Γκρατσιανισμος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34473
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34473

Σκεφτομενος τα οσα εχει προσφερει στο gr αυτο το μεγαλο παικτακι σκεφτηκα να του αφιερωσω αυτο το post, ο γκρατσιανι ειναι ο παικτης ο οποιος ειμασταν στα αληθεια ολοι μαθητες του, ο ιδιος εκπαιδευσε τον tourloubouki του εμαθε πως να διοικει φυλες , fuman , blacko , speeda , velis , king silva ,vagner love , βουβουζελας ολοι ειναι μαθητες αυτου του μεγαλου παιχτη...
Με τα ποιητικα πραγματα που εχει στο προφιλ του δειχνει την ανωτεροτητα και την υπεροχη του ο μεγας κωστας.


Κλαιω απο την συγκινηση που χα την τιμη να φτιαξω αυτο το αρθρο για σενα μεγα Κωστα γκρατσιανι υπερπαικτη των φυλετικων και μεγα φιλολογε
 

DeletedUser29750

οι πέτρες ξέρουν να παίζουν καλύτερα φυλετικές από αυτον
 

Deleted User - 751811

το παλικαρι αυτο δεν ειναι που εχει κανει ενα κοσμο υπερσυμαχια ?
αυτος που θα πολεμουσε σολ?
ο ιδιος που εχει αναγνωρισει το ποσο καλοι και φιλοι μας ειναι οι σολιστες.
 

DeletedUser34473

Ο Θεος εδειξε τον δρομο στον μεγα στρατηλατη γκρατσιανι για να κλεισει τον κοσμο
Ο γκρατσιανι δεν υπαρχει στην ιστορθα των φυλετικων μαχων επειδη ο ιδιος ειναι η ιστορια του παιχνιδιου αυτου
 

DeletedUser27572

ευχαρηστω για τα καλα σας λογια αλλα δεν θα καταφερετε ποτε να με ξεπερασετε στο τρολλ λοιπαμε, δυστηχως η ευτυχως αυτοι που με κραζουν αυτην την περιοδο ειναι οι αντισολ αυτοι που το παιζουν παιχταραδες και τι κανουν μπαινουν στιν απεναντη υπειρο για να χτυπησουν την σολ δηλαδη αν ηθελαν να μην χτυπηθουν με την σολ τι θα καναν? α ναι θα μπορουσαν να μπουν στον 43 οπως οι cxc για να χτυπησουν την σολ, στην υπειρο μου υπηρχε μια αντι σολ φυλη που λεγοταν καλιακουδες, ναι και αυτοι μπηκαν να χτυπησουν την σολ και εκαναν και αυτοι λαθως στην πυξηδα βλεπετε δεν βολεβε την σολ που δεν εχει φυλη στο ριμ της και περνει ευκολα χωρια ηθελε δυσκολα, κανατε την δουλεια της σολ μονο και μονο με το στησιμο σας τοσο αμοιαλοι ειστε αν μπαινατε ολλοι μαζι στην υπειρο της σολ θα ειχε διαλυθει τωρα αλλα ναι ο περιεργος ειμαι εγω που με χρησιμοποιει η σολ και δεν το καταλαβαινω. Ο μονος που εχει δικαιολογια να λεει οτι ειναι αντι σολ και δεν παιζει στην υπειρο τους ειναι αυτος που μπηκε με προενγραφη εγω γιατι δεν μου δωσαν το ιτεμ για μεταφωρα και δεν ηξερα καν οτι θα μπει σολ δηλαδη και οποιος αλλος σαν εμενα, ολλοι οι αλλοι που μπηκαν στην απεναντη υπειρο να χτυπησουν την σολ ειναι τουλαχιστον αστιοι, καναμε πολεμο στις καλιακουδες τους μεγαλους εχθρους της σολ που κλαινε τωρα εμεις σαν αρχαιγονο μυστηκηστικο ταγμα wait! μονοι μας και απλα καλεσαμε και αλλες φυλες οπως και την σολ που δεχτηκε να κανει πολεμο απλα ντραπηκε να μπει στον δικο μας γιατι καπιοι κακοπροερετοι θα λεγαν πως την εχω και αυτην σιελ ναι ειναι και η σολ σιελ στον χαρτη μου τι να σας πω ρε σταματηστε να πηνετε και να γραφετε στον εξτερναλ αμα δεν ξερετε απλα μην μηλατε, εμεις ειμαστε το Ισραηλ των φυλετιων και κανουμε προτασεις ανα πασα στιγμη σε οποιαδηποτε φυλη.
 

DeletedUser34473

πες τα ρε παικτην
τιτανα των φυλετικων
 

DeletedUser34473

αιγοκερε τι κανει αυτος; Κοροιδευει τιν γκρατσιανι και καλα? ριχτου κανα ποντο
 

DeletedUser34473

γκρατσιανι φιλε με προδοσες... σε κατηγορω ευθεως για ρουφανομουτρο ,χαφιεδομουτρο και προδοτη που πουλας τους φιλους σου.. ωωω μεγα μαστροπε και προαγωγε της ελληνικης γλωσσας


10 πόντοι για 2.β. Γραμματική/ορθογραφία
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34170

Θα φάει το μισό εξτέρναλ μπαν για την κατάσταση με τη γραμματική / ορθογραφία .

Αιγόκερε ξέχασες τους 10 πόντους στο νικοζάρο .
 

DeletedUser2088

υπάρχουν και 10ποντα για μη χρήση κέντρου υποστήριξης,
ξεχνάω πολλά τελευταία.
 
Κορυφή