Ο κύβος ερρίφθη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34610

τι έγινε βρε παιδιά;
έβαλε γκολ ο θρύλος στην ευρώπη και βγήκατε στους δρόμους;
η μπάγιερν/μπαρτσελόνα/ρεάλ θα το πάρει, μην ενθουσιάζεστε...
σαν σολ δεν τον κλείνετε τον κόσμο...
μόνο με ένωση σολκάτι...
τέλος συνχαρητήρια για το παίξιμό σας, έπρεπε να πουλάω πρεμ από την αρχή, όλοι όσοι πουλάγανε βγάλανε από 7-8000 ο καθένας γμτ...

πολύ κλάμα
 

DeletedUser33970



Καλα τα λες εμείς είμαστε η μπαρτσα/μπαγερν και εσείς η χερακλες. Γίνεται να παρετε τσ λ? Μισο ημίχρονο ρουφήξατε 3 (μπαλακια) και δεν βγήκατε να παιξετε δευτερο.

Ο κόσμος θα κλείσει SOL και αν είσαι οσο μάγκας οσο νομίζεις να βγείς στο τέλος και να μας παραδεχτείς. Καλές πυξίδες.
 

DeletedUser33703

τι έγινε βρε παιδιά;
έβαλε γκολ ο θρύλος στην ευρώπη και βγήκατε στους δρόμους;
η μπάγιερν/μπαρτσελόνα/ρεάλ θα το πάρει, μην ενθουσιάζεστε...
σαν σολ δεν τον κλείνετε τον κόσμο...
μόνο με ένωση σολκάτι...
τέλος συνχαρητήρια για το παίξιμό σας, έπρεπε να πουλάω πρεμ από την αρχή, όλοι όσοι πουλάγανε βγάλανε από 7-8000 ο καθένας γμτ...

Ενώσεις η SOL δεν κάνει , Σαν SOL μπαίνει και σαν SOL τελειώνει , είστε χάσουμε είτε κερδίσουμε .
 

DeletedUser17505

βρε συ ζαρο ποιος θα αγορασει απο σολ? οι περισσοτεροι ειναι φοιτιτες εξου και η ενεργητικοτιτα που εχουμε σαν φυλη. τα παιδια που κουβαλανε καιγονται με το παιχνιδη οποτε δεν χρειαζονται πρεμ. πρεμ συνηθως αγοραζουν οι ποιο μεγαλοι οπου κρατανε.. τωρα ενας φοιτιτης να ξοδευει ενα πενηνταρη τη βδομαδα για πρεμ ξερουμε ολοι μας δεν μπορει και δεν κρατα.. οποτε να ψαχνεται για αλλου για πρεμ..
 

DeletedUser17505

εγω αυτο που βλεπω οτι μονο ενας παιχτης παιζει με πρεμ απο τη σολ.. αν βλεπεις καποιο αλλο πες μου.. αν τον κρατα η τσεπη του δικαιωμα του.. δεν κανει κατι παρανομο..
 

DeletedUser17505

ρε συ μου ειπες για τις λεηλασιες και εγω σου ειπα οτι ολοι οι παιχτες μας ριχνουν τρελλλλοοο φαρμ.. τσεκαρε και μονος σου.. μην λες τωρα ασυναρτησιες για πρεμ.. 1 παιχτης της σολ μονο παιζει με πρεμ και αν μπορει μπραβο του.. μπραβο για το πολλη πρεμ που εχεις ρωτα την ομαδα διαχειρησης αν στο ανταλλαζουν με χρημα..
 

DeletedUser33970

Τί ειναι αυτα που λες ρε τελευταίε?

Τί πρεμ και ηλιθιότητες?

Η ίδια η aje έγραψε οτι εχασε και ανελαβε την ευθύνη ο αρχηγος της. Εσύ πρεπει απο εκεί να είσαι ο πιο βλάκας.

67b278900e324c92a815b7c261d0e32f.png




Πρέμ ε? ΆΣΧΕΤΕ.

p.s που να τα έστελνα ολα
 

DeletedUser

Απο ποτε η φαρμες βγαζουνε στομα και μιλανε?



ΑΑΑΑΑ ΡΕ ΑΣΧΕΤΕ
 

DeletedUser34610

Ενταξει ρε φιλε πουλησες πορους και εβγαλες πρεμιουμ κανε 300 ποστ ακομα ...
Σπουδαιο κατορθωμα εισαι ο πρωτος που πουλαει πορους για να βγαλει πρεμ.

Μονο εσυ εισαι εξυπνος οι αλλοι ειμαστε βλακες και αγοραζουμε paysafe και σου δινουμε τα λεφτα μας τωρα που μας ειπες το κολπο σου στον επομενο κοσμο θα το κανουμε και εμεις...
 

DeletedUser33970

http://prntscr.com/clss62

κρίμα για σένα, κανένα στατιστικό δεν λέει οτι πήρα 1000 ποντους χωριο.

Και αν σε πονάει τόσο, μήν αγχώνεσαι, μέχρι να ξυπνήσεις αύριο το χωριό του αρχηγού σου θα είναι στα χέρια μου. Ξέρεις γιατί? γιατί είχα όσο στρατό είχαν όλοι οι επιθετικοί σου μαζί!
Ξέρεις γιατί άλλο? Γιατί είχα τοσο στρατό ωστε να κάνω το χωριό του ΑΡΧΗΓΟΎ ΣΟΥ έρμαιο στις ορέξεις των συμπαικτών μου. Αλλα επειδή είσαι τόσο άσχετος κομπλεξικός δυσκολεύεσαι να παραδεχτείς οτι χάσατε ενα κάρο λεφτά, για να καταλήξετε να τα παρατάτε (δεν τα λεω εγώ, ψάξε καλύτερα και θα βρεις την ανακοίνωση του αρχηγού σου). Και κάτι ακόμα. Δώσε μου το νικ σου στον 42 και σου εγγυόμαι οτι δεν θα βγάλεις μήνα. Ξέρεις γιατί? Γιατι ΝΙΚΗΣΑ. Δεν βγάζω κομπλεξ σε ενα φορουμ.

Υ.Γ Φιλάκια
 

DeletedUser33970

Τί να κάνουμε ρε ζάρο, παίζουμε εθνική ελλάδος σπιντ γιατι μπορούμε να κάνουμε κάτι τέτοια.

Εάν είχες την δυνατότητα να κάνεις κάτι τέτοιο ή θα ήσουν καλός παίχτης, ή δεν θα ήσουν εσύ.

Μπορώ να το ξανακάνω και να το δείχνω σε βιντεο. Τί μου δίνεις για να το κάνω. δεν θα βάλω 16 επιθέσεις, θα βάλω 50.
 

DeletedUser33970

Ξέρεις ποια είναι η διαφορά μας? (οχι η δική μου με εσένα, της ΣΟΛ με την ατζε)

Εμείς βγάλαμε ενα πλάνο που το 80% των παικτών με εγκέφαλο μας έστειλε και μας είπε οτι ήτανε τόσο άψογα εκτελεσμένο όσο και στημένο. Σου διαλύσαμε την φυλή. Οι αρχηγοί σου μας στείλανε και μας είπανε μπραβο. Εσυ όμως, επειδή είσαι ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΌΣ, θα κάτσεις εδώ να μς ζαλίσεις για τα ****άκια που βλέπεις στον ύπνο σου γιατι θεωρείς πως είσαι καλύτερος απο εμάς.

Εμείς χάσαμε 2 αρίστους και είχαμε άλλους 2 δίπλα για να το πάρουμε. Εσείς κάνατε πλάνο με 3 αρίστους έκαστος και νομίζατε οτι θα πάρετε χωριά με 2 βόλτες.


Μπορώ να το κάνω και και να κανω livestream. Τί μου δίνεις αν το κάνω?
 

DeletedUser34610

αυτός ακόμη κλαίει για την πυξίδα...


είναι αστείοι όταν χάνουν
και μετά κλαίνε
 

DeletedUser31340

Νικος Ζαρος δεν ξερω ποιος εισαι αλλα εσυ με προσβαλλεις ως παιχτη , αν θες κανε αναφορες για τα κολληματα τα οποια εγω προσωπικα τα εκανα με το χερι... Θα πρεπει να σε τσουζει πολυ για να λες οτι χρησιμοποιουμε ****, απλα παραδεξου οτι χασατε εντελως δικαια και οτι το πλανο μας ηταν πολυ καλοφτιαγμενο και τιποτα αλλο
 

DeletedUser34610

Eσενα περιμενε η οδ για να ψαξει λογαριασμους..
Αν και εγω στην θεση σου θα εκανα ακου εκει ενα ατομο να στελνει επιθεσεις απο 7 διαφορετικα ακκουντ στον αρχηγο σας και να τον πυξιδιαζει....
Αν δεν κανεις κατι στο μελλον μπορει να το κανει απο 40.
Στον κ42 ξεπερασαν μεχρι και τον greg μερικοι
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Yπαρχει καποιος που ασχολειται με τις φυλετικες και δεν μπορει να κολλησει στο δευτερολεπτο?

Υπαρχει καποιος που καποια φορα δεν ειχε παραπανω ή λιγοτερο λαγκ?

Οπως ο αλλος κολλαει ετσι και εσυ βαλε 7 ατομα να κοψουν
 
Κορυφή