Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34627

Πρεπει να μιλαμε για τον χειροτερο ελληνικο κοσμο σε τοσα χρονια παιχνιδιου:

1)Δεκαδες πουληματα και λαμογιες απο τις διοικησεις
2)ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ,ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ
(Εννοειται πως ο πολεμος που χασαν τα ρεμαλια δεν μετριεται καν,κρατησε 2 βδομαδες το πολυ και ο πρωτος παικτης του κοσμου ζητημα να ειχε 10-15 χωρια,ουτε για να κλεισει υπηρος σε αρχες αλλων κοσμων δεν πολεμανε τοσο λιγο)
3)Οι 3 μεγαλες φυλες μποξερ,ρ-λ,γενεσις δεν πολεμησαν ποτε μεταξυ τους και ενωθηκαν για να εκπληρωσουν τις προυποθεσεις για να κλεισει ο κοσμος
4)Ενας θεος ξερει ποσοι παικτες κανιβαλιστικαν χωρις λογο και εξηγηση απο τους μεγαλους λογιαριασμους για να πιασουν το 70% οι πρωτοι 40.

Μπραβο παιδια,στο παιχνιδι που λεγεται φυλετικες μαχες καταφερατε να κλεισετε κοσμο μονο με εσωτερικα νομπλαρισματα και βαρβαρα,οχι μπραβο παιδια αξιοι,ειστε ολοι παικταραδες...


ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΕ ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΧΕΙ 6,94 εκ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34520

ποσους κοσμους εκλεισες εσυ με μαχη?ποσες απωλειες εχεις στη ζωη σου ολη?ποσες πυξιδες εχεις φαει γενικα?

υγ ασε το τελευταιο μην το απαντησεις δε νομιζω να θυμασαι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34627

Ασε με μενα,εσυ εισαι ο παικταρας
Εγω αλλο ρωτησα,ποτε ξαναγινε αυτο,να κλεισει κοσμος χωρις ΚΑΝΕΝΑΝ πολεμο και οι 3 μεγαλες φυλες να κανιβαλιζουν απο την αρχη μεχρι το τελος μικροτερους λογαριασμους και βαρβαρα μεχρι που κανουν μια μεγαλη αγκαλια και γινονται μια φυλη για να μαζεψουν το ποσοστο κλεισιματος.
Τωρα ο τροπος που απαντησες επιβεβαιωνει οτι οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται μιας και εσυ απο οτι φαινεσαι σαν αρχηγος της μποξερ εισαι υπευθυνος για ολο αυτο.

συγχαρητηρια για το πολυ δυσκολο και φυλετικο κλεισιμο αυτου του κοσμου,να το λετε και στα παιδια σας
 

DeletedUser33910

παρακαλω φιλε λιγα τα σχολια σου για την τσακμα-ρουλα μας....αξια εκλεισε τον κοσμο
περα απο την πλακα κιολας ευτυχως που εγινε ετσι γιατι η γελοιοτητα του κ39 και των λογαριασμων που τον εκλεισαν επρεπε να ληξει καποια στιγμη,,,συγχαρητηρια στις τρεις φυλες που δια πυρος και σιδηρου καταφεραν να ανταπεξελθουν στις δυσκολιες και να βαλουν επιτελους το βραβειο του νικητη στο προφιλ τους
Μπραβο παιδες παντα τετοια ευχομαι....ανακοινωση περι θρυαμβου δεν θα βγει οπως γινετε σε καθε κλεισιμο? not? γιατι αραγε?
 

DeletedUser34520

ειπε ο παικτης που ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΕ ΠΟΤΕ ΚΟΣΜΟ......
 

DeletedUser34520

Ασε με μενα,εσυ εισαι ο παικταρας
Εγω αλλο ρωτησα,ποτε ξαναγινε αυτο,να κλεισει κοσμος χωρις ΚΑΝΕΝΑΝ πολεμο και οι 3 μεγαλες φυλες να κανιβαλιζουν απο την αρχη μεχρι το τελος μικροτερους λογαριασμους και βαρβαρα μεχρι που κανουν μια μεγαλη αγκαλια και γινονται μια φυλη για να μαζεψουν το ποσοστο κλεισιματος.
Τωρα ο τροπος που απαντησες επιβεβαιωνει οτι οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται μιας και εσυ απο οτι φαινεσαι σαν αρχηγος της μποξερ εισαι υπευθυνος για ολο αυτο.

συγχαρητηρια για το πολυ δυσκολο και φυλετικο κλεισιμο αυτου του κοσμου,να το λετε και στα παιδια σας



34-35-38-39 θες κ αλλους η σε καλυψα?
α)δεν γραφω πουθενα οτι ειμαι παικταρας
β)γραφε με το κανονικο σου ακκ,αν θες να κρινεις πρεπει και να κριθεις...αν εισαι κ εσυ κουραμπιες εγκεφαλικα απλα να το ληξουμε εδω να συνεχισετε το μοιρολοι ανυπαρκτων παικτικα ατομων να εχουμε κατι να τρωμε ποπ κορν το σαββατοβραδο
γ)εσυ να δουμε τι θα λες στα παιδια σου....μαλλον δικες μας ιστοριες....γτ οι δικες σας ειναι μονο στο μπλα μπλα του φορουμ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33910

ειπε ο παικτης που ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΕ ΠΟΤΕ ΚΟΣΜΟ......

πολυ σιγουρη εισαι τσακμαρουλα αλλα αυτο δεν εχει να λεει και πολλα....ο καθενας κλεινει κοσμο πλεον οπως τα καταφερες στον κ39.....εγω ενα μπραβο ηθελα να σου πω για το επιτευγμα...απο εκει και περα περι μυαλου και τα ρεστα τα βλεπω γενικα απο το επιπεδο του λογου σου, υπο του μηδενος....
κατι που εγραψες για τους κοσμους χωρις πολεμο....δεκτο οτι και οι κοσμοι που αναφερεις δεν ειχαν πολλες μαχες....αλλα την ξεφτιλα του κ39 μονο εσυ εισαι ικανος να την φερεις εις περας....μπραβο τσακμαρουλα θα εχω να λεω ιστοριες στα παιδια μου απο εσενα αχαχαχαχαχα....ε ρε κατι γελοιοι που κυκλοφορουν...εχε ρε φιλε την αξιοπρεπεια να μην βγαινεις να απαντας σε ''πουθεναδες'' οπως λες στο φορουμ γιατι τα διαβαζουν και αλλοι τα μαργαριταρια που λες...
 

DeletedUser34520

το γεγονος οτι χαρακτηριζεις ανθρωπο που δεν γνωριζεις σε κοινη θεα δειχνει ποιος εχει αξιοπρεπεια κ με ποιον πρεπει να γελανε...θα σου ξαναπαντησω ΟΤΑΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ σε κοινο κοσμο κ μου στειλεις εστω ανιχνευση(για να με νομπλαρεις δεν γραφω καν τετοια ανεκδοτα)δεν εισαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος που εφαγε πυξιδα,ξεπερασε το.

υγ αφου ο καθενας κλεινει κοσμο πλεον μια απορια...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ?
 

DeletedUser33703

Εγω αλλο ρωτησα,ποτε ξαναγινε αυτο,να κλεισει κοσμος χωρις ΚΑΝΕΝΑΝ πολεμο και οι 3 μεγαλες φυλες να κανιβαλιζουν απο την αρχη μεχρι το τελος μικροτερους λογαριασμους και βαρβαρα μεχρι που κανουν μια μεγαλη αγκαλια και γινονται μια φυλη για να μαζεψουν το ποσοστο κλεισιματος.

Δεν είναι ο μόνος κόσμος που έχει παιχτεί και κλείνει έτσι , μην ξεχνάμε το μεγάλο φιάσκο του 27 που ενώθηκαν 11 φυλές για να τον κλείσουν , μην ξεχνάμε τον 25 που παίχτηκε μόνο 1 εβδομάδα πόλεμος και μετά δόθηκε το μυστικό που έλειπε , μην ξεχνάμε τον κ29 που ενώθηκαν 3 ήπειροι , μην ξεχνάμε τον κ32 που επίσης έκλεισε χωρίς να γίνει σοβαρός πόλεμος και φυσικά κ34 και κ38 που έκλεισαν με διπλωματία και δεν υπήρχε αντίπαλος .
Άλλος ένας ακόμα κακός κόσμος που σε 1-2 χρόνια δεν θα τον θυμάται κανείς , άλλος ένας κόσμος που δεν παίχτηκε πόλεμος και την κατάταξη την παίρνουν farmers .

Δυστυχώς όμως εφόσον το διάστημα που ανοίγουν οι κόσμοι είναι τόσο μικρό είναι επακόλουθο να υπάρχουν και τέτοιοι κόσμοι που παίζει ρόλο το prem και η διπλωματία .
Είναι αλήθεια πως πλέον κλείνει κόσμο όποιος θέλει για αυτό και πλέον δεν έχει κανένα νόημα σε σχέση με παλιά .
 

DeletedUser34520

νικο εκτος του 33 και του 36 δεν υπηρξε κοσμος τελευταια με σοβαρο διαχρονικο ξυλο....αυτοι τωρα που βγαινουν και κλαιγονται για το πως κλεινουν οι κοσμοι,ειναι οι ιδιοι που στα πρωτα σπαθακια πετανε μια επιτηρηση στην καλυτερη(γτ συνηθως τραβανε καλωδια)φτιαξτε μια φυλη ολοι εσεις οι αδικημενοι πολεμολαγνοι κ πειτε μας να μπουμε να σας δουμε,ετσι για να δουμε τι θα κανετε σε πολεμο
 

DeletedUser33910

το γεγονος οτι χαρακτηριζεις ανθρωπο που δεν γνωριζεις σε κοινη θεα δειχνει ποιος εχει αξιοπρεπεια κ με ποιον πρεπει να γελανε...θα σου ξαναπαντησω ΟΤΑΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ σε κοινο κοσμο κ μου στειλεις εστω ανιχνευση(για να με νομπλαρεις δεν γραφω καν τετοια ανεκδοτα)δεν εισαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος που εφαγε πυξιδα,ξεπερασε το.

υγ αφου ο καθενας κλεινει κοσμο πλεον μια απορια...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ?

εχω κλεισει κοσμους οχι κοσμο και οπως ειπα και παραπανω δεν εχει καμια σημασια γιατι το να κλεινεις κοσμο τελευταια ειναι σε αντιθεση με το χαρακτηρα του παιχνιδιου που ειναι οι μαχες

και οσο για τους χαρακτηρισμους που λες δικαιως τους λαμβανεις.....ας ησουν αξιος σεβασμου και δεν θα τους εριχνα....θυμησου κιολας και ποιος ξεκινησε ολο το τριπακι με τους χαρακτηρησμους απο πμ μεσα στο παιχνιδι(εκει με γνωριζες ετσι?)....ανεκδοτα δεν λες εχεις δικιο...απο μονος σου εισαι...
 

DeletedUser33703

νικο εκτος του 33 και του 36 δεν υπηρξε κοσμος τελευταια με σοβαρο διαχρονικο ξυλο....αυτοι τωρα που βγαινουν και κλαιγονται για το πως κλεινουν οι κοσμοι,ειναι οι ιδιοι που στα πρωτα σπαθακια πετανε μια επιτηρηση στην καλυτερη(γτ συνηθως τραβανε καλωδια)φτιαξτε μια φυλη ολοι εσεις οι αδικημενοι πολεμολαγνοι κ πειτε μας να μπουμε να σας δουμε,ετσι για να δουμε τι θα κανετε σε πολεμο

Δεν θα διαφωνήσω, μετά τον κ30 οι μόνοι κόσμοι που ήταν σοβαροί κόσμοι ήταν ο 33 , ο 36 και θα έβαζα μέσα και τον 37 (μπορεί το επίπεδο να είναι αρκετά χαμηλότερο από τις 2 διεκδικήτριες φυλές από παλιότερους κόσμους αλλά τουλάχιστον δεν παίζουν αγκαλίτσες)
Λίγοι παίκτες μπορούν να ανταπεξέλθουν σε κόσμους με σοβαρό ξύλο και να παίζουν μέτωπο . Όσο για το θέμα του 41 θα μπορούσατε να χωριστείτε στα 2 το υλικό που υπάρχει εκεί και να τις παίξετε , θα μου πεις βέβαια ότι δεν αξίζει ο κόσμος , τότε γιατί μπαίνεις ;
 

DeletedUser34520

για τον 39 λες....το εχουμε ξανακανει.αλλα με ταχυτητα 1 ειναι τραγωδια.....αν ειχε λιγο καλυτερη θα παιζαμε για τις απωλειες,αλλα οι νουμπαδες που τωρα κλαινε για τις πυξιδες ουτε αυτο δεν ηταν ικανοι να προσφερουν,ευτυχως βγηκε το νεο παλαντιν και δε θα καβατζωνεται στα φαναρια ο καθε ασχετος
 
Κορυφή