Ο κύβος ερρίφθη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21068

αυτό εδώ δεν το είχαν όμως,

34c1642855a1434f9e036d94a16a7904.png



το δωματιο του Da vinci , έχω και εγω φωτπγραφια να κραταει μια βουβουζέλα χαχαχαχαχα
 

DeletedUser33970

αφρικανε οχι οτι τους ξερω καλυτερα απο σενα αλλα αυτοι βγηκαν ειπαν χασαμε μπραβο γεια σας και εσεις το συνεχιζετε, δε νομιζω οτι αυτοι γινονται ρομπα:cool:

ex.con κοίτα να ασχοληθεις με τον 37 γιατι εδω παιζουνε 3 μεγαλες φυλες οχι 1
 

DeletedUser34147

ποιοι aje βρε άμπαλοι; νομίζετε ότι τους υποστηρίζω; βοήθεια θα χάσουμε τρεχάτε ήτανε τα άτομα, εδώ τους γνώρισα...
δεν υπερηφανεύομαι για σταρτ απ ποτέ, τι να περηφανευτώ που βρέθηκα καλίτερα από τον γείτωνα και τον έφαγα και μάλιστα με βοήθεια;
όταν συγκρούοντε οι όγκοι εκεί να δούμε...
επίσης το ανώτερο βραβείο είναι να φτάνεις στην πηγή και να πίνεις νερό...
το να τραγουδάς στον δρόμο και να μην φτάνεις ποτέ σημαίνει ότι είσαι looser...



άκου άλλη μια μπαρούφα...
μαζί με το πλάνο ενάντια στον ιμορταλς ήρθαν προσκλήσεις από εσάς σε όλους τους διοικούντες...
aje δεν υπάρχει πλέον, την κάνανε, όσοι μείναιμε γίναμε helll και πέζουμε μέχρι να φάμε πυξιδούλα...
την ήπειρο θα την μαζέψει η sol στο χαλαρό, εκτός απροόπτου...



Πόσο ήπιες πρωτού γράψεις όλα αυτά.;;;;;

.
 

DeletedUser33703

ποιοι aje βρε άμπαλοι; νομίζετε ότι τους υποστηρίζω; βοήθεια θα χάσουμε
άκου άλλη μια μπαρούφα...
μαζί με το πλάνο ενάντια στον ιμορταλς ήρθαν προσκλήσεις από εσάς σε όλους τους διοικούντες...
aje δεν υπάρχει πλέον, την κάνανε, όσοι μείναιμε γίναμε helll και πέζουμε μέχρι να φάμε πυξιδούλα...
την ήπειρο θα την μαζέψει η sol στο χαλαρό, εκτός απροόπτου...

οι μόνες προσκλήσεις που ήρθαν σε εσάς ήταν στον Τάσο τον τάσκι (μετά από δική του πρωτοβουλία) και ένα μήνυμα στον Νίκο τον Κομφούκιο αν θέλει να παραδώσειτο χωριό και να ξεκινήσει μαζί μας στο ριμ , μόνο αυτές οι προσκλήσεις ήρθαν .
 

DeletedUser33703

Εγω τα κανονίζω , λες να ξέρεις καλύτερα από εμένα που έχω στείλει ;
Έστειλα προσωπικά μόνο στον Νίκο τον Κομφούκιο επειδή παίξαμε για λίγο μαζί κ40 και τον ξέρω
δεν ήρθε σε κανέναν άλλον μήνυμα , ίσα ίσα που έχω βαρεθεί να απορρίπτω άτομα από την πρώην aje

Τώρα αν επιμένεις ότι έχουν έρθει μηνύματα και σε άλλους , περιμένω τα print screen .
 

DeletedUser34612

δεν θέλω να πω ονόματα...
μπορεί να μου λέγανε παραμύθια και όλας δεν θα επιμείνω, να τους ξεφορτωθώ προσπαθώ και να μου παραχωρήσουν την φυλή να πέξουμε όσοι μείναμε...
για εμάς που μείναμε εχθροί είναι και οι σολ και οι ατζε...


Βρε ΓΙΔΙ ποκοπικο....ολη η ηγεσια και οσοι ηταν Aje εχουν αποχωρησει...οσοι εμειναν απλα βγαζουν πρεμ...δλδ και να σου παραχωρησουν τη φυλη τι θα κανεις??? Δεν επαιξες οταν επρεπε....τωρα θυμηθηκες???
Που νομιζες οτι οι αλλοι σε περνουσαμε γιατι εχουμε χωσει πρεμ....η αληθεια ειναι οτι σε περνουσαμε γιατι πολυ απλα εισαι NOOBAS!!!
Λοιπον μιας και η φυλη αποχωρησε απο τον κοσμο σταματα να λερωνεις το ονομα της βγαινοντας και να λες οτι μπουρδα σου ερθει...


Υ.Γ. Ας τον πυξιδιασει ενας Σολ να τελειωνουμε!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34612

αυτά μωρή λουκία τα λένε από την αρχή, δεν λένε στον άλλον τρέξε την φυλή με τους εναπομείναντες και τον γράφουν...
ούτε στέλνουν επίθεση τα επιθετικά τους στην άλλη ήπειρο...
τώρα το ποιοι είναι νουμπάδες που χώσανε πρεμ και δεν καταφέρανε να φάνε τον ιερόθεο και την μόρφο, βασικά ούτε να πάρουν βάρβαρο το είδαμε...
φύγατε από τον κόσμο με κατεβασμένα τα παντελόνια αμαχητί, ο ιμόρταλς τουλάχιστον έφαγε πυξίδα, εσείς απλά χεστήκατε επάνω σας...
να πάτε να το κάνετε στον κ43 ξανά άμπαλοι που σας φταίγαμε εμείς που είστε εσείς καραάσχετοι...
τώρα μου λέτε κάθε μέρα ότι θα μου δώσετε την φυλή, έχω δικά μου παιδιά μέσα που θέλουμε να πολεμήσουμε, όπως γουστάρουμε, δεν θα μας την πει ο τρέχω να φύγω μακριά γιατί χέστηκα...
αν δεν γουστάρατε μπορούσατε να μου πείτε από την αρχή όχι και να ενεργήσω διαφορετικά...
αλλά μηλάμε ότι είστε μαλακισμένα παιδάκια χωρίς τιμή και λόγο...


Δε μπορεις να καταλαβεις τη διαφορα....ειτε επειδη εισαι ****ς ειτε επειδη εισαι νοομπας....Η διαφορα του νοομπα (ποκοπικου) με ενος καλου παικτη (Aje) ειναι οτι καποιοι δε γουσταρουν να κατσουν να καουν ΚΙ ΑΛΛΟ για εναν χαμενο πολεμο!!Οπως επισης αναγνωριζουν την ηττα τους!!
Νοομπαδες ομως σαν εσενα και την παρεα σου που μεχρι τωρα κρυβατε τα βρακακια σας πισω απο εμας ναι...και λογικο να θελετε να "πολεμησετε" γιατι πολυ απλα μεχρι τωρα δεν εχετε ριξει ουτε μισο ξενυχτι....
Οσο για τα νουκ που πηγαν σε αλλες ηπειρους..δικα μας ηταν οπου θελαμε τα στειλαμε...εσυ το δικο σου οταν ηταν να το ριξεις τι εκανες??? AAAA!!! Ξεχασα ειχες τοσο λιγο στρατο που ουτε να συμπληρωσεις 17 χωρικους για φεικ δεν ειχες...ΣΥΓΝΩΜΗ!! χαχα
Κανε το παιχνιδι σου λοιπον μωρη φλομπα και μη μιλας....
 

DeletedUser34473

Νικο ζαρο να σε πω κατι; μπορεις να σταματησεις τι; μπαρουφες;
 

DeletedUser34473

pokopiko σταματα επιτελους, εισαι πολυ νουμπ για να αναφερεσαι σε εμου
 

DeletedUser29736

Νικος Ζαρος, τελικά σου έχει γίνει συνήθεια να ζητάς φυλή να διοικήσεις. Πολύ σπανια μπαίνω στο Φορουμ αλλά μου θύμισες ακριβώς τα ίδια που έκανες και στον κ14 ως Adrahti... έλεος, που πάντα θέλεις να αναλάβεις εκ των υστέρων κάποια φυλή.
Κάνε το ονειρό σου πραγματικότητα ιδρύωντας από την άρχή μια νένα φυλή σε κάποιον άλλο κόσμο( τον κ77 'ισως). Θες τώρα να αναλάβεις την aje;
Πάλι καπέλωμα να κάνεις; όχι δούκα, ούτε μέλος δεν θα σε έκανα, όχι γιατί είσαι άσχετος με το παιχνίδι και αιώνιος νουμπάς αλλά για την συμπεριφορά σου...άντε καληνύχτα, δεν νομίζω ο immortals να είναι τόσο αγαθός...Και μην απαντήσεις γιατί θα ξαναμπώ σε 10 μήνες...απλά κάνε λίγο διαλογισμό ( ωχ βαρύ φορτίο σου έβαλα...απλά σκέψου τα )
 

DeletedUser34473

ενας νουμπας ειναι μωρε που δεν ξερει που παν τα 3
 

DeletedUser34473

οκ κρατηθειτε θα σας το πω αλλα δεν θα το πιστευετε
τρολαρει γιατι θα σταματησει απο αυτον τον κοσμο
 

DeletedUser34473

οκ κρατηθειτε θα σας το πω αλλα δεν θα το πιστευετε
τρολαρει γιατι θα σταματησει απο αυτον τον κοσμο
 

DeletedUser26916

κανει καριερα στο νετ ο σιλβα παιδια

αραξτε ;)
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Κοντευει και η δευτερη ολικη πυξιδα του κυβου
Μετα απο αυτο τον διασυρμο δεν νομιζω να ξαναμπουν σε κοσμο χαχαχαχαχαχαχα
πλεον εχουν την ιδια δημοτικοτητα με τον φουμαλ
καντε την αλλη φορα φυλη μαζι τους μπας και μαζευτειτε καμια δεκαεξαρα καμια δεκαεφταρα ατομα με το ζορι

ναι ναι θυμαμαι και το προφιλ σας AJE θα λετε και θα κλαιτε
κλαιμε ναι αλλα οχι απο λυπη αλλα απο τα γελια
 

DeletedUser35594

Κοντευει και η δευτερη ολικη πυξιδα του κυβου
Μετα απο αυτο τον διασυρμο δεν νομιζω να ξαναμπουν σε κοσμο χαχαχαχαχαχαχα
πλεον εχουν την ιδια δημοτικοτητα με τον φουμαλ
καντε την αλλη φορα φυλη μαζι τους μπας και μαζευτειτε καμια δεκαεξαρα καμια δεκαεφταρα ατομα με το ζορι

ναι ναι θυμαμαι και το προφιλ σας AJE θα λετε και θα κλαιτε
κλαιμε ναι αλλα οχι απο λυπη αλλα απο τα γελια

Πυξιδα από μαριδα κερβερο
ηρθαν αλλα φυγατε νωρις
τα χωρια στο τελος του 49 θα λενε σολ
προκαλουμε οποια φυλη θελει να μπει 49 να μας αντιμετωπισει
πυξιδα από ΜΑΟΜΑΟ
 
Κορυφή