STOP Family - SOL - ΚΟΥΠΑ vs Voodoo - N*M*

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34705
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34705

Σάς έλειψα έτσι ;
Ο Λογαριασμός kouman89 του εξωτερικου φόρουμ εκλάπη. Αλλα αν δείτε κάτι απο αυτον το τον λογαριασμό απλά δεν είμαι εγώ.

Ας αρχησουμε το φτυάρι λοιπόν περάσαν 15 μέρες άλλωστε ..

Φυλή ΚΟΥ.ΠΑ .
Η φυλη της ΞΕΦΤΥΛΑΣ του κ42. Μια φυλή που έκανε μια Σ.Ε. και ενω είχε μια υπερσυμαχια χτυπήσε τους N*M* μέσα στην Σ.Ε. και 4+ το βράδυ , ναι αυτη η φυλή τότε είχε 10 χωρια τον N*M* μέσα στον υπερογκο πυρινά της με διπλους και τριπλους λογαριασμους απο τα μέλη της ΚΟΥ.ΠΑ οπως παραδεχτηκε και δημοσια ο τετουλίνος και τελικα το αποτελεσμα στο πλάνο του πιο ηταν ; Να πάρουν 2 χωρια και να χάσουν 4 στο δικο του πλάνο...
Απο τότε αλλάξανε όλα η υπερσυμαχια τους έκανε νέρα σταματήσανε να ακουνε τον στρατηλατη GENLYN αρχησαν να χανουν πατηματα και χωρια ετσι αποφασησαν να ανεβασουν τους SOL να τους βοηθησουν .. αλλα και γι αυτο ηταν αργά το λάθος το είχαν κάνει , πλάνο δεν ξανακάνε και μόνο ξύλο έτρωγαν .
Μετα ο Genlyn αυτος ο 54 χρονος ανθρωπος στην ηλικια του πατέρα μου , εμπαινε στο skype και αφου ειδε οτι έχανε τα αυγα και τα πασχαλια αρχησε να βριζει καθημερινος μάνες , οικογένεις , να ευχετε καρκινους με το μυαλο του 54 χρονου οπως προανέφερα καμια ελπίδα και με τις βρίσιές και αφου είδε τα πραγματα να δυσκολευουν αποφασισε να τους παρατησει όλους απο την φυλη του και να γίτωσει την πυξιδα περνοντας χωριά μέσα στους SOL.
Eνολίγης μιλάμε για εναν ανθρωπο που εξεφτυλιστηκε σε όλα τα θεματα , χτυπησε σε Σ.Ε. , εβριζει οικογενεις , μας ελεγε θα μας παει πυξιδα και τελικα ;
Και τελικα μετα απο 16 ημερές η φυλή ΚΟΥ.ΠΑ πήγε πυξίδα και ναι ΟΛΟΙ πηγαν πυξιδα , πυξιδα θεωρειτε να χανεις τα χωρια σου ΟΛΑ απο εκει που ξεκινησες και ας πηγες να κρυφτείς στα παντελόνια άλλων.


Φυλή SOL.
Αυτη η φυλη αναγνωριζετε ακομα και απο εμένα απο τα υσχηρα skills τον μελών της , μαζεμένοι όλοι η "μικρη ηλικιακα" σχεδον αφροκρεμά τον T.W. με στόχο να κλείσει τον κόσμο , με μερικα μέλη παραπανο απο υπεροπτές που νομίζουν οτι όλα ειναι ευκολά ετσι λοιπον αφου τελιωσαν για το χ.ψ. λόγο γρήγορα απο τους Aje αποφασησαν με την βοηθεια του Genlyn να έρθουν στην 45 , Το λάθος ομως δεν αργησε να γίνει , ο λογαριασμός Da VinCi έφαγε μπάν για λόγους που δεν γνωρίζω , και αυτοματα πηγε την SOL 2+ εβδομαδες πίσω όσο και αν ξαναμπουσταραν τον Νικολα με τον καινουριο του λογαριασμό , μάς άφησαν την Morpho εδώ πάνω που μετα τους ΚΟΥ.ΠΑ ηταν ευκολος στόχος και εστι μας "χάρησα" μια ηπειρο εν μέρη . Όλα είναι σε περιεργη φάση και θα κρυθουν τον επομενο μήνα που βρίσκει μια N*M* πιο ισχυρη απο ποτε απο την αρχη του κόσμου και μια SOL να χάνει σημαντικα σημεια στον χάρτη. Να επισημάνω οτι στο τελευταίο πλάνο τους δεν τα πήγαν οσο καλα πιστευαν .

Φυλή STOP&family
Δεν έχω ασχοληθει τόσο με αυτη την φυλή , αυτα που ξέρω να πώ είναι ότι ειναι μαι φυλή που δεν έφαγε ποτε οργανωμένο ξυλο , δεν εχει ξεσκαρταρει ακόμα τις ελευθερες στρατολογησεις που έκανε , όπως και οτι επιθετικά ειναι πολυ κακή , στο τελευταίο πλάνο της λοιπόν μια φυλη μια ηπειρος τα πήρε όλα στο χερί και επειδη ημουνσε καποιους λογαριασμους που παικτηκαν άμυνα είδα ένα πλάνο απαραδεκτο , με λάθους χρονους και συνεργασίες και αυτο φυσικα ευθυνετε το free στατολογικ που έπεσε , θα εχουν πολλα εσωτερικα προβληματα και γκρινιες στο μελλον αν και πιστευω οτι της εχουν ηδη , γι αυτο και το έχουν ρίξει στην γκρίζα φυλή , οπως και πιστευω οτι στο πρωτο πλάνο που θα φάνε θα ειναι απογοητευτηκα τα statics γι αυτους , ελπιζω να μην βγουν χειροτερους απο τους ΚΟΥ.ΠΑ και τους πάρουν χαμπάρι οι SOLιστες και τους χτυπήσουν μέρα μεσημέρι. Με σιγουρια μπορώ να πώ πως τα πλανα τους ειναι 90% χειροτερα απο τα πλάνα το SOL και αυτο με προσωπικη αποψη που εχω ζησει πλάνα και απο της 2 μερίες σαν επιτηρητης καποιου λογαριασμου.


Όλα αυτα λοιπόν είναι απλα η αποψη μου , που την μοιραζομαι με εσας οχι για να βριστουμε ουτε να τσακωθουμε αλλα να κρατησουμε ένα ροομ με επιπεδο συζητησεις να μοιραστουμε απόψεις και χωρις να ξεκινησετε πάλι ποιος παίκτης ειναι καλυτερος κλπ κλπ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Ένα δάκρυ κύλησε από τη συγκλονιστική περιγραφή σου.

Νταβάι σιχαμένε φίλε μου!!! :p:p:p:p:p
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ελα καλε Μιμακο τι σε πιανει ώρες ωρες και γραφεις έκθεσεις ?Αφου παίζεται με δωδέκατο παίκτη τι φοβάσαι και κουράζεσαι ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34705

Ελα καλε Μιμακο τι σε πιανει ώρες ωρες και γραφεις έκθεσεις ?Αφου παίζεται με δωδέκατο παίκτη τι φοβάσαι και κουράζεσαι ?

Εγω λέω να σταματησεις πάλι θεία Άτζυ αυτους τους υπαινιγμούς γιατί σε εμένα δεν περνάνε , ποτε δεν ήξερα 12 παίκτη και ποτέ δεν θα μάθω .
 

DeletedUser24216

Ελα καλε Μιμακο τι σε πιανει ώρες ωρες και γραφεις έκθεσεις ?Αφου παίζεται με δωδέκατο παίκτη τι φοβάσαι και κουράζεσαι ?


Γιατι δεν γραφεις τι ακριβως εννοεις?
διοτι που να τρεχεις να φτιαχνεις αλλο ακκαουντ να περναει η ωρα σου εδω ε?
χαχαχ
 

DeletedUser34705

[/S
Χωριό με bonus (482|577) K54 215 Barbarian Primezero [STOP] 2016-11-15 15:06:43
green.png
Χωριό με bonus (497|581) K54 248 Barbarian moras [STOP] 2016-11-15 14:15:29
green.png
Χωριό βαρβάρων (489|540) K54 216 Barbarian Savio1 [STOP] 2016-11-15 13:02:12
yellow.png
008)Bassjackers (464|506) K54 9,720 stathakis [STOP] stathakis [STOP] 2016-11-15 12:57:01
green.png
008)Bassjackers (464|506) K54 9,720 Barbarian stathakis [STOP] 2016-11-15 12:35:00
green.png
009 (477|499) K44 1,529 Barbarian ΛΕΦΤΗΣ [STOP] 2016-11-15 11:44:35
green.png
1391 JOHN V (492|583) K54 110 Barbarian CAESAR [STOP] 2016-11-15 08:15:08
green.png
0011 Καφεδακι; (469|499) K44 1,532 Barbarian xHunteRx [STOP] 2016-11-15 03:45:47
green.png
008 FUSION POWER (480|541) K54 10,019 elite paladin [STOP..] Savio1 [STOP] 2016-11-14 23:23:02
green.png
000003 Χωριό με bonus (462|509) K54 898 Barbarian kokkinosdrakos [STOP] 2016-11-14 22:41:07
green.png
009 KAIOKEN TIMES 20 (483|549) K54 8,128 elite paladin [STOP..] Savio1 [STOP] 2016-11-14 17:39:50
POILER]

φοβερο πλανο απο στοπ ...στα βαρβαρικα..95% επιτυχια..
ενα εμεινε με ηθικο



Φήμες θέλουν να τους κόβουν τρένα ακομα και η γκρίζα φυλή , Επισης φημες επιβεβαιωμένες θέλουν να σκεφτοντε πολυ σοβαρα το ξεσκαρταρισμα την σαβουρα απο τις στρατολογισεις διοτι υπάρχει μεγάλη γκρίνια απο τα μέλη μετα απο 2 φορα συνεχόμενη που τα πήραν όλα στα χέρια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34705

Καλα ολα αυτα που λες εν μερη σωστα , αλλα ξεχασες να αναφερεις και τον κυριο με τα γκρι. Για αυτον ποια ειναι η αποψη σου ?

Δεν ξέρω σε τι πράγμα αναφέρεσαι Βασίλη , ποιος είναι ο κύριος με τα γκρι ;
 

DeletedUser31309

Γκρινιες εχετε μονο εσεις...
Κι αυτο φαινεται που εγκαταλειπουν διαρκως παικτες σας με αρκετα χωρια για τα μεχρι στιγμης δεδομενα...
Μην σκατε για μας θα χαθουν 100δες επιθετικα ακομη και και ξανα και ξανα...
Αυτο ειναι το παιχνιδι...
Οπως θα γινει κι με εσας...περιμενουμε μητσο εδω ειμαστε!!!
Κοψε τωρα τις προπαγανδες γτ σε πειραξε που σε ειπα παιδακι...μου κανεις πολυ μικροτερος απο 28ρης φιλε...τοση μανια ουτε 15χρονα δεν εχουν με το γραψιμο στο εξωτερικο...

Σε βλεπω να σου κλεβουν κι αυτο το λογαριασμο οπως το κουμαν ΠΑΡΑΜΥΘΑ!!

Γραψτε οσα θελετε δεν ξαναποσταρω εδω μονοι σας βγαλτε προπαγανδες θελετε δεν θα αλλαξει κατι εδω...
Καλη συνεχεια...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34705

ΑΥΤΟΣ 1-0

ΡΟΥΦΑ ΒΟΥΒΟΥΖΕΛΑ!!!!
#αγαπώσε μέχρι να σε πετάξω εκτός. :mad::rolleyes:o_O:p:D


Γκρινιες εχετε μονο εσεις...
Κι αυτο φαινεται που εγκαταλειπουν διαρκως παικτες σας με αρκετα χωρια για τα μεχρι στιγμης δεδομενα...
Μην σκατε για μας θα χαθουν 100δες επιθετικα ακομη και και ξανα και ξανα...
Αυτο ειναι το παιχνιδι...
Οπως θα γινει κι με εσας...περιμενουμε μητσο εδω ειμαστε!!!
Κοψε τωρα τις προπαγανδες γτ σε πειραξε που σε ειπα παιδακι...μου κανεις πολυ μικροτερος απο 28ρης φιλε...τοση μανια ουτε 15χρονα δεν εχουν με το γραψιμο στο εξωτερικο...

Σε βλεπω να σου κλεβουν κι αυτο το λογαριασμο οπως το κουμαν ΠΑΡΑΜΥΘΑ!!

Γραψτε οσα θελετε δεν ξαναποσταρω εδω μονοι σας βγαλτε προπαγανδες θελετε δεν θα αλλαξει κατι εδω...
Καλη συνεχεια...

Το βρήκες Λιάκο , διάνα ... ξανακουνα το κεφαλάκι σου τώρα και μάθε να δέχεσαι την άποψη του άλλου.
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Απλα και κατανοητα απο εναν επισκεπτη του κ42(απ οτι καταλαβα STOP-SOL vs NM-Voodoo ειναι ο κοσμος):
SOL: Η νικητρια του κ42 επειδη απλα εχει παικτες κομαντος που ξερουν τα βασικα του παιχνδιου και δεν μας νοιαζει αν εχουν ****ακια, ας ψαξετε και σεις(αν δεν εχουν αυτοι) η αν εχουν ας βρειτε καλυτερα.
*Ν*Μ-Voodoo: Καλο υλικο αλλα αδυνατον να πλησιασει εστω στο ελαχιστο τα μαυρα βελη της SOLαρας. Μαλλον ταιριαζει γαντι το "10 παικτες εισαστε".
 

DeletedUser34705

Απλα και κατανοητα απο εναν επισκεπτη του κ42(απ οτι καταλαβα STOP-SOL vs NM-Voodoo ειναι ο κοσμος):
SOL: Η νικητρια του κ42 επειδη απλα εχει παικτες κομαντος που ξερουν τα βασικα του παιχνδιου και δεν μας νοιαζει αν εχουν ****ακια, ας ψαξετε και σεις(αν δεν εχουν αυτοι) η αν εχουν ας βρειτε καλυτερα.
*Ν*Μ-Voodoo: Καλο υλικο αλλα αδυνατον να πλησιασει εστω στο ελαχιστο τα μαυρα βελη της SOLαρας. Μαλλον ταιριαζει γαντι το "10 παικτες εισαστε".
Σέ ενα παράληλο συμπάν .
 

DeletedUser34071

Απλα και κατανοητα απο εναν επισκεπτη του κ42(απ οτι καταλαβα STOP-SOL vs NM-Voodoo ειναι ο κοσμος):
SOL: Η νικητρια του κ42 επειδη απλα εχει παικτες κομαντος που ξερουν τα βασικα του παιχνδιου και δεν μας νοιαζει αν εχουν ****ακια, ας ψαξετε και σεις(αν δεν εχουν αυτοι) η αν εχουν ας βρειτε καλυτερα.
*Ν*Μ-Voodoo: Καλο υλικο αλλα αδυνατον να πλησιασει εστω στο ελαχιστο τα μαυρα βελη της SOLαρας. Μαλλον ταιριαζει γαντι το "10 παικτες εισαστε".

Εχεις ενα ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ, τα ****ακια τα εχουν οι ασχετοι απο nm-voodoo.
(Βουβουζελα σταματα να λες οτι δεν παιζεις με ****ακια και κολλας καθε σου επιθεση στα 5ms με την 1η προσπαθεια, γιατι γινεσαι ο ποιο γελοιος παικτης που υπαρχει)

+Οτι η "μεγαλη" φυλη της nm-voodoo εχουν μαζι τους pop-doom-wow


Το μεγαλυτερο γελιο επεσε στον dogma ομως, που κολλαει με το ****ακι του στα 2ms και μετα λεει ελατε να σας μαθω
να κολλατε.

ΑΑΑΑ ΡΕ ΑΣΧΕΤΟΙ ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΟΥΝΑΓΕ



ΑΣΧΕΤΟΙ Ε ΑΣΧΕΤΟΙ
 

DeletedUser34705

Εχεις ενα ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ, τα ****ακια τα εχουν οι ασχετοι απο nm-voodoo.
(Βουβουζελα σταματα να λες οτι δεν παιζεις με ****ακια και κολλας καθε σου επιθεση στα 5ms με την 1η προσπαθεια, γιατι γινεσαι ο ποιο γελοιος παικτης που υπαρχει)

Χαχαχα πιο άσχετη προπαγανδα πεθαίνεις , μάκαρι να φτάσω στο επιπεδο να το κάνω αυτό αλλα ουτε μπότες ουτε σκρίπτ θα φορεσω ποτε για να κάνω κάτι τέτοιο αλλη έχουν το όνομα εδω μέσα.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ένα φραγκο η βιολετα τσιγκολελετα τσιγκολελετα ειναι το θεμα απο πανω μεχρι κατω

Ανουσια προπαγανδα απο αρχη μεχρι τελους στο αρχικο ποστ και ουσια πουθενα......επισης ο τιτλος γιατι δεν λεει περιγραφη φυλων κ42 αλλα STOP Family - SOL - ΚΟΥΠΑ vs Voodoo - N*M*???

Χαχαχα πιο άσχετη προπαγανδα πεθαίνεις , μάκαρι να φτάσω στο επιπεδο να το κάνω αυτό αλλα ουτε μπότες ουτε σκρίπτ θα φορεσω ποτε για να κάνω κάτι τέτοιο αλλη έχουν το όνομα εδω μέσα.

εδω γελαν και τα τσιμεντα.....εγω θυμαμαι κ32 οταν συναντηθηκαμε πρωτη φορα απο το μικρο περασμα και των 2 εκει αλλες κουβεντες μου ειχες κανει σκαιπ για τα κροκοντιλινο ****ινια που φοραγες(κακη προπαγανδα ξερω και ψευτης) καμια 5-6 χρονια παλιοτερα κιολας ακουσον ακουσον,

Ας μιλησουμε τωρα για τα κροκοντιλινο σου

16b250bf7ecf4fce9105cb1e03239fc0.png

Κολημματα με την πρωτη προσπαθεια λοιπον και μπραβο σου(αρνησου το να γελασω σε παρακαλω δηλαδη).......αμα κανεις καριερα απο κ7 δεν κρυβεται αλλωστε(και οι 2 σας να μην θειξω κανενα)

Γελαει ολος ο σερβερ και μετα πας να κανεις και προπαγανδα για τη σολ,ερε φαπα που θελετε


Υ.Γ φωτοβολιδα βγαλε την εικονα προφιλ βρωμιζεις το φορουμ
 
Κορυφή