εχουμε ξεφυγει

  • Δημιουργός θέματος Είμαι ο καλύτερος
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Χρηστακι δεν σε βλέπω ουτε καν...
Αγγελικουλα σου ευχομαι τα καλητερα οπως τον Κ38 ξέρεις πάρε και τον Λεωνιδα να κανει κουμαντα μπας και
Τι έγινε στον κ38 γιατί δεν ήμουν εκεί .Ποιος πυξιδιασμενος είσαι εσύ και μου κλαίγεσαι έτσι? Τσωπα τσωπα μικρο μου κουπεπε κουπεπε πως νιώθεις τώρα καλύτερα?
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ναι κυρα Αγγελικη (στρουμφιτα) ειμαι καλητερα τωρα το χονεψα.
 

DeletedUser34504

Τι έγινε στον κ38 γιατί δεν ήμουν εκεί .Ποιος πυξιδιασμενος είσαι εσύ και μου κλαίγεσαι έτσι? Τσωπα τσωπα μικρο μου κουπεπε κουπεπε πως νιώθεις τώρα καλύτερα?

Ο Γιωργάκης ο Lannister δεν τρώει πότε πυξίδα...γιατι πολύ απλά τα παραταει πάντα μόλις την βλέπει να έρχεται:)
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Τελικα εσυ εισαι μυρωδιας παιδι μου μπραβο για κραξιμο απο εχθες με πας τελικα τον Τζακ Νορρις των φυλετικων με κανεις. Ευχαριστω παντως
 

DeletedUser34504

Τελικα εσυ εισαι μυρωδιας παιδι μου μπραβο για κραξιμο απο εχθες με πας τελικα τον Τζακ Νορρις των φυλετικων με κανεις. Ευχαριστω παντως

Έχεις καταλάβει ότι εξακολουθούν να μην βγάζουν νόημα αυτά που γράφεις έτσι?
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Συνεχισε εσυ καλα το πας πρωτη μουρι με εκανες στον Κ42 πριν μπω με τον Κο μου τον Χοντορ και σας πυξιδιασουμε ολους
 

DeletedUser34504

Συνεχισε εσυ καλα το πας πρωτη μουρι με εκανες στον Κ42 πριν μπω με τον Κο μου τον Χοντορ και σας πυξιδιασουμε ολους

Πρώτη μούρι ήσουν έτσι και αλλιώς ρε :) οι διασκεδαστές και τα σούργελα είναι πάντα πρώτη μούρι για να μπορούμε εμείς να γελάμε μαζί τους
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Παλι με ανεβαζεις ωραιος φιλε οποτε παραδεχεσαι οτι ειμαι και καλητερο τρολαρακι απο εσενα. Τελικα εισαι αδερφος
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ναι κυρα Αγγελικη (στρουμφιτα) ειμαι καλητερα τωρα το χονεψα.
Πάλι λάθος έκανες λαλακι. Εχουν δημιουργηθει εμμονες με την παρτυ μου.Ούτε σωστο ρουφιάνο δεν έχετε άσχετοι τόσο κουλούρια είστε. Για στείλε μυνημα στο λογαριασμο γιατί είναι στο κ42 και πες του να μιλήσετε στο σκάιπ να δεις αν είμαι χα χάχα ρε αντε να δεις αν έρχομαι χαιβανι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ψησου για μια κληση σκυπε μεταξυ μας, μπορει να την βρουμε αλλιως ξερεις.


10 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ψησου για μια κληση σκυπε μεταξυ μας, μπορει να την βρουμε αλλιως ξερεις.
Δεν ξέρω για πες να μαθαίνουμε .Αφού ομως δεν σε αφήνει η μάνα σου να μιλάς στο σκάιπ γιατί θες να το ρισκάρεις θες να σε δείρει πάλι? Πες της μην σε χτυπάει στο κεφάλι γιατί σε κατέστρεψε ή βάλε κράνος δίνει στυλ.Εκεί να δεις τι "στυλαρα"θα έχεις.
 

DeletedUser21068

Δεν ξέρω για το τι λέτε απο πάνω αλλά , φήμες λένε οτι ο kokkinosdrakos κλείδωσε και με παίκτες απο τον k41 και δν μπορει να τους βαρέσει λογό αναλογίας πόντως , αυριο που θα φάει πάλι κόκκινες θα πάρει 2-3 βάρβαρα και σε 2 μέρες δεν θα μπορέσει να βαρέσει ουτε k40. Αυτη η αδικια της ζωής γι αυτον τον άνθρωπο να μην μπορεί να δίξει τα skills του !

#Δώστε_αγάπη.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Κριμα και τοσο καιρο Αγγελικη σε εκοψα για αλανιαρικο μωρο τελικα μου το γυρνας περιεργα ζειμπεκικα και μου εβγαλες κατι σαν παρθενο ελαιολαδο αλλα και αυτο ακομα με φτιαχνει.
 

DeletedUser33711

Εσυ ειχες βαλει στον 36 να στειλουν φουλ αμυντικο-αριστονουκ στη νυχτερινη μεσα ολοκληρη φυλη.

Δε βλεπω εγω κατι κακο απλα πηγε να μπει με αμυντικο απο οτι φαινεται για να μην φαει ρικλειμ...
 

DeletedUser21068

Εσυ ειχες βαλει στον 36 να στειλουν φουλ αμυντικο-αριστονουκ στη νυχτερινη μεσα ολοκληρη φυλη.

Δε βλεπω εγω κατι κακο απλα πηγε να μπει με αμυντικο απο οτι φαινεται για να μην φαει ρικλειμ...

Μην μπερδευεσαι για τον k36 απλα χάσανε τους χρονους και αντι για 23:50 σκάσανε οι γνωστοι ακαταμάχητη μέσα στην νυχτερινή. μην μου θυμιζεις αυτο το πλάνο είχα βγαλει τα μάτια μου και το ακολουθησαν σωστα 5 άτομα απο τα 60.

Οσο για τον κόσμο μας τον 42 λοιπόν ήταν ο τρίτος άριστος αυτος όχι ο 4ος.
 

DeletedUser33711

Στον 36 και εσυ στις 12:00:01 ειχες βαλει τα αμυντικοαριστονουκ και ηταν καλη ιδεα εγω δε σε κραζω ίσα ίσα ηταν πολυ καλη ιδεα. Σου λεω οτι για ολα υπαρχει καποιος λογος,

Τωρα εαν αυτο ηταν τριτος αριστοκρατης Die noobz :p και συμφωνω μαζι σου
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Κριμα και τοσο καιρο Αγγελικη σε εκοψα για αλανιαρικο μωρο τελικα μου το γυρνας περιεργα ζειμπεκικα και μου εβγαλες κατι σαν παρθενο ελαιολαδο αλλα και αυτο ακομα με φτιαχνει.
Εσύ με τόση ... που σε δέρνει θα φτιαχνοσουν και με την αξύριστη γιαγιά σου .


10 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Αμαν αμαν αμαν ετσι εισαι μωρε? φτου φτου μακρια στα αγρια βουνα και τετοιο κακο να μην τον βρει ουτε τον εχθρο μου.
 

DeletedUser21068

Στον 36 και εσυ στις 12:00:01 ειχες βαλει τα αμυντικοαριστονουκ και ηταν καλη ιδεα εγω δε σε κραζω ίσα ίσα ηταν πολυ καλη ιδεα. Σου λεω οτι για ολα υπαρχει καποιος λογος,

Τωρα εαν αυτο ηταν τριτος αριστοκρατης Die noobz :p και συμφωνω μαζι σου

Και εγω αναγκάστηκα τα έβαλα διοτι έχασαν τους χρόνους οι δικοι μου , το πλάνο βασιζοταν σε ομάδες 4 ατόμων που θα νομπλαράν 4 χωρια ο καθένας , άρα επρεπε να στειλουν 16 αρίστους σε όλλους και στα δικά τους 4 θα εμπαίναν τελευταοι με αμυντικο . Η βάση αυτου του πλάνου ήταν για να αποφυγουμε την πτώση του ηθικου απο εσάς ωστέ να έπεφτε η μια νυκε πάνω στην άλλη και με την ρυθμισει οτι επιθεσεις σε μελη της φυλής δεν γινόταν θα το γλιτώναμε . απο τις 4 ομάδες τον 4 ατόμων μόνο η πρώτη ομάδα το έτρεξε σχετικά σωστα και αυτό δεν είχε αποτέλεσμα διοτι η συλογική ομάδα δεν απεδωσε σωστα , βέβαια η αντιδραση σας σαν αμυντικη λειτουργεια τότε ηταν πολύ σωστή , και έχασε χωριά μονο ο Έντυ που καλο παικτακι ειναι και καλό παιδί αλλα του είχαμε σπασει τα νευρα και δεν άντεξε.

Περασμένες ωραίες μάχες.
Τωρα στο 42 βέβαια βλέπω οτι ο kokkinosdrakos έχασε πάλι τα nuke του όλα θα πάρει βαρβαρα να αναπληρώσει βέβαια αλλα γενικά ωραιο χτυπημα τον STOP σε ένα παίκτη 10 άτομα +. Ωραία πλάνα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή