εχουμε ξεφυγει

  • Δημιουργός θέματος Είμαι ο καλύτερος
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33711

Δηλαδη το οτι μπαινατε με αμυντικα στη νυχτερινη, δεν εγινε επι σκοπου για να απωφελειθειτε απο το μπονους της νυχτερινης και να ισοφαρησετε το γεγονος οτι θα ηταν αθρησκα ? Μολις κατερευσε το καλυτερο πλανο που κανατε :( Και ηταν το μοναδικο που μαρεσε γιατι ειχε μια καλη ιδεα.. Εκτελεση συμφωνω δε βοηθουσαν αρκετοι. Και αυτο ειναι το πιο σημαντικο η συνολικη συμμετοχη και η φυλη, οι μοναδες οσο καλες και εαν ειναι χρειαζονται και μια σωστη φυλη απο πισω τους για να φανουν.

Τωρα για τον δρακο που λες και αυτο μοναχα να κανει πηγαινει πολυ πισω την Βουντου και αυτο δινει χρονο στους Stop να προετοιμαζονται καλυτερα, απλα σας σπαει τα νευρα εσας λογικο. Εαν παρει χ βαρβαρα θα μπορει να υπερκερασει και το ηθικο και μετα δε ξερω με τι θα κοβεις
 

DeletedUser21068

Δηλαδη το οτι μπαινατε με αμυντικα στη νυχτερινη, δεν εγινε επι σκοπου για να απωφελειθειτε απο το μπονους της νυχτερινης και να ισοφαρησετε το γεγονος οτι θα ηταν αθρησκα ? Μολις κατερευσε το καλυτερο πλανο που κανατε :( Και ηταν το μοναδικο που μαρεσε γιατι ειχε μια καλη ιδεα.. Εκτελεση συμφωνω δε βοηθουσαν αρκετοι. Και αυτο ειναι το πιο σημαντικο η συνολικη συμμετοχη και η φυλη, οι μοναδες οσο καλες και εαν ειναι χρειαζονται και μια σωστη φυλη απο πισω τους για να φανουν.

Τωρα για τον δρακο που λες και αυτο μοναχα να κανει πηγαινει πολυ πισω την Βουντου και αυτο δινει χρονο στους Stop να προετοιμαζονται καλυτερα, απλα σας σπαει τα νευρα εσας λογικο. Εαν παρει χ βαρβαρα θα μπορει να υπερκερασει και το ηθικο και μετα δε ξερω με τι θα κοβεις

Ναι ήταν συντονισμένο η τελευταια αριστονυκε με αμυντικα να σκαει πρίν την νυχτερινη με επιθετικο μπροστα της. τεσπα με το 36.

Κάνεις λάθος ποσο γρηγορα αναπληρωνετε ένα επιθετικο και πόσο γρηγορα αμυντικές μονάδες που είχε απο συνολο φυλης σε κομμάτια. αυτος μενει πίσω + οτι ηδη μας βλεπει με πολυ χαμηλο ηθικο λογο ποντως ποσο μάλλον αν παρει βαραβαρα ακι σε 2 μερες τα εχει 10χιλιαρα.

+ οτι αυτο για εμένα δεν λέγετε επιθετικό http://prntscr.com/cqk1n8
 

DeletedUser21068

Γιατί δεν το λες στους συμμάχους σου τους DOOM αυτό;;;

Δεν άσχολουμε με διπλωματικα εγώ , οποτε δν ξερω συμαχίες κλπ , αυτο που ξέρω να κάνω το κάνω..
Εσυ που ασχολησε ρε blacko με αυτα το είπες στους συμμαχους σου τους STOP αυτό?
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Δεν άσχολουμε με διπλωματικα εγώ , οποτε δν ξερω συμαχίες κλπ , αυτο που ξέρω να κάνω το κάνω..
Εσυ που ασχολησε ρε blacko με αυτα το είπες στους συμμαχους σου τους STOP αυτό?

χωρις διαθεση ειρωνιας, τι ειναι αυτο που ξερεις να κανεις και το κανεις??
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Αγγελικη περα απο την πλακα κοπελα μου παρακολουθω ποσο καιρο αυτα που γραφεις. Μερικες φορες με τρομαζεις με την σοβαροτητα σου, αλλα μερικες ετσι.
Τις περισσοτερες μου θυμηζεις πεκινουα, ξερεις γαβ γαβ γαβ συνεχεια οπου γαβ βαλε πυξιδα.
Σου λεω κοιταξε αυτο το πραγμα διαφορετικα κανουμε μια κληση σκυπε να στο λυσω εγω.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Εν Χριστω αδερφε klaus φημες λενε οτι ειμαι challenger στο αθλημα
 

DeletedUser33011

Εν Χριστω αδερφε klaus φημες λενε οτι ειμαι challenger στο αθλημα

Μου λειπουν οι κλησεις με τη Σασα, Γιωρικα. Να το προγραμματισουμε οπωσδηποτε.

Θελω και ολους τους guest star αυτων των κλησεων να δημιουργησουμε κλιμα.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ναι ρε πρεπει να γινει μια τετοια κληση
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Lannister1988 λέω μήπως ήρθε η ώρα να κλείσεις τον υπολογιστή και να βρεις κοπέλα ?Βγάλε το ρουτερ από την πρίζα σαν πρώτη κίνηση, μετά άσε τις ορμόνες να σε οδηγήσουν έξω από την πόρτα. Κάποια στιγμή πρέπει να καταλάβεις ότι οι γυναίκες είναι τρισδιάστατες και όχι επίπεδες όπως τις βλέπεις στην οθόνη.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Αφου μου απαντησες σοβαρα χωρις πυξιδοαερολογιες αυτο θα κανω αρκετα σπαμαρα σορρυ στον δημιουργο του θεματος πραγματικα.
 

DeletedUser34504

Lannister1988 λέω μήπως ήρθε η ώρα να κλείσεις τον υπολογιστή και να βρεις κοπέλα ?Βγάλε το ρουτερ από την πρίζα σαν πρώτη κίνηση, μετά άσε τις ορμόνες να σε οδηγήσουν έξω από την πόρτα. Κάποια στιγμή πρέπει να καταλάβεις ότι οι γυναίκες είναι τρισδιάστατες και όχι επίπεδες όπως τις βλέπεις στην οθόνη.

O Γιωργάκης δεν ενδιαφέρεται για γυναίκες έχει μια ιδιαίτερη προτίμηση στα τραβέλια( βλέπε Σάσα)...Έτσι δεν είναι γιωργάκι???
 

DeletedUser33703

Δεν άσχολουμε με διπλωματικα εγώ , οποτε δν ξερω συμαχίες κλπ , αυτο που ξέρω να κάνω το κάνω..
Εσυ που ασχολησε ρε blacko με αυτα το είπες στους συμμαχους σου τους STOP αυτό?

Οκ αφού δεν ασχολείσαι με τα διπλωματικά πάμε στις πυξίδες που ασχολείσαι
2 παίκτες σας εχθές (Johndimis , TAKHS80 πήγαν πυξίδα από τους σύμμαχους μου τους stop)

τι έχεις να πεις για αυτό;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή