Φυλές | Σχολιασμός|gr.42 |

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Deleted User - 751811

οι cxc μόνο τον πούλο μπορούν να πάρουν έτσι όπως είναι , και αυτός ακόμα παίζεται

αλλά επειδή δεν είναι ****ί , ξέρουν τις δυνατότητες τους και την ενεργητικότητα τους αυτή τη χρονική στιγμή και καλά κάνουν και δεν μπαίνουν .

σιγα ρε μπλανκο ενα παιχνιδι ειναι τι σας βοβατε κανεις και δεν μπαινει να παιξει?
αν ειστε καλοι θα κερδισετε τι στο δυαολο τοσα χρονια κατι μαθατε.. δεν λεω. στο σταρτ απ εχετε γηνει απο τους πρωτους
αυτο εκει που πασχιζετε τοσα χρονια το λες και φυλη πια
αλλα να φοβατε ο κοσμος να παιξει ενα παιχνιδι επειδη μπηκατε εσεις αυτο ειναι για γελεια.
ελα κατεβητε απο κει πανω
 

DeletedUser33703

ο king silva εχεις περισσοτερες αμυντικες απωλιες απ ολη την sol παρεα ...παιχτουρα ..κλαπ κλαπ κλαπ

Συνελθετε ...

Επειδή έχεις πάρει άμυνες από τη φυλή σου και έχεις περισσότερες αμυντικές απώλειες από όλη την σολ πάει να πει ότι είσαι παιχταράς ;
μάλλον κάτι πάει στραβά
Αν γίνομαι εριστικός κάποιες φορές επειδή λέω την αλήθεια συγνώμη αλλά θα συνεχίσω να γίνομαι
πολλές φορές η αλήθεια πονάει , αυτός είναι και ο λόγος που όποιος μπει στην SOL δεν θέλει να φύγει και όποιος είναι εκτός την μισεί τόσο πολύ .

καλές μάχες να έχουμε και ας νικήσει ο καλύτερος
 

DeletedUser33818

Γιατι οι ΣΟΛ εχουν κλεισει ηπειρο αυτο δεν το καταλαβα.Δηλαδη τοσο αχρηστοι ειμαστε και δεν μπορουμε να τους κοντραρουμε?
 

Deleted User - 751811

η σολ εχει κλεισει ολο το κοσμο τουλαχιστον αυτο λενε..
 

DeletedUser1292

Κ παλι δεν με πιανεις αφρικανε ...ειρωνικα το ειπα το παιχτουρα..γιατι τον παιχτη δεν τον κανουν τα σκιλλ το ονομα κ η χαρη ..η φυλη κανει τον παιχτη...κ το γεγονος οτι καταφεραμε ακομα κ σε ξενη ηπειρο κ μαζεψαμε κ αμυνθηκαμε τοσο γρηγορα στο.πλανο των στοπ σημαινει ομαδικη δουλεια κ συνεργασια..εδω δεν εχουμε παιχτες κ ονοματα..εδω εχουμε φυλη....κ ουτε τα ονοματα σας μας φοβηζουν ουτε το οτι καθαρισατε 3 παιχτες τον aje κ κερδισατε μια ηπειρο ..για αυτο κατσε παιξε μπαλα εκει στην ηπειρο σ κ οταν ερθει η ωρα τα λεμε..εχετε πολλα ψωμια για ν φτασετε δω πανω ..ασε τις τυμπανοκρουσιες στην ακρη
 

DeletedUser33703

Σάκη εκεί πέρα μόνο φυλή δεν είστε (δεν θα πω τι είστε γτ έχω ηδη 20 ποντάκια και θέλω να παρακολουθώ) και αυτό θα το καταλάβεις σε ένα μήνα από τώρα.
Επίσης η φυλή δεν κάνει τον παίκτη , οι παίκτες κάνουν την φυλή
 

DeletedUser1292

Οτι πεις αγορινα..δν χαλαω χατηρια εγω ...εδω θα μαι να δω...περιμενω πραξεις απ σενα ...the countdown starts ....30 days...tik tak tik tak ακου την καρδια μ πως χτυπαει για σενα
 

DeletedUser1292

Κ κατι τελευταιο κ παω ν αραξω στο καναπε μ να δω τηλεοραση...θα προτιμουσα χιλιες φορες ν ημουν σε αυτην την μπουρντελιαν οπως μαλλον ηθελες να πεις φυλη ..μην παρεις κ τα ποντακια τζαμπα...παρα σε μια φυλη με 20 υπερπαιχτουρες που την εχουν δει αμανε κ χαη κλασ πλειερς...σορρυ φιλε μ καλε ...οσα σκιλ κ ν εχεις θα σουν ενα τπτ αμα δεν εχεις φυλετικες πλατες απ πισω ν σε καλυπτουν για ν βγαινεις στα φορουμ ν τ παιζεις παιχτουρα...δν λεωω το κατεχεις..εχεις φαρμ εχεις αλογακια εχεις σκιλ προς θεου ..αλλα αν δεν ειχες την φυλγ
Η ν σ στελνει απ πισω αμυνες ..θα σε ειχαν φαει λαχανο πριν καν βγαλεις τρενακι αν ησουν σε μια κοκκινη περιχη...για αυτο ασε σε μενα τις αρλουμπες οτι οι παιχτες κανουν την φυλη ...ποιοι παιχτες ρε φιλε?? Ετσι φτιαχνεις ονομα..?? Με τις αμυνες των αλλων κ παιζοντας τ κοκορακι? Κ σ ειπα κανεις δν αμφιβαλλει πεει των σκιλλ σ κ σενα κ των αλλων παιδιων...πιστςυω να μ πιανεις τι λεω
 

Deleted User - 751811

αντικημενικα τους ς σολ μετα απο τοσα χρονια δεν τους λες νουμπαδες..
εχουν μαθει ...με ****ακια η σαγιοναρες κανουν στρατ απ.
σε κοσμο με μεγαλους πολεμους ομως δεν αντεξαν ποτε μεχρι το τελος΄.
και ο μοναδικος λογος ειναι οτι εχουν παθει ψυχωσει οτι ειναι οι καλυτεροι του παιχνιδιου .
εχουν το πιο ψηλο καλαμι που εχει ανεβει ποτε καποιος.
δεν θα χαρουν ποτε το παιχνιδι την αισθηση της πραγματικης νικης γιατι δεν εχουν καταλαβει ποτε οτι η υπεροψια ειναι ο χειροτερος εχθρος του παιχνιδιου. καπως οπως στην ζωη
 

DeletedUser33703

Διαφωνείς δηλαδή ότι οι μονάδες κάνουν το σύνολο ; Πιστεύεις ότι μια φυλή που δεν έχει καλούς παίκτες θα μπορούσε να σταθεί ;
μάλλον όχι ...

Το ένα όμως δεν αναιρεί το άλλο , σαφώς και ένας παίκτης μόνος του χωρίς φυλή δεν μπορεί να κάνει τίποτα και σαφώς ένας παίκτης που είναι καλός δεν μπορεί να αναδειχθεί σε μία φυλή που δεν είναι καλή .

Εν ολίγοις , οι καλοί παίκτες κάνουν το καλό σύνολο και το καλό σύνολο βοηθάει τους καλούς παίκτες
Μία φυλή δεν αρκεί βέβαια να έχει παίκτες για να πάει μπροστά , προς θεού , μία φυλή θα πρέπει να είναι ομάδα

Σίγουρα η SOL δεν είναι αυτό που νομίζεις ή τουλάχιστον αυτό που έχω καταλάβει ότι νομίζεις και αυτό θα το καταλάβεις στην συνέχεια ...
 

Deleted User - 751811

Διαφωνείς δηλαδή ότι οι μονάδες κάνουν το σύνολο ; Πιστεύεις ότι μια φυλή που δεν έχει καλούς παίκτες θα μπορούσε να σταθεί ;
μάλλον όχι ...

Το ένα όμως δεν αναιρεί το άλλο , σαφώς και ένας παίκτης μόνος του χωρίς φυλή δεν μπορεί να κάνει τίποτα και σαφώς ένας παίκτης που είναι καλός δεν μπορεί να αναδειχθεί σε μία φυλή που δεν είναι καλή .

Εν ολίγοις , οι καλοί παίκτες κάνουν το καλό σύνολο και το καλό σύνολο βοηθάει τους καλούς παίκτες
Μία φυλή δεν αρκεί βέβαια να έχει παίκτες για να πάει μπροστά , προς θεού , μία φυλή θα πρέπει να είναι ομάδα

Σίγουρα η SOL δεν είναι αυτό που νομίζεις ή τουλάχιστον αυτό που έχω καταλάβει ότι νομίζεις και αυτό θα το καταλάβεις στην συνέχεια ...
ποσα πραγματα εχουν αλαξει στο παιχνιδι απο μικρες ιδεες οποιουδηποτε παιχτη μεσα στο παιχνιδι?
δεν ειναι μονο τα σκιλλ ειναι ο τροπος παιχνιδιου η στρατιγικες που αναπτυσωνται οι ομαδες που δενουν μεταξη τους .
ενας καινουργιος παιχτης δεν επιβειωνει στους νεους κοσμους , αυτο δεν σημαινει οτι αν μαθει το παιχνιδι δεν μπορει να σας αντιμετοπησει . και σιγουρα θα το κανει ..
 

DeletedUser33703

Ίσα ίσα ένας νέος παίκτης με όρεξη για το παιχνίδι μπορεί να επιβιώσει και να επικρατήσει στο game , ένας παλιός παίκτης με το σκεπτικό του παλιού και έμπειρου παίκτη δεν μπορεί να επιβιώσει στους νέους κόσμου .
 

DeletedUser1292

Σιγουρα οι καλες μοναδες κ βοηθουν μια φυλη αλλα κ αποτελουν προτυπο για την ψυχολογια του συνολου..αλλα υπο ενα ορο ..να κοιτανε το γενικο καλο της φυλης κ οχι τις προσωπικες τους φιλοδοξιες..πραγμα που σπανιζει...σε ολες τις μεγαλες φυλες ..η κλικα των δεκα καλων παιχτων τα παιρνει ολα..αμυνες..χωρια ..εσωτερικα νομπλαρισματα..δοξα ..ονομα...κ καπως ετσι διημουργειτε ο ολος μυθος ...κανεις δν μιλαει πχ για την σολ σαν συνολο..ολοι ξερουν το μπλανκο τον νταβιντσι κ τους 5-6 ακομα παιχτουρες αυτη ειναινη σολ στα ματια τ κοσμου..ολοι οι υπολοιποι ειναι αφαντοι ηρωωες π σας εφτιαξαν τ ονομα...ολα τ αλλα ειναι λογια τ αερα... Κ τυχαια χρησιμοποιω τ ονοματα σας κ τ ονομα της φυλης σας ..θα μπορουσα ν πω για αλλες μεγαλες φυλες π εχουν περασει στο ελληνικο tw απλας μιας κ ειναι εκει η συζητηση μας...
Κ ξερεις γιατι το λεω αυτο αλανι μ ...?? Γιατι εσυ οταν θα σουν με 12 κ ποντους δν θα βαζες την νιουκ σ αν ηξερες θα χασεις πανω απ την μιση για ν παρει ενα χωριο ο καψερος αμυντικος παιχτης της φυλης σ που τοσο καιρο σ γεμιζε τ χωριο αμυνες για ννπαιρνεις αερατος χωρια...θα τ λυποσουν τα αλογακια ..γιατι λιγοτερα αλογακια λιγοτερο φαρμ...λιγοτερο φαρμ ωχ δν θα παρω τον ληστη ..θ μ τ παρει ο ντιγκολ..πρεπει ν αποδειξω εγω ειμαι ο καλυτερος παιχτουρας κ παει λεγοντας....τεσπα
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ρε ασχετιδια γιατι σπαμαρετε στο εξωτερικο οσοι ειναι να πατε πυξιδα θα πατε τι καθεστε και το αναλυετε εδω μεσα?

Μονο SOL.τι καθετε και λεει ο μπλακο και ιδρωνει τα δαχτυλα του τσαμπα δεν καταλαβαινω


τι ειστε εσεις ρε!?!?!?
 

DeletedUser1292

Ρε ασχετιδια γιατι σπαμαρετε στο εξωτερικο οσοι ειναι να πατε πυξιδα θα πατε τι καθεστε και το αναλυετε εδω μεσα?

Μονο SOL.τι καθετε και λεει ο μπλακο και ιδρωνει τα δαχτυλα του τσαμπα δεν καταλαβαινω


τι ειστε εσεις ρε!?!?!?

Η μονη πυξιδα που μπορεις να ριξεις εσυ ειναι η πυξιδα επανεκκινησης που θα δεις ...διαλεξε βορειοδυτικα κ ελα
 

DeletedUser31309

Πωπω γραψατε ενα τονο εδω...
Στο μητσο μπηκα ν γραψω εγω...
Παιξε το παιχνιδι σου φιλε...
Μαθε να παιζεις τιμια ομως μαζι με τους απο εκει...
Γιατι δεν γινεται να λενε ενα καρο φυλες κ παικτες γι το ποσο πουστικα παιζετε...
Τωρα τι μου γραφες κατεβατα γι δρακο κ λοιπα αυτα ειναι ανουσια!!
Τεσπα ειπα να μην σαφησω ετσι κ σου γραψα!
 

DeletedUser21068

Πωπω γραψατε ενα τονο εδω...
Στο μητσο μπηκα ν γραψω εγω...
Παιξε το παιχνιδι σου φιλε...
Μαθε να παιζεις τιμια ομως μαζι με τους απο εκει...
Γιατι δεν γινεται να λενε ενα καρο φυλες κ παικτες γι το ποσο πουστικα παιζετε...
Τωρα τι μου γραφες κατεβατα γι δρακο κ λοιπα αυτα ειναι ανουσια!!
Τεσπα ειπα να μην σαφησω ετσι κ σου γραψα!


Ρε φιλαράκι απλα δεν έχεις κατι μεμτό να μου απαντήσεις σε ότι σου εγραψα , νταξ όμως μου απαντήσε η συμφωνια σας απο την διπλα ηπειρο που θα παιξετε το τελικο ξύλο οπως τα έχετε πεί άλλωστε. κάτι ειναι και αυτη η απαντήση.
p.s. τον θέλω για κουμπάρο μου τον δρακουλινάκο.

Όσο για φουστίες ρε φίλε , μην μου τα λές εμενα καθαρος ουρανος αστραπές δεν φοβάτε.
 

DeletedUser31309

Δεν παλευεσαι ρε συ αληθεια ομως!!
Ακρη δεν βγαινει γι αυτο παω παιχνιδι καλυτερα!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή