Φυλές | Σχολιασμός|gr.42 |

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33711

Εαν δεν καταλαβαινεις τι σχεση εχει εγω δε μπορω να κανω κατι παραπανω για αυτο.

Οπως ξαναειπα , λεω τη γνωμη μου. Εαν δεν μπορεις να τη δεχτεις μη τη δεχεσαι δε με νοιαζει κιολας. Ομως το να προσπαθεις να υπερασπιστεις καποιον που το μεσο του για να επιβληθει σε μια διαφωνια που προκαλεσε ο ιδιος ειναι η βια ειναι το λιγοτερο αστεια και μαλλον σε καθιστα στην ιδια κατηγορια. Και επειδη καταλαβαινω οτι ο σκοπος της παραπανω στιχομυθιας δεν ειναι να τοποθετηθεις σοβαρα πανω στο θεμα , αλλα να ικανοποιησεις τις αναγκες σου να επιβληθεις χρησιμοποιοντας πολλαπλα μεσα πειθους σε μια συζητηση διχως νοημα για εμενα θα σε αφησω να την συνεχισεις μιας και δεν εχω να προσθεσω κατι παραπανω απο αυτα που εχω πει ηδη 3 φορες και αδυνατεις να καταλαβεις.
 

DeletedUser34311

Σοβαροτατη τοποθετηση εκανα απλα δεν πηρα απαντησεις παρα μονο υπεκφυγες.

Μην μου ανοιγεις ομως τωρα και την λεξη βια διοτι βια ειναι και η λεκτικη, σωστα?Οπως επισης κατι που για σενα ειναι βια για μενα μπορει να ειναι αντιβια σε μια βια που δεχομαι απο σενα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Θες να μου κανεις και ενα σχολιο για την ρατσιστικη συμπεριφορα σε εναν ευσωμο ανθρωπο? Αυτο δεν ειναι εναντια στις αξιες τις φυλετικης οικογενειας(μου ηρθε ξερατο...)

Ενα σχολιο εδω θα μου κανεις?

Θα σου κάνω εγώ ένα σχόλιο εδώ , όταν θίγεις κάποιον εύσωμο άνθρωπο είναι κοινωνικός ρατσισμός
Όταν εκμεταλλεύεσαι ότι είσαι εύσωμος για να απειλήσεις κάποιον ή να τον φοβίσεις , πως λέγεται;

Όταν δεν μπορείτε οι περισσότεροι από εκεί να μιλήσετε σε φυσιολογικά πλαίσια και εκμεταλλεύεστε τα κιλά σας για να το παίξετε νταίδες μάλλον είναι καλά (γνωστό σε όλους ότι ψάχνετε την μισή φυλετική οικογένεια για να την δείρετε , πρέπει να κρύβεται καλά όμως για να μην έχετε βρει κανέναν μέχρι τώρα) και δεν αναφέρομαι στον φίλο μου τον ταλαμάσκα μόνο αλλά και σε εσένα Σάββα (καλύτερα να βγαίνεις να μιλάς με το όνομα σου και όχι να κρύβεσαι πίσω από άλλους λογαριασμούς)

τώρα όσο αφορά το παιχνίδι
άσχετοι όλοι , μόνο SOL
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
αναφορα μπαν και στον παιχνιδι ο λογος ? επειδη σου περνω τα χωρια ?
Πρεπει να φας πολλες τυροπιτες ακομα για να μου φας εμενα χωρια .χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Κουμαν η τουριστικη περίοδος δεν εχει τελιωσει ακομα ,τελος Σεπτεμβριου τελειωνει και εσυ ολο τον Σεπτεπμβριο μας ζαλισες και σε καποιες περιοχες τελος Οκτωμβριου χαχαχαχαχαχαχαχαχα σε εμενα θα πεις για τουριστικη περιοδο ?χαχαχαχαχα
 

DeletedUser1292

Εχετε ξεφυγει ολοι ..λυπαμαι που βλεπω τετοια κ τα διαβαζουν τοσοι...θα επρεπε ν εχει κλειδωθει το τοπικ απ τους διαχειριστες...επιπεδο μηδεν απ σχεδον ολους σας
 

DeletedUser33818

Παρατάω τις Φυλετικές Μάχες γιατί έχουν μαζευτεί πολλοί νταήδες εδώ και έχω αρχίσει και φοβάμαι.Καλή συνέχεια σε όλους σας και προσοχή στον δρόμο μην σας πετύχουν οι χουλιγκανς των ΤW.
 

DeletedUser34071

1. ''χοντρουλη, οταν τρως τις μπουγατσες που σε κερναει ο κυριος Σαββας να σκουπιζεσε πριν στειλεις τα τρενακια γιατι μετα γελαει ολος ο σερβερ μαζι σου.''
2. ''βρε παιδοβουβαλο φαε καμια τουλουμπα και κατσε καλα
200 κιλα μοσχαρι και πουλας παραμυθια, πρεπει να εχεις φαει πολυ bullying οπως σε κοβω.''

Σχετικα σχολια με το παιχνιδι τα παραπανω ε δικηγορισκοι της συμφορας?

''α)προσεξε μην ερθουμε στο ιντερνετ καφε π εισαι και κρυβεσαι παλι μεσα στην τουαλετα, ξερεις καλα για ποτε μιλαω..β) μπλα μπλα μπλα τα αλλα θα τα πουμε απο κοντα... γ)ξερεις φτανει η ωρα σου , τικ τακ, τικ τακ, για σου μπεμπη.''

α)Ξεκαθαρα ηρθαν για να παιξουν μαζι σου ΤW και απλα τυχαια σε επιασε το χοντρο. β)Προφανως και θα ξαναερθουν στο ιδιο νετ μπας και καταφερουν να παιξουν μαζι σου ΤW. γ)Οπως επισης εννοει οτι ερχεται η ωρα σου για πυξιδα.

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι πεσατε απο τα συννεφα μερικοι... Οταν καποιοι διαλεγουν το μονοπατι αυτης της προπαγανδας να εχουν τα καρυδια (παιχτικα παντα, γιατι ολα σας τα ποσταρισματα τοσες μερες εκει αναφερονται...) να δεχονται και το αντιστροφο.

Φιλια στο χαος και ραντεβου στους δρομους της φωτιας...

Προσεχε μην σκισεις κανα καλσον χουλιγκανε, και εσυ και τα φιλαρακια σου
κατεβειτε απο το καλαμι μην σας μπει πουθενα και κλαιτε και αστε της παπαριες


10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο

από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

Το θέμα κλείδωσε,
θέμα με ίδιο ύφος θα φέρει αποκλεισμό σε όλους τους συμμετέχοντες.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή