Δεν ηξερες δεν ρωταγες;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33709
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32199

ΡΕ ΜΠΑΓΛΑΜΑ ΣΤΕΙΛΕ Μ ΠΡΝΤ ΣΚΡΝ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΤ ΤΑ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΚΟΙΤΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΟΛΗΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΝΤ ΣΚΡΝ........ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΓΕΡΑΚΙΝΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΕΝΩΣΗ?ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΟ ΕΙΣΑΙ
ΣΤΕΙΛΕ Μ ΕΔΩ ΤΑ ΠΡΝΤ ΣΚΡΝ ΠΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΕΝΩΣΗ ΜΕ ΣΤΑΡ.....ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΠΛΑ

εκανα τα παντα να σε βγαλω απο την μεση? ποια παντα που κλεγοσουν και σε πηρα εκει να σε σωσω?γιατι αλλιωσ πιστευεισ σε πολεμο μασ ειχεσ αγορι μου ονειροπαρμενο? ουτε τωρα εχεισ εμασ τουσ 4 λογαριασμουσ ολοι ναβι πακετο............αλλιωσ δεν θα κρυβοσουν τοσο καιρο.......αιντε μπεσ στο καβουκι τωρα

10 πόντοι για 2. Συμπεριφορά
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32199

ΕΣΥ ΕΠΑΙΞΕΣ ΤΙΜΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΙΟ ΠΙΣΟ ΠΡΝΤ ΣΚΡΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΕΙΠΑΜΕ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΕΧΡΙ ΕΛΟΥΣ ΦΟΡΑΜΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.............ΧΜΜΜΜΜΜΜ ΕΠΑΙΞΕΣ...........ΤΟ ΓΛΥΨΗΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ....ΠΟΛΛΑ ΞΕΧΝΑΣ ΑΣΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΧΗΓΟΣ

ΝΑ ΣΕ ΝΟΒΛΑΡΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΑΡΧΗ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΒΑΖΑΜΕ ΕΣΕΝΑ ΑΚΑΔΙΜΙΑ ΜΑΣ.....ΟΤΑΝ ΕΙΔΕΣ ΚΟΚΚΙΝΑ ΘΥΜΑΣΕ ΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΟ ΤΣΑΤ Η ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ? ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥΣ ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ
ΠΟΛΕΜΟ ΣΤΟ ΣΤΑΡΤ ΑΠ.....ΣΤΑΡΤ ΑΠ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟ 5 ΧΩΡΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ


ΚΟΛΑ ΠΡΝΤ ΣΚΡΝ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΕΙΣ ΚΑΙ ΤΠΤ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΟΛΑ ΠΡΝΤ ΣΚΡΝ ΟΠΩΣ ΚΟΛΑΩ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ.....ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΠΤ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΣ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΛΥΦΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ?

10 πόντοι,
1.β. Κεφαλαία
Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31334

εγω δεν εχω κανενα προβλημα με ρεβελσ......το μονο που με χαλασανε ειναι ενω ειμασταν καθαροι απεναντι τουσ κανανε ολα αυτα και μαλιστα ο χρηστοσ μασ ζηταγε καθαρο παιχνιδι.......αυτο ειναι η μονη διαφορα μασ με ρεβελσ.....τωρα για τον λεωνιδακο......τι να πουμε τα βλεπετε απο πανω.....ζητηστε του στο σκυπε εστω να σασ πει ποιοσ εβαζε αμυνεσ διπλα και πωσ διαλυσε τουσ σταρ προφορικα γτ γραπτωσ φοβατε


εχεισ μνμα? στειλτο σε πρντσκρν εδω ασε τισ αερολογιεσ και απο πανω ειδαμε ποιοσ εκλεγε και ελεγε για ενωση καινα μασ δωσει την φυλη.....ΑΣΕ ΤΙΣ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΝΤ ΣΚΡΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ Η ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΠΕΣ?ΑΑΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΣ

Γερακινα το να λες οτι οι ναβοι βαζαν αμυνες στην υπηρον μας ή να λεει ο Χρηστος οτι βαζατε εσεις, χωρις αποδιξει ειναι ολα προφασεις και προπαγανδα του ενος προς τον αλλον!!!
Τι φοβαστε αφου πατησατε διαγραφη και δεν ριχνετε ολα σας τα χαρτια;
 

DeletedUser32199

οριστετο πριντ σκρν απο πανω ποιοσ εβαζε και σε εμασ ποιοσ προφανωσ μασ ελεγα στο σκυπε οτι εβαζε και σε αλλουσ.....καιο χρηστοσ επερνε τον μαρινο τηλεφωνω και του ελεγε οτι βαζαμε εμεισ................απο πανω λεει δεν εχει στειλει ποτε αμυνεσ σε εμασ σανενωση..........παρε ενα προσφατο πρντ σκρν που μασ βαραγατε και στειλανε και ποσα αλλα που δεν εχουμε ακομα στειλει γτ δεν ειμουν υπευθυνοσ εγω για αυτα
ποια χαρτια μ φιλε μ οτι εχω το λεω........ανοιχτοσ στα παντα ειμαι να σου πω...εγω αμυνεσ δεν εβαζα σε κανενα σε αλλη ηπειρο ουτε εστελνα γενικα
μαντεψε λοιπον μονοσ σου ποιοσ λεει ψεματα για ακομα αλλη μια φορα οπωσ αποπανω π λεει δεν μασ εχει στειλει ποτε αμυνα σε ενωση......αχ που να ειμουν υπευθυνοσ αμυνασ να ειχα τα μνματα και τισ βοηθειεσ
εδω αγορι μ γλυκο σου εξηγω τουσ λογουσ τησ διαγραφησ μου και οτι το παιχνιδι μ ηταν καθαρο και προφανεσ για οποιον διποτε εχθρο και δεν εχω κανει κατι που δεν ξερανε οι ρεβελσ σαν εχθροι μ

δεν εχω να φοβηθω κατι απλα με λαμογιεσ αυτου του στυλ δεν παιζω αν θελανε αφου ειναι μαγκακια και το πιστευεισ και εσυ γτ δεν με περασανε κοκκινο τοσο καιρο η δεν μ σταματησαν να κρυβονται πισω απο την συμμαχια?παμε δλδ να του παιξουμε μπινια πισοπλατυ αφου μασ θεωρουν συμμαχουσ και εχουν στειλει τισ αμυνεσ μπροστα πωσ θα τουσ κερδισουμε θα βαρεσουμε εμεισ οι συμμαχοι απο πισω?ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΣΑΝ ΠΛΑΝΟ ΕΤΣΙ?
 

DeletedUser31334

Αν εννοεις αυτο το: http://prnt.sc/csxk1g δεν ειναι παικτης των σταρ και τωρα ναβοι?
Δεν καταλαβενω που εκαναν λαμογια οι ναβοι ή εσεις εδω...
Κατι πιο χιροπιαστω δεν υπαρχει?
 

DeletedUser31334

http://prntscr.com/csy97n
Απ οτι φενετε βιαστικα να μιλησω...
Αλλαγη χοριων κανατε εδω...
Αλλα παλι δεν φενετε κατι να γινετε εις βαρος των ρεμπελς...
Ουδετεροι ειμασταν σε αυτον τον πολεμο και ουδετεροι παραμιναμε γιατι ηταν αδικο 4 ηπιροι να πολεμανε 1/2... εξαλλου εμεις θελαμε να καθαρισουμε την δικη μας υπηρο γιατι ξεραμε οτι ο βασικος μας αντιπαλος θα εισασταν εσεις ειται με ναβοι ειται χωρις...
 

DeletedUser34427

ρε Γερακινα η summergift η οποιος γραφει πισω απο αυτο το ακουντ αυτην την στιγμη οταν μου κραζετε το υθος του παιχνιδου που ηταν στημενο εναντιον σας πραγματικα θελω να βαλω τα κλαματα ΕΙΣΑΣΤΑΝ 18 ΦΥΛΕΣ ΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΡΒΑΡΑ. και εκτος αυτου οταν βλεπω τις κατακτησεις τις ενωσεις να ειναι μονο σε ενωση πραγματικα θολωνω θολωνω ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ αλλα μετα θυμαμαι οτι εγω εχω βαρεσει και κανα κοκκινο και λυπαμε τα χωρια μου
 

DeletedUser34647

τώρα που ηρέμησαν τα πράγματα ας πούμε την μια και μοναδική αλήθεια!

αγαπητη ηγεσία τις ένωσης μιλάτε για ήθος κτλ....
κάτι που δεν βλέπω εγώ με το επίπεδο και το ήθος που δείξατε εδώ και στο παιχνίδι.

αν όντως έχετε ήθος και παντελόνια που επικαλείστε συνεχεια μαζί με τα υπόλοιπα από α...

τότε βγείτε εδώ και ζητήστε ένα συγγνώμη από όλα τα παιδιά τις ένωσης!

που σπατάλησαν χρόνο και λεφτά!

ζητήστε τους συγγνώμη γιατί η στρατηγική που ακολουθήσατε (αγκαλίτσες και κανιβαλισμός) δεν σας βγήκε!

γίνομαι πιο συγκεκριμένος.

κάνατε την ένωση με 10 ακαδημίες καλά κάνατε αυτήν την στρατηγική θέλατε να ακολουθήσετε.

γίνατε η πρώτη φυλή στον κόσμο με μια καθαρή ήπειρο!
και με πολλά χωρια στις άλλες 3 ηπείρους.
επιλέξατε τον κανιβαλισμό αντί για τον πόλεμο!

δεύτερο λάθος όπως βλέπετε το παιχνίδι έχει επιλογή διπλωματία!

την διπλωματία σας την διαλέξατε εσείς!!!! άρα εσείς κάνατε το λάθος!!!!!

τους νεβι τους ειχατε μέσα σε 2, 3 μέρες όπως λέτε χαλαρά!!!!!!

η σωστή στρατηγική που θα ακολουθούσε κάποιος είναι να τους καθαρίζατε!

αλλα που... εσείς θέλατε να κανιβαλιzετε!!!!!
φαντάζομαι θα σκεφτήκατε ας φάμε τους δικούς μας πρώτα που είναι κοντά και μετά τρώμε και αυτούς! που να τρέχουμε τωρα!!

αν έχετε τα κότσια και ηθος ζητήστε ένα συγγνώμη στα παιδιά τις ένωσης για την λάθος στρατηγική που εσείς ακολουθήσατε!

σταματήστε να ρίχνετε όλα τα λάθη σε άλλους! και παραδεχτείτε ότι και εσείς κάνατε λάθος!

ο εθισμός σας στον κανιβαλισμό είναι τόσο μεγάλος που ακόμα και μετά από διαγραφή κανιβαλίζετε!!!!

http://prntscr.com/ctpopx

γελάει και το παρδαλό κατσίκι μαζί σας!!
 

DeletedUser24815

Το χειροτερο παιχνιδι ever το εκαναν οι ΕΝΩΣΗ.
Συμφωνω με ολα οσα ειπες.

Αλλωστε μονο επιθετικα επαιζαν για αυτο μας ζητουσαν μονο αμυνες και καλα οταν θα πηγαιναν πολεμο με rebels.
Απο την πρωτη στιγμη ενωση μου ζητουσατε..

1.ΚΑΝΙΒΑΛΙΣΜΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΑΗΔΙΑΣ.
2.ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΡΕΜΠΕΛΣ ΘΑ ΦΑΝΕ ΕΥΚΟΛΑ ΤΟΥΣ ΝΑΒΙ.
3.ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΗΠΕΙΡΟ ΤΟΥΣ.
4.ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΘΕΛΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΥΣ ή ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΥΛΗ.
5.ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΛΙΚΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.


Εαν εισασταν μαγκες θα παιζατε.

Αλλά σας ξεραμε και οπως φανηκε φυλη αναλωσιμη με διαρκεια ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ειχατε.

ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

Ενα κοπαδι ελαφιων με αρχηγο το ΛΥΚΟ ειναι πιο δυνατο - απο μια ΕΝΩΣΗ λυκων με αρχηγο το ΕΛΑΦΙ.


 

DeletedUser34504

Επειδή βλέπω ότι έχουν ειπωθεί πολλά και μέσα σε όλα αυτά και ονόματα όπως το δικό μου και άλλων απο την ηγεσία της Κλόουν του κ40 8α σας λύσω 1-2 ερωτήματα σχετικά με αυτό.

1ον επειδή το λέτε και το ξαναλέτε οι ΝΟΣ έβλεπαν ρουφιάνους παντού αλλά η πικρή αλήθεια είναι ότι δεν υπήρχε κανένας, η τουλάχιστον κανένας που να μας δώσει πληροφορίες ουσίας. Μόνοι τους ξενέρωσαν παίχτες και αυτοί με την σειρά τους ηρθαν σαν καλοθελητές σε εμάς είτε να μας δώσουν χωριά είτε πληροφορίες( αλλά το ξαναλέω και πάλι όχι ουσίας)
2ον τον λογαριασμό trelosafhtes δεν τον έβαλα εγώ στην φυλή αλλά αν θυμάμαι καλά ο μπλάκο. Το τι έγινε και έφυγε ο παίχτης απο ΝΟΣ όσοι παίζουν κ40 και ασχολούνται το ξέρουν του υπόλοιπους δεν σας ενδιαφέρει
3ον ασχολείστε και κράζεστε για έναν κόσμο που μόνο ο 39 μπορεί να συγκριθεί μαζί του. Μακραν του 3ου( δεν έχω καταλήξει ακόμα ποιός είναι 1ος και ποιός 2ος ο 39 η ο 41) χειρότερος κόσμος
4ον Για να ξεκαθαρίσω και να προλάβω κάποιους καλοθελητές θεωρώ ελεηνό αυτό που έγινε στον κ41 αλλά θεωρώ ότι η ευθύνη πάει αποκλειστικά στην φυλή ΝΑΒΙ που έκανε την παγαποντιά. Οι Ρέμπελς έκαναν απλά ότι θα έκανε κάθε φυλή, δηλαδή απλά εκμεταλεύτικε μια κατάσταση υπερ της. Όποιος πει ότι σαν αρχηγός φυλής δεν θα έκανε το ίδιο είναι απλά ψέυτης
5ον Σαφώς εκτός απο την ΝΑΒΙ φταίει και η ΕΝΩΣΗ μιας και έκανε λάθος κινήσεις και θεωρώντας πως το αριθμητικό πλεονέκτημα θα τους έδινε και ένα εύκολο κλέισιμο κατάφερε να καταστραφεί απο μόνη της.
6ον Είχα πει απο την αρχή που έγινε αυτή η ΕΝΩΣΗ στην Γερακίνα και τον Summergift ότι δεν θα δουλέψει. Για να κουμανταρεις 8-9 φυλές πρέπει να είσαι παίχτης επιπέδου τουρλου( διπλωματικά και ηγετικά).
7ον Η ηγεσία της ΕΝΩΣΗΣ έπρεπε να είχε παραδειγματιστεί απο κάποιες παρόμοιες καταστάσεις που πηγαν να γίνουν στον κ40 αλλά τις προλάβαμε. Προφανώς επειδή κάποια άτομα δεν αφήσαμε να συμβουν αυτές οι καταστάσεις δεν το πήραν στα σοβαρα.
8ον Μετα τον 39 η παράδοση κάποιον παιχτών να μπαίνουν σε κόσμους με χαμηλό παικτικό επίπεδο και να τους κλείνουν αναίμακτα συνεχίζεται
9ον Συχγαρητήρια στους Ρέμπελς και κυρίως στον na mai kai egw( προφανώς αναφέρομαι στον main player του ακκ και όχι σε κάτι άμπαλους τύπου Γιωράκης Λάνιστερ) για το εύκολο κλέισιμο του κόσμου
 
Κορυφή