λόγω κατάταξης είναι από τις ποιο καθαρές φυλές στον server .
Και με Voodoo και N/M δεν υπάρχει καμία σύγκριση .

Από τα κολλήματα και μόνο φαίνεται ποιοι χρησιμοποιούν **** και ποιοι όχι .

Πάμε τώρα στο θέμα μας , αυτό το ποστ είναι μια κακή προπαγάνδα από τη δημιουργία του .

STOP Family - SOL - ΚΟΥΠΑ vs Voodoo - N*M*

η κούπα πλέον δεν υπάρχει καν στον κόσμο , ο σωστός τίτλος και χωρίς καμία δόση προπαγάνδας όπως είναι έτσι αυτή τη στιγμή είναι

SOL - STOP vs Voodoo - N*M - DOOM - AJE(CARTEL)

τουλάχιστον για το τώρα αλλά μάλλον Μήτσο υποτιμάς τους συμμάχους σου (doom και cartel) και δεν τους προσμετράς στον πόλεμο .
Που να ήξεραν οι φίλες σου οι καλιακούδες τι τους ετοιμάζεται με τους cartel .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34705

Ένα φραγκο η βιολετα τσιγκολελετα τσιγκολελετα ειναι το θεμα απο πανω μεχρι κατω

Ανουσια προπαγανδα απο αρχη μεχρι τελους στο αρχικο ποστ και ουσια πουθενα......επισης ο τιτλος γιατι δεν λεει περιγραφη φυλων κ42 αλλα STOP Family - SOL - ΚΟΥΠΑ vs Voodoo - N*M*???



εδω γελαν και τα τσιμεντα.....εγω θυμαμαι κ32 οταν συναντηθηκαμε πρωτη φορα απο το μικρο περασμα και των 2 εκει αλλες κουβεντες μου ειχες κανει σκαιπ για τα κροκοντιλινο ****ινια που φοραγες(κακη προπαγανδα ξερω και ψευτης) καμια 5-6 χρονια παλιοτερα κιολας ακουσον ακουσον,

Ας μιλησουμε τωρα για τα κροκοντιλινο σου

Προβολή συνημμένου 1273

Κολημματα με την πρωτη προσπαθεια λοιπον και μπραβο σου(αρνησου το να γελασω σε παρακαλω δηλαδη).......αμα κανεις καριερα απο κ7 δεν κρυβεται αλλωστε(και οι 2 σας να μην θειξω κανενα)

Γελαει ολος ο σερβερ και μετα πας να κανεις και προπαγανδα για τη σολ,ερε φαπα που θελετε


Υ.Γ φωτοβολιδα βγαλε την εικονα προφιλ βρωμιζεις το φορουμ



Θα δωσω την απαντηση που εδωσα και στην μπέρετ στο skype ,
Μαζευτηκατε 10 νοματέοι μετα την ανακοινωση της διαχηρισεις για τα μπάν και ψαχνετε να βγάλετε το σαράκι που σας τρωέι απο πάνω σας.
Αυτη η επιθετικη ενεργεια εχει γινει εδω και 4-5 μέρες , και αφου βλέπετε και είδατε οπως και εχτες οτι ο λογαριασμός speeda σας κάνει παντου μεγάλη ζημια αποφασίσατε να κάνετε ολο το παρεάκι προπαγάνδα μπάς και νικήσετε έτσι αυτο τον λογαριασμό .

Απαντηση στο printscreen σας λοιπον είναι οτι μετα απο τα τόσα χρόνια που παίζω ξέρω να υπολογιζω την αλλαγη του δευτερολεπτου στην αρχή οπως και αρκετοί άλλωστε , ενολιγης ή σφινες αυτες εγιναν γιατι αν πατησω κλίκ να φυγει η επιθεση με το που αλλαζει το δευτερολεπτο την βαζει -70 με -60 μς πρίν , έχετε δεί πάλι σε μεγαυτερα μς τετοια κολληματα ??? οχι ... σας το λέω εγω γιατι δεν μπορω , τα κολληματα επισης στο prnt scrreen που βάλατε μαλλον δεν σας ενημερωσε καλα η Νάσια που εχει το ακουντ οτι έκανα πάνω απο 5-6 προσπάθειες πριν και ακυρωνα εκτός να δεν προλαβαινε να την δει που ακυρωνόταν.


Εγω έχω να σας συμβουλέψω οτι αλλοι εχετε το ονομα και τα έχετε κάνει τόσο πολυ πάνω σας με αυτη την ανακοινωση που ψαχνετε πουθα επιριψετε ευθυνες μπας και γλιτώσετε το μπάν , εγω κατα την χρήση μπότ οτι προπαγάνδα και αν κάνετε και ποτε μα ποτέ δεν εχω δωσει τετοιο δικαιωμα οτι κανω χρηση τέτοια , ας μουγ ίνει ο οποιοδηπωτε ελενχος στον λογαριασμο οποιαδηποτε στιγμη , είαμστε 2 ανθρωποι οχι παιδακια 28 χρονων και οι δυο που πιστευουμε στην αξια του παιχνιδιου και με αυτα τα "****ακια που ξερετε εσεις καλα" εμεις θεωρουμε οτι χάνει την αξιά του.


βγάλτε τα μάτια σας μονή σας τώρα παικταράδες του 1vs1 και των ban.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Eγω δηλαδη τωρα, με ολη την καλη διαθεση που με διακατέχει, δεν πρεπει να σκεφτω και να πω σε ενα ρουμ του σκαιπ οτι αυτες οι επιθεσεις ειναι απο **** και αφου δεν μπαναρετε ,καλύπτετε.Θα φαω μπαν εγω και οχι αυτος που εκανε αυτες τις επιθεσεις?

Την περασμένη εβδομάδα, για πρώτη φορά τουλάχιστον μπροστά μου, αναφέρθηκε το όνομα μου πως καλύπτω κάποια χρήση bot, μέσα από bot που δημιούργησε πρώην μέλος της ομάδας διαχείρισης.

Επεσες απο τα συννεφα? .Εχεις την εντυπωση οτι ΟΛΟΙ οι παικτες εχουν την αριστη εντύπωση για εσενα, οτι λενε τα καλυτερα ,οτι εισαι ο αγαπημενος τους , αυτος που σου ειπε οτι " η Σολ λενε για εσενα ελα να δεις" δεν ειχε ιδιο ωφελος και το εκανε για να προστατευσει το ονομα σου?Και εγραψαν τα πιτσιρικια με ολη την αφελεια που τους διακατεχει λογο ηλικιας ή λογο οτι τους ειναι αδιαφορες οι συνεπειες ή γιατι δεν πιστευαν οτι θα εχουν συνεπειες αφου ολοι πανω-κατω τετοια λενε και χειροτερα ή γιατι τους προσταζει η κοινη λογικη (αδυνατον να ειναι "χερι" αυτο ),ή γιατι ειναι ενα ρουμ που εχουν υποθει τα χειροτερα για ολους.... χιλια ακομα ή μπορω να γραψω . Το εστειλαν αιτηση ?Ναι, ξερω και στο σκαιπ δεν πρεπει να λες για τους διαχειριστες . Μπες σε ολα τα ρουμ που υπαρχουν και δικαζε, λοιπον, αλλα σκεψου οτι ο αγγελιοφορος δεν φερει ευθυνη αν φέρνει κακες ειδησεις.

Και κατι τελευταιο γιατι ειναι αξιο λογου, ο Φωτοβολιδας απειλη στο σκαιπ ,μανες πατερες ,παιδια ,οκ ειναι σκαιπ δεν σε απασχολει αλλα να απειλη και εντος φορουμ του παιχνιδιου και να εχει ασυλια παει πολυ , ενω σε διαφορετικε περιπτωσεις παικτων αν απειλουσαν στο φορουμ επαιρναν την απαντηση που τους αρμοζει πχ http://prntscr.com/d8hiyy https://forum.fyletikesmaxes.gr/index.php?threads/Κατάταξη-Κ16.22305/page-7#post-377859 .Επισης εχεις κανει λαθη και ειναι αθρωπινο και σεβαστο και εχεις ζητήσει συγνωμη και εγινε δεχτη https://forum.fyletikesmaxes.gr/index.php?threads/Το-ιστορικό-κλεψίματος-ενός-λογαριασμού.20649/page-2#post-358331
Ρητορικες ειναι οι ερωτησεις ξερω τις απαντησεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34705

Δέν είναι απαντηση προς την elisisi αλλα στα πιο πάνω σχολια.

Για να κλείσω πιο αποτελεσματικα τον υπενιγμό σας Σολιστές , εψαξα και βρήκα την συζητηση με τον κο πλεύ μου εκεινη την ωρα που εμπαιναν η επιθέσεις σε αυτο το πλάνο στην Morpho.

σπυροσ1.jpg

Αυτό ειναι και το prntscreen της φωτογραφιάς http://prnt.sc/d78fie .

Για να δείτε οτι μολις είχαν φυγει και οι αριστοι και εχω τραβιξει τους χρόνους απο το skype οτι ειναι σε παρόντα χρόνο. Για τους απιστους θωμάδες μπορω να κανω και διαμοιρασμο οθονη να δουν οτι υπάρχει αυτο το κειμενο μιας και πολυ ξέρετε οτι ειμαι φωτογράφος και οτι μπορω να το μετατρέψω.

Οπως βλέπετε ουτε εγω ο ιδιος το πιστευα εκεινη την στιγμή πως μου είχαν κάτσει.

Συμβουλη μου μάθετε να σεβεστε τον αντιπάλο και μην πάτε να το κερδίσετε με "βρώμικους" τρόπους. Aν φοβάστε τα μπαν μην βγένετε κατα οργανωμένες ομάδες και ριχνετε ευθηνες αλλου . απλα παιξτε σωστο και τιμιο παιχνίδι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Δέν είναι απαντηση προς την elisisi αλλα στα πιο πάνω σχολια.

Για να κλείσω πιο αποτελεσματικα τον υπενιγμό σας Σολιστές , εψαξα και βρήκα την συζητηση με τον κο πλεύ μου εκεινη την ωρα που εμπαιναν η επιθέσεις σε αυτο το πλάνο στην Morpho.


Αυτό ειναι και το prntscreen της φωτογραφιάς http://prnt.sc/d78fie .

Για να δείτε οτι μολις είχαν φυγει και οι αριστοι και εχω τραβιξει τους χρόνους απο το skype οτι ειναι σε παρόντα χρόνο. Για τους απιστους θωμάδες μπορω να κανω και διαμοιρασμο οθονη να δουν οτι υπάρχει αυτο το κειμενο μιας και πολυ ξέρετε οτι ειμαι φωτογράφος και οτι μπορω να το μετατρέψω.

Οπως βλέπετε ουτε εγω ο ιδιος το πιστευα εκεινη την στιγμή πως μου είχαν κάτσει.

Συμβουλη μου μάθετε να σεβεστε τον αντιπάλο και μην πάτε να το κερδίσετε με "βρώμικους" τρόπους. Aν φοβάστε τα μπαν μην βγένετε κατα οργανωμένες ομάδες και ριχνετε ευθηνες αλλου . απλα παιξτε σωστο και τιμιο παιχνίδι.


Το μονο που αποδυκνυει η παραπανω φωτογραφια ειναι πως παραδεχεσε χρηση ****.......εμενα τα ματια μου βλεπουν τη συζητηση καπως ετσι

βουβου:μα το θεο το εβαλα χωρις **** αυτη τη φορα......να ακυρωσω?(και δεν ξερουμε αν οντως δεν εκανες χρηση)
σπιντα:οχι αστα
βουβου:ειμαι κωλος,χωρις **** αυτη το φορα το πιστευεις?


και μετα μιλας για σωστο και τιμιο παιχνιδι,μονος καρφωνεσαι και δημοσιος
 

DeletedUser34705

Το μονο που αποδυκνυει η παραπανω φωτογραφια ειναι πως παραδεχεσε χρηση ****.......εμενα τα ματια μου βλεπουν τη συζητηση καπως ετσι

βουβου:μα το θεο το εβαλα χωρις **** αυτη τη φορα......να ακυρωσω?(και δεν ξερουμε αν οντως δεν εκανες χρηση)
σπιντα:οχι αστα
βουβου:ειμαι κωλος,χωρις **** αυτη το φορα το πιστευεις?


και μετα μιλας για σωστο και τιμιο παιχνιδι,μονος καρφωνεσαι και δημοσιος
Ξανα απαραδεκτη προπαγανδα , δεν έχω κατι αλλο να αποδείξω . ουτε να αναφέρω . τα υπολοιπα in game.
 

DeletedUser34071

εεε μας εχεις πρηξει τα συκωτια με τις παπαριες σου, κατι σοβαρο εχεις να πεις

ΑΣΧΕΤΟ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΣΙΡΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ?

10 πόντοι για 2. Συμπεριφορά
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Eιμαι υπο σκεψη θα το συζητησω και με τα παιδια απο Σολ και αν συμφωνουν θα κανω την αλλαγη .
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Esu asxete efoson den paizeis den boreis na exeis swsti apopsi epi twn pragmatwn


5 πόντοι για 1.α. Greeklish
από aigokairos.
....ειπε ο χρηστης Χαλασμενο Τηλεφωνο με ακομα ενα νεο ακκ στο φορουμ και πιθανοτατα λειτουργωντας ως 5ος κο για 2 βδομαδες σε κανα ακκ.
 
Κορυφή