Φυλές | Σχολιασμός|gr.42 |

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34071

Γιατι οι ΣΟΛ εχουν κλεισει ηπειρο αυτο δεν το καταλαβα.Δηλαδη τοσο αχρηστοι ειμαστε και δεν μπορουμε να τους κοντραρουμε?

Ακριβως ΤΟΣΟΟ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΕΙΣΤΕ που δεν σας υπολογιζει κανεις



Και για να μην ξεχνιομαστε,


ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ - ΜΟΝΟ SOL μ****

10 πόντοι για 2. Συμπεριφορά

από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Βρε παιδακι ? καθεσαι και κλεγεσαι, κατσε παιξε και μην κλες ολο στο εξωτερικο φορουμ, τραχανα ε τραχανα.
http://prntscr.com/cnlx90

χοντρουλη, οταν τρως τις μπουγατσες που σε κερναει ο κυριος Σαββας να σκουπιζεσαι πριν στειλεις τα τρενακια γιατι μετα γελαει ολος ο σερβερ μαζι σου.

υγ.1 το οτι εκανες λογαριασμο μονο και μονο για να μου απαντησεις ,δειχνει ποσο πονας!!
υγ.2 κοψε τα πολλα γλυκα γιατι σου ανεβαινει το ζαχαρο
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30692

προσεξε μην ερθουμε στο ιντερνετ καφε π εισαι και κρυβεσαι παλι μεσα στην τουαλετα, ξερεις καλα για ποτε μιλαω.. μπλα μπλα μπλα τα αλλα θα τα πουμε απο κοντα... ξερεις φτανει η ωρα σου , τικ τακ, τικ τακ, για σου μπεμπη.

 

DeletedUser33703

Παρακαλώ ο Γιωργάκης ο vagler - 13χρονος Αλεξάκης που κλειδώθηκε στην τουαλέτα στο νετ καφέ να βγει να μιλήσει και να μας πει όλη την αλήθεια για την πικρή αυτή ιστορία
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
βρε παιδοβουβαλο φαε καμια τουλουμπα και κατσε καλα
200 κιλα μοσχαρι και πουλας παραμυθια, πρεπει να εχεις φαει πολυ bullying οπως σε κοβω.
 

DeletedUser34170

Πείτε όχι στο bullying .
Τα νετ καφέ είναι άσυλο .
Όποιος δέρνει παίκτες TW σε ίντερνετ καφέ είναι κακός άνθρωπος και θα έπρεπε να μην τον δέχεται καμία φυλή .
Αν είναι να παίξετε ξύλο , κάντε το σαν άντρες σε κάποιο μπαράκι .
 

DeletedUser20043

Ρε μάγκες σχολιασμός Φυλές κ42 είναι το ποστ, τι ξύλο και bullying λέτε εδώ πέρα?
 

DeletedUser33711

προσεξε μην ερθουμε στο ιντερνετ καφε π εισαι και κρυβεσαι παλι μεσα στην τουαλετα, ξερεις καλα για ποτε μιλαω.. μπλα μπλα μπλα τα αλλα θα τα πουμε απο κοντα... ξερεις φτανει η ωρα σου , τικ τακ, τικ τακ, για σου μπεμπη.


Είσαι με τα καλά σου εσύ ρε μπάρμπα απειλεις κιόλας γιδοβοσκε! !!! Μιλάς στο παιχνίδι εάν δε μπορείς μόκο... δεν άσχολουμε με τα λοιπά γιατί σε με ενδιαφέρουν κιόλας. Αλλά είσαι πολύ γίδι και μόνο που τόλμησες και είπες κάτι τέτοιο στο έξτερναλ.ΕΛΠΊΖΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝΕ ΣΥΝΤΟΜΑ οι διαχειριστές και να πράξουν αναλόγως. Και δε με νοιάζει καθόλου εάν θα νικήσει η θα χάσει η σολ. Μη βλέπω ****μάρες μονάχα !!!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
προσεξε μην ερθουμε στο ιντερνετ καφε π εισαι και κρυβεσαι παλι μεσα στην τουαλετα, ξερεις καλα για ποτε μιλαω.. μπλα μπλα μπλα τα αλλα θα τα πουμε απο κοντα... ξερεις φτανει η ωρα σου , τικ τακ, τικ τακ, για σου μπεμπη.
Δεν ανήκεις στην φυλετικη οικογένεια ούτε εσύ ούτε οι όμοιοι σου έχω κάνει σχετική αναφορά για μπαν και στο παιχνίδι .
 

DeletedUser21068

Μίλησε η φυλετική οικογένεια. #ούρτ.

Κομπλεξάρες ΟΛΟΙ σας ρέ ...... οτι δεν μπορειτε να κάνετε στην προσωπικη σας ζώη που είστε μηδενικά κάθεστε και βγάζετε τα εσωψυχα σας εδώ μέσα πρόβατα !

Δεν αντιλέγω οτι ο Φωτοβολιδας δεν επρεπε να γραψει κάτι τέτοιο όπως και δεν αντιλέγω οτι ο Da ViNci δεν θα μπορουσε να ξεστομίσει ουτε την μι΄ση πρόταση απο αυτη που έγραψε μπροστά του .. Αλλα εδώ είμαστε ΟΛΟΙ μάγκες πίσω απο ενα πληκτρολόγιο , νικάμε τον κόσμο 42 και το κάθε κόσμο και νομίζουμε οτι κάποιοι είμαστε ΠΡΟΒΑΤΑ νιώστε οτι είανι ένα παιχνίδι και μόνο .

Φούστες της οθόνης ή ζωή είναι έξω απο την οθόνη σας εκεί να κανετε πράγματα και να πενευεστε οχι εδώ μέσα !!

#Ελλαδιστάν2016
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ουρτ στους οικείους σου που μιλατε την ιδια γλωσσα εμεις γραφουμε και μιλαμε Ελληνικα .Ο μονος κομπλεξαρας εδω εισαι εσυ.
1. μας επρηξες με τα φαλλοκρατικα σου σχολια ρε βλαχε ,που τολμας να μιλας εσυ για ελλαδισταν που κοιμασε ακομα με τα τσαρουχια εν ετη 2016 .
2. Μας ζαλισες με τις παικτικες σου ικανοτητες που δεν απεδωσαν γιατι οι φταινε οι αλλοι
3. Ασε ρε θειο που θα μας κανεις υποδειξεις περι ζωης εσυ ,ανοιγες μαγαζι μας χαιρετουσες μας ελεγες δεν θα παιξω και μετα απο ενα μηνα παλι εδω ήσουν πιο ενεργος απο ποτε .
4.Σου φταινε η Σολ τωρα επειδη ουτε στο μικρο τους δαχτυλακι δεν μπορείτε να τους μοιασετε.Αυτοι εχουν 60 χωρια ηδη και εσεις τρεχετε και δεν φτανετε .
Η διαφορα απο ολες τις αλλες φυλες ειναι οτι αυτοι παιζουν για να παιζουν οχι για να ανεβουν ψυχολογικα ,ειναι gamers τα παιδακια ρε θειο και εσεις ολοι εισαστε στις φυλετικες μπας και βγαλετε καμια γκομενα ή μηπως και ανεβείτε λιγο ψυχολογικα απο τα χαστουκια που τρωτε στην ζωη σας.
 

DeletedUser21068

Ουρτ στους οικείους σου που μιλατε την ιδια γλωσσα εμεις γραφουμε και μιλαμε Ελληνικα .Ο μονος κομπλεξαρας εδω εισαι εσυ.
1. μας επρηξες με τα φαλλοκρατικα σου σχολια ρε βλαχε ,που τολμας να μιλας εσυ για ελλαδισταν που κοιμασε ακομα με τα τσαρουχια εν ετη 2016 .
2. Μας ζαλισες με τις παικτικες σου ικανοτητες που δεν απεδωσαν γιατι οι φταινε οι αλλοι
3. Ασε ρε θειο που θα μας κανεις υποδειξεις περι ζωης εσυ ,ανοιγες μαγαζι μας χαιρετουσες μας ελεγες δεν θα παιξω και μετα απο ενα μηνα παλι εδω ήσουν πιο ενεργος απο ποτε .
4.Σου φταινε η Σολ τωρα επειδη ουτε στο μικρο τους δαχτυλακι δεν μπορείτε να τους μοιασετε.Αυτοι εχουν 60 χωρια ηδη και εσεις τρεχετε και δεν φτανετε .
Η διαφορα απο ολες τις αλλες φυλες ειναι οτι αυτοι παιζουν για να παιζουν οχι για να ανεβουν ψυχολογικα ,ειναι gamers τα παιδακια ρε θειο και εσεις ολοι εισαστε στις φυλετικες μπας και βγαλετε καμια γκομενα ή μηπως και ανεβείτε λιγο ψυχολογικα απο τα χαστουκια που τρωτε στην ζωη σας.


Ρε νούμερο που οποια πέτρα σηκώσεις , υπάρχει κάποιος που σε κράζει ... μαλλον μηδενικό είσαι που προσπαθείς αν γίνεις νουμερό .

1. δεν το σχολιάζω κάν
2. βρές μου ένα σχολίο μου ΕΝΑ μόνο που λέω οτι έχω παικτικές ικανοτητές ποτέ δεν έχω πει κάτι τέτοιο .
3. μια χαρα έχω την επιχηρηση μου και ολοι την καλοκαιρινη σεζόν ήμουν εκτός παιχνιδιού απο τον Μαίο μεχρι πρίν 2 εβδομάδες (σεζόν είναι η δουλεία μου).
4. δεν μιλησα για ΣΟΛ ρε ουγκ μιλησα γενικά .

Γιατι μπαινω σε διαδικασια και σου απανταώ ένα θεος ξέρει μάλλον έχω χιουμόρ. Αλλ δεν θα σου χαρίσω κι άλλα κάστανα .
 

DeletedUser34311

1. ''χοντρουλη, οταν τρως τις μπουγατσες που σε κερναει ο κυριος Σαββας να σκουπιζεσε πριν στειλεις τα τρενακια γιατι μετα γελαει ολος ο σερβερ μαζι σου.''
2. ''βρε παιδοβουβαλο φαε καμια τουλουμπα και κατσε καλα
200 κιλα μοσχαρι και πουλας παραμυθια, πρεπει να εχεις φαει πολυ bullying οπως σε κοβω.''

Σχετικα σχολια με το παιχνιδι τα παραπανω ε δικηγορισκοι της συμφορας?

''α)προσεξε μην ερθουμε στο ιντερνετ καφε π εισαι και κρυβεσαι παλι μεσα στην τουαλετα, ξερεις καλα για ποτε μιλαω..β) μπλα μπλα μπλα τα αλλα θα τα πουμε απο κοντα... γ)ξερεις φτανει η ωρα σου , τικ τακ, τικ τακ, για σου μπεμπη.''

α)Ξεκαθαρα ηρθαν για να παιξουν μαζι σου ΤW και απλα τυχαια σε επιασε το χοντρο. β)Προφανως και θα ξαναερθουν στο ιδιο νετ μπας και καταφερουν να παιξουν μαζι σου ΤW. γ)Οπως επισης εννοει οτι ερχεται η ωρα σου για πυξιδα.

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι πεσατε απο τα συννεφα μερικοι... Οταν καποιοι διαλεγουν το μονοπατι αυτης της προπαγανδας να εχουν τα καρυδια (παιχτικα παντα, γιατι ολα σας τα ποσταρισματα τοσες μερες εκει αναφερονται...) να δεχονται και το αντιστροφο.

Φιλια στο χαος και ραντεβου στους δρομους της φωτιας...
 

DeletedUser33711


Για κλαματα εισαι εαν δεν καταλαβαινεις τη διαφορα. Στη μια περιπτωση εχουμε για ξεκαθαρη απειλη της σωματικης ακαιρεοτητας και ειναι το λιγοτερο απαραδεκτο και απο εσενα που προσπαθεις να δικαιολογησεις τη συμπεριφορα αυτη. Εκτος εαν εισαι ο δευτερος λογαριασμος του (δε ξερω και πως να τον πω) απο πανω.
 

DeletedUser34311

Δεν ειδα καμια απειλη σωματικης ακεραιοτητας. Το πως αντιλαμβανεται ο καθενας τα λεγομενα του καθενος ειναι κατι υποκειμενικο και οχι αντικειμενικο...

Αντίληψη (perception, Wahrnehmung) καλείται στην ψυχολογία μια σύνθετη και πολύπλοκη λειτουργία τού ψυχοφυσικού οργανισμού, που αυτόματα (μέσω δυναμικής αλληλοσυσχέτισης των μηνυμάτων τής εμπειρίας) μέσα στα αρμόδια εγκεφαλικά κέντρα αναγνωρίζει, ερμηνεύει άμεσα και αποδίδει νόημα ―με τη βοήθεια της νόησης (συλλαμβάνοντας απόψεις, ιδιότητες, ποιότητες ή σχέσεις των αντικειμένων μεταξύ τους), της διανοητικής ανάπτυξης, του συναισθήματος (διαθέσης) και της προηγούμενης εμπειρίας (μάθησης) τού ατόμου― στα αισθητηριακά δεδομένα, δηλ. τα αισθήματα (που προέρχονται είτε από εξωτερικά/περιβαλλοντικά, είτε από οργανικά ή του κεντρικού νευρικού μας συστήματος ερεθίσματα) ανάλογα με το γνωσιακό σχήμα του, οργανώνοντάς τα έτσι σε μια ολότητα ως κάτι το συγκεκριμένο.

Θες να μου κανεις και ενα σχολιο για την ρατσιστικη συμπεριφορα σε εναν ευσωμο ανθρωπο? Αυτο δεν ειναι εναντια στις αξιες τις φυλετικης οικογενειας(μου ηρθε ξερατο...)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

Ακριβως ερχομαι στα λογια σου λοιπον. Εσυ βλεπεις αυτο που θελεις. Ή μαλλον καλυτερα δε βλεπεις αυτο που δε θελεις να βλεπεις...Η απειλη της σωματικης ακεραιοτητας θα την επιβλεψουν οι αρμοδιοι δεν εχω να πω τιποτα αλλο σε εσενα ουτε σε κανεναν αλλον.

Σε ενα εξωτερικο φορουμ προσωπικοι χαρακτηρισμοι και διαφωνιες υπαρχουν, ποτε ομως ΠΟΤΕ δεν πρεπει να υπαρχει απειλη της σωματικης ακεραιοτητας. Εαν αυτο δε μπορεις να το καταλαβεις λυπαμαι αλλα δε μπορω να κανω κατι για αυτο.
 

DeletedUser34311

Θες να μου κανεις και ενα σχολιο για την ρατσιστικη συμπεριφορα σε εναν ευσωμο ανθρωπο? Αυτο δεν ειναι εναντια στις αξιες τις φυλετικης οικογενειας(μου ηρθε ξερατο...)

Ενα σχολιο εδω θα μου κανεις?

''Ή μαλλον καλυτερα δε βλεπεις αυτο που δε θελεις να βλεπεις...''
''Σε ενα εξωτερικο φορουμ προσωπικοι χαρακτηρισμοι και διαφωνιες υπαρχουν, ποτε ομως ΠΟΤΕ δεν πρεπει να υπαρχει απειλη της σωματικης ακεραιοτητας''

Προδικαζεις ομως και φερνεις την δικια σου οπτικη ως κοινη και αντικειμενικη...
 

DeletedUser33711

Το εκανα το σχολιο που θελεις αλλα μαλλον δε το καταλαβες.

Δε προδικαζω εγω τιποτα λεω τη δικια μου γνωμη. Οπως ειπα αρμοδιοι υπαρχουν θα πραξουν αναλογως.
 

DeletedUser34311

Το σχολιο δεν το εκανες εκτος και αν ειναι αυτο ''Σε ενα εξωτερικο φορουμ προσωπικοι χαρακτηρισμοι και διαφωνιες υπαρχουν'' που απλα δεν εχει καμια σχεση.

Δεν προδικαζω αλλα
''Ή μαλλον καλυτερα δε βλεπεις αυτο που δε θελεις να βλεπεις...''
''Σε ενα εξωτερικο φορουμ προσωπικοι χαρακτηρισμοι και διαφωνιες υπαρχουν, ποτε ομως ΠΟΤΕ δεν πρεπει να υπαρχει απειλη της σωματικης ακεραιοτητας''
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή