Γελωτοποιοί (clown)... Η κυρίαρχη φυλή του Κ40...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34635
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34635

Είστε για γέλια...για κλάματα...δεν ξέρω...
Όταν είχαμε 200.000 πόντους (East Dragons) και ήσασταν στα 7-8 εκ... μας είχατε πει ότι δεν μας υπολογίζετε...Ότι θα κατεβάσετε 5-6 μεγάλους λογαριασμούς στο Νότο και θα μας τελειώσετε, καλοκαιρινά λόγια... Αρχές ή μέσα Αυγούστου ήταν..Αφού λοιπόν φάγατε τότε τις πρώτες κόκκινες ξεγυρισμένες και αφου μας προτείνατε 3!!!! φορές να προσαρτιστούμε στη φυλή σας, μετά την άρνησή μας, απευθυνθήκατε στους UKON?, μία ενεργή φυλή με καλούς παίκτες, (ήμασταν και σύμμαχοι μέχρι εκείνη τη στιγμή) ώστε να μας κρατούν αυτοί απασχολημένους... Η ηγεσία τους (προς τιμήν τους) μας ενημέρωσε για την αλλαγή πλεύσης που θα πραγματοποιούσε, και ευχηθήκαμε ο ένας στον άλλον καλές μάχες... Περνάει ο καιρός,κατεβαίνουν οι μερικοί "δυνατοί" σας λογαριασμοί (με coplay 24 ώρες το 24ωρο, σημειωτέον δεν έχει ούτε ένας δικός μας λογαριασμός coplay) αλλά ο χάρτης στην ανατολή δεν αλλάζει... Αντιθέτως πυκνώνει.. Ναι, γίναμε βαρβαροφάγοι, πολύ απλά επειδή μόνο με δυνατό πυρήνα θα σας αντιμετωπίζαμε... Άλλους εχθρούς στη γειτονιά δεν είχαμε πλέον... Ότι χωριό αντιπάλων και ουδέτερων παικτών υπήρχε το κατακτήσαμε σε 2 εβδομάδες... Δεν ήμασταν ακόμη έτοιμοι να σας παρουμε χωριά τότε.... Τέλη Σεπτεμβρίου όμως ήμασταν... και το νιώσατε..... Όλα καλά μέχρι εδώ, κλασικές φυλετικές μάχες, καθαρό παιχνίδι με μερικά χωριά να αλλάζουν χέρια..... Αλλά... αυτό δεν σας ικανοποιούσε.... Λογικό! Πως να εξηγήσεις ότι μία φυλή 12.000.000 πόντων δεν μπορεί να σταματήσει μια φυλή 800.000 πόντων και να τρώει και πλάνο και να χάνει χωριά;;; Αυτό σας θύμωσε ακόμη περισσότερο...Επίσης λογικό...!
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Η ΛΟΓΙΚΗ! Στέλνετε καμιά 3000 fake και ανάμεσα κρύβετε πολύ σωστά και (έξυπνα;) 65 nuke, και 36 αρίστους... Όλα αυτά στα χωριά μου... 1 ώρα πριν φτάσουν μας κηρύσσετε τον πόλεμο, χρησιμοποιώντας άπταιστη πεζοδρομιακή διάλεκτο, συντάσσοντας ένα εμετικό παραλήρημα που έμοιαζε με ελληνική γραφή... Τόσο μικρόψυχοι είστε που μας κηρύσσετε τον πόλεμο 1 ώρα πριν φτάσουν οι πραγματικές επιθέσεις, έλεω στατιστικών (Πριν την κήρυξη πολέμου πίναμε καφεδάκια κάθε μέρα και μας αφήνατε να αναπτυχθούμε χωρίς να μας ενοχλείτε... άλλωστε τι είναι 2,8 εκ απώλειες στρατευμάτων σας από εμάς πριν την κήρυξη πολέμου). Ήταν τόσο μεγάλη η αλαζονεία σας που νομίζατε ότι κατευθείαν τα στατιστικά θα γράψουν 6-0... Τι ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ;;; Να με κάνετε αμυντικό παίκτη της ημέρας (427.000 απώλειες αντιπάλων), να μου δώσετε 35 σημαίες, 2 όπλα παλαντιν και όλα αυτά για να πάρετε.......ένα χωριό ... ΜΕΓΑΛΟ ΠΛΑΝΟ, πρώτοι μάγκες οι clown, βλέπατε την μία κόκκινη μετά την άλλη, δεν ήταν όμως και η πρώτη φορά έτσι;;;(βλέπε πλάνο izo68 και κάτι άλλα μικρότερα).... Στο πάρα ταύτα... Αφού λοιπόν, όποτε μας επιτίθεστε "στα ίσια" τα βλέπετε μπαστούνια και αφού καταφέραμε όχι μόνο να σας κρατήσουμε μακριά από τον πυρήνα μας, αλλά και όταν επιχειρούσατε να εισβάλλετε σε αυτόν τρώγατε ΑΚΥΡΟΝ!, αφού χρησιμοποιήσατε όλες τις θεμιτές μεθόδους πολέμου(μην μου πείτε τώρα εδώ ότι στον πόλεμο επιτρέπονται και αθέμιτες μέθοδοι, για παιχνίδι μιλάμε, θα πάρετε πληρωμένη απάντηση , χάσατε μερικά χωριουδάκια (χάσαμε και εμείς μερικά δε λέω), ήρθε η ώρα της μεγάλης αποκάλυψης του πραγματικά δύσμορφου προσώπείου σας (το οποίο υποπτευόμασταν απλώς μέχρι εκείνη τη στιγμή)... Παίρνετε το .... άκυρο από μέρους μας στο χέρι, έχετε ξεμείνει από επιθετικά στρατεύματα, όσοι επιτεθήκατε και ΞΑΦΝΙΚΑ την επόμενη μέρα ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ ένας παίκτης της πρώτης 3άδας μας τρώει ban.... Φαντάζομαι απλά ότι κάποιος admin στραβοκοιμήθηκε, ξύπνησε εκείνο το πρωί και σκέφτηκε "για να δω, ποιοι παραβαίνουν για σήμερα ΜΟΝΟ ΟΜΩΣ τους κανόνες και είναι από την ΤΕΡΑΣΤΙΑ σε διαστάσεις φυλή των EAST DRAGONS του K40..." Αναρωτιέμαι πραγματικά ποιος είναι ο μεγάλος αυτός παίκτης των clown, που στριφογύριζε τα βράδια στον ύπνο του βλέποντας εφιάλτες με δράκους και αποφάσισε να καταγγείλει αυτό το αισχρό εγχείρημα του παίκτη μας να έχει πάρει επιτήρηση και να μοιράσει μερικές χιλιάδες πόρους σε μικρούς μας παίκτες...ΑΛΛΑ ΟΧΙ.. δεν μείνατε εκεί.... Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ να εισέλθετε στην περιοχή μας ήταν αυτός.. ΕΝΑ ΘΑΡΑΛΛΕΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟ ΠΛΑΝΟ κατά του banαρισμένου παίκτη μας (θα πείτε ότι εμείς σας το είπαμε ότι έχει ban.. αλλά γιατί έχω μία μικρή υποψία (τι μικρή υποψία; φως φανάρι ότι σας το σφύριξαν) ότι ήδη το ξέρατε για να έρθετε μέσα στον πυρήνα (ναι ναι το καταφέρατε, μπορέσατε να πάρετε χωριό από τον ΚΑΝΕΝΑΝ, πάλι καλά...). Αυτά είναι τα ξεφτιλίκια σας... και μερικά ακόμη επιγραμματικά:

-Παίζετε κάποιοι από εσάς με 2πλούς και 3πλους λογαριασμούς, καθώς ο ένας δεν είναι αρκετός για να κυριαρχήσετε...ΞΕΦΤΙΛΕΣ
- Αναγκάζετε τους μικρούς σας λογαριασμούς να παραδώσουν τα χωριά τους στους μεγάλους, για να μπορέσετε να μείνετε 50 άτομα στο τέλος με το 70%...ΞΕΦΤΙΛΕΣ
- Όσοι αντιστέκονται, τους πετάτε εκτός και τους κανιβαλίζετε.. (Βλέπουμε παίκτες της φυλής σας που προτιμούν να γκρεμίσουν τα χωριά τους από το να σας τα παραδώσουν)...ΞΕΦΤΙΛΕΣ
- Χρησιμοποιείτε οποιαδήποτε κύναιδη συμπεριφορά (δεν αποτελεί ρατσιστικό σχόλιο, δεν έχω κανένα απολύτως θέμα όσον αφορά τον σεξουαλικό προσανατολισμό του καθενός) για να φτάσετε στο στόχο σας... ΞΕΦΤΙΛΕΣ
- Δίνετε απατηλές υποσχέσεις σε μικρές φυλές, ότι, αν προσχωρήσουν σε εσάς, ΜΑΖΙ θα κλείσετε αυτόν τον κόσμο...ΞΕΦΤΙΛΕΣ
- ΕΙΣΤΕ Η ΝΤΡΟΠΗ ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ, ΜΑΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΕ ΑΗΔΙΑ....ΞΕΦΤΙΛΕΣ...
ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣΜΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΝΑ ΔΕΙ ΠΥΞΙΔΑ.... !!!!ΞΕΦΤΙΛΕΣ!!!!
 

DeletedUser34504

ΟΚ τελείωσες??? Πολύ Στέφανο Χίο βλέπεις μεγάλε..Ας τα πάρουμε απο την αρχή

1ον ναι ποτε δεν σας υπολογίσαμε και ούτε τώρα το κάνουμε
2ον ένα πλάνο είστε το πολύ
3ον στον πλανο που λες οι 65 νιουκ ήταν απο 5 παίχτες φαντασου αν σας έστελναν και οι 50
4ον αυτό με τους 2πλους και 3πλους λογαριασμούς έχει γίνει κλισέ βρες κάτι άλλο
5ον το είπα και σε άλλο ποστ το λέω και εδώ. Παράσυτα είστε που φυτοζωείτε μέχρι να σας πατήσουμε
6ον τσιράκια της ΝΟΣ γίνατε άσε τώρα που μας το παίζετε και ηθικοί
7ον όταν σας κάνεμε πρόταση εγώ και ο ντρίμερ να έρθετε μαζί μας είπατε όχι τώρα γιατί κλαί καλή μου???
8ον ο κόσμος ήταν κλεισμένος πριν μπείτε εσείς μην δεν άλλαξε και τίποτα
9ον πήγαινε κλάψε μαζί με τον φίλο σου τον ίζο γιατί τον βλέπω ζορίζεται πολύ
 

DeletedUser34635

Χαχα... ωραίοι είστε, είπαμε τα στριγκάκια σας πάνε.. αυτό με το πλάνο που θα μας κατατροπώσει...το ακούμε πολλούς μήνες.... δεν σου διαβίβασαν τις κόκκινες σφαλιάρες ακόμη μάλλον... Απορώ πως έχεις το θράσος και απαντάς; Δεν ντρέπεσαι για την κατάντια σας, πήρατε μετά από 3 μήνες 10 χωρια από τον ΚΑΝΕΝΑΝ; Αλλά τι λέω, είπαμε, ντροπή νιώθει αυτός που έχει ηθικές αξίες...
Τα πολύ κλισέ, απαίδευτε, είναι αυτά που εφαρμόζονται κατά κανόνα, επειδή πολύ απλά θεωρούνται "κλισε".....
5 παίκτες με πόσα χωριά συνολικά δεν μου είπες.... και σε πόσα δικά μου επιτέθηκαν δεν μου είπες.... δεν μπορώ να φανταστώ να μου επιτίθενται 50 άτομα, δεν φτάνουν και για τους 50 τα χωριά μου.... θα μαλώσετε μεταξύ σας...
Δεν είχαμε απατηλές σκέψεις κλεισίματος του κόσμου... άλλωστε για να κλείσεις τον Κ40 πρέπει να εφαρμόσεις τακτικές στρινγκ-ζαρτιερας... Είστε ειδήμονες σε αυτόν τον τομέα
Με τον φίλο μου ΙΖΟ68 κλαίμε κάθε μέρα.... από τα γέλια.... τόσο πολύ
Αν είχαμε την θέληση να γίνουμε τσιράκια και να κλείσουμε τον κόσμο, θα ερχόμασταν μαζί σας....
 

DeletedUser34504

εμένα σε κάτι μηνύματα που έστειλε στον ντριμερ και σε στο προφιλ του δεν μου φαίνεται να γελάει και τόσο ο κλάψας ο φίλος σου :)
 

DeletedUser34635

Πω, έχεις δίκιο..όντως.. είναι αδιανόητο κάποιος να πειράζεται όταν του τη φέρνουν πισώπλατα...
Ανθρωπάκι.. δεν τα γράφω αυτά εδώ πάνω για σένα και να μου απαντάς, και πολύ σημασία σου έδωσα προσωπικά, πολύ περισσότερη απ'ότι αξίζεις..
Τα γράφω γενικώς για ενημέρωση... Τίποτε δεν μου είσαι και ως τίποτε σε λογίζω... θα το νιώθεις αυτό το συναίσθημα λογικά συχνά.. Gute Nacht.. Schlaf ruhig jetzt....
 

DeletedUser34504

Πω, έχεις δίκιο..όντως.. είναι αδιανόητο κάποιος να πειράζεται όταν του τη φέρνουν πισώπλατα...
Ανθρωπάκι.. δεν τα γράφω αυτά εδώ πάνω για σένα και να μου απαντάς, και πολύ σημασία σου έδωσα προσωπικά, πολύ περισσότερη απ'ότι αξίζεις..
Τα γράφω γενικώς για ενημέρωση... Τίποτε δεν μου είσαι και ως τίποτε σε λογίζω... θα το νιώθεις αυτό το συναίσθημα λογικά συχνά.. Gute Nacht.. Schlaf ruhig jetzt....

Έλα μην κλαις πήγαινε παρέα με τον φίλο σου τον ιζο και σκουπίστε τα δάκρυα σας...έτσι και αλλιώς δεν χάσατε τίποτα...ένα τίποτα ήσασταν στον κ40 και ένα τίποτα παραμένετε :) Good night and see you later my dear
 

DeletedUser3057

παντως απο εκει καταλαβαινεις για τι κοτοπουλα μιλαμε....
σου λεει οτι φτασατε σε σημειο να βαζετε τους admin να μπαναρουν παικτες για να παιρνετε για χωρια και οτι πραγματικα ειστε η απολυτη ξεφτιλα του παιχνιδιου και εσυ του μιλας για κλαψα...τιποτα δεν αρνησε τιποτα δεν δικαιολογεις...θα μου πεις τι να αρνηθεις...οτι το κανατε εσεις φανηκε....οτι ειστε μεγαλες φουστανελες κ αυτο φανηκε απο τους κανιβαλισμους σας και απο το οτι δνε περιμενατε να επιτεθητε σε παικτη που να μην ειναι μπαναρισμενος...
Αντι να παιζετε πιο ηθικα απο ολους μιας και εχετε τα 100πλασια χωρια, ακριβως επειδη ειστε νουμπαδες και δεν μπορεσατε να παρετε με τον κανονικο τροπο χωριο αποφασισατε να φορεσετε τις φουστιτσες σας και να βαρεσετε μπαναρισμενο παικτη....ειστε τεραστιοι τελικα....να μην πω ομως τι...
 

DeletedUser34504

παντως απο εκει καταλαβαινεις για τι κοτοπουλα μιλαμε....
σου λεει οτι φτασατε σε σημειο να βαζετε τους admin να μπαναρουν παικτες για να παιρνετε για χωρια και οτι πραγματικα ειστε η απολυτη ξεφτιλα του παιχνιδιου και εσυ του μιλας για κλαψα...τιποτα δεν αρνησε τιποτα δεν δικαιολογεις...θα μου πεις τι να αρνηθεις...οτι το κανατε εσεις φανηκε....οτι ειστε μεγαλες φουστανελες κ αυτο φανηκε απο τους κανιβαλισμους σας και απο το οτι δνε περιμενατε να επιτεθητε σε παικτη που να μην ειναι μπαναρισμενος...
Αντι να παιζετε πιο ηθικα απο ολους μιας και εχετε τα 100πλασια χωρια, ακριβως επειδη ειστε νουμπαδες και δεν μπορεσατε να παρετε με τον κανονικο τροπο χωριο αποφασισατε να φορεσετε τις φουστιτσες σας και να βαρεσετε μπαναρισμενο παικτη....ειστε τεραστιοι τελικα....να μην πω ομως τι...

Ακόμα περιμένω να μου δείξετε έναν παίχτη που κανιβαλίσαμε. Έχετε κάποιον να υποδείξετε η απλά μιλάτε στον αέρα? Είπα και σε άλλο ποστ ότι πρέπει να είστε( που είστε δηλαδή) πολύ σπίρτα για να πιστεύετε πραγματικά ότι είχαμε ανάγκη απο ένα μπαν για να σπάσουμε μια παρασυτική φυλή σαν την δικιά σας. Σας βαρέσαν 3-4 άτομα και χαρήκατε που ρίξατε κάποιοες κόκκινες καημένοι. Επίσης για να καταλάβουν όλοι για τι τσακάλια μιλάμε...εσείς μας στείλατε μήνυμα και μας είπατε ότι ο παίχτης σας έφαγε μπαν....αν δεν το κάνατε αυτό δεν θα το ξέραμε...αλλά τόσο σας κόβει...
 

DeletedUser34635

Έγινε.... μόνο που δεν σου είχαμε πει ακόμη ποιος παίκτης μας έφαγε μπαν... όταν εσύ ήδη μιλούσες στο προηγούμενο ποστ που διαγράφηκε για συγκεκριμένο παίκτη με συγκεκριμένους πόντους (σημαίνει ότι ήξερες ανίδεε).. Το ξεχνάς σαλιάρη;;;; Αντε στη γωνίτσα σου....
 

DeletedUser34504

Προφανώς και ήξερα...και μάλιστα το ήξερα μέσα απο την φυλή σας ****ύλι :)
 

DeletedUser33911

Ζαρτιερες και φουστες δε φοραμε εμεις γτ πολυ απλα εμεις δε γιναμε τσιρακια καμιας φυλης στην φουστια και να βαραμε αλλη φυλη.Θα σου επαναλαβω γτ δε θελεις να το βαλεις στο μυαλουδακι σου αν εγω ειχα βγαλει πλανο σε εσας τωρα θα ησασταν πυξιδα ασχετοι...Οτι γυρισαν 50 νιουκ απο πλανο μας και αποφασισαν 5 παιχτες να σας βαρεσουν φτιαχνοντας ενα "μινι πλανακι" και καρφωνοντας αριστους 24 ωρες μακρυα αν εσυ το λες πλανο εγω ειμαι ελεφαντας!
Επισης ναι εχεις δικιο πρεπει να πηρα τηλεφωνο την ομαδα διαχειρησης και να τους ειπα να σας μπαναρουν γτ δυσκολευομαι να φαω 10 ασχετους παιχτες!(χαχχα αστειο ειναι φυσικα αν το δει η ομαδα διαχειρησης)
Βλακες-ασχετοι-νουμπαδες μην γραφετε βλακειες που να ξερουμε οτι παιχτης απο επιτηρηση σας στελνετε πορους σε αλλους???
Και πολυ ασχολουμαστε μαζι σας παντε στα λαγουμια σας μπειτε και εσεις σε κανεναν αλλο κοσμο να τον κλεισετε να γινετε θεοι εδω ειστε ησασταν και θα παραμεινετε σκουπιδιαρηδες!
 

DeletedUser3057

αυτα τα αν βγαζαμε πλανο θα βλεπατε πυξιδες και τα λοιπα ειναι κλασικα λογια καποιου που δεν μπορεσε ουτε πλανο να βγαλει ουτε να παρει χωριο....
και γω σου λεω αν βγαζατε πλανο θα παιρνατε @@....και?
και ναι τελικα ενα μπαν χρειαζεστε για να σπασετε την φυλη μας....τοσο καιρο και με τιμιο τροπο δεν μπορεσατε....
ας βγαζατε πλανο για να μας βαρουσατε και τοτε θα μιλουσαμε με αποδειξεις....
και αυτοι οι 4-5 παικτες που λες οτι βγαλαν μινι πλανο εχουν οσα χωρια εχει ολη η φυλη μας και παλι με την οπισθεν φυγανε...οποτε και να μας βαρουσαν αλλοι 40 νουμπαδες δεν μας κανει κ διαφορα...θα χαναμε αλλο ενα χωριο ισως?
παικταραδες που το παιζετε και προ...αλλα τι να πει κανεις.....ξαναλεω.....χεστηκατε πανω σας που δεν μπορουσατε να σπασετε πυρηνα και τρωγατε κοκκινες που επρεπε να βρειτε ενα τροπο που σας αρμοζει και σαν κλοουν....να χαρω το μπαν σας....
 

DeletedUser34635

Σας αποχαιρετώ....Πάω να παίξω κανένα αντρικό παιχνίδι, με τους τρύπιους εδώ δεν μπορώ...
 

DeletedUser

Δεν ξέρω αν μας τρολλάρετε ή αν είστε τόσο νουμπάδες που δεν ξέρετε τι σας γίνετε και εσύ ντουνιά άμα θεωρήσε καλός παίκτης είσαι απλά ένας άχετος και έτσι θα μείνεις.Εσύ πυξιδιάρε άσχετε πες μας το όνομα σου μην φοβάσε θα κοκκινήσει και εσένα το ποποδάκι.

Δεν ήξερα ότι έχουμε να κάνουμε με καθυστερημένα. Οκ αυτό τα εξηγεί όλα πλέον ..

1ον την άρνηση να παραδεχτείτε ότι μια φυλη με 10 φορές λιγότερα χωρια και παίκτες σας έκανε να τρέχετε και να παίρνετε χωριό μόνο με αίτηση.
και
2ον οι προσβολες στο σκαιπ και οι σαχλαμάρες που γράφετε. Κάθε φορά που μιλούσα μαζί σας ήταν σαν να μιλάω σε 10χρονο που δεν το πήγαν παιδική χαρά.
 

DeletedUser3057

Οντως.....5χρονα κ καθυστερημενα κ στερημενα...
ποσο πιο κατω να πεσεις....φορας που φορας φουστανακι μεσα στο παιχνιδι, εισαι κ καθυστερημενος στο φορουμ....
κλοουν...
 

DeletedUser33911

Κουλα πονας?Ακουω τοση ωρα ενα μπλα μπλα μπλα....Ασχετοι σιγα μην ασχοληθουμε μαζι σας.Ειναι καλο να κανετε ονειρα και να εχετε αυταπατες.Μεινετε με αυτα και κλαφτειτε με αυτα!
 

DeletedUser34504

Φήμες λένε ότι οι Δράκοι έγιναν πρώτα σαυρίτσες και εν συνεχεία μεταλάχτηκαν σε γατάκια που κάνουν νιοάου και κλάιγονται...Υπάρχουν και μερικοί σύμφωνα με φήμες πάλι που απο σαυρίτσες αντί για γατάκια μεταλάχτικαν σε νυχτεριδούλες για να παρατείνουν την μικρή έτσι και αλλιώς παρουσία τους στον κόσμο
 
Κορυφή