Δεν ηξερες δεν ρωταγες;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33709
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2088

Πολυ ωραια να σου εξηγησουμε τι κανανε οι ρεβελς........σαν φυλη ενωση μετα απο πολλα παρακαλια του λεωνιδα απο ναβι πηρανε μια συμμαχια την οποια την χρησημοποιησαν απλα για προστασια να μην τουσ νοβλαρουμε πραγμα που ηταν απιστευτα ευκολο....οι δε ρεβελς το ξερανε αυτο και αντι να που πουν στουσ ναβι παιδια ξεκαθαριστε την θεση σας με πουστιες δεν παιζω εγω αντιθετα τους επιβραβευσαν για αυτο που κανουν......αλλο ενα πραγμα που καναν οι ρεβελσ ειναι να εχουν 100ατομα μεσα στην φυλη μασ για να βλεπουν τι λεμε και τι κανουμε....καλα οχι πωσ μασ επηρεαζε αυτο αλλα χρειαζονται ολα αυτα τα κολπακια για να παρουν κοσμο?πολυ ομορφα και εμεισ τουσ τονδεινουμε ανοιχτοχερα τον κοσμο γιατι εχουμε καλη καρδια.....δεν α σχολουμαστε με ανθρωπουσ τετοιουσ οπως ο ναμαικαι γω που μασ στελνει μνματα θελω καθαρο πολεμο και κανει ολεσ τισ πουστιεσ για να κερδισει....βρωμικοι ανθρωποι στο παιχνιδι βρωμικη και στην ζωη!!

Ακριβως χρηστο πισω απο ενα πσ καλα τα κανεις φιλε μου τισ πουστιεσ γιατι απο μπροστα ξερεις τι πεφτει..............το τι εισαι και τι εχεισ κανει με το ακκουντ φενεται σε καθε κοσμο......μην ξαναλεμε τα ιδια.....απεχεισ πολυ απο την πραγματικοτητα σου ξαναλεω κανενασ μεγαλοσ παιχτης δεν εχει κανει πουστια γιατι απλα δεν την εχει αναγκη κερδιζει αλλιωσ......εσυ για να κανεισ ολα αυτα οχι μονο το εχεισ αναγκη εισαι και απελπισμενοσ γιατι ειχεσ και πολυ καλυτερο υλικο.......κατσε σκεψου στην γωνια σου τι εκανεσ για να κερδισεις 4 λογαριασμουσ.......μονο αυτο σου λεω κοιτα τι χρειαζοσουν.....ναβι να γυρισουν τουμπα την συμμαχια μασ και οχι να ειναι αντρεσ δηλωμενοι απο την αρχη........να εχεισ χαφιεδεσ και ολα τα αλλα για να κερδισεις 4 λογαριασμους......ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΡΙΤΟ.......τωρα για το ποιος εισαι και τι κανεις ασε να κρινει ο σερβερ ολος μην ζεισ μεσα στο ονειρο σου και σου ζηταω συγνωμη αν στο χαλαω ολο αυτο το ονειρο....οπως λεσ η πραγματικοτητα ειναι πολυ σκληρη για σενα για να νομιζεις οτι εισαι παιχτης και ιδικα τιμιος
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΛΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Έλεος αρχίσαμε πάλι τις βωμολοχίες, (πουστιά)?
πρώτο ποστ που γράφετε είναι
και σας είναι από τώρα τόσο δύσκολο να σεβαστείτε τους κανόνες?

Και δεν καταλαβαίνω τι εννοείτε όταν γράφετε την λέξη''ξαναλέω''

ac736cb056344c2ab47782c39a3b6b5e.png
 

DeletedUser32199

για τον θεο ξεχωρισε ποια ειναι η βρωμολοχια μαθε το ελληνικο λεξικο για ονομα του θεου ελεοσ ειμαρτον μαθε τισ βρωμολοχιεσ


απλα μεταφερω και καποια λογια του συμμεργιφτ υπαρχει καποιο προβλημα σε αυτο?
 

DeletedUser33709

Ενα θα πω και δεν υπαρχει λογος να ασχοπηθουμε αλλο με τετοιες τακτικες.

Δεν προστατευουμε ετσι το παιχνιδι και θα πρεπει και η διαχειρηση καποια στιγμη να ασχοληθει με το θεμα αυτο.Αν μη τι αλλο χανει οταν αποχωρουν παικτες απο το παιχνιδι οταν γινονται τετοια πραγματα.

Τωρα για το συγκεκριμενο θεμα.
Να θυμηθουμε λιγο τι ελεγε ο Χρηστος(να με και εγω) για τον 38 και πως χαρακτιριζε ολους αυτους που επεξαν υπουλα εκει.
Να θυμηθουμε τι ελεγαν ο gath και ο ΒΟΛΑΡΑ για τους ΚΛΟΟΥΝ στον 40 οταν δεν τους φερθηκαν τιμια.

Για ποια ηθικη μιλατε;Και ποιοι μιλατε για ηθικη και τιμιοτητα στο παιχνιδι;

Τωρα οσο για τον Λεωνιδα και την παρεα του.

Ποιος ειναι ο Λεωνιδας αγαπητοι φιλοι ρεμπελς;Ο Ρουλης ο Γερανουλης ή gameover ή darkpwner ή οπως αλλιως εχει μπει.Αυτος που καποτε ζητουσατε το κεφαλι του και ζητουσατε την αποπομπη του;Τοσο απελπισμενοι πια;

Οταν ο αρχηγος σας Χρηστος ελεγε εχω 50 ατομα μεσα στην ενωση,αυτο ειναι ηθικο;Μεχρι χθες κατηγορουσε τους κλοουν στον 40 οτι φερθηκαν ατιμα στους ΝΟS.Εκανε το ιδιο;Συμαχισατε με τον πλεον αναξιοπιστο.

Αναρωτιεμε ποσους ακομα κοσμους εχετε στοχο να χαλασετε και ποσους ακομα παικτες θελετε να στειλετε σε αλλους σερβερ.

Τελος παντων με το δικο σας λογαριασμο μπορειτε να κανετε οτι θελετε.Υπαρχουν μαζι σας ομως και αλλοι που δεν εχετε δικαιωμα να τους σπιλωνετε με τις ανωησιες σας.

Καλη συνεχεια.
 

DeletedUser24815

Επειδη το κακο ειναι οτι οι μετριοτητες την εχουν δει αρχηγοι και δεν αναφερομαι προσωπικα.

Πρεπει να μαθετε οτι "Λιγοι ειναι οι παικτες,απειρα τα πιονια..."

Οι υποτιθεμενοι συμμαχοι μας ΕΝΩΣΗ.
Οι οποιοι δεν ειχαν ουδεμια αμυνα στα χωρια τους παρα μονο επιθετικα,μας ζητουσαν παρα πολυ καιρο να τους δωσουμε την φυλη με ενωση δηλαδη αγκαλιτσα για να παρουν την ηπειρο 54,
βλεποντας πως οι REBELS κατεχουν 2 ηπειρους ή διαφορετικα να τους στελναμε αμυνες μπροστα
γιατι ετοιμαζοντουσαν να χτυπησουν rebels,με σκοπο να τους κανουν ζημια.


Και ας υποθεσουμε οτι θα τρωγατε rebeles καταλαμβανοντας σιγα σιγα 3 ηπειρους και εμεις σαν Navi 1 ηπειρο
μετα τι θα γινοταν ΓΕΡΑΚΙΝΑ τιμια και παντελονατη?

Θα με ελεγες ελα παιξε στην φυλη μου να κλεισουμε το κοσμο με αρχηγο εμας απο ΕΝΩΣΗ ή παιξτε εχθροι μας.

Κυριοι, αρχηγοι δεν γινεστε αλλά γεννιεστε.Πρεπει να μαθετε πως η διπλωματια και η ικανοτητα του να παγιδευεις τν αλλον δεν υπαρχει σε ολους.

Eiστε πολυ απλα ανυπαρκτοι και χειραγωγουμενοι απο εμας καταλαβετετο.
Συγχαρητηρια σε ολους που με πολυ απλη στρατηγικη διαλυσαμε μεσα σε ενα ΒΡΑΔΥ αυτη την μεγαλη αγκαλιτσα με ονομα φυλης
ΕΝΩΣΗ.


Αλαζονες υποτιθεμενους αρχηγους κανιβαλισμους και κλικες δεν χωραει το παιχνιδι.
ΠΑΡΤΕΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ.

Αποτελουμε υποδειγμα λογαριασμων και φυλων.
Παρτε τον κοσμο 41 παρακολουθηστε τον και θα λαβετε τις απαραιτητες γνωσεις για να μην καταστρεψετε το παιχνιδι.
Ειναι αναγκαιο να αυξηθουν οι παικτες του παιχνιδιου να βοηθηθουν νεοι παικτες και οχι να τους πεταξουμε στην ακρη
αποκαλοντας τους "νουμπαδες".

Γιατι και εσεις νουμπαδες ειστε αν το παμε ετσι.


Καλη συνεχεια,τελευτεα παρεμβαση εκ μερους μου.

Σας περιμενουμε και σε αλλο κοσμο.
 

DeletedUser32199

λεωνιδα μου επειδη δεν εχεισ ιδεα απο το παιχνιδι να σου απαντησω τι θα γινονταν αμα εκλεινε ετσι οπωσ λεσ ενωση-ναβι 15-25 και θα εκλεινε επειδη λοιπον εισαι ασχετοσ με αυτα π λεσ....επισησ αν θυμαμαι καλα δεν θελαμε ουτε εμεισ ενωση οταν ειχαμε γινει η φυλη ενωση.......το ποιοι κλαιγανε να μπουμε στον πολεμο με σταρ το ξερεισ πολυ καλα ποιοσ μασ καλεσε κληση για να τον περασουμε απο εχθρο σ.ε να φαμε σταρ.......συνχαριτιρια πολυ στρατιγηκα μασ διαλυσεσ σε ενα βραδυ χαχαχα την στρατηγηκη ομως που την βλεπεις?αυτο λεσ στρατιγηκη? κλαιγομαι σε σενα για να μην με νοβλαρεισ και μετα στα γυρναω?εεε αυτο φιλε λεωνιδα δειχνει ποσο δηλοσ εισουν......και αυτο το ξερει ολος ο σερβερ οχι μονο απο κ41.........οτι και να λεσ δεν σωζεσε αγορι μου εσυ.......μην μιλασ εσυ για γνωσεις στο παιχνιδι .....δεν εχεισ την παραμικρη γνωση στο παιχνιδι αυτο ουτε τρενο δεν κοβεις....τουσ σταρ οπως μασ ελεγεσ πως κερδισες χωρια θυμασε? ο υπευθηνος επιθεσης τουσ ηταν δικο σου? στρατιγηκη το λεσ αυτο εσυ? γτ εμεισ στρατιγηκη εννοουμε πως θα κινηθει η φυλη που θα παρει χωρια ποιοι θα βγουνε μπροστα........εσυ μονο με ανηθικα πραγματα μπορεις......ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝ ΕΙΣΟΥΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΘΑ ΜΕ ΕΧΕΙΣ Σ.Ε ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΑΛΛΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

το παιχνιδι δεν χωραει τυπους σαν και εσενα αλλα να δουμε ποτε θα το καταλαβει ο ναμαικαιγω που γινετε ιδιοσ με σενα......μην νομιζεισ εισαι παιχτησ λεωνιδακο...ανυπαρκτος σε ολουσ τουσ μεγαλουσ κοσμους εισαι....ξερεισ δεν επιβιωνεις εκει με νοοβακια τα καταφερνεισ....μην ξεχναμε εσυ εισουν αυτος που ρουφιανεψε τουσ ΝΟΣ

ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΝΩΣΗ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ
ΠΑΡΤΕ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ
 

DeletedUser24815

.μην ξεχναμε εσυ εισουν αυτος που ρουφιανεψε τουσ ΝΟΣ



χα χα χα ...
ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ.

Ρωτα τους υπευθυνους να σου πουν ποιος ρουφιανεψε τους ΝΟΣ,και μην λες κατι χωρις να γνωριζεις γιατι φαινεσαι ****ς.

Αυτος που κανει οτι τα ξερει ολα στην ουσια Δεν γνωριζει τιποτα.
χαχαχα ειστε για γελια στην κυριολεξια,δεν το λεω με κακη εννοια.

Αλλά τοσο καιρο παιζετε φυλετικες αυτη ειναι η μορφωση και η γνωση που κατεχετε στο παιχνιδι.
Νομιζω οτι φαινομαι πολυ εξυπνος εαν εχω αντιπαλους τετοιους παικτες,χωρις να ειμαι.


Και Γερακινα μην βγαινεις και λες ψεματα.

Με παρακαλουσες μεχρι τελευτεα στιγμη ή να κανουμε ενωση και να παρετε την 54 ή να σε βοηθησω στελνοντας αμυνες στο μετωπο που θα εκανες με ρεμπελς.

Πολυ απλα θελατε μια ολοκληρη φυλη να σας ριχνει αμυντικα και εσεις να παιζετε το κλασσικο σας παιχνιδι-μονο επιθεση.


Αλλωστε εχουμε αναφορες τωρα που σας αδειαζουμε τα χωρια-ειναι ολα επιθετικα.
Ειλικρινα πιστευατε οτι θα δουλεψετε εμενα και τα υπολοιπα παιδια?
Ειστε πολυ μικροι για να κανετε μεγαλες πραξες.

Δεν πανηγυριζω γιατι πιστευω οτι εισασταν ανυπαρκτοι και οντως εισασταν οταν μια ολοκληρη ΕΝΩΣΗ απο αγκαλιτσες επεσε μεσα σε ενα Βραδυ οπως επεσε και η star.

Διοτι ακολουθησατε το ιδιο παιχνιδι πανω κατω.

Ειστε πολυ μικροι για να μας αντιμετωπισετε,τελος παντων ελπιζω να μαθατε 5-10 πραματα και να καταλαβετε πως στο παιχνιδι αυτο χρειαζετε ΤΑΚΤΙΚΗ & ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ.


Καλη συνεχεια & σας περιμενουμε παλι σε αλλο κοσμο να μας διευκολυνετε και την επομενη μας πορεια.

Φιλακια πολλα!!!
 

DeletedUser31334

Γερακινα εγω θα απαντησω για τους ρεμπελς και μονο και δεν θα μπω στην διαδικασια να προσωπολογισω....
Εμεις σαν ρεμπελς η μονη δυπλωματια που ειχαμε ηταν 1 σ.ε με ναβι απ την αρχη του κοσμου και συμφωνησαμε οτι με το κλησιμο των υπηρων θα συζητουσαμε για μελλοντικη συνεργασια.
Στα μεσα Αυγουστου προς τελη δεν θημαμε ακριβως μιλησαμε με Ναβι να δουμε πως θα συνεχισουμε αφου εσεις ειχατε την φαινη ιδεα να δυαλισετε τον κοσμο,κλεινωντας την υπηρον σας αγκαλια με 9 φυλες!!!(φησικα γουστο σας και καπελλο σας)
Ειπαμε οτι θα συνεχισουμε μαζι μεχρι τελους αλλα πρωττα θελουν χρονο για να τελειωσουν τον πολεμο που ειχαν με σταρ!!!
Στις 19 του σεπτεμβρη πηρα απο τον λογαριασμο game over το πιο κατω μηνυμα το οποιο ελεγε για ενωση των φυλων και δημιουργειας μιας καινουριας φυλης και μου στιλε και τα Διαδικατικα που θα δεις στο πιο κατω print screen!!!
http://prntscr.com/cswcxy
Εγω δεν καταλαβενω σαν μελος της ηγεσειας των ρεμπελς γιατι ειμουν υποχρεως να δωσω αναφορα για τις στρατηγικες μου κινησεις σε μελλοντικους μου εχθρους!!!
Τωρα αν οι ΝΑΒΟΙ σου επεξαν "πουστια" οπως λες δεν ειμαι ο αρμοδιος για να κρινω την στρατιγικη τους...
Απλα θα σε παρακαλουσα αλλη φορα να εισται πιο αντικημενικοι και οχι με την πρωτη δυσκολια παταμε διαγραφη και τελειωσε. Δεν ειμαστε μωρα, οπως λεω και στο προφιλ μου:
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ...

Εγω θα σας προτινω να το ξανασκεφτιτε και να επιστρεψετε στο παιχνιδι γιατι ο κοσμος δεν κριθηκε ακομη...
Ειτε διαγραφη πατησετε ειτε οχι τα μυστικα θα κρινουν τον Νικητη και οχι αυτοι που εχουν τα περισσοτερα χωρια!!!

 

DeletedUser32199

αγορι μου γλυκο καλα κανατε ολα αυτα καλα κανατε συμμαχια με ναβι......οιναβι γτ κρυβοντουσαν πισω απο μια υποτηθεμενη με εμασ συμμαχια και ενω το ξερατε εσεισ αυτο?για να μην τουσ νοβλαρουμε?για αυτο ακριβωσ τον λογο δεν φανερωθηκανε και οι ρεβελσ συμετηχατε σε ολο αυτο και κατα τα αλλα θελετε καθαρο παιχνιδι.......αν ξεραμε οι ναβι ειναι με ρεβελσ απο 1 σεπτεμβρη θα εβλεπαν πηξηδα απο τον πρωτο μεχρι το τελευταιο.......η συμμαχια μ σπαει την συμμαχια και βαραει ξαφνικα και ειστε μεσα στο κολπο....καλη πατεντα για να παρετε κοσμο

ΛΕΩΝΙΔΑΚΟ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΕΞΥΠΝΟΣ....ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ ΛΙΓΟ ΚΟΙΤΑ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ****ΥΛΙ ΜΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΤΙΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΝΟΣ.....ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ ΒΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΕΧΤΕΡΝΑΛ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΕΠΙΒΕΒΩΣΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ .....ΜΗΝ ΚΡΥΒΕΣΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΛΙΟΤΕΡΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΜΠΑΛΩΣΕΙΣ..............ΓΙΑ ΞΑΝΑΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΚΛΑΨΙΑΡΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΧΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΕΡΙΧΝΕΣ?ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΕ ΒΑΡΑΓΑ ΚΙΟΛΑΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ.....ΔΕΝ ΣΕ ΒΑΡΑΓΑ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΚΛΕΓΕΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΣΚΥΠΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΡΧΗΓΑΡΑ? ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΡΧΗΓΟΙ ΡΕ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΓΛΥΦΟΝΤΑΣ?ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ....ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΤΑΡ ΤΟΥΣ ΕΦΑΓΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΔΙΚΟ ΣΟΥ..........Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΘΑΡΑ........ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΣΟΥΝ ΜΗΝ ΣΕ ΝΟΒΛΑΡΟΥΜΕ.....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΓΙΑ ΕΜΑΣ Ο ΦΟΒΟΣ ΣΟΥ.....ΓΙΑ ΣΤΕΙΛΕ ΠΡΝΤ ΣΚΡΝ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΩΣΗ? ΓΤ 5/5 ΜΕΛΟΙ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΑΖΑΜΕ ΜΕΣΑ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ..........ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΑ ΑΚΑΛΥΠΤΑ ΤΑ ΠΡΝΤ ΣΚΡΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΠΙΣΩ ΣΕΛΙΔΕΣ ΔΙΑΒΑΣΕΤΑ ΟΤΙ ΘΕΣ ΑΝΕΒΑΣΕ Μ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ......ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΟΤΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΘΕΣΗ........ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ....ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΑ...ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΣΥ ΔΕΝ ΧΕΙΣ ΚΑΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ
μμμ λεσ να μην σε νοβλαρα εσενα και τα υπολοιπα παιδια σου ε?τοτε γτ κρυβοσουν αγορι μ τοσο καιρο?ΡΕ ΑΣΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΟΡΤΗΣ ΠΑΠΑΤΖΗ ΚΛΑΨΙΑΡΗ

ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΑΚΡΙΒΩΣ? μα καλα εισαι τοσο ****σ η το παιζει? επεσα σε ενα βραδυ ? που με βλεπεισ πεσμενο εσυ με εριξεσ η εγω εφυγα?χαχαχ ανιπαρκτοσ εισαι.......αν ολα αυτα που λεσ στεκανε δεν θα κρυβοσουν πισω απο μια συμμαχια μαζι μου γιατι φοβοσουν οτι θα σε νοβλαρω αυτο τα λεει ολα τωρα τι λεσ εσυ κρατατα να τα πεισ στα νοοβακια π εχεισ.....οι μεγαλοι παιχτεσ καταλαβαινον τουσ λογουσ για τουσ οποιοιυσ κρυβοσουν ανιπαρκτε τα φιλια μ.....

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ
 

DeletedUser33709

Για πες μας βρε Λεωνιδα πως επεσαν οι STAR; Τοσο αχρηστοι ηταν;

Στον 40 τι εταξες ρε στους ΚΛΟΟΥΝ και σε πηραν για προστασια; Ελα ας μας πει ο Μαυρος τι τους εδωσες και τι πηρες;
 

DeletedUser32199

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΑΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΙΖΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΕΧΘΡΟΥΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΑΡΟΣ ΚΑΙ ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ......ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΟΙ ΝΑΒΙ ΘΑ ΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΛΑΝΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΦΥΛΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΕ........ΤΟΥΣ ΣΤΑΡ ΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΗΡΑΝΕ ΧΩΡΙΑ? ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΠΑΝΩ ΣΤΑ ΣΤΑΚΑΡΙΣΜΕΝΑ.......ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΩ? Ο λεωνιδακος απο πανω μιλαει τωρα γιατι τοσο καιρο εκανε την παπια.........μεχρι και εσυ καταλαβαινεισ τουσ λογουσ.....τωρα βγαζει γλωσσα γτ τοσο καιρο θα του την ειχακοψει..........ΟΠΟΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΙΛΑΜΕ δεν εχει ουσια η συζητηση μαζι του
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Λοιπον αυτη η καραμελα με τις διαγραφες παραπαει ετσι επειδη ημουν Κ36 και ο κοσμος ετσι κλεινει πρακτικα με ομαδικες διαγραφες ειναι ειρωνεια να μην δοξαστει ο νικητης επειδη καποιοι πατησαν διαγραφες για καποιους λογους και οχι εξετειας μπαν και ο κοσμος ηταν στη μεση.
Δηλαδη τι η dnd δεν κερδισε τον Κ36?
Δηλαδη τι εσεις δεν χασατε τον Κ41?

Επειδη βλεπω ακριβως το ιδιο εργο δεν καταλαβαινω τον λογο που λες δεν χασαμε φευγουμε?
Πατατοντας διαγραφη απλα το κανεις ποιο ανοδινο.

Υ.Γ στον Κ36 ειμαι σε αυτους που πατησαν διαγραφη γιατι απλα ο κοσμος υστερα απο 1 χρονο ζωης ξεκαθαρισε ποιος θα τον παρει καποια στιγμη εστω και μετα απο 2 χρονια αμα τελειωνε

Υ.Γ2 Εσυ Γερακινα δεν εισαι πιτσιρικας οπως ο summergift θα θεωρουσα τουλαχιστον σωστο να βγητε να πειτε τα λαθη σας και να ζητησετε τουλαχιστον συγνωμη απο τα μελη σας που τα αφησατε ξεκρεμαστα αμα τα σεβεστε βεβαια και τα βλεπατε ολα σαν μελλοντικα εσωτερικα.

Υ.Γ3 Σε οποιον κοσμο και να μπεις ολοι κραζουν τον νικητη στο εξωτερικο και τους μεγαλους λογαριασμους μην το βλεπεις μονοπλευρα
 

DeletedUser24815

http://prntscr.com/cswri8
http://prntscr.com/cswrtr

1.Oσον αφορα τους ΝΟΣ μολις κλεισει ο κοσμος γιατι μπορει ακομα να υπαρχει ο ρουφιανος που λες οτι εχουν οι clown ρωτα τον blacko και τον υπευθυνο απο εκει να σου πουν.
Γιατι εισαι για γελια στην κυριολεξια.


2.Τους σταρ τους εφαγα μεσω τον υπευθυνο επιθεσης τους?χαχαχα
Οντως τωρα?εισαστε πολυ αλαζονες...μετριοτητες δεν χωρανε αγορι μου.Εδω παιζουμε μπαλα και φοραμε μπλουζες υψηλων καρατιων μην πας κοντρα σε μενα γιατι ξερουμε ποσο παικταρας εισαι και δεν θελω να φτασω στο επιπεδο σου.


3.Εισουν το δεξι μου χερι στον 27 και μολις μου κανατε πολεμο μου λες:Λεωνιδα μου συγνωμη αλλα εχουμε κοινη πορεια με gamers και σας θελουν κοκκινους.Λαθος ατομο βρηκατε να τα βαλετε 12 φυλες.
Γιατι πολυ απλα:

Ναυτακια που μαμουσα την ειδαν Καπετανιοι.


4.Απο την στιγμη που πατας διαλυση φυλης και καταστρεφεις το καφενειο σου για μενα εχεις πεσει.
τα χωρια σου εννοειτε οτι δεν εχουνε πεσει ακομα γιατι δεν εχουμε τοσους αριστους ωστε να στα παρουμε ολα σε ενα βραδυ.
Να μιλας σωστα
.


5.Αλλά το καλυτερο απο ολα ειναι οτι επεσες και παραδοθηκες χωρις να σε χτυπησω καν.Εαν εισουν σωστος θα μιλουσες σωστα.
Δεν θα με παρακαλουσες για ΕΝΩΣΗ.
ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕΣ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΩ ΜΕ ΑΜΥΝΕΣ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΚΑΙ καλα με ρεμπελς.
Αλλά θα ελεγες συμμαχε θα παμε μαζι και στο τελος για παραδειγμα θα ελεγες να γινει νεα φυλη.
Αλλά σας ΞΕΡΑΜΕ πολυ απλα.
ΞΕΡΑΜΕ οτι μετριοτητες,τυπακια και ναυτακια που την βλεπουν αρχηγοι ΔΕΝ εχουνε καμια τυχη.
Καταυτο το τροπο δουλεψαμε σαν φυλη και καταφεραμε να κανουμε ΣΧΟΛΗ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ ΜΑΧΩΝ.

Παρτετο χαμπαρι δεν μας αγκιζει η κλικα σας.
Ειμαστε Λεγεωνα.


6.οσον αφορα τα χωρια σου,ειχες μονο επιθετικα και περιμενες απο τους αλλους να σε καλυψουν ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΤΕ ΤΩΡΑ.


ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΕΣΥ ΠΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΕΙΣ ΜΙΑ
ΕΓΩ ΘΑ ΣΤΗΝ ΦΕΡΩ ΕΚΑΤΟ ΦΟΡΕΣ.


Φιλακιααα !!!


10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο

από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33709

Οι ρεμπελς απλα εκαναν το παιχιδι τους και καλα τα λεει ο χαρος.Για πες μου ομως βρε φιλε χαρε ηξερες αληθεια ποιος ηταν πισω απο τους λογαριασμους που μιλουσατε;

Και μια και οπως δηλωνετε εχετε ανθρωπους παντου ξερετε τι εγραφαν στο φορουμ και τι γραφουν ακομα και τωρα για την ¨συμαχια" μαζι σας;Νομιζετε οτι θα πατε μακρυα μαζι τους;Σε λιγοτερο απο ενα μηνα θα τρεχετε.
 

DeletedUser24815

Πειτε στον Μαυρο απο κλοουν να κανει παρεμβαση και να πει την αληθεια.
Γιατι αυτοι ειναι αρχηγοι σταρατοι και οχι κατι γερακινες και κατι κοτσιφια.

Φερτε τον tameio τν blacko και οποιον αλλον ειναι στον 40 να κανει παρεμβαση εδω,να μας πει ποσο τους βοηθησα εγω και γιατι μπηκα υπο την προστασια τους.

χαχαχα

Σου το ειπα εαν εσυ πας να μου την φερεις ΜΙΑ
εγω θα στην φερω ΕΚΑΤΟ.
 

DeletedUser31334

Γερακινα στο λεω ασχετο οτι το ξερεις ιδη.... σε εναν πολεμο ολα επιτρεπωντε!!!
Εσυ εκλεισες την υπηρο σου προωρα 2 μηνες πριν απο μενα που ακομα να την κλισω με ειδες να πατησω διαγραφη γιατι εκανες ενωση με 9 φυλες;
Και δεν ειδα στο πλανο μου να σημμετιχαν οι ναβοι πουθενα...
Ουτε ειδα ενωση ρεμπελς με ναβοι..
Μεχρι χθες εορουσε στο πουθενα...
Εσεις το κανατε σιγουρο και πατησατε και διαγραφη κιολας...
Μακαρι να πηγγενετα εσεις να κανατε και την 10ην σας ενωση περκει πεξουμε αφου θελετε οι ρεμπελς για να πεζουν καθαρα να πεζουν μονοι με ουτε 1 σημμαχια.... ή μηπως θελετε να μπουμε και μεις στην παρεα σας να κλισουμε τον κοσμο αγκαλιτσα να μην σπαταλαμε αδικα χρονο και πρημ;
Η καθε φυλη ακολουθα την δικη της στρατηγικη ειται για να επιβιωση ειτε για να κλισει τον κοσμο...
Εμας η στρατιγικη μας ηταν ολα κοκκινα μεσα στις 2 υπηρους που κηριαρχουσαμε και σ.ε με ναβοι...
Αν εχεις προβλημα με την στρατιγικη μας προβλημα σου...
Αν εχεις προβλημα με την στρατηγικη των Ναβοι... Βρεστα μαζι τους στο παιχνιδι και οχι στον γραπτο λογο...
Καταντησατε το παιχνιδι γραφιοκρατικο...
Φυλετικες μαχες λεγωντε και μετα απο 1 1/2 χρονο αποχης απο τον ελληνικο σερβερ που σταματησα να παιζω εδω για ακριβως αυτον τον λογο... ερχομε και τα βρισκω χειροτερα...
Οι φυλες να μην εχουν πηθαρχεια, να πρεπει να δινεις αναφορα στον εχθρο σου πιο θα ειναι το επομενο σου βημα και αλλε τετοιες βλακιες...
Αν σηνεχισετε με αυτον τον ρηθμο κανενας σοβαρος παικτης δεν θα μινει στο τελος!!!
Φησικα δεν φτεμε μονο εμεις οι παικτες αλλα και οι διαχηριστες που καθε 3 μηνες ανιγουν κοσμο για να εχει ζητησει το πρημ...
 

DeletedUser33709

Πες βρε Λεωνιδα γιατι εστελνες αμυνες στην υπειρο τους και μετα τα φορτωνες στην ΕΝΩΣΗ.Ελα πες μας τι ειχες υποσχεθει στις μικρες φυλες.Αυτα γιατι δεν τα λες;

Ο δικος σου ανθρωπος στους STAR σε ποια φυλη ειναι τωρα;Που ειναι ο VERGINA να μας πει τι του ελεγες για τους ρεμπελς μετα την σ.ε που εκλεισες μαζι τους.
 

DeletedUser32199

http://prnt.sc/csx37r
ανεβαζε ολο το κειμενο οχι οτι σε συμφερει αγορι μου εσυ κλαιγεσε και λεσ συνεχεια για ενωση που δεν εχει μιλησει κανενασ
http://prnt.sc/csx2w1
εδω ειναι ολα
http://prnt.sc/csx1na
να σε λυπηθουμε λιγο ακομα που κλαιγοσουνα κακομοιρο παιδακι?

εχεισ σημασια? πασ στουσ εχθρουσ αλλαζοντασ στρατοπεδο τι εισαι?το κανουν πολλοι αυτο ε? ασε ρε λεωνιδακο......οι μεγαλοι παιχτεσ εκει που αρχιζουν εκει τελειωνουν ειτε με πιξηδα ειτε με κλεισιμο τα αλλα τα κανεισ εσυ που εισια απεγνοσμενοσ δεινεισ μεχρι και ...........για να πας στην φυλη που κλεινει κοσμο κατσε θα κανουν παρεμβαση εδω οι λοιποι που προανεφερεσ
 

DeletedUser24815

-Μια φυλη βασιζετε στην πειθαρχια που υπαρχει στην ομαδα της.
-Στην ικανοτητα της Ομαδας Διοικησης να πειθει τα μελη της και να υπαρχει σωστη συνεργασια.
-Στο τροπο που θα παιξει η φυλη διπλωματικα και αν θα περασουν οι παγιδες της.
-Και στην ουσια το πως θα διαχειριστει τους υπολοιπους αρχηγους των αλλων φυλων.


Η φυλη Natus Vincere ξεκινησε απο μια ΜΗ PREMADE φυλη,αλλά μεσω τυχαιων προσκλησεων.
Οι πιθανοτητες να μας φορτωσουν spy ειναι πολυ περισσοτερες απο την πιθανοτητα να φορτωσω εγω δικο μου ατομο σε αλλη φυλη
ωστε να ξερω οτι η μη premade φυλη μου θα φτασει σε ικανοποιητικη καταταξη.


Ελπιζω να εγινα κατανοητος.


Το παιχνιδι ειναι αυτο,
Φυλετικες μαχες λεγεται και αποτελει ομαδικο παιχνιδι και οχι μαχες αναμεσα σε κλικες και συγκεκριμενα ατομα και λογαριασμους.

Οταν ενας νεος παικτης αφιερωνει παρα πολυ χρονο στο να μαθει το παιχνιδι εμειις δεν θα τον παμε εσωτερικο να τον κανιβαλισουμε επειδη ειναι νουμπας,αλλά θα τους δειξουμε οσα ξερουμε ωστε να μπορεσει ο νουμπας αυτος να καταστρεψει φυλες σαν τους star-λοκ-ενωση κτλπ.
 

DeletedUser32199

οχι αγορι μου εχεισ λαθοσ δεν ειδα κανενα πλανο εμαθα τισ υπογειεσ συμφωνιεσ........δεν εχετε καταλαβει τον λογο που παταμε διαγραφη μαλλον...........δεν φοβομαστε να παιξουμε ποιοσ θα με νοβλαρει ο χεστησ ο λεωνιδασ που κρυβετε και κλεγετε? εε παναγια μου γελαμε......το θεμα ειναι ηθικο ειμαι σωστοσ εξαρχησ λεω τα πραγματα ωσ εχουν και κοιτα ο λεωνιδακοσ ακομα και εδω κρυβετε...οχι δεν δεινεισ αναφορα στον εχθρο σου για το επομενο βημα....δεν θα του πεισ χτυπαμε αυτα τα χωρια η παμε να παρουμε το ριμ....δεν εχεισ καταλαβει οτι ηταν στημενο η ναβι να μασ παρουν συμμαχια για να επιβιωσουν και να πανε με ρεβελσ αν δε ηταν στημενο και εγω ειχα σ.ε μαζι τουσ η θα ειμουν ετοιμοσ για αυτο η θα τουσ ειχα χτυπησει ηδη.....ΡΕ ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΩΣ ΔΙΑΛΥΘΗΚΑΝ ΟΙ ΣΤΑΡ ΜΗΝ ΤΡΕΠΕΣΕ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΗΣ ΑΜΥΝΕΣ ΠΟΥ ΕΒΑΖΕΣ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΠΕΡΝΕ ΕΜΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟ ΡΕΒΕΛΣ.....ΠΕΣ ΤΑ ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ


ΕΛΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΘΑΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΣΤΑ ΣΚΥΠΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ.......ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΛΕΩΝΙΔΑΚΟ ΚΛΑΨΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΥΛΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΛΥΠΗΘΟΥΜΕ
 

DeletedUser33709

Ρε Ρουλη και τους δικου σου ρε πουλας;Ο Αντωνης "ηλιθιος" ο Γρηγορης "ασχετος".χαχαχαχαχα
Πραγματικα εισαι απιστευτος.Αυτη βρε ειναι η σχολη των φυλετικων;

Πραγματικα ρε παλικαρια απο ρεμπελς με αυτον τα κανατε πλακακια;

Κατι μου λεει οτι σε λιγο δεν θα υπαρχει ουτε NAVI για να παιξετε.

Να δω τι κοσμο θα κλεισετε.
 
Κορυφή