Δεν ηξερες δεν ρωταγες;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33709
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24815

Oi star επεσαν καθαραν απο το διημερο επιθετικο πλανο που τους καναμε,με αποτελεσμα ο star of vergina να πατησει διαλυση φυλης.
Το θεμα ειναι οτι ο star of vergina επαιξε οπως επαιξε αλλά ,εσεις παιξατε πολυ βρωμικα.


Θελατε πατηματα στην 54.Θελατε μια εκ των Navi ή Star να γινουν φυλη σας ή πολυ απλα να τους παρετε χωρια αλλά ποτε δεν τα καταφερατε.?Γιατι παρακαλουσατε για ενωσεις και εμας και σταρ?χαχαχα
Εχω prnt screen απο star οπου ξεκαθαρα τους παρακαλουσατε να μπουνε συμμαχοι σας για να μας φανε απο την στιγμη που ηταν συμμαχοι μου.
Αποφασισαν να μας σπασουν την συμμαχια και να μας πανε σ.ε
Εσεις οταν τους βαρεσαμε γιατι χωθηκατε και πηρατε χωρια?Γιατι θελατε τα πατηματα,γιατι βλεποντας τους ρεμπελς να εχουνε 2 ηπειρους αρχιζανε και τρεμανε τα ποδαρακια σας και τα χερακια σας
.

Ειλικρινα γελαω με τα ποσταρισματα σου Κοτσιφινα αα λαθος Γερακινα...

Ενα κοπαδι ελαφιων με αρχηγο το ΛΥΚΟ ειναι πιο δυνατο απο μια αγελη λυκων με αρχηγο ενα ΕΛΑΦΙ.
 

DeletedUser32199

εγω δεν εχω κανενα προβλημα με ρεβελσ......το μονο που με χαλασανε ειναι ενω ειμασταν καθαροι απεναντι τουσ κανανε ολα αυτα και μαλιστα ο χρηστοσ μασ ζηταγε καθαρο παιχνιδι.......αυτο ειναι η μονη διαφορα μασ με ρεβελσ.....τωρα για τον λεωνιδακο......τι να πουμε τα βλεπετε απο πανω.....ζητηστε του στο σκυπε εστω να σασ πει ποιοσ εβαζε αμυνεσ διπλα και πωσ διαλυσε τουσ σταρ προφορικα γτ γραπτωσ φοβατε


εχεισ μνμα? στειλτο σε πρντσκρν εδω ασε τισ αερολογιεσ και απο πανω ειδαμε ποιοσ εκλεγε και ελεγε για ενωση καινα μασ δωσει την φυλη.....ΑΣΕ ΤΙΣ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΝΤ ΣΚΡΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ Η ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΠΕΣ?ΑΑΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΣ
 

DeletedUser24815

χαχαχα ο Γρηγορης και ο Κανελ ειναι απο τα καλυτερα παιδια που εχω γνωρισει στο παιχνιδι.Τραβα ρωτα τους φιλε μου αν τους πουλαω.

Τα μηνυματα αποτελουν μερος του παιχνιδιου.
Μην ψαρωνετε και πεφτετε θυματα.
Σας ειπα εχει πολλα να προσφερει αυτη η ομαδα και ο κοσμος 41.
 

DeletedUser32199

χαχαχα μεροσ του παιχνιδιου? εε αυτο ρε μεγαλε δεν ειναι παιχνιδι πλεκτανη ολοκληρη ειναι..........σκεψου τι κανεισ για να κλεισεισ κοσμο.....ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΑΡΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΠΑΣ ΠΙΞΗΔΑ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΟΛΠΑ ΤΩΡΑ
ΓΙΑΤΙ ΧΩΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΧΩΡΙΑ? ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΕΣ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΧΘΡΟ Σ.Ε ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΚΛΑΨΑ Ε ΚΛΑΨΑ
ΤΟΤΕ ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕΣ ΣΚΥΠΕ ΛΕΩΝΙΔΑΚΟ Μ ΝΑ ΑΝΑΘΕΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΑΝΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΛΕΓΕΣ ΠΑΣΑ ΜΟΥ?ΦΟΒΟΣΟΥΝ ΤΟ ΝΟΒΛΕ ΑΠΟ ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΚΑΝ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΖΗΤΑΓΕΣ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΤΑ ΞΕΧΝΑΣ?

παλι καλα που τα λεσ μονο σου αγορινα μου οτι τα ειχεσ ολα στημενα ετσι ;)
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΗ ΣΤΟ ΕΧΤΕΡΝΑΛ ΟΤΙ ΕΠΑΙΞΕΣ ΒΡΩΜΙΚΑ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΟΣΜΟ......ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΚΟΣΜΟΥΣ ΟΠΩΣ 37-42 ΕΧΕΙ ΠΙΞΗΔΕΣ ΕΚΕΙ
 

DeletedUser33709

Θα βγαλεις και τα πριντ βρε λυκο που ζητας απεγνωσμενα απο ΕΝΩΣΗ να χτυπησουν STAR;

Δεν ειπες τιποτα για τις αμυνες που εστελνες σε χωρια που χτυπουσαν οι ρεμπελς ενω ειχατε "συμαχια" ουτε για τον υπευθυνο απο Σταρ που ειναι τωρα μας ειπες
 

DeletedUser24815

http://prntscr.com/csxdnz

Προτεινες σε star of vergina ή οχι να μπει μαζι σου στον πολεμο?
Προτεινες ενωση σε εμας ή οχι??
Προτεινες ενωση σε star ή οχι??


Σας ποναω η αληθεια το ξερω.Δεν πειραζει χαμομηλακι και καναπεδακι.


Καλη συνεχεια και καλες μαχες.
Εδωσα ολες τις απαντησεις που επρεπε να παρετε.

Η παρεμβαση μου πιστευω να εχει καλυψει οσους ρωτησανε.
Θα δεχτω ερωτησεις μονο σε σοβαρο γραπτο υφος.


Αλλα παπατζιλικια κοτσιφινα δεν θελουμε χορτασαμε.
 

DeletedUser33709

αααααα γιατι εσβησες το ονομα αυτου που μιλαει με τον VERGINA ;Βγαλτο ολο βρε Λυκοπουλο
 

DeletedUser24815

Μα δν υπαρχει λογος να φανει το ονομα του παικτη.
Αλλά εαν το θελετε τοσο πολυ θα το εχετε συντομα.

Κατοπιν αδειας απο τον παικτη.


Ευχαριστω εκ των προτερων


Ενα κοπαδι ελαφιων με αρχηγο το ΛΥΚΟ ειναι πιο δυνατο - απο μια ΕΝΩΣΗ λυκων με αρχηγο το ΕΛΑΦΙ.
 

DeletedUser32199

τι λεσ αγορι μου παρε ολο το πρντ σκρν
http://prnt.sc/csxhqz
μην σβηνεισ τα ονοματακια διπλα
http://prnt.sc/csxhzs

εδω ειναι ολα για πεσ μασ ποιοσ ζητησε ενωση απο σταρ? που ειναι το πρντ σκρν ρε μαγκα παπατζη στειλτο να το δουμε!
ζητησα ενωση απο σενα? στειλε ναδουμε με ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΔΙΠΛΑ και ολα τα ονοματα να φενονται γιατι εχει σημασια......κοιτα τα πισω πρντ σκρν που μονο σου λεσ οτι σου λεμε και καλα για ενωση .......μην ανχονεσε δεν σε θελαμε καν μεσα μασ με αυτη την ηγεσια που εχεισ


τεραστιοσ ο λογοσ το ανεβασα ολοκληρο εσυ ποιο λογο εχεισ να το κρυψεισ?

μαλλον εισαι αδιβαστοσ σημερα....μην προσπαθεισ πραγματα που ελεγεσ εσυ να λεσ τα καναμε εμεισ..αδικος κοπως εχουμε ολα τα πρντ σκρν.........ανεβασε μασ λοιπον που ζηταμε ενωση απο σταρ να δουμε και απο σενα με ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
 

DeletedUser33709

ακομα δεν ειπες κουβεντα ουτε για τις αμυνες ουτε για τον υπευθηνο απο τους STAR.
 

DeletedUser24815

χαχαχα αυτο ειναι το ονομα του παικτη Γερακινα?

Ευχαριστω...και δν το ηξερα γαμωτο...

εβαλα λαθος print screen σορρυ...

Μιαουυ!!!



Ξυπνα και εκει σβησμενο στο εχω το ονομα.


χαχαχαχαχα



Ενα κοπαδι ελαφιων με αρχηγο το ΛΥΚΟ ειναι πιο δυνατο - απο μια ΕΝΩΣΗ λυκων με αρχηγο το ΕΛΑΦΙ.
 

DeletedUser24815

Για ποιες αμυνες και που?Δεν γνωριζω τιποτα για αυτο και δεν ειμουν υπευθυνος για κατι τετοιο
ας με κατευθυνετε λιγο για να μπορεσω να απαντησω.

Επισης για τον υπευθυνο απο σταρ τι εννοεις?
ακομα δν εχω καταλαβει.

Να σου πω πως με βοηθησε??

ε πες μου ποιος ειναι να σου πω.

Γιατι η μονη βοηθεια που ελαβα απο σταρ ηταν απο τον αρχηγο της.
Οπου πατησε διαλυσε φυλης οπως και η γερακινα και με εβγαλε απο τον κοπο να του την διαλυσω μεχρι τελος.


Ενα κοπαδι ελαφιων με αρχηγο το ΛΥΚΟ ειναι πιο δυνατο - απο μια ΕΝΩΣΗ λυκων με αρχηγο το ΕΛΑΦΙ.
 

DeletedUser32199

χαχαχαχα αυτο θελω να σου δειξω ****υλι οτι και εμασ τα εκρυβεσ για αυτο στο ξαναλεω οτι εκανεσ εσυ μην τα φορτωνεισ σε αλλουσ..........ΜΑ ΚΑΛΑ ΠΟΣΟ ****Σ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ?ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΚΡΥΒΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ
ΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΕΩΝΙΔΑΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΗΝΟ ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΣΤΟΥ ΣΤΑΡ........ΕΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ........ΚΑΤΣΕ ΚΡΥΨΟΥ.....ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΙΑ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΚΑΝΑΜΕ?ΑΑΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΒΛΑΡΑΜΕ? ΕΕΕ ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΚΟΙΤΑ ΤΑ ΜΝΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ.........ΣΟΥ ΔΩΣΑΜΕ ΤΟ ΓΛΙΦΙΤΖΟΥΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ....ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ Κ42 ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΑΙΞΕ ΕΣΥ ΜΕ ΒΑΡΒΑΡΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΝΟΟΒΑΚΟ ΕΜΑΘΕΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΡΧΗΓΟΣ.....ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ
 

DeletedUser32199

ακομα και εδω κρυβεισ ονοματα απο τα μνματα και ολα αυτα τα πρντ σκρν μασ ειναι ανοιχτα ολα και ολοκληρα οπωσ οχι εσυ παραπανω μ βαζεισ το μισο για να παραπλανησεισ θα στα πεταω εγω ολοκληρα........βλεπει οποιοσ διαβασει ποιοσ ειναι καθαροσ καταλαβαινει ποιοσ κρυβετε.....πχ οπωσ εσυ κρυβεισ τα μνματα δεν απαντασ το παιζεισ ανηξεροσ και εμεισ βαραμε ερωτηματα και εσυ το παιζεισ οτι δεν ξερεισ τπτ..............εισαι πολυ μικρος
 

DeletedUser24815

Μα ο παικτης δν αποτελουσε υπευθυνος απο σταρ.
Εαν μου πεις εσυ τν υπευθυνο απο σταρ θα σου πω.Εχω ζητησει την αδεια του παικτη για να φανερωθει.

Και σου ξαναλεω Γερακινα...επαιξες βρωμικα απο την αρχη
παρακαλουσες τους παντες για να κανεις κλεισιμο ηπειρου την εκλεισες ωραια.

Ηθελες και στην 54 να εχεις πατημα?επρεπε ΠΑΛΙ να αρχισεις να παρακαλας και παλι να σου κανουν ενωση.
χαχαχα ποιος σου το εμαθε αυτο το παιχνιδι?
Δεν βαρεθηκες?
Παιξε ντομπρα και στα ισα.
Γιατι με εκανες πολεμο στην αρχη?

Εαν πας να μου την φερεις μια θα στην φερω ΕΚΑΤΟ στο ειχα πει.

Δυστυχως δεν κερδισες ουδεμια Μαχη.

"¨¨Ενα κοπαδι ελαφιων με αρχηγο το ΛΥΚΟ ειναι πιο δυνατο - απο μια ΕΝΩΣΗ λυκων με αρχηγο το ΕΛΑΦΙ.¨"
 

DeletedUser33709

για τις αμυνες που εστελνες σε χωρια που χτυπουσαν οι ρεμπελς λεω.

Θα πεις οτι δεν ηξερες τιποτα;δεν ηταν μερος του σχεδιου σου;ουτε για αυτο ξερεις κατι;και αυτο ηταν ιδεα του "ηλιθιου" που λες;

Θα μας τρελανεις;Νομιζες οτι θα αποδυναμοταν οι ρεμπελς με την ενωση και εμενες μονος σου;

Να δω τι αλλα ψεματα θα τους πεις ακομα
 

DeletedUser32199

εισαι ασχετοσ την ηπειρο την εχω παρει χωρισ ενωση αγορι μου με τουσ ερρορ που εβαλα και τουσ 300 ηταν 20χωρια μεσα 20 στηναπκατω ηπειρο.......νιωστο 3 ακαδιμιεσ λσδ πηραμε και ποσα απο κατι μικρο φυλεσ.......σε αντιθεση με εσενα που δεν εχεισ παρει τπτ και απλα μονο κλεγοσουν να μην σε βαραμε και να παμε ολοι μαζι να βαρεσουμε σταρ για να σωθεισ......ποιοσ μιλαει για ντομπρα παρακαλω?ΕΛΑ ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ....ΓΕΛΙΟΣ.........ΕΣΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΗΘΙΚΗ? ποιοσ παρακαλουσε για πατημα? ηθελα εσενα να σε φαω για να εχω πατημα και εκλεγεσ να αναθεωρισουμε τισ σχεσεισ μασ ΡΕ ΑΚΟΥ ΠΙΣΤΙΡΙΚΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΛΕΣ ΟΠΩΣ ΘΕΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΑΙΝΤΕ ΚΟΙΤΑ ΠΟΤΕ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΟΥ ΧΩΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΑΥΤΟ.....ΑΙΝΤΕ ΚΟΙΤΑ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΚΥΡΗΞΕ ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΒΑΡΑΓΕ ΚΑΝ.....ΑΠΛΑ ΕΙΣΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.....ΜΑΝΤΕΨΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΙΟΣ ΚΛΑΦΤΗΚΕ ΓΤ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΡΑΓΑΝ ΟΙ ΣΤΑΡ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΗΞΕΡΕ.....ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΑΣΤΑ

ΚΕΡΔΙΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΧΕΣ 1ΤΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΣΔ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΗ ΚΟΤΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΗΣΕΣ...........ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΟΒΛΕ
ΠΟΛΕΜΟ ΣΕ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΣΔ.........ΑΛΛΑ ΚΛΑΦΤΗΚΕΣ ΟΜΟΡΦΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΜΕ Σ.Ε ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΗΝ ΑΠΕΙΛΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΛΕΓΟΤΑΝ ΣΤΑΡ

ΠΟΝΑΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ?
 

DeletedUser24815

Δεν γνωριζω για καμια αμυνα και δεν εστειλα πουθενα αμυνα σε ενωση προσωπικα αλλά και σε επιπεδο φυλης θελω να πιστευω.

Εαν εγινε αυτο θα εγινε για συγκεκριμενο λογο απο οποιον εγινε.


Οποτε εδω φιλε μου θα χρειαστω και εγω απαντησεις και θα θεσω και εγω το ερωτημα σου.
Ποιος σας εστειλε αμυνες απο Navi?σε Ενωση?


¨¨Ενα κοπαδι ελαφιων με αρχηγο το ΛΥΚΟ ειναι πιο δυνατο - απο μια ΕΝΩΣΗ λυκων με αρχηγο το ΕΛΑΦΙ.¨"
 

DeletedUser32199

ΚΙΑΛΛΑ ΨΕΜΑΤΑ? http://prnt.sc/csxk1g ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΡΙΝΤ ΣΚΡΙΝ ΛΕΩΝΙΔΑΚΟ?

ΕΔΩ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΜΕ ΣΥΝΤΕΤΑΓΜΕΝΕΣ ΧΩΡΙΟΥ ΜΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ......ΔΕΝ ΚΡΥΒΕΣΕ ΔΕΝΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ

ΣΑΝ ΝΑΒΙ ΔΕΝ ΣΤΕΙΛΑΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ....ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΣΕ ΡΕΒΕΛΣ ΣΤΕΙΛΑΤΕ ΚΑΤΙ ΨΗΛΑ....ΟΙ ΡΕΒΕΛΣ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ?


ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ Ε?ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΠΟΛΥ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.....ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ....1 ΠΡΝΤ ΣΚΡΝ ΣΟΥ ΚΟΛΑΩ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΨΕΥΤΗΣ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ
 

DeletedUser24815

Γερακινα,αγορι μου Γιατι με κυρηξες πολεμο στο start up ενώ μου ειχες πει απο την αρχη του κοσμου.

ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΣ?
ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΩΣΗ ΜΑΖΙ ΣΑΣ
.

Υστερα ζητας απο star

ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΣ?
ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΩΣΗ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΟΥΣ NAVI.

Γιατι πηγες και μου την εφερες με το που ξεκινησε ο κοσμος?Γιατι πηγες και εκανες τα παντα για να με βγαλεις απο το παιχνιδ?
Γιατι με παρακαλουσες μεχρι τελος να γινω ακαδημια σου?
Γιατι πιστευες οτι θα παρεις κοσμο ετσι?


Εαν πας να μου την φερεις ΜΙΑ θα στην φερω ΕΚΑΤΟ.

-ΣΟΥ ΕΧΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΗΝΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΦΥΛΗ.
-ΣΟΥ ΕΧΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΠΑΙΞΕ ΤΙΜΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΩΝΑΤΑ.
-ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑΤΕ.
-ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΑΠΟ STAR ΘΑ ΤΟ ΛΑΒΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΦΟΣΟΝ ΛΑΒΩ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΝ ΠΑΙΚΤΗ.


¨¨Ενα κοπαδι ελαφιων με αρχηγο το ΛΥΚΟ ειναι πιο δυνατο - απο μια ΕΝΩΣΗ λυκων με αρχηγο το ΕΛΑΦΙ.¨"

Καλη συνεχεια Φιλακια πολλα!!!


 
Κορυφή