Όλη η αλήθεια για τον κ40

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34550
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Οταν εμεις λεγαμε για φουστιες και οτι ο αρχηγος ηθελε να το εχει διπορτο ενω ηδη ειχε συμμαχια αυτο κανει και σενα τρελο αγορι?
 

DeletedUser29315

Ολα καλα αυτα που λετε κυριε Ταμειε και σεβαστα απο ολους και ετσι πρεπει να ειναι γιατι εδω ειναι ενα παιχνιδι οπως ολα τα αλλα και τπτ αλλο......Αλλα αυτα κυριε Ταμειε τα γραφεις και δεν τα πιστευεις και να σου πω γιατι? Γιατι την ημερα που μας κυρηξε τον πολεμο η φυλη σου και οι αλλες 2, περιπου 1 το βραδυ, αμεσως μας βαζετε σε κληση που εισασταν και εσεις κυριε Ταμειε και απο εμας βαλατε και 2 γυναικες Κυριε Ταμειε...δεν θυμαστε ποιες ειναι αυτες?Αντε να σας πω...η Νασια και η Νελλη,.Θυμαστε μηπως ποσο χυδαια τις εβριζαν και κυριως τη Νελλη τα παληκαρια σου?Ξερεις οτι ειναι παντρεμενες και εχουν και μεγαλα παιδια σε ηλικια με τα παιδακια που εχεις κατω απο τις φτερουγες σου?Αν οχι εχεις επιλεκτικη μνημη αν ναι, που ησουν, σαν ο σοβαρος αρχηγος που εισαι γιατι δεν το σταματησες?Πουθενα δεν ησουν...που ησουν οταν το παραληρημα συνεχιστηκε σε σοκακια της Σκιαθου οταν τα παληκαρια σου εβριζαν τους παντες και τα παντα να βγεις και να πεις οτι αυτα δεν φωτογραφιζουν τη φυλη μας και να ζητησεις ενα τυπικο συγνωμη?Πουθενα δεν ησουν αρα Κυριε Ταμειε ολα τα παραπανω που μας πουλας ειναι για το θεαθηνε και τπτ αλλο αυτα να τα πειτε Κυριε Ταμεια στα παιδακια απο εκει και οχι σε δημοσιο χωρο γιατι γελανε και οι πετρες με αυτα που λετε...

μετα τιμης αυτος που αναφερετε στα ποστ σας σαν Φαμπιουλας!!!!!
Πως γίνεται ολα αυτα που λέω να είναι σεβαστα αλλά να γελανε και οι πετρες.δεν το κατανοώ.προφανως δεν έχεις υπόψη σου σε πόσα ρουμ με βάζουνε κάθε μέρα κόσμος και κοσμάκης.προφανως δεν έχεις κατανοήσει,ότι στα περισσότερα δεν έχω συμμετάσχει.απο την στιγμή λοιπόν που αναφερεσε σε μένα,θα σε παρακαλούσα να είσαι πιο προσεκτικός.νελλυ δεν γνωρίζω.νασια γνωρίζω.κανε ένα κόπο και ρώτα την αν σέβομαι η όχι.κανε και ένα κόπο και στην Στέλλα.γενικα κανε ένα κόπο σε όλο τον σερβερ.επισης κάνε ένα κόπο και μάθε αν έχω κάνει παρέμβαση η όχι.τωρα για σοκακια και πασατεμπους με θέα το φεγγάρι να με συγχωρείς αλλά..μεγαλωσα για αυτά..επισης μαθε να ξεχωρίζεις το πικαρισμα,το πείραγμα αν θέλεις.και τέλος.καλα τα λέτε στο σκαιπ βρε αδερφέ.με τον ταμειο γιατί δεν έρχεστε να τα πειτε;εξακολουθώ να πιστευω οτι σας βολεύει η κατάσταση αυτή.κυρ τάσόυλη,εκεί κάνατε το λάθος.πιστεψατε ότι είναι παιδάκια.εγω θα στο πω άλλη μια φορά για να το καταλάβεις έστω και σε 100 χρόνια.ημουνα αρχηγός φυλης.περα από 2 κουβέντες συμβουλευτικου χαρακτήρα,καμια αρμοδιότητα δεν έχω εγώ να φτιάξω τον κόσμο.ο ταμειος ειμαι.δεν.ειμαι ο γκαντι.ουτε ο Χάρι ποτερ.οταν το αποφασίσεις έλα να τα πούμε πριβε.εσυ ο Ντουμπλεξ,ο όμηρος η νασια η κελλυ,η Στέλλα και γω μόνος μου.6vs1.να δούμε αν γελανε οι πετρες.η το παρδαλο κατσίκι.καθαρος ουρανός κυρ Τάσο αστραπες δεν φοβαται
 
  • Like
Αντιδράσεις: kotos

DeletedUser34502

Πως γίνεται ολα αυτα που λέω να είναι σεβαστα αλλά να γελανε και οι πετρες.δεν το κατανοώ.προφανως δεν έχεις υπόψη σου σε πόσα ρουμ με βάζουνε κάθε μέρα κόσμος και κοσμάκης.προφανως δεν έχεις κατανοήσει,ότι στα περισσότερα δεν έχω συμμετάσχει.απο την στιγμή λοιπόν που αναφερεσε σε μένα,θα σε παρακαλούσα να είσαι πιο προσεκτικός.νελλυ δεν γνωρίζω.νασια γνωρίζω.κανε ένα κόπο και ρώτα την αν σέβομαι η όχι.κανε και ένα κόπο και στην Στέλλα.γενικα κανε ένα κόπο σε όλο τον σερβερ.επισης κάνε ένα κόπο και μάθε αν έχω κάνει παρέμβαση η όχι.τωρα για σοκακια και πασατεμπους με θέα το φεγγάρι να με συγχωρείς αλλά..μεγαλωσα για αυτά..επισης μαθε να ξεχωρίζεις το πικαρισμα,το πείραγμα αν θέλεις.και τέλος.καλα τα λέτε στο σκαιπ βρε αδερφέ.με τον ταμειο γιατί δεν έρχεστε να τα πειτε;εξακολουθώ να πιστευω οτι σας βολεύει η κατάσταση αυτή.κυρ τάσόυλη,εκεί κάνατε το λάθος.πιστεψατε ότι είναι παιδάκια.εγω θα στο πω άλλη μια φορά για να το καταλάβεις έστω και σε 100 χρόνια.ημουνα αρχηγός φυλης.περα από 2 κουβέντες συμβουλευτικου χαρακτήρα,καμια αρμοδιότητα δεν έχω εγώ να φτιάξω τον κόσμο.ο ταμειος ειμαι.δεν.ειμαι ο γκαντι.ουτε ο Χάρι ποτερ.οταν το αποφασίσεις έλα να τα πούμε πριβε.εσυ ο Ντουμπλεξ,ο όμηρος η νασια η κελλυ,η Στέλλα και γω μόνος μου.6vs1.να δούμε αν γελανε οι πετρες.η το παρδαλο κατσίκι.καθαρος ουρανός κυρ Τάσο αστραπες δεν φοβαται

πιασε δυο απο ολα με τζατζικι
 

DeletedUser2088

Αγαπητέ ταμείος ο παίχτης δεν μπορεί να σας απαντήσει γιατί έχει μπάν.

Αγαπητέ dknight με εκπλήσσει η ετυμολογία σας αλλά την άλλη φορά θα σας αποβάλλω μια εβδομάδα για σπαμ

Παρακαλώ να μείνετε στο θέμα και να μην προκαλείτε παίχτες να κάνουν πολλαπλούς λογαριασμούς για να απαντήσουν.

Ευχαριστώ
 

DeletedUser

εκτός και αν έχετε και εσείς προσωπικό πρόβλημα με αυτά η σχέσεις με κάποιους από τους πριν αναφερθέντες ποιο πάνω...

Οι διαχειριστες του φορουμ ειναι υποχειρια των C.G!!! Δοιαδοσται!!!11!!11εναενανενα

http://prntscr.com/ci0of8

http://prntscr.com/ci0ow7

http://prntscr.com/ci0p6j

Ειμαστε παλιοπαιδα και παλιοχαρακτηρες. Δεν φταιει κανεις αλλος, εγω φταιω που σας λεω και καλημερες

ΥΓ Δεν περιμενω να απαντησει ο μπαναρισμενος παικτης αιγοκαιρε, δεν ειμαι ηθικος αυτουργος αν φτιαξει δευτερο ακκ.
 

DeletedUser34504

Οι διαχειριστες του φορουμ ειναι υποχειρια των C.G!!! Δοιαδοσται!!!11!!11εναενανενα

http://prntscr.com/ci0of8

http://prntscr.com/ci0ow7

http://prntscr.com/ci0p6j

Ειμαστε παλιοπαιδα και παλιοχαρακτηρες. Δεν φταιει κανεις αλλος, εγω φταιω που σας λεω και καλημερες

ΥΓ Δεν περιμενω να απαντησει ο μπαναρισμενος παικτης αιγοκαιρε, δεν ειμαι ηθικος αυτουργος αν φτιαξει δευτερο ακκ.

Αυτό δεν είναι Global Ban για τρολάρισμα moderator??? για να συμαζευτούμ λίγο κύριε kotos!!! Σεβασμός στους moderators. ΣΤΟΥΣ MODERATORS!!!!!!!! :p :p :p
 

DeletedUser32711

βρειτε απλά τρόπους να υπάρχει ένα επίπεδο στο παιχνίδι να το ευχαριστιομαστε.
Το επίπεδο έχει χαθεί προ πολλού κε Ταμείε και χαθηκε απο εσάς πρώτα απο όλα. Με τις φυλετικές σας αγκαλίτσες και αντιδεοντολογικό χτύπημα σε σύμμαχο με δηθεν πρόσχημα ένα γραπτό διάλογο μεταξύ ΝΟΣ και ΓΚΕΤΟ...και δεν μας βαρεσατε σε μια ωρα..δεν ηταν αποφαση μιας ώρας...αφήστε τα σάπια κε Ταμειε...αυτα σε μικρούς Ινδιάνους αν θέλετε πέστε τα....τα πράγματα μιλούν απο μόνα τους...προτεοιμαζόσασταν για χτύπημα στην ΝΟΣ απο αρχές Ιουλίου..πριν ΚΑΝ ειπωθεί το περίφημο ταχυδρομείο των ΓΚΕΤΟ και NOS δηλαδη...επίσης το επίπεδο έχει χαθεί απο τη στιγμή που οχι μονο κανετε φυλετικές αγκαλιές 200 νοματέοι..αλλά κάθεστε και προσπαθήτε με κάθε θεμιτό και αθέμιτο μέσο να "μειώσετε" και να προσβάλετε τον αντίπαλο.. Σταματήσετε να πέφτετε λοιπον σε αντιφάσεις με τα ποστ σας και κάντε αυτό που ήδη κάνετε: φυλετικές αγκαλιές και προπαγάνδα.
 

DeletedUser32711

Η αλήθεια ανάμεσα σε 2 ανθρώπους η 2 ομάδες ανθρώπων( όπως στην περίπτωση μας) έχει πάντα 2 όψεις. Και δεν υπάρχει περίπτωση μια απο τις 2 ομάδες να ασπαστεί την αλήθεια της αντίπαλης μεριάς.
Υπάρχει όπως σωστά λες η αληθεια σε 2 ομάδες..εδώ μιλάς για υποκειμενικές αλήθειες όμως..η εκδοχή της αλήθειας κάθε πλευράς είναι μια υποκειμενική αλήθεια. Η αλήθεια όμως είναι μία αν το πάρουμε αντικειμενικά.

Έτσι,σημασία έχει ποιάς πλευράς η αλήθεια είναι η αντικειμενικότερη..ή εστω πιο κοντά στην αντικειμενική αλήθεια. Εκεί είναι και η ουσία ενός δημιουργικού διαλόγου μαύρε. Αλλιώς δεν είναι πιά διάλογος..είναι κακαρίσματα, είναι ποιός θα φωνάξει και ποιός θα σπαμάρει περισσότερο..ποιός θα "εκβιάσει" την αλήθεια καλύτερα να της πετάξει τα μάτια έξω και να την επιβάλει στον αλλόν.
 

DeletedUser

Η αληθεια βρισκεται στους sex pistols, γκε γκε?

Στο θεμα μας, Λορδε τα 3 καταπελταδικα που χασατε δεν ειδα να τα σχολιαζεις.
 

DeletedUser34473

αδερφια μου αλητες πουλιααα
ΝΟΒΟΥΣ ΟΡΝΤΟ ΣΕΚΛΟΡΟΥΜ
ελειψα 20μερες λογω αποκλεισμου και απο οτι ειδαν τα ματακιαν μου σε λιγο δεν θα υπαρχετε
κριμα γιατι σας ειχα συνηθισει και ο καθε αποχωρισμος ποναει
 

DeletedUser34530

Τι ψαχνεις να βρεις βρε λορδε μου.. εδω παραπανω ειπωθηκε απο καποιον το φοβερο , οτι εμεις τσατιστηκαμε γιατι σχεδιαζαμε επι τρεις εβδομαδες να φαμε τους clown , ενω εκεινοι το οργανωσαν σε 2-3 μερες... και προκυπτουν τα ερωτηματα.. αφου ειναι τοσο σβελτοι τι περιμεναν επι ενα μηνα και δεν προλαβαν μισο πλανο σε ghetto?
Και αφου εμεις τους την ειχαμε στημενη πως στην ευχη ειχαμε ολα τα ανενεργα acc μας στα συνορα με clown?
Και γιατι προσωπικα εμενα με 10 αμυντικα χωρια σε ριμ δεν μου ειχε ζητησει κανεις υπευθυνος απο φυλη απο μεσα ιουλιου να στειλω κατω αμυνες?
Και γιατι εσυ 5 μερες πριν σπασει η συμμαχια οταν νομπλαρα ενα χωριο κοντα σε συνορα με clown γελουσες μαζι μου, και μου λεγες "εδω δεν ειναι μετωπο, παρε χωριο στη 44" ?
Αφορμη βρηκαν βρε λορδε σε μια συνομιλια του duplex που ειχε την περιεργεια? το φοβο? οτι κατι υποπτο συμβαινει και δεν υπαρχει war ghetto-clown και ειπε να ριξει τπτ αδεια και να πιασει γεματα.. Απλα οι μεν ghetto πιαστηκαν ως πνιγμενοι απο τα μαλλια τους, επεσαν απο Ακροπολη και βρηκαν πορτοφολι ( γιατι πυξιδα γαρ εγγυς), και οι δε clown ,σου λεει που να τραβιομαστε μονοι μας με ghetto , ας βαρεσουμε ολοι μαζι nos να ξεμπερδευουμε.. ακομα και αν δεν υπηρχε συνομιλια μια αλλη αφορμη πιστευω θα βρισκονταν..
Υ.Γ. Για το βρισιμο τα χω πει.. καποιοι εθελοτυφλουν.. κριμα, δεν εχει νοημα να τα ξαναλεμε.. ολοι κρινομαστε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34530

και btw, ξεχασα να σχολιασω και κατι αστειακια με βαρβαρα κλπ
-ειναι μαγκας αυτος που βαραει απροειδοποιητα μαυρα μεσανυχτα συμμαχο φυλη - διοτι (φιλοι της clown), δεν ξερω αν στην τελικη γνωριζαν κατι duplex, assasin κλπ αλλα δεν σεβαστηκατε τουλαχιστον αλλα 50-80 μελη-συμμαχους που μεχρι πριν 5 λεπτα σπαμαρατε μαζι τους σε κοινο φορουμ..
-ειναι μαγκας αυτος που κανει πλανο 15 Αυγουστου 23.30.. δεν θελει καν σχολιο
-ειναι μαγκας αυτος που ενω ηταν με πλατη σε τειχο (ghetto) κατεληξε να εχει 10 χωρια μετωπο και 500 support στην ασφαλεια ,και να βαρανε ολα τα 5-6 μεγαλα acc της ghetto ενα fabulus πχ και να νομιζουν οτι ειναι και παικτες ολκης.. ας κανουμε μαγκες μια σ,ε με clown εστω να βαρατε μονοι σας (αντε και τα μπισκοτα μαζι) να δουμε τι ψαρια πιανετε..
-ειναι μαγκες οι παραπανω που ενω το κανουν αυτο φτιαχνουν και βιντεακια που μας βριζουν ενχορω (για ενα παλιοπαιχνιδο βρε?)
-ειναι μαγκας αυτος που βριζει γυναικες
-ειναι μαγκας αυτος που μας λεει και κοτες επειδη εχουμε στακα χωρια που απεχουν απο αυτον μιση ωρα δρομο με αριστο και support πανω απο μια ωρα απο εμας (μηπως να τα αδειασουμε να τα παρετε να μας πειτε παικτες?)

και ενω συμβαινουν ολα αυτα μας λετε μη νομπλαρετe και βαρβαρα γιατι ειναι unfair !!!!!!!!!!!!... σφαξε με πασα μου να αγιασω !!!! ...νταξ ρε παιδες τοτε βαλτε μας και μας στο λογαριασμο ..20 clown 20 ghetto 5 mpiskota kai 5 nos :p.. και apo δω και περα να κλεινουν ετσι οι κοσμοι.. μολις κλεινει μηνα ο server να γινεται μια μοιρασια να τελειωνουμε , να μπαινουμε στον επομενο να προλαβαινουμε τα prem.. ΑΓΚΑΛΙΤΣΕς και monopoly μαζι :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Οτι εγινε ο,τι εγινε, σεβαστη η αποψη σας και χιλιοειπωμενη, οπως και η δικη μας. Δεν σας πειθουμε δεν μας πειθετε, ο καθενας ας πιστευει οτι θελει. Το γεγονος ειναι οτι χανετε μεχρι στιγμης και ειστε τοσο αγχωμενοι που για να κρατησετε παραπανω βγαζετε ανακοινωση στυλ παρτε ο,τι βαρβαρα και οσα βαρβαρα θελετε (το οποιο και κατακριναμε γιατι το θεωρω κινηση απελπισιας και γελοιο). Για τον πολεμο εχετε να πειτε κατι ή θα συνεχισετε την κλαψα?
 

DeletedUser34473

ο χοντορ ειναι πονηροςςς
ΝΟΒΟΥΣ ΟΡΝΤΟ ΣΕΚΛΟΡΟΥΜ σημαινει
-Διπλωματικη αποτυχια του Φωταρα και του Ομηρου
-αισχρη προπαγανδα
-ασχετοσυνη σε παικτικο επιπεδο
-καχυποπτοι
-παιζουν μονο με εσωτερικα και βαρβαρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: kotos

DeletedUser34530

..."
αισχρη προπαγανδα
-ασχετοσυνη σε παικτικο επιπεδο
-καχυποπτοι
-παιζουν μονο με εσωτερικα και βαρβαρα..."

νταξ.. με φωτογραφιζεις τωρα.. δεν ειναι σωστο
 

DeletedUser34530

Οτι εγινε ο,τι εγινε, σεβαστη η αποψη σας και χιλιοειπωμενη, οπως και η δικη μας. Δεν σας πειθουμε δεν μας πειθετε, ο καθενας ας πιστευει οτι θελει. Το γεγονος ειναι οτι χανετε μεχρι στιγμης και ειστε τοσο αγχωμενοι που για να κρατησετε παραπανω βγαζετε ανακοινωση στυλ παρτε ο,τι βαρβαρα και οσα βαρβαρα θελετε (το οποιο και κατακριναμε γιατι το θεωρω κινηση απελπισιας και γελοιο). Για τον πολεμο εχετε να πειτε κατι ή θα συνεχισετε την κλαψα?

οκ.. για τον πολεμο.. αν και ειναι μακροσκελης η απαντηση μου θα το τολμησω..
ΧΑΝΟΥΜΕ
(νταμα κατω. εχετε ελευθερο. -11 δινει το houdini κλπ κλπ.. κατι αλλο?
 

DeletedUser34473

να σε ρωτησω κατι;γιατι δεν πατας διαγραφη εφοσον σας χαρακτηρθζει η φραση no hope?
 
Κορυφή