εχουμε ξεφυγει

  • Δημιουργός θέματος Είμαι ο καλύτερος
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2088

Συγνώμη αλλά επειδή έχω μπερδευτεί λίγο...η φάση εδώ είναι σαν την eurovision??? όποιος μαζέψει τους περισσότερους πόντους κερδίζει??? xD
Όχι είναι σαν το tw, όποιος έχει τις λιγότερες απώλειες κερδίζει.
Ελπίζω να τα καταφέρετε να μην δείτε πυξίδα στο external.
 

DeletedUser27572

οπως ολλοι βλεπετε για να σαμποταρουν το ποστ οπου ξεσκεπαζω τις βρομοδουλιες τους, να κλειδωσει και να μην το ξαναδιαβασει ποτε κανεις μετεφεραν σε ασχετα την συζητηση προκαλοντας την ομαδα διαχειρησης ακομα ενα στοιχειο της ενοχης τους οσο για τα οσα λενε για μενα και τον 36 να σας θυμησω οτι μετα απο καθε πλανο σας φυγουραρα στην 1 θεση στον κοσμο σε αμυντικες απολιες φανταστειτε να ειχα μπει στον κοσμο απο την αρχη και οχι μια ευδομαδα μετα ακομα 1 θα ημουν αμα μου περνατε ποτε χοριο μηλατε κιολας για τον 36 εγω θα ντρεπομουν και προσβαση σαν επησκεπτης να ξανακανω στον 36 αν ημουν στην θεση σας οχι να τον αναφερω κιολας παντος το οτι αυτην την φωρα δεν διαφωνησατε για το οτι εισασταν εσεις ηταν μια μεγαλη προοδος για εσας κανετε μαθηματα αυτογνωσιας acound?
 

DeletedUser34504

οπως ολλοι βλεπετε για να σαμποταρουν το ποστ οπου ξεσκεπαζω τις βρομοδουλιες τους, να κλειδωσει και να μην το ξαναδιαβασει ποτε κανεις μετεφεραν σε ασχετα την συζητηση προκαλοντας την ομαδα διαχειρησης ακομα ενα στοιχειο της ενοχης τους οσο για τα οσα λενε για μενα και τον 36 να σας θυμησω οτι μετα απο καθε πλανο σας φυγουραρα στην 1 θεση στον κοσμο σε αμυντικες απολιες φανταστειτε να ειχα μπει στον κοσμο απο την αρχη και οχι μια ευδομαδα μετα ακομα 1 θα ημουν αμα μου περνατε ποτε χοριο μηλατε κιολας για τον 36 εγω θα ντρεπομουν και προσβαση σαν επησκεπτης να ξανακανω στον 36 αν ημουν στην θεση σας οχι να τον αναφερω κιολας παντος το οτι αυτην την φωρα δεν διαφωνησατε για το οτι εισασταν εσεις ηταν μια μεγαλη προοδος για εσας κανετε μαθηματα αυτογνωσιας acound?

Ω τρισμέγηστε Θεέ του TW γκρατσιάνη όλος ο Gr ηποκλοίναιτε στην ανοτερώτειτα σου( το γράφω έτσι για να το καταλάβεις και να μην μπερδευτείς)!!!
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
http://prntscr.com/cpmmss

Και οπως ειπε ο Αιγοκαιρος ελπιζω να μην δειτε πυξιδα στο εξωτερικο χαχαχαχαχαχα.... Α ρε Μαυρο φουκαρα ενα ποστ πηγες να ανοιξεις να τρολαρεις και εφαγε πυξιδα το καημενο χαχαχαχαχαχα

Respect Αιγοκαιρε πυξιδα στα κακα τρολ
 

DeletedUser34504

http://prntscr.com/cpmmss

Και οπως ειπε ο Αιγοκαιρος ελπιζω να μην δειτε πυξιδα στο εξωτερικο χαχαχαχαχαχα.... Α ρε Μαυρο φουκαρα ενα ποστ πηγες να ανοιξεις να τρολαρεις και εφαγε πυξιδα το καημενο χαχαχαχαχαχα

Respect Αιγοκαιρε πυξιδα στα κακα τρολ

Γιωργάκι εσύ???Γιωργάκι ακόμα κλαίς για το σκυπε ρουμ του κ41??? :)
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Χρηστακι δεν μου λες τωρα στον κ42 ζητας απο την Κυρα Αγγελικη να μπει στο λογαριασμο σου οπως κ40 απο την Κελλυ? Τι πραγμα αυτο μην δειτε γυναικα με την μια ολοι θελω κο και εισαι μεγαλη και τρανη για κο.

Γενικα Μαυρο το τρολ δεν το εχεις παρατατω ο μονος που το εχει ειναι ο hodor, μην προσπαθεις να γινεις κατι που δεν εισαι μπας και σε δουν οι σολιστες με αλλο ματι οπως και να εχει σαν μελλοντικο εσωτερικο σε βλεπουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34473

Χρηστακι δεν μου λες τωρα στον κ42 ζητας απο την Κυρα Αγγελικη να μπει στο λογαριασμο σου οπως κ40 απο την Κελλυ? Τι πραγμα αυτο μην δειτε γυναικα με την μια ολοι θελω κο και εισαι μεγαλη και τρανη για κο.

Γενικα Μαυρο το τρολ δεν το εχεις παρατατω ο μονος που το εχει ειναι ο hodor, μην προσπαθεις να γινεις κατι που δεν εισαι μπας και σε δουν οι σολιστες με αλλο ματι οπως και να εχει σαν μελλοντικο εσωτερικο σε βλεπουν.

πρωτον ο χοντορ ειναι μαθητης μου
δευτερον ζητω απο τον αιγοκερο να σε αποκλεισει για ρατσιστικη συμπεριφορα εναντιων ενος ανθρωπου που εχει αλλο χρωμα. Μελαμψος λεγεται οχι μαυρος....
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Χρηστακι δεν μου λες τωρα στον κ42 ζητας απο την Κυρα Αγγελικη να μπει στο λογαριασμο σου οπως κ40 απο την Κελλυ? Τι πραγμα αυτο μην δειτε γυναικα με την μια ολοι θελω κο και εισαι μεγαλη και τρανη για κο.

Γενικα Μαυρο το τρολ δεν το εχεις παρατατω ο μονος που το εχει ειναι ο hodor, μην προσπαθεις να γινεις κατι που δεν εισαι μπας και σε δουν οι σολιστες με αλλο ματι οπως και να εχει σαν μελλοντικο εσωτερικο σε βλεπουν.
Εσένα πως σε βλεπουν?
 

DeletedUser34504

Χρηστακι δεν μου λες τωρα στον κ42 ζητας απο την Κυρα Αγγελικη να μπει στο λογαριασμο σου οπως κ40 απο την Κελλυ? Τι πραγμα αυτο μην δειτε γυναικα με την μια ολοι θελω κο και εισαι μεγαλη και τρανη για κο.

Γενικα Μαυρο το τρολ δεν το εχεις παρατατω ο μονος που το εχει ειναι ο hodor, μην προσπαθεις να γινεις κατι που δεν εισαι μπας και σε δουν οι σολιστες με αλλο ματι οπως και να εχει σαν μελλοντικο εσωτερικο σε βλεπουν.
Χρηστακι δεν μου λες τωρα στον κ42 ζητας απο την Κυρα Αγγελικη να μπει στο λογαριασμο σου οπως κ40 απο την Κελλυ? Τι πραγμα αυτο μην δειτε γυναικα με την μια ολοι θελω κο και εισαι μεγαλη και τρανη για κο.

Γενικα Μαυρο το τρολ δεν το εχεις παρατατω ο μονος που το εχει ειναι ο hodor, μην προσπαθεις να γινεις κατι που δεν εισαι μπας και σε δουν οι σολιστες με αλλο ματι οπως και να εχει σαν μελλοντικο εσωτερικο σε βλεπουν.


Γιωργάκι εγώ στον 40 ακόμα εδώ είμαι εσύ την έκανες με ελαφρά μόλις είδες τα σκούρα :) Όσο για το κο πλειλίκι που λες εγώ ακόμα μόνος παίζω εσύ μπήκες σε άλλον λογαριασμό για να σε κουβαλίσει κάποιος μπας και παίξεις λίγο παραπάνω απο τα συνηθισμένα σου :)

ΥΓ1: στον 42 δεν παίζω σε δικό μου λογαριασμό ενημερώσου πριν γίνεις ρόμπα
ΥΓ2: και εδώ ρόμπα γίνεσαι όπως και στο σκυπε που γελούσαμε ώρες ατελείωτες μαζί σου :)
ΥΓ3: Ζήτησα απο την Κέλλυ να μπει κο ουάου είμαι μεγάλο λιγούρι χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχ
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Χρηστακι δεν σε βλεπω ουτε καν...
Αγγελικουλα σου ευχομαι τα καλητερα οπως τον Κ38 ξερεις παρε και τον Λεωνιδα να κανει κουμαντα μπας και
 

DeletedUser34504

Χρηστακι δεν σε βλεπω ουτε καν...
Αγγελικουλα σου ευχομαι τα καλητερα οπως τον Κ38 ξερεις παρε και τον Λεωνιδα να κανει κουμαντα μπας και

Γιωργάκι ούτε εγώ σε βλέπω πουθενά μέσα με δικό σου account...γιατί άραγε??? κρύψου πάλι στην τρύπα σου και άσε τους άλλους να σε κουβαλάνε όπως πάντα :)
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Η ειρωνεια του να λες και να δηλωνεις οτι δεν παιζεις στον λογαριασμο σου και καπακια να βγανεις και να την αντιμιλας σε καποιον οτι σε κουβαλανε αλλοι αξια ανεκτιμητη.
1) ποτε δεν ειπα εδω μεσα για την αξια σου σαν παιχτη (μην ξεχνεσαι εκτιθεσαι)
2) ποτε δεν ειπα και δηλωσα οτι ειμαι καποιος (εσυ δηλωνεις τρολ και αξιος παιχτης της σολ)
3) ειμαι ο τιρλαλαρλαταντα και δεν ειμαι για πολλα DAP DAP DAP DAP
 

DeletedUser34504

Η ειρωνεια του να λες και να δηλωνεις οτι δεν παιζεις στον λογαριασμο σου και καπακια να βγανεις και να την αντιμιλας σε καποιον οτι σε κουβαλανε αλλοι αξια ανεκτιμητη.
1) ποτε δεν ειπα εδω μεσα για την αξια σου σαν παιχτη (μην ξεχνεσαι εκτιθεσαι)
2) ποτε δεν ειπα και δηλωσα οτι ειμαι καποιος (εσυ δηλωνεις τρολ και αξιος παιχτης της σολ)
3) ειμαι ο τιρλαλαρλαταντα και δεν ειμαι για πολλα DAP DAP DAP DAP


Η ειρωνία του να είσαι λίγο μογλάκος και να μην καταλαβαίνεις, αξία ανεκτήμητη :) στον 42 δεν παίζω σε δικό μου ακκ στον 40 παίζω με το δικό μου. ελπίζω να είναι κατανοητό ακόμα και για κάποιον σαν εσένα αυτό :) Δεν είδα να αναφέρω πουθενά την Σολ εκτός και αν βλέπεις φαντάσματα :) Εσένα έτσι και αλλιώς σε τρολάρει όλος ο Gr οπότε θα έπρεπε να έχεις συνηθήσει. Εξάλου το να τρολάρει κανείς κάποιον σαν εσένα είναι σαν να πέρνει γλυφιτζούρι απο το χέρι ενός μωρού ;) Μίλησες για κο πλειλίκια εσύ που δεν έχεις κρατήσει ακκ πάνω απο 1 μήνα σε κόσμο. Όπως είπα και πριν πάρε το πούρο σου και τράβα στην τρύπα σου μην ξεφτυλίζεσαι άλλο.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Τις φατσουλες ΜΑΥΡΕ γιατι τις βαζεις μηπως εισαι σε καμια κλιση και ζοριζεσαι?
Πες παιδια δεν ειναι αυτο που φαινεται απλα εχω να αφοδευσω κανα μηνα και εχω γινει τουμπανο
 

DeletedUser34504

Τις φατσουλες ΜΑΥΡΕ γιατι τις βαζεις μηπως εισαι σε καμια κλιση και ζοριζεσαι?
Πες παιδια δεν ειναι αυτο που φαινεται απλα εχω να αφοδευσω κανα μηνα και εχω γινει τουμπανο

Ακόμα έξω είσαι εσύ δεν κρύφτηκες??? Μαρέσει πάντως ο τρόπος που αλλάξεις θέμα και που ψάχνεις να πιαστείς απο το οτιδήποτε...παρόλα αυτά συνεχίζεις να γελιοποιήσαι όπως πάντα :)
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Σου ειπα δεν σε βλεπω ουτε καν μαζι σου δεν ασχολιομουν καθολου με το παιχνιδι μονο με αλλα πραγματα γελοια
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34504

Σου δεν σε βλεπω ουτε καν μαζι σου δεν ασχολιομουν καθολου με το παιχνιδι μονο με αλλα πραγματα γελοια

Να κάνεις σύνταξη πρότασης ξέρεις???Είσαι τόσο ταραγμένος και έχεις καταλάβει ότι γελιοποιήσαι τόσο που ούτε μια πρόταση δεν μπορείς να γράψεις σωστά...Το ότι δεν ασχολιόσουν με το παιχνίδι το ξέρουμε αφού δεν μπορούσες έτσι και αλλιώς :)
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Δεν θα σου αντιμιλισω στο οτι δεν μπορουσα ετσι και αλλιως ποτε δεν το επαιξα κατι μεσα στο παιχνιδι εγω απλα ειμαι ποιο ωραιος και ποιο στιλαρα απο εσενα.
Ακομα αποφασισε ασχολητε ολος ο gr μαζι μου? γιατι χωρις να θελεις με ανεβασες ο gr ασχολητε με λογαριασμους σοβαρους ειτε για να κραξει ειτε για να πενεψει.
 

DeletedUser34504

Δεν θα σου αντιμιλισω στο οτι δεν μπορουσα ετσι και αλλιως ποτε δεν το επαιξα κατι.
Ακομα αποφασισε ασχολητε ολος ο gr μαζι μου? γιατι χωρις να θελεις με ανεβασες ο gr ασχολητε με λογαριασμους σοβαρους ειτε για να κραξει ειτε για να πενεψει.

Όχι ασχολείται και με κάτι τύπους σαν εσένα όποτε θέλουν να τρολάρουν :) λοιπόν αρκετά σπαμάραμε off topic τράβα στο λαγούμι σου και 8α σου στείλω και ένα πακέτο πούρα επειδή ξέρω πως σου αρέσουν να έχεις κάτι να ασχολείσαι
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ποια πουρα παιδι μου προσεχε τι λες μπαινουν και ανηλικα παιδια εδω μεσα
Οσο για το πακετο αν οντως ισχυει πες μου μπας και σε δω με αλλο ματι, μπορει να σου δωσω και φιλακι αν το κανεις.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή