τίτλοι τέλους

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16890
  • Ημερομηνία έναρξης

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Καταρχήν συγχαρητήρια και στους 2 για της σημαντικές μάχες νικητές είναι και οι δυο για εμενα, πρώτα από όλα γιατί η DND όταν βρέθηκε στο δύσκολο σημείο κατάφερε και έφερε το παιχνίδι στα ισα, και μετά έσπασε η ψυχολογία τον DC όπως ήταν λογικό να γίνει, αλλα και οι DC που πάρ' όλα αυτά προσπάθησαν και το πάλεψαν όσο μπορούσαν με όσα εσωτερικά προβλήματα είχαν στην φυλή τους.
 

DeletedUser33758

sol

η sol τα παιδιά ίσως να μπήκαν με όρεξη αλλα ήταν αποτυχία και άφησαν αρκετές πληγές στην φυλή
από όλους τους sol που μπήκανε μονο ο blanco προσπάθησε λίγο να μείνει και να παίξει ώσπου παρέδωσε και αυτός τον λογαριασμό
επίσης ο co του φιλιψαν πρόσφερε από sol
όλοι η άλλοι ήταν αποτυχία

σιμο ευχαριστω για τα καλλα σου λογια και που με αφησες εξω απο τα παιδια της σολ. μαλον θα το ξεχασες. καλη σηνεχεια σε ολους
 

DeletedUser34610

Πανταγνώστες γκαρί.

Ο βουβουζέλας δεν κοιμάται. Περιμένει.

Ο βουβουζέλας έχει μετρήσει ως το άπειρο - δύο φορές.

Ο βουβουζέλας δεν φοράει ρολόι, γιατί ΑΥΤΟΣ αποφασίζει τι ώρα είναι.

Ο βουβουζέλας έδωσε στη Μόνα Λίζα το διάσημο χαμόγελό της.

Ο βουβουζέλας κουκλές μπορεί να διαιρέσει με το 0

Ο βουβουζέλας κουκλές μου δεν ηθελε να μπουν οι παικτες τον SOL σε λογαριασμους και είπε το εξης "αυτοι θα ηταν οι καταστροφη μας".

Ο βουβουζέλας κουκλές μου , χρειάζεται 10 λεπτά για να δει το "60 Minutes".

Ο βουβουζέλας πήρε την άδεια οδήγησης στην ηλικία των 16. Δευτερολέπτων.

Ο βουβουζέλας κουκλές μπορεί να αγγίξει τον MC Hammer.

Το 70% του βάρους των ανθρώπων είναι νερό. Το 70% του βάρους του βουβουζέλα είναι το σύστημα αναπαραγωγής του

Ο βουβουζέλας κουκλές μου δεν σερφάρει στο Internet, έχει κάθε ιστοσελίδα αποθηκευμένη στο μυαλό του. Κάνει refresh ανοιγοκλείνοντας τα μάτια.

Ο βουβουζέλας κουκλές μου αποφασίζει ποια μέρα πέφτει η Τσικνοπέμπτη.

Ο βουβουζέλας κουκλές δεν "βλέπει νεκρούς". Φτιάχνει νεκρούς.

Ο βουβουζέλας κουκλές μου έχει ήδη τετραγωνίσει τον κύκλο.

Ο βουβουζέλας κουκλές μου έχει φτιάξει κύκλο με μόλις 300 μοίρες.

Ο βουβουζέλας κουκλές όταν κοιμάται δεν βλέπει όνειρα, τα όνειρα βλέπουν τον Τσακ Νόρις



Ο βουβουζελαw ...
 

DeletedUser21068

ας το πάρουμε ιστορικά


sol

η sol τα παιδιά ίσως να μπήκαν με όρεξη αλλα ήταν αποτυχία και άφησαν αρκετές πληγές στην φυλή
από όλους τους sol που μπήκανε μονο ο blanco προσπάθησε λίγο να μείνει και να παίξει ώσπου παρέδωσε και αυτός τον λογαριασμό
επίσης ο co του φιλιψαν πρόσφερε από sol
όλοι η άλλοι ήταν αποτυχία

+Συμφωνω για Da vinci εβγαλα πολυ δυσκολα αμυντικα καιι επιθετικα πλάνα , blacko παρολο που ηταν αυτος που φανηκε στο "πραξικοπήμα" ξερω οτι δεν ειναι τετοιος χαρακτηρας και παρασηρθηκε απο την "παρέα" του , το μεγαλυτερο ανουσιο "κρα" του 36 εκει που ολα γυριζαν με το μέρος τις DC και με μια DnD με -290 χωριά μετα το fake πλανο στο Radix με το fake printscreen.
Θα προσθέσω παταλα και νασο που σκιστηκαν και εδωσαν οτι μπορουσε ο καθενας τους ο Νασος απιστευτος αμυντικος ( !!!!!! ) παικτης και ο παταlaς εδεινε το ΚΑΦΑΟ σε κάθε πλάνο.

Ο βουβουζέλας κουκλές όταν κοιμάται δεν βλέπει όνειρα, τα όνειρα βλέπουν τον Τσακ Νόρις
.


τόσο μπετό έτσι ; ουτε ένα cλopy - paste δεν είσαι ίκανος να κάνεις , θές και troll acount , ουρτ μετόν αρμέ !
 

DeletedUser34610

Ο μονος που μπορει να κοντραρει το δικο σου τρολλ ακκουντ ειναι ο γκρατσιανι.
Εγω ειμαι πολυ πισω ακομα
 

DeletedUser33711

....και με μια DnD με -290 χωριά....


Τοσα χωρια ποτε δεν ειχατε παρει παντως.. συνολο να τα βαλω κατω τα κρατημενα παλι μπορει να μην φτανατε τοσα σε ολο τον πολεμο..

+814 για την DnD εγραψε το κοντερ http://prntscr.com/cm60f8

και εδω φαινεται οτι συνολο σε 9!! μηνες 290 χωρια κρατημενα δεν ειχατε ποτε :* http://prntscr.com/cm61mb , καπου στα 200 ειστε και αυτα σε 9 μηνες πολεμο με τους 4 να παιζετε με με πλεονεκτημα....

Καθολικη υπεροχη της DnD ηταν ο πολεμος
 
Κορυφή